Gothic Potępienie / Gothic Damnation - pełna konwersja na silniku Skyrim 26516 39

O temacie

Autor Zagłoba

Zaczęty 22.10.2014 roku

Wyświetleń 26516

Odpowiedzi 39

Patabigger

Patabigger

Użytkownicy
K'oyacyi, ner vod.
posty8
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
  • K'oyacyi, ner vod.
Kurczę, słabo z tym wymogiem Skyrima bo mam na xboxie :F
 
Kote! Kandosii sa ka'rta, Vode an. Coruscanta a'den mhi, Vode an. Bal kote, darasuum kote, Jorso'ran kando a tome. Sa kyr'am nau tracyn kad, Vode an. Kandosii sa ka'rta, Vode an. Coruscanta a'den mhi, Vode an.
Bal... Motir ca'tra nau tracinya. Gra'tua cuun hett su dralshy'a. Aruetyc talyc runi'la solus cet o'r. Motir ca'tra nau tracinya. Gra'tua cuun hett su dralshy'a. Aruetyc talyc runi'la trattok'o. Sa kyr'am nau tracyn kad, Vode an!

ardika

ardika

Użytkownicy
posty4
  • Użytkownicy
 

kacperxxxd

kacperxxxd

Użytkownicy
posty12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy mógłbym dostać linka do starego obozu na NOWYM silniku bo nwm który to ss? :F
I czy będą takie questy jak np znaleść Neka , wygnać śniącego ?
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Czy mógłbym dostać linka do starego obozu na NOWYM silniku bo nwm który to ss? :F
I czy będą takie questy jak np znaleść Neka , wygnać śniącego ?

Wat? To nie ten temat... (czytaj pierwszy post)

Zagłoba

Zagłoba

FatDragon Game Dev.
Jestę Hrabią Burkina Faso
posty428
Propsy308
ProfesjaNierób
  • FatDragon Game Dev.
  • Jestę Hrabią Burkina Faso
Questy tego typu jak najbardziej będą, z pominięciem wygnania śniącego, bo ten raczej nie pojawi się w grze. Tak poza tym to chyba pomyliły Ci się konwersję/ modyfikacje.
 
Tanio sprzedam używaną  k.graficzną Nvidia GTX650 4096mb.

Zagłoba

Zagłoba

FatDragon Game Dev.
Jestę Hrabią Burkina Faso
posty428
Propsy308
ProfesjaNierób
  • FatDragon Game Dev.
  • Jestę Hrabią Burkina Faso
 
Tanio sprzedam używaną  k.graficzną Nvidia GTX650 4096mb.

TadekKanalarz

TadekKanalarz

Użytkownicy
Łakamakafą
posty258
Propsy44
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Łakamakafą
 

Quatrosss

Quatrosss

FatDragon Game Dev.
posty62
Propsy9
ProfesjaProducent
  • FatDragon Game Dev.
Cześć wszystkim :) Błądząc po czeluściach internetu natrafiłem na ten projekt. A że jestem zagorzałym fanem Gothica to dostałem padaczki na sam widok. Stan mój się pogorszył gdy okazało się ,iż projekt brnie dalej. Mam parę pytań itd. Czy mapa tworzona jest od podstaw? Czy tylko ze skyrima zostały usunięte wszelkie obiekty i na tym tworzycie? Może warto by pomyśleć nad jakąś oddzielną stroną dla moda i tam przedstawiać wszystko skoro projekt już jest tak daleko posunięty.. Zwrócę uwagę po tysiąckroć(proszę się nie obrażać czy coś) ,że najważniejszy w tym projekcie dla was musi być KLIMAT . Jest on tak trudny do osiągnięcia ,że przecież nawet Piranha Bites się poddała. Jeśli wam się to uda to tylko pogratulować :D Od tej pory dodaję sobie ten temat do ulubionych w przeglądarce i stale obserwuję. Nie posiadam jakichś super umiejętności w modelowaniu itp. Lecz jeśli znalazła by się dla mnie jakaś mała robótka to ze szczerego serca się podejmę ,jeśli chcecie oczywiście . Pozdrawiam.

P.S. Pewne słowa mogą brzmieć dwuznacznie ,proszę sobie nie wyobrażać  :trollface:
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Tworzą mapę od zera. Z klimatem IMO na razie idzie im tak sobie (mają trochę dziwnych pomysłów, a obawiam się że na razie cokolwiek zbyt odważnie odchodzącego od rozgrywki g1 to poważne ryzyko psucia) :D
Mam wrażenie że teraz przede wszystkim potrzebują programisty :D

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
Z nową grą pewnie będzie jak w Skywindzie (Morrowind na silniku Skyrima). Menu główne będzie takie jak w Skyrimie, tylko podczas wybrania "Nowa gra", będzie do wyboru tryb w jaki chcemy grać (modyfikacja albo Skyrim).
 

Kelten

Kelten

Gry (themodders@telegram)
posty640
Propsy514
ProfesjaKompozytor
  • Gry (themodders@telegram)
Z nową grą pewnie będzie jak w Skywindzie (Morrowind na silniku Skyrima). Menu główne będzie takie jak w Skyrimie, tylko podczas wybrania "Nowa gra", będzie do wyboru tryb w jaki chcemy grać (modyfikacja albo Skyrim).
Nie
 

Quatrosss

Quatrosss

FatDragon Game Dev.
posty62
Propsy9
ProfesjaProducent
  • FatDragon Game Dev.
Nie wiem jak na tym forum z komunikacją dlatego napiszę i tutaj i na pw drogi Zagłobo. Otóż mam parę ciekawych pomysłów. Jak wielki fan tej serii mogę Ci się przydać co do kwestii fabularnych, wyglądu świata i jak wspomniałem wykonania niektórych modeli. A niech mnie, muszę się do tego przyłożyć  :lol2:
 

Zagłoba

Zagłoba

FatDragon Game Dev.
Jestę Hrabią Burkina Faso
posty428
Propsy308
ProfesjaNierób
  • FatDragon Game Dev.
  • Jestę Hrabią Burkina Faso
Na chwilę obecną najbardziej potrzebujemy kolejnego grafika 3d, speca od animacji i kogoś w rodzaju programisty.

Quatrosss - Odpisałem Ci na PW. Pzdr
 
Tanio sprzedam używaną  k.graficzną Nvidia GTX650 4096mb.

Zagłoba

Zagłoba

FatDragon Game Dev.
Jestę Hrabią Burkina Faso
posty428
Propsy308
ProfesjaNierób
  • FatDragon Game Dev.
  • Jestę Hrabią Burkina Faso
.
 
Tanio sprzedam używaną  k.graficzną Nvidia GTX650 4096mb.

Rusty

Rusty

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam, jestem bardzo zaciekawiony projektem i chciałbym pomoc :) Niestety moje umiejętności co do tworzenia 3D czy projektowania są żadne. Jednak mogę zaoferować pomoc w scenariuszu np. do Questów, pisałem już wiele opowieści mam dużą wyobraźnie więc w razie czego mogę pomóc ;) Do tego mogę pomóc w dubbingu- głosu nie mam złego i mikrofon też nie :)
Chciałem się również spytać o Questy w ''gothic potępienie'' chodzi mi o to że w samym gothicu nikt nas nie prowadził za rączkę wszystko musieliśmy zrobić sami. Nie wiedzieliśmy gdzie co jest i dzięki temu szukaliśmy i eksplorowaliśmy i dobrze się bawiliśmy- w przeciwieństwie do skyrima na którym będzie działał mod tam zawsze był znacznik i każdy quest polegał na dojściu do niego. Moje pytanie czy znaczek ten będzie w grze ?
 

kageyoshi

kageyoshi

Użytkownicy
posty173
Propsy36
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A jak tam prace szefie? :lol: właśnie ogarniałem znowu Skyrima i mi się przypomniał ten projekt. Mam nadzieję że nie odpuścisz i stworzysz coś fajnego, czekamy :D
 

Zagłoba

Zagłoba

FatDragon Game Dev.
Jestę Hrabią Burkina Faso
posty428
Propsy308
ProfesjaNierób
  • FatDragon Game Dev.
  • Jestę Hrabią Burkina Faso
Witam Panowie, ostatnim czasem mieliśmy dużo zmian w strukturze projektu, kto chcę pomóc - tego zapraszam do kontaktu przez PW. 

Więcej dowiecie się w przyszłą sobotę, 10ego stycznia, kiedy to będzie miała miejsce kolejna prezentacja prac i postępów. Pozdrawiam, Zagłobix



 

Post połączony: 2015-01-04, 11:08
Rusty - odpowiadając na twoje pytanie: nie, w naszej grze nie będzie żadnych gównianych, psujących zabawę znaczników. 
 
Tanio sprzedam używaną  k.graficzną Nvidia GTX650 4096mb.

Zagłoba

Zagłoba

FatDragon Game Dev.
Jestę Hrabią Burkina Faso
posty428
Propsy308
ProfesjaNierób
  • FatDragon Game Dev.
  • Jestę Hrabią Burkina Faso
Prezentacja przesunięta na dzisiaj około godziny 19-20:00

Post połączony: 2015-01-10, 20:59
Po ciąg dalszy zapraszam tutaj: http://themodders.org/index.php?topic=23589.0
 
Tanio sprzedam używaną  k.graficzną Nvidia GTX650 4096mb.

siewka181

siewka181

Użytkownicy
PomiotBeliara
posty411
Propsy68
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • PomiotBeliara
to jeszcze jest tworzone czy już po ptakach i dysk sie spalił ?
 
JAK NAZYWA SIĘ CHOROBA NA KTÓRĄ CIERPIĄ WYZNAWCY ADANOSA ?
WADA NOSA :d
Motyw do Google Chrome by ja: https://www.mychrometheme.com/t/94h6ywsfrpdltksaofn965n3e
http://z0r.de/L/z0r-de_4014.swf

Mark56

Mark56

Moderator
som veľký magič
posty1632
Propsy1846
ProfesjaAnimator
  • Moderator
  • som veľký magič
to jeszcze jest tworzone czy już po ptakach i dysk sie spalił ?

Prezentacja przesunięta na dzisiaj około godziny 19-20:00

Post połączony: 2015-01-10, 20:59
Po ciąg dalszy zapraszam tutaj: http://themodders.org/index.php?topic=23589.0

 :pokerface:  Ślepy jesteś
 



0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry