"Fałszywy bóg" 27239 60

O temacie

Autor Kuba90

Zaczęty 19.07.2010 roku

Wyświetleń 27239

Odpowiedzi 60

Kuba90

Kuba90

Użytkownicy
JunityMan
posty226
Propsy93
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • JunityMan
Cytat: KolegaZWojska link=topic=10833.msg128323#msg128323#msg128323#msg128323 date=1294253307
Spróbuj może ten Hatak poprawić.

Poprawię, ten model robiłem na początku gdy zrodził sie w mej głowie pomysł na nietypowy mod.A już trochę mineło bądz pewny ,że poprawię:)

A tak przy okazji co mam skończone:
-Planetę władców - 80% -> ta piramida i pustynia
-Planetę Orion -> tą taką roślinną. na drugim screene z ostatniego postu.
-Większośc tekstur(zbroi)-> Teksturę tokra(1z3),jaffy(1z2),beliara,i kilka dodatkowych
-Zestaw broni w tym jaffa stuffy(kusza z efektem trafienia ognia),zat(to kusza z efektem trafienia tylko nie wiem jak chodzi mi o "prąd"), no i parę tradycyjnych mieczy.
-tunele tokra
-mniej więcej rozpisaną fabułę.
-parę ważnych itemów dla fabuuły.
Teraz zostało dokończyc to co jest nie do końca zrobionę, i zabrac się za skrypty czyli npc,pfx,dialogi czyli dla mnie najtrudniejszą rzecz. Ale powinienem to ogarnąc, mam nadzieje
 

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka
Cytat: kubaziom link=topic=10833.msg128327#msg128327#msg128327#msg128327 date=1294254573
Poprawię, ten model robiłem na początku gdy zrodził sie w mej głowie pomysł na nietypowy mod.A już trochę mineło bądz pewny ,że poprawię:)
Dokładnie tak sobie pomyślałem. Powodzenia.

Faren

Faren

RaveN Studio
Farelka
posty1172
Propsy1496
Profesjabrak
  • RaveN Studio
  • Farelka
Powinniśmy pochwalić KubęZioma!
Nie dość, że regularnie coś do moda dorabia, to jest jeszcze oryginalny i pomysłowy.
Ponadto, co jest ostatnio dosyć rzadkie, jest modderem typu I.
Samo to, że jesteś drogi Kubo otwarty na krytykę, że piszesz "poprawię" zamiast narzekać i facepalmowac tych, którzy chcą Ci pomóc dobrze wróż twojej modyfikacji.
Masz mój szacunek, który co prawda niewiele jest wart.
Ale na pewno nie tylko mój.

Żeby nie dostać warna za spam: Powodzenia w tworzeniu modyfikacji, czekam na kolejne newsy!
 
makin' bacon

Sheppard

Sheppard

Użytkownicy
posty29
Propsy16
  • Użytkownicy
Czy ta planeta z piramidą ma już jakąś nazwę? Wygląda normalnie jak Abydos  :ok:  .
Może zmień nazwę planety Orion,może Sirius?
Naprawdę ładnie to wszystko wygląda,a Twój mod jest 4. na liście wyczekiwanych przeze mnie modyfikacji.
Widać,że w sumie niewiele Ci już tego zostało i życzę powodzenia  :lol:  .
 

emace

emace

Użytkownicy
czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
posty404
Propsy297
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
widać że prace wrą, to dobrze. Mod mnie zaciekawił, tym bardziej, że chciałem ten serial odświeżyć. Jak go obejże, to pewnie się dopiero podjaram :)
 





Podobno pewien nekromanta znany pod pseudonimem Xardas jako jedyny poznał imię niejakiego Bezia. Rzekomo za tę informację zobowiązał się ożywiać zabitych przez niego NPC-ów do kolejnych części gry.

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob

Tomek

"Fałszywy bóg"
#25 2011-01-17, 18:35(Ostatnia zmiana: 2011-01-17, 18:35)
todda nie będzie? :D
 

Kuba90

Kuba90

Użytkownicy
JunityMan
posty226
Propsy93
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • JunityMan
todda nie będzie? :D
no teraz nie ma wątku atlantis :D  znaczy writh , ale może jak to skończe zabiore się dalej . Jutro prawdopodbnie zapodam parę screenów nowych pancerzy i szat.
 

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"
Oby mod wypalił i oby miał jak najmniej bugów - tego ci życzę z całego serca. Co do samego pomysłu - cóż, masz jak widzę dużo pomysłów tylko nie wiadomo , czy niektóre z nich da się zrealizować.
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
cóż, masz jak widzę dużo pomysłów tylko nie wiadomo , czy niektóre z nich da się zrealizować.
wiesz mi widziałem w modach o gothicu tyle dziwnych rzeczy (miecze świetlne, latające statki itp.), że czego by nie wymyślił pewnie udałoby mu się umieścić w modzie
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Kuba90

Kuba90

Użytkownicy
JunityMan
posty226
Propsy93
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • JunityMan
nie będzie żadnych mieczy świetlnych jak to ujołeś ... Trochę powagi jakoś miecze świetlne są dobre do filmików żeby się pośmiać a nie do modyfikacji przynajmniej ja tak sądzę.
 

Kuba90

Kuba90

Użytkownicy
JunityMan
posty226
Propsy93
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • JunityMan

Kuba90

"Fałszywy bóg"
#30 2011-01-27, 22:17(Ostatnia zmiana: 2011-01-27, 23:17)
Trochę długo mnie nie było gdyż zajmuję się teraz szkołą.Muszę napisac parę rzeczy do matury .. Ale zapodam jakiś screen chociaż : Oto pancerz i szata tokra:


Uploaded with ImageShack.us
jest mały smaczek.Na postaci noszącej ową szatę na screenie,jest to twarz postaci z serialu sg1.Ci co oglądneli będą wiedziec kto.Pancerze nie sa stylizowane na te filmowe jest moja wizja.
 

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka
Muszę napisac parę żeczy do matury
Bądź ostrożny kiedy te żeczy będziesz pisał.  :wink:

Kuba90

Kuba90

Użytkownicy
JunityMan
posty226
Propsy93
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • JunityMan

Kuba90

"Fałszywy bóg"
#32 2011-04-26, 11:58(Ostatnia zmiana: 2011-04-26, 12:51)
Witam po bardzo długiej przerwie , cały czas pracuję nad tym jak by co :)  Teraz troszkę mniej ale jednak coś robię.
Po długim namyśle zmieniam platformę z G1 do G2nk więc jak skończę tą modyfikacja pójdzie tylko na G2nk.Porobiłem parę screenów etc :




Ten model hataka jeszcze nie jest do konca skończony :P
Uploaded with ImageShack.us


Mam rozpisaną fabułe i większośc questów tylko musze się zabrac za dodawanie do modu :)Pracę będą szły jak narazie powoli bo mam mało czasu na to akurat. Ale skończą to :)
 

gothic1210
  • Gość
widzę że mod nabiera kształtów. Powodzenia :)
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
łał chłopie niesamowite
1. nie wiem do końca co to jest
2. to jest zapewne to urządzenia Tok'ra do tworzenia i niszczenia tuneli
3. jeśli to naprawdę w gothicu to szacun
4. Ha'tak wyrąbisty
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Harris

Harris

Użytkownicy
Give me your soul... Please
posty183
Propsy80
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Give me your soul... Please
Trzeci screen jest palce lizać... Tylko nie mów, że wszystko modelujesz w Wingsie :O  Leci PROPS
 

Kuba90

Kuba90

Użytkownicy
JunityMan
posty226
Propsy93
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • JunityMan

Kuba90

"Fałszywy bóg"
#36 2011-04-26, 16:40(Ostatnia zmiana: 2011-04-26, 16:44)
Tylko nie mów, że wszystko modelujesz w Wingsie :O  Leci PROPS

Wszystko robie w wingsie modeluję teksturuję:)  staram się żeby to jakoś wyglądało.No i chyba wygląda nie najgorzej, na dniach skończe modelowac wszystkie nowe lokacje to udostępnie jakies screeny :) .No i dziękuję za miłe słowa co do mojej pracy .

@ gothicman
Screen 1 i screen 3 to to samo tylko pierwszy z to zrzut z wingsa :)
 

Kruczek

Kruczek

Użytkownicy
posty169
Propsy31
  • Użytkownicy

Kruczek

"Fałszywy bóg"
#37 2011-04-26, 18:12(Ostatnia zmiana: 2011-04-26, 18:15)
Powiem ci coś : TO JEST ŚWIETNE !!!
Aż nie da się uwierzyć że wszystkie modele robiłeś w Wingsie
 

Kuba90

Kuba90

Użytkownicy
JunityMan
posty226
Propsy93
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • JunityMan
Co do Wings 3d zastanawiałem się czy by szło zrobic w nim pancerz. Zawsze próbowałem w blenderze i mi to nie wychodziło.A tu dziś udało mi się w wingsie zrobic coś takiego. Jak będę miał czas to podepne to pod kości jakiegoś pancerza z gothica i zobacze czy zadziała ..:


Uploaded with ImageShack.us

Musze w nim poprawic mapownanie i teksturki bo są straszne no al ejak zadziała to zobaczymy w modzie również kilka modeli nowych pancerzy.:)
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

"Fałszywy bóg"
#39 2011-04-29, 10:55(Ostatnia zmiana: 2011-04-29, 10:58)
Niestety na razie nie wygląda za dobrze i może mieć nieco za dużo tris. Aby sprawdzić ile ich jest, podziel go na trójkąty i podaj liczbę która pojawi się po ich zaznaczeniu w lewym górnym rogu.
Nie rozumiem skąd zastanawianie się czy w Wingsie można by zrobić pancerz. Da się zrobić wszystko co tylko jest w miarę low-poly, od kilku wersji jest nawet prosty sculpting którego można już używać do modelowania terenu.
Sam w Wingsie zrobiłem między innymi te pancerze:

Ale to nic w porównaniu z osobami które zajmują się nim więcej - przejrzyj sobie przede wszystkim chociaż kilka pierwszych stron tego tematu: http://nendowingsmirai.yuku.com/topic/5564/My-wings3d-gallery-adh3d?page=2
Możesz też zerknąć na
http://images.yuku.com/image/pjpeg/84a16e201ed9b21e24b985944e4a216bbb2daa92.pjpg
http://wings3d.tuxfamily.org/lib/exe/fetch.php?w=279&h=600&media=gallery:official:soldier.jpg
http://www.muranon.com/w3d/gallery/wings/j_girl.html
http://www.renderosity.com/mod/gallery/index.php?image_id=1058531&member
itd.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry