Wiedźmin 3: Dziki Gorn 542006 1986

O temacie

Autor Drock

Zaczęty 5.02.2013 roku

Wyświetleń 542006

Odpowiedzi 1986

UserosPro

UserosPro

Użytkownicy
posty50
Propsy16
  • Użytkownicy

UserosPro

Wiedźmin 3: Dziki gon
#40 2013-02-07, 20:22(Ostatnia zmiana: 2013-02-07, 20:25)
Sam nie jestem pewien, albo gdzieś na południu nilfgaardu, albo ziemia niczyja pomiędy królestwami północy a nilfgaardem.



Cytuj
Macie jakiś problem z przyjęciem do wiadomości, że ktoś może nie lubić takich rozwiązań?

Ty masz chyba wielki problem z przyjęciem do wiadomości że absolutnie nikt nie każe ci tego używać, ja szybką podróż zignorowalem całkowicie zarówno w skyrimie jak i w oblivionie, ba, nigdy nie korzystałem nawet z przewoźników (autyzm, wiem). I w związku z tym nie potrafię zrozumieć jak opcja szybkiej podróży może ci zepsuć całą grę. Oblivion był chujowy ale z zupełnie innych, niepowiązanych powodów.

A co do losowych przeciwników w grach pc... twój argument jest po prostu tak idiotyczny ze swiadczy to albo o tym że nigdy nie grałeś w gry z jakimikolwiek elementami losowości, albo masz jakieś 15 lat (pewnie dwa na raz)

Wyraziłem tylko swoją opinie. Czy na tym forum jest to zabronione?

Kilka razy napisałem, że jak ktoś tak lubi to niech używa. Macie jakieś problemy z czytaniem?

Czy pomysł żeby możliwość szybkiej podróży można było wybrać przed rozpoczęciem gry jest zabraniem możliwości korzystania z niej?

EDIT: Skończmy spamować.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

Wiedźmin 3: Dziki gon
#41 2013-02-07, 20:36(Ostatnia zmiana: 2013-02-07, 20:37)
Cytuj
EDIT: Skończmy spamować.

Twoje regulaminy, spamy, edity, warny gdzieś tam na jakimś innym forum w internecie >>>>>>>>>>>>>>>>>


Spoiler
:facepalm:
 

Luk

Luk

DreamVader 2
Sursum Corda! Wiwat Car!
posty1168
Propsy319
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader 2
  • Sursum Corda! Wiwat Car!

Luk
DreamVader 2

Wiedźmin 3: Dziki gon
#42 2013-02-07, 22:04(Ostatnia zmiana: 2013-02-07, 23:17)
dobra tylko po co pisać dodatkowy skrypt. Po co ci to wyłączać, jak i tak tego nie będziesz używał, a ktoś będzie używał i jego sprawa. Pisanie dodatkowego kodu bez sensu
 
Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=DsSwvh4npMQ

UserosPro

UserosPro

Użytkownicy
posty50
Propsy16
  • Użytkownicy

UserosPro

Wiedźmin 3: Dziki gon
#43 2013-02-07, 22:59(Ostatnia zmiana: 2013-02-07, 23:18)
Żeby zrobić grę jak najbardziej dopracowaną i zadowolić jak największą rzeszę graczy, aby sprzedaż była wyższa, a co za tym idzie dochód z gry?

Niektórzy są bardzo wymagający(w ty ja  :lol2:  )


Podobno ma to być ostatnia część Wiedźmina.

[mod=Avallach]Nie cytuj postów które są dłuższe od twojego własnego, potem nic się nie da w tym znaleźć. Jeśli były niedawno, nie cytuj w ogóle, jeśli już musisz, cytuj tylko niezbędny fragment do którego się odnosisz. Luk tak samo.[/mod]
 

Gruppenfuehrer Kereth

Gruppenfuehrer Kereth

Użytkownicy
New World Order, bitchez!
posty669
Propsy484
  • Zbanowany
  • New World Order, bitchez!
ŁOJEZU CHŁOPIE ALE TY PIERDOLISZ...

Get the fuck out.
 
Комиссар RBT

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
Jak myślisz, o ile wzrośnie sprzedaż gry dzięki możliwości wyboru czy ma być szybka podróż?

I nadal nie rozumiem czemu niby musisz to mieć wyłączone, jakbyś zwyczajnie mógł z tego nie korzystać.

                                                                   
Cytuj
Jak to lubi- losowośc nie dla mnie. Wolę raczej gry fabularne.

Dla mnie w takich grach esencją jest właśnie możliwość zejścia z drogi w każdej chwili

A co do losowości spotkań jeszcze- jak dla mnie takie rozwiązania są bez  sensu, ponieważ walka powinna być z takim przeciwnikiem z jakim być  powinna, czyli z takim, który jest w określonym miejscu i czasie. Co  więcej idąc sobie sam i widząc przeciwnika z daleka wcale nie muszę  podejmować walki, i albo zawrócic, albo wybrać inną drogę.                                      
Jaki jest najstarszy RPG w jaki grałeś?
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

UserosPro

UserosPro

Użytkownicy
posty50
Propsy16
  • Użytkownicy

UserosPro

Wiedźmin 3: Dziki gon
#46 2013-02-07, 23:37(Ostatnia zmiana: 2013-02-08, 00:31)
Jak myślisz, o ile wzrośnie sprzedaż gry dzięki możliwości wyboru czy ma być szybka podróż?
I nadal nie rozumiem czemu niby musisz to mieć wyłączone, jakbyś zwyczajnie mógł z tego nie korzystać.                                                            
Jaki jest najstarszy RPG w jaki grałeś?
Mam taką przypadłość, że wolę czytać o grach, niż w nie grać, a nawet jak zacznę to rzadko wciągnie mnie na dłużej. A jakbym miał wymienić gry, które skończyłem to pewnie zmieściłyby się na palcach jednej ręki. Wiem, to nienormalne.

Na wzrost sprzedaży składa się wiele elementów. Jakby były 2 gry różniące się tym szczegółem to sprzedaż miałyby taką samą(chociaż nie, ta z tą opcją byłaby reklamowana, że ma opcje dodatkową). Ale 2 nie będzie różniących się takim szczegółem, tylko jedna z taką opcją albo bez. A to o ile wzrośnie zależy jeszcze przecież od jakości samej gry(jak mówiłem: "wiele elementów").

Mogę z tego niekorzystać, ale będzie mi to sprawiało ogromny dyskomfort  :lol2:  
Tak samo jak, gdy wiem, że podczas walki mogę wejść do ekwipunku i najeść się chleba.
Przedwczoraj dowiedziałem się, że w Gothic 3 tak można, teraz już nigdy tego nie umęczę do końca :D  
Tego nie da się zrozumieć. Sama świadomość tego mnie przytłacza :D   Chociaż są wyjątki, jak np. Joanna d#msg1070388Arc- tam mi to nie przeszkadało(pewnie dlatego, że to nie RPG)

Najstarsza? Gothic pewnie, a najnowsza chyba Risen(może miałem 5lvl), no jeszcze jest Arcania, którą wyłączyłem po 30min.
Grałem jeszczcze kiedyś trochę w oryginalne King#msg1070388s Bounty- ale to strategia też.
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Podobno ma to być ostatnia część Wiedźmina.
Ostatnia część trylogii, jak to zwykle bywa w przypadku dzieł, które są trzecie z kolei.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 


Ali G

Ali G

Użytkownicy
Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
posty682
Propsy727
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.

jono

jono

Użytkownicy
posty525
Propsy155
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
You know, I have no idea why oni dali kolesia który ledwo duka po angielsku :D

:-DD, często miałem ochotę powiedzieć, NO! I really don#msg1070456t know :-P

Wstępnie o fabule:

http://www.gram.pl/n...dziki-gon.shtml


Wygląda ciekawie :-)
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
You know, I have no idea why oni dali kolesia który ledwo duka po angielsku :D
Nie oglądałem, ale czy rozchodzi się o zwrot 'You know'? Przecież angielskojęzyczni go używają i nie jest żadnym błędem.
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Wiedźmin 3: Dziki gon
#53 2013-02-14, 22:26(Ostatnia zmiana: 2013-02-14, 22:28)
Cytuj
You know, I have no idea why oni dali kolesia który ledwo duka po angielsku :D
Nie oglądałem, ale czy rozchodzi się o zwrot #msg1071192You know#msg1071192? Przecież angielskojęzyczni go używają i nie jest żadnym błędem.
Tak, ale ten koleś rozpoczynał nim KAŻDE zdanie, jakby chciał zyskać na czasie :lol2:

Ali G

Ali G

Użytkownicy
Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
posty682
Propsy727
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.

Cragann

Cragann

Użytkownicy
posty766
Propsy602
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Buuuu, porażkowo jak dla mnie wygląda ta kolczuga na naramiennikach, wgl to nie pasuje do niczego.
 

Gerry Rafferty

Gerry Rafferty

O.D.A.L.
posty478
Propsy839
Profesjabrak
  • O.D.A.L.
No generalnie też chciałbym wiedzieć jaki ma w tym być koncept. Widocznie na porządną kolczugę nie było go stać i musiał kupić jakieś chujostwo pozszywane z kawałków nie nadających się do niczego innego?


A tk poza tym jak to jest że z każdym wydaniem robią ten medalion na nowo i za każdym razem jest gorszy od poprzedniego? :lol2:
 

Harris

Harris

Użytkownicy
Give me your soul... Please
posty183
Propsy80
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Give me your soul... Please

Harris

Wiedźmin 3: Dziki gon
#57 2013-02-24, 17:02(Ostatnia zmiana: 2013-02-24, 17:04)
https://www.youtube.com/watch?v=Ud5NIT6ULVE
 

Blady

Blady

Użytkownicy
Meh.
posty56
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Meh.
Ekhem, to jest outro Wiedzmina 2, dostajesz je wraz z patchem 2.0 ER.
 

Drock

Drock

Użytkownicy
posty357
Propsy75
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Kolejne info na temat wiedźmina :
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=75196
ciekawe ile z nich są prawdą
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry