Postulaty 1130622 5180

O temacie

Autor Lavius

Zaczęty 20.01.2008 roku

Wyświetleń 1130622

Odpowiedzi 5180

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
Postuluje o kurwa całkowity zakaz zmiany nicków. Wkurwiacie mnie.
 

Toworish

Toworish

Użytkownicy
http://chomikuj.pl/ToWoRiSh
posty1664
Propsy254
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • http://chomikuj.pl/ToWoRiSh
Nie do końca, zmiana nicków powinna być dozwolona tylko w przypadku takim jaki był mój, gdy założyłem tutaj konto parę lat temu, to nazwałem swój profil "G2NK MODY" xd ty byłeś tym który w komentarzu na profilu uświadomił mi że czas poprosić kogoś o zmianę nicku, jedyne co bym w nim teraz zmienił to pierwszą literę na dużą, czyli jeśli nick jest głupi można go zmienić na proźbę usera, ale jeśli jest w miarę możliwości do zniesienia, to niech jest, było myśleć podczas zakładania konta.
 
Niebawem...Pierdolnę se poradniki do Goticzka. Albo i nie, bo sie mnie nie chce.

Halk_Hogan_PL

Halk_Hogan_PL

Użytkownicy
Halkster
posty916
Propsy890
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Halkster

Halk_Hogan_PL

Postulaty
#3782 2015-11-29, 18:39(Ostatnia zmiana: 2015-11-29, 18:50)
Postuluję o ogarnięcie moderatorów (mam na myśli kolegę Mark56, który chyba jednak nie nadaje się do tej funkcji).



Po 1: Ja się pytam jaki spam na targowisku? Zwykła opinia, przedstawiona w taki sam sposób, jaki stosuje ShadowAssasin. Np.
Spoiler
Chyba graficzny downgrade.:antyprops: Sorry ale za mały skills jeszcze masz żeby robić takiego "overhaul'a" do wiedźmina 3
O dziwo jego prowokacyjne posty nie są usuwane ani nagradzane warnem (polecam sprawdzić wszystkie jego posty, mdz.
Spoiler
Cytuj
Nie, skoro nie wiesz o co chodzi to spierdalaj.Modelu nie będziemy ci pokazywać, siatka nie ma tu nic do rzeczy.
Cytuj
ta muzyka w filmiku:lol: masz dałna? 90% kradzione rzeczy pewnie bez zgody autora i jeszcze ten chamski styl nie kredytowania właścicieli. Wypierdalaj stąd patałachu czym prędzej bo aż szkoda cie już dalej jechać.
Cytuj
Cytuj
niech ktoś z administracji skasuje ten temat
wypierdalaj
śmieszny typ).
Coś tu śmierdzi... a no tak, kumple muszą się trzymać razem, ok.

Po 2: Buhah +30 za takie coś, może od razu 100? :facepalm: Sorry ale taka jest prawda i ja w tym nie widzę żadnej obrazy.

Coś tu jest chyba nie tak...
Ogarnijcie ten temat, pozdro
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Trollu marny dostałem warna za to po pierwsze po drugie jak widać jesteś tu jedyną osobą która nadal nie wie jak zachowywać sie na tym forum. Napisałem ci normalnie prawde bez ogródek, bez wulgaryzmów a ty od razu lecisz z mordą jakbym ci nie wiem co zrobił. Który to już raz próbujesz zrobić ten swój retexturing, bierzesz sie za gre która w moim mniemaniu nie potrzebuje żadnego retexturingu a już na pewno nie od kogoś kto z grafiką dopiero zaczyna. Przemyśl pare spraw skojarz fakty dobij sobie do głowy i wróć jak zmądrzejesz. Nikt nie ma zamiaru cie obrażać po prostu przyjmuj krytyke i staraj sie być lepszym pytaj o opinie. I jeszcze pare słów o werewolfie, który w swej głupocie zaczyna robić jeszcze większe postępy. Przestań być takim obrońcą na siłe, obserwuje twoje posty już od dawna i w każdym temacie gdzie ktoś napisze że gra jest słaba pojawiasz sie ty jako obrońca uciśnionych, skończ z tym chłopie  :ok:
 

Halk_Hogan_PL

Halk_Hogan_PL

Użytkownicy
Halkster
posty916
Propsy890
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Halkster

Halk_Hogan_PL

Postulaty
#3784 2015-11-29, 19:13(Ostatnia zmiana: 2015-11-29, 19:19)
Trollu marny dostałem warna za to po pierwsze po drugie jak widać jesteś tu jedyną osobą która nadal nie wie jak zachowywać sie na tym forum. Napisałem ci normalnie prawde bez ogródek, bez wulgaryzmów a ty od razu lecisz z mordą jakbym ci nie wiem co zrobił. Który to już raz próbujesz zrobić ten swój retexturing, bierzesz sie za gre która w moim mniemaniu nie potrzebuje żadnego retexturingu a już na pewno nie od kogoś kto z grafiką dopiero zaczyna. Przemyśl pare spraw skojarz fakty dobij sobie do głowy i wróć jak zmądrzejesz. Nikt nie ma zamiaru cie obrażać po prostu przyjmuj krytyke i staraj sie być lepszym pytaj o opinie. I jeszcze pare słów o werewolfie, który w swej głupocie zaczyna robić jeszcze większe postępy. Przestań być takim obrońcą na siłe, obserwuje twoje posty już od dawna i w każdym temacie gdzie ktoś napisze że gra jest słaba pojawiasz sie ty jako obrońca uciśnionych, skończ z tym chłopie  :ok:
Brak słów. Koleś wciąż trolluje. :facepalm:
Cytuj
przyjmuj krytyke i staraj sie być lepszym pytaj o opinie
Hah, może jeszcze powiesz że te opinie mam brać od Ciebie - totalnego zera na poziome Gothica 1/2 w grafice? Śmieszne. Pokaż mi rzeczywiście coś dobrego twojego autorstwa to może Ci uwierzę.
Tak jak napisałem wyżej - przeczytaj sobie te cytaty Twoich wypowiedzi i zastanów się co Ty w ogóle sobą reprezentujesz... Niestety ale ja jedynie mogę stwierdzić - totalne dno na poziome dzieciaczka z gimnazjum.
Właśnie widzę tego warna, 10% teraz jak i przed tą całą akcją.
Napisałeś normalnie bez obrażania? Żałosne, może mam Ci zacytować wszystkie Twoje wypowiedzi odnośnie moich wcześniejszych prac?
Gościu przemyśl swoje zachowanie bo to co ty piszesz to nie jest nawet śmieszne ale żałosne.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
Trollu marny dostałem warna za to po pierwsze po drugie jak widać jesteś tu jedyną osobą która nadal nie wie jak zachowywać sie na tym forum. Napisałem ci normalnie prawde bez ogródek, bez wulgaryzmów a ty od razu lecisz z mordą jakbym ci nie wiem co zrobił. Który to już raz próbujesz zrobić ten swój retexturing, bierzesz sie za gre która w moim mniemaniu nie potrzebuje żadnego retexturingu a już na pewno nie od kogoś kto z grafiką dopiero zaczyna. Przemyśl pare spraw skojarz fakty dobij sobie do głowy i wróć jak zmądrzejesz. Nikt nie ma zamiaru cie obrażać po prostu przyjmuj krytyke i staraj sie być lepszym pytaj o opinie. I jeszcze pare słów o werewolfie, który w swej głupocie zaczyna robić jeszcze większe postępy. Przestań być takim obrońcą na siłe, obserwuje twoje posty już od dawna i w każdym temacie gdzie ktoś napisze że gra jest słaba pojawiasz sie ty jako obrońca uciśnionych, skończ z tym chłopie 
Nie jestem kurwa zadnym obronca ucisnionych, ale halk jasno dal dwa screeny - pierwszy jego autorstwa i drugi z oryginalnej gry i tylko slepiec nie zauwazy, że jego autorstwa tekstura jest lepsza, a Ty pierdolisz (zreszta czesto to robisz) o jakims downgradzie.

I'm out, jak chcecie to obgadywac to zalozcie nowy temat a nie w postulatach.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Toworish

Toworish

Użytkownicy
http://chomikuj.pl/ToWoRiSh
posty1664
Propsy254
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • http://chomikuj.pl/ToWoRiSh
Tak się zastanawiam, musicie robić taką guwnoburze? wymieńcie się numerami gg, i srajcie się tam, albo numerami telefonów, ten który ma większy problem niech dzwoni do drugiego i traci hajsy z konta:D
 
Niebawem...Pierdolnę se poradniki do Goticzka. Albo i nie, bo sie mnie nie chce.

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Werewolf 30 listopada 23:59, nie wcześniej :lol2:
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
@Halk_Hogan_PL   I nadal niczego się nie nauczyłeś. Shadow ci zwrócił uwagę o twoją pracę (słusznie czy nie, nie mi o tym decydować) i zacząłeś pyskówką odpowiadać.  Nie każdemu będzie się podobać praca twoja ZAWSZE, nawet jeśli byłaby idealna (i nie tylko twoją pracę), i zawsze będą hejterzy którzy z hejtują twoją pracę (i nie tylko) mimo że byłaby idealna i musisz się z tym pogodzić (nie nazywam Shadowa hejterem). Naucz się ignorować posty, bo nigdy nie dojdziesz do porozumienia tutaj.

P.S Jestem neutralny.  :ok:
 

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
zawsze będą hejterzy którzy z hejtują twoją pracę
Wy chyba na prawdę nie rozumiecie różnicy między "hejtowaniem" a konstruktywną krytyką w celu wytknięcia niedociągnięć.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
zawsze będą hejterzy którzy z hejtują twoją pracę
Wy chyba na prawdę nie rozumiecie różnicy między "hejtowaniem" a konstruktywną krytyką w celu wytknięcia niedociągnięć.
No ja widzę różnicę, ale tych ,,prawdziwych'' hejterów też nie brakuje  :lol:
 

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
Postuluję o to aby były warny za "guwnoburze" i kłótnie w tym temacie, ponieważ to nie jest temat od takich rzeczy.
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Gównoburze i inne rzeczy niepasujące tutaj są przenoszone do tematu Spam z Posutlatów.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!

kaczka
RaveN Studio

Postulaty
#3793 2015-12-02, 11:14(Ostatnia zmiana: 2015-12-02, 13:22)
Postuluję o to aby były warny za "guwnoburze" i kłótnie w tym temacie, ponieważ to nie jest temat od takich rzeczy.
Wyciszcie go! To infiltracja! Oni chcą zniszczyć piękne tradycje modersowych gównoburz  :pokerface:

Post połączony: 2015-12-02, 13:22
Postuluję o dodanie grupie RaveN Studio takiej "gwiazdki" :
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Postuluję o dodanie grupie RaveN Studio takiej "gwiazdki" :

Zrobione.

Cragann

Cragann

Użytkownicy
posty766
Propsy602
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co z moim postulatem :I?
 

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
Oddalony, na bank :ok:
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Postulaty
#3797 2015-12-05, 18:41(Ostatnia zmiana: 2015-12-05, 19:05)
Cragann, naprawdę odradzam, zwłaszcza że jak widać zmiany nicków irytują innych, a ty z tego co widzę używasz "Cragann" nie tylko na tM.
A to co proponujsz na dodatek dużo gorzej się czyta.
Już nawet starożytna themoddersowa tradycja ustawiania sobie nicku czytanego od tyłu (pozdro @Zkirtaem ) dałaby coś lepszego.

No ale jak ci na tym naprawdę strasznie zależy to mogę zmienić.

BTW, postaw się w mojej sytuacji. Kiedyś przez lata (7 lat?) miałem całkiem oryginalny nick inspirowany celtycką mitologią (https://en.wikipedia.org/wiki/Afallach), na forum gdzie co drugi gimbus miał Adanosa, Brata Xardasa, czy innego czarodzieja z gry komputerowej. I jak skończyłem po premierze Wiedźmina 3? :lol2:

@Wowoz
Troluję tylko obu :lol2:
(Brat Xardasa to stary nick głowy jednej z dwóch dużych grup w których czasem działam)

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
@Avallach ty sie od Adanosa odczep bo jeszcze ci konto wywali i tyle będziesz mial ze swojego śmieszkowania :F
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
@Wowoz
Troluję tylko obu
(Brat Xardasa to stary nick głowy jednej z dwóch dużych grup w których czasem działam)
Sentarion :D
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry