Ankieta 8a - Mob 14389 18

Ankieta

Ankieta 8a - Mob

Głosów w sumie: 37

O temacie

Autor Adanos

Zaczęty 3.11.2011 roku

Wyświetleń 14389

Odpowiedzi 18

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja

Adanos
Administrator

Ankieta 8a - Mob
2011-11-03, 20:25(Ostatnia zmiana: 2011-11-04, 17:25)
Głosujemy do 10XI2011 do północy.
Obrazki są z odpowiedniego tematu, z ostatniego posta każdego użytkownika, w którym podał je. Jeśli ktoś nie chce brać udziału, to niech napisze.

Dracon
Spoiler

Jedairusz
Spoiler





Paagan
Spoiler


Siatka:

Viewport:

Tekstury:



Konserwa
Spoiler






KolegaZWojska
Spoiler


V3Q
Spoiler



Komuchpl
Spoiler
markK
Spoiler
Fartuess
Spoiler





EdekSumo

EdekSumo

Wyspa Khorinis
posty1739
Propsy924
ProfesjaLvl designer
  • Wyspa Khorinis
Czemu ankieta jest tajna tj. nie można zobaczyć kto na kogo głosował?
 

Jedairusz

Jedairusz

Moderator działu
Grafik 3D w Boombit
posty1022
Propsy1297
NagrodyVV
ProfesjaGrafik 3D
  • Moderator działu
  • Grafik 3D w Boombit

Jedairusz
Moderator działu

Ankieta 8a - Mob
#2 2011-11-03, 20:55(Ostatnia zmiana: 2011-11-03, 20:59)
Fajnie, jakby wszyscy uczestnicy, którzy nie zrobili tego wcześniej, dorzucili jeszcze siatki lowpoly chociaż w miarę możliwości. Tak samo z fragmentem chociaż tekstur.

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Czemu ankieta jest tajna tj. nie można zobaczyć kto na kogo głosował?
A po co? Nikt nie wie na kogo, kto głosował i nikt nie będzie się kimś sugerował. Ani nikt nie będzie krytykowany, że oddał na kogoś głos.
Cytuj
Fajnie, jakby uczestnicy dorzucili jeszcze siatki lowpoly chociaż w miarę możliwości. Tak samo z fragmentem chociaż tekstur.
Jak kto ma, to niech dorzuci.

Krolik

Krolik

Użytkownicy
posty373
Propsy167
  • Użytkownicy

Krolik

Ankieta 8a - Mob
#4 2011-11-03, 21:11(Ostatnia zmiana: 2011-11-03, 21:11)
Głos na Jedariusza. Najładniej, spełnia wszelkie dzisiejsze standardy. Ładne teksturki, i sam zamysł zróżnicowany i taki jakiego chyba jeszcze nie było :)  Na prawdę wysoko, well done

Pod uwage też brałem prace użytkownika Fartuess, bo na pierwszy rzut oka bardzo ładnie, ale jak się przyjrzeć, to w jednym miejscu zarysowania wyglądają tak, jakby mech miał 10m wysokości, a w innym jakby był małym biegającym pod nogami przeszkadzaczem. A przynajmniej takie są moje odczucia.
 

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka

KolegaZWojska
Rzeka

Ankieta 8a - Mob
#5 2011-11-03, 21:11(Ostatnia zmiana: 2011-11-03, 21:12)
Jako że trudno oceniać gotowe efekty (czyt. moby) trzeba ocenić zawartość, a ta jest zdecydowanie najbardziej imponująca u Jedairusza - tam jest mój głos. Świetne tekstury!

Revolution

Revolution

Użytkownicy
posty127
Propsy20
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Darcon - Model spoko ale dziwi mnie dlaczego to zombiopodobne coś nie ma ręki ani nogi. mogłeś zrobić np. nogę uciętą w kolanie czy coś w ten deseń.
Jedairusz - Nic dodać nic ująć, zaj***ste
Paagan - Całkiem nie źle ale dziwnie (szczególnie dłonie i stopy) a tekstura nie "wymiata".
Konserwa - Model super a szczególnie mi się podoba render głowy, jednak teksturze można dużo zarzucić... przede wszystkim że ta kolczuga jest aż dziwnie czysta porównując ją do majtasów tego kolesia ;] mogłeś trochę "pobrudzić" zbroję i kolczugę.
KolegaZWojska - Model mi się bardzo podoba jednak moim zdaniem tekstura odrobinę za ciemna.
V3Q - ciekawy pomysł i kolorystyka jednak mogłeś zrobić jakieś małe stopy.
Komuchpl - bardziej mi to przypomina ubranie a nie postać żyjącą. tekstura chyba najsłabsza a model taki sobie
markK - to samo co Jedaith. extra model i tekstura
Fartuess - moim zdaniem najciekawszy pomysł i dobry model jednak przydało by się poprawić teksturę

Głos jednak oddałem na Jedairusza ponieważ jest najbardziej oryginalny i najlepiej wykonany

Pamiętajcie że to moje subiektywne ocenienie prac niech nikt się nie wkurza.
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Moim zdaniem ankieta tajna to kiepski pomysł. Rozumiem też że liczą się po prostu wyniki z ankiety, bez względu na posty z konkretnymi komentarzami.

Głosuję na Fartuessa - wyjątkowo złożony, bardzo starannie wykonany model. Tekstura wydaje mi się fatalna, ale może po prostu dla tego że kiedy zobaczyłem siatkę miałem swoją jej wizję, zupełnie odmienną - lśniący biały lakier i równe szczeliny pomiędzy płytami.
Model Jedaitha sam w sobie jest wykonany także starannie, jednak totalnie zawalone są proporcje, w stopniu tak dużym że chyba nie przeszłoby to do użycia w grze. Każdy element z osobna świetnie wymodelowany, wysculptowany i oteksturowany. Jednak razem zwyczajnie nie tworzą spójnej kompozycji.

mgr Fartuess

mgr Fartuess

Użytkownicy
Kiedyś to były czasy!
posty1485
Propsy890
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kiedyś to były czasy!
@Jedariusz

mogę siatkę podrucić, ale mam to zrobić tutaj, czy wysłać do autora topica?

Co do modelu to po zakończeniu bitwy pewnie będę nadal do niego wracał, bo jest jeszcze sporo miejsca na rozwój.
 
Popisuje się ciągle menda jedna...

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu
Głos na VEQ. Może i model prosty, ale pomysł i tekstura fajne. Co co tekstur najlepiej wypadł Jedairusz, ale nie ogarniam jego pomysłu i nie podoba mi się on :D
 

Faren

Faren

RaveN Studio
Farelka
posty1172
Propsy1496
Profesjabrak
  • RaveN Studio
  • Farelka
Brałem pod uwagę Veqa, Markka i Jedairusza - u Markka jest bardzo kiepski render, na którym nic nie widać, poza tym nie wrzucił siatki. Model Veqa bardzo mi się spodobał, ale gdy popatrzyłem na siatkę moje odczucia zmieniły się na gorsze. Oddałem głos na Jedairusza, mimo że ten worek na śmieci jest tam z dupy wyciągnięty i nie pasuje. :D
 
makin' bacon

Dracon

Dracon

Użytkownicy
posty1068
Propsy904
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jedaith. IMO najlepiej.
 
,,Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. A taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.''

Wiktor Suworow, Akwarium

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
W pierwszym poście zostały dodane siatki modelu Fartuessa.

iktorn

iktorn

Użytkownicy
posty89
Propsy12
  • Użytkownicy
Jedairusz, mój głos na Ciebie leci, bo bardzo mi się podoba model i concept.
 

Jedairusz

Jedairusz

Moderator działu
Grafik 3D w Boombit
posty1022
Propsy1297
NagrodyVV
ProfesjaGrafik 3D
  • Moderator działu
  • Grafik 3D w Boombit

Jedairusz
Moderator działu

Ankieta 8a - Mob
#14 2011-11-06, 10:51(Ostatnia zmiana: 2011-11-06, 10:55)
Pozwolę sobie na skomentowanie prac.
Dracon - Nawet jeśli to miało być skrajne low-poly, dałoby się z tego więcej wyciągnąć (chociażby z tekstury diffuse) nie ma zaznaczonych mięśni, kolana itd.

Paagan
- Zamysł fajny, ale realistyczne tekstury zupełnie nie pasują do takiej formy modelu. Tutaj można by zrobić coś cartoonowego chociażby al'a TF2. Kolejna sprawa - jeśli malujesz tylko diffuse, warto by zaznaczyć bardziej światło i cienie jakieś odbłyski itd.  http://www.gameartisans.org/contests/minis/finals_polycount_3d_3904.html
http://www.gameartisans.org/contests/minis/finals_alliance_3d_3730.html
inna sprawa, że za dużo zdjęć a za mało podmalowywania na teksturze, ja robiłem podobną rzecz tak:
http://s2.ifotos.pl/img/1jpg_rphewsq.jpg

Konserwa- Całkiem porządne wykonanie. Są pewne mankamenty jak na przykład jednolity kolor twarzy, koleś wygląda trochę jak trup...  Detal na diffuse jak i normalce mógłby być lepszy. Sam model bardzo ok.

KolegaZWojska
- Praca nieskończona. Mogę powiedzieć tylko, że model low-poly dobry, ale na normalce widać, że jest dużo drobnego detalu a mało troszkę formy na sculpcie.

VEQ - No i tu jest ładnie. Tekstury super, model poprawny, chociaż bardzo prosty w formie. Może właśnie dlatego nie potrafię się przekonać do tej pracy w 100%

Komuchpl - Kolejna nieskończona praca. Zamysł może i fajny, ale wykonanie nie bardzo. Przydałby się screen z siatką modelu. Tekstura pozostawia wiele do życzenia.


markK
- Całkiem ładnie. Szkoda, że nie ma żadnych tekstur, siatek, informacji o triscouncie... Tekstura trochę jednolita, nogi strasznie małe w porównaniu do rąk. Prezentacja fajna, ale jest za ciemne tło!

Fartuess- Model bardzo dobry, zamysł też. Niestety niedopracowana tekstura zepsuła efekt. Skończ to kiedyś, bo jest potencjał.

Aha, przydałoby się wrzucić na blipa info o ankiecie!

Harris

Harris

Użytkownicy
Give me your soul... Please
posty183
Propsy80
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Give me your soul... Please
VEQ i jego sympatyczny grubasek/chochlik przypadł mi do gustu najbardziej. Golem Jediatha też wymiata. Mimo wszystko VEQ ma mój głos.
 

Cedric

Cedric

Użytkownicy
posty782
Propsy1084
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mój głos idzie na stworka VEQ. Prostota i zajebistość w jednym
 

Jedairusz

Jedairusz

Moderator działu
Grafik 3D w Boombit
posty1022
Propsy1297
NagrodyVV
ProfesjaGrafik 3D
  • Moderator działu
  • Grafik 3D w Boombit
Można by skończyć i pomyśleć nad nowym tematem. :wink:

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja

Adanos
Administrator

Ankieta 8a - Mob
#18 2011-11-12, 12:21(Ostatnia zmiana: 2011-11-12, 12:21)
Wiedziałem, że o czymś zapomniałem :D  Przepraszam za to, ale po prostu mi coś wypadło...

Tak więc podsumujmy:
1. Jedairusz - 14 głosów
2. V3Q - 8 głosów
3. markK - 6 głosów

Pucharek został przyznany.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry