Gothic Rozszerzenie 49375 137

O temacie

Autor RKM

Zaczęty 14.10.2014 roku

Wyświetleń 49375

Odpowiedzi 137

podkopek

podkopek

Użytkownicy
posty89
Propsy15
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Tekstury świata są tragiczne i rzeczywiście pierwsze skojarzenie to minecraft, ale ubrania cienia, nowicjuszy i zbroje magnatów są w porządku. 
 

RKM

RKM

Użytkownicy
posty73
Propsy39
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
Wziołem sobie wasze rady do serca. Jutro przekarze je kolegą. Mogli byście napisać bardziej dokładnie która zbroja według was nie pasuje do klimatu gry. Postaramy się je poprawić.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Od razu kolejna rada. Weź się za słownik ortograficzny :ok:

Kuken

Kuken

Użytkownicy
posty391
Propsy97
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Widzę, że dialogi w modyfikacji również będą na bardzo wysokim poziomie :ok:
 

RKM

RKM

Użytkownicy
posty73
Propsy39
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
Wiele osób mi to już mawiało. Nawet zakupiłem odpowiedni słownik ale nie mam czasu. Kolego czyżbyś przepowiadał przyszłośc? Jeśli będzie trzeba to będe siedział nad słownikiem dniami i nocami aby tylko dialogi były poprawne.
 


RKM

RKM

Użytkownicy
posty73
Propsy39
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
Mam zarówno edytor tekstu jak i słownik. Biorąc pod uwagę wasze komentarze odnośnie mojej pisowni to od jutra wezmę się za ten słownik.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Mam zarówno edytor tekstu jak i słownik. Biorąc pod uwagę wasze komentarze odnośnie mojej pisowni to od jutra wezmę się za ten słownik.

W końcu ktoś normalny, kto nie napiszę, że piszę na szybko, albo będzie miał korektora... tak trzymać  :ok:

Diego1337

Diego1337

Użytkownicy
posty46
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Bez urazy ale grafik który robił te zbroje albo nie umie tego robić, albo mu się nie chciało.
Zrobiłem to w GODZINĘ (Tak wiem że w G2, ale to samo można by zrobić w G1) : http://zapodaj.net/00e01ce69e662.jpg.html
Środek wyszedł mi za jasno :/.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Bez urazy ale grafik który robił te zbroje albo nie umie tego robić, albo mu się nie chciało.
Zrobiłem to w GODZINĘ (Tak wiem że w G2, ale to samo można by zrobić w G1) : http://zapodaj.net/00e01ce69e662.jpg.html
Środek wyszedł mi za jasno :/.

Poprawka linku: http://zapodaj.net/0269c32947901.jpg.html

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
Ho, ho. Jeden lepszy od drugiego
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Tworząc tekstury zbroi do Gothica nie używajcie jego tekstur - szata Diego jest przykładem. No chyba, że naprawdę to umiecie... I odpuśćcie sobie kolory typu pudełko kredek, bo wygląda to idiotycznie.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

The fibrylator

The fibrylator

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Witam jestem jednym z członków RMK Project, która w ostatnich dniach zebrala  niezłe baty na tej stronie.
Pragnę was przeprosioć za działania naszego kolegi oraz za wygląd prezentowanego moda i oznajmiam, że forma w jakiej był zaprezentowany już została wycofana. Projekt zaczeliśmy od nowa i informujemy, że jeśli będziee jakaś zmiana tekstur to na te z G2 lu jakiś texture pack i to za waszą opinią. Myśle jednak że zostawimy oryginalne oteksturowanie. Proszę o usunięcie tematu gothic rozszerzenie, Nowe info o modzie dodam 10 listopada
 

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
Tematy raczej nie są usuwane z tego co wiem, z uwagi na przejmujące, zawarte w nich przestrogi dla przyszłej, odwiedzającej je młodzieży Polskiej :D
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Same przeprosiny (w sprawie której nikt by nie kojarzył) nie mają sensu. Albo będzie tylko temat, albo temat z przeprosinami, albo nic. 
Proponuję zostawić całość dopóki nie pojawi się nowy, a potem ewentualnie wywalić stary.

Lukizzz

Lukizzz

Użytkownicy
posty573
Propsy140
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy tylko mi ten wygląd tekstur kojarzy się z minecraftem? lol Dla mnie też te tekstury są jakieś dziwne i nie pasują
 

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty240
Propsy52
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
Bez przesady.
Osobiście nigdy nie modowałem gothica, po prostu nie biorę się za coś, czego nie potrafię, ale moim zdaniem mod nie prezentuje się tak źle.
Na przykład spodobał mi się wygląd ciężkiej zbroi strażnika/nowicjusza.
Mod wyjdzie to wyjdzie, nie to nie. Grunt, że się jego twórcy starają.

 

RKM

RKM

Użytkownicy
posty73
Propsy39
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy

RKM

Gothic Rozszerzenie
#57 2014-11-14, 14:44(Ostatnia zmiana: 2014-11-27, 08:05)
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Odnośnie moda, mogę coś zaproponować?
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry