"Fałszywy bóg" 27236 60

O temacie

Autor Kuba90

Zaczęty 19.07.2010 roku

Wyświetleń 27236

Odpowiedzi 60

Kuba90

Kuba90

Użytkownicy
JunityMan
posty226
Propsy93
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • JunityMan

Kuba90

"Fałszywy bóg"
2010-07-19, 10:56(Ostatnia zmiana: 2010-12-10, 14:34)
Mod Pt : Fałszywy bóg


[Wstęp]
Słowem wstępu. Jeśli ktoś zna serial/film pt Stargate
to mój mod będzie zrobiony na tym właśnie patencie.
Otóż w górniczej dolinie zostają odnalezione ruiny
w których przez wiele tysięcy lat były zakopane
Gwiezdne Wrota. Jednak teraz już spowrotem są aktywne
a to z powodu przybycia Goa'ulda niegdyś władającego tą
planetą, jest to okazja ucieczki z górniczej doliny
i poznania całej prawdy.

[Fabuła]
Jeszcze dokładnie nie mam obmyślonej fabuły
jest tylko to co podałem w wstępie, jeśli ktoś
chętny do pomocy to można pisac.

[Bogowie]
znaczy jeden ;p  ważny dla fabuły.

-Beliar-Goa'uld(Goa'uld to przypominające węże pasożyty.
Do przeżycia potrzebują ludzkiego nosiciela .Ich cechą
charakterystyczną jest pragnienie władzy oraz potrzeba
odbierania czci. Zniewolili niezliczoną ilość światów używając
ich mieszkańców jako nosicieli, żołnierzy, górników oraz
niewolników.)


[Obozy]
-Obóz Beliara[Jest to obóz nie samego beliara ale obóz podwładnych mu Jaffa,a sam Beliar jest w swoim Hattaku,
do którego będzie można prawdopodobnie się dostac]

-Obóz Tokra[Zyją w podziemiu ,są podobni do Goa'uld ale żyją w pełnej symbiozie ze swoimi nosicielami
są przeciwni goa'uldom i ich niszczycielskiej władzy.Tok'ra są ruchem oporu, żyjącym w dobrowolnej
symbiozie ze swoimi ludzkimi nosicielami.]

A teraz pare renderów i screenów i żeby nie było ,że nic nie robię tylko piszę:


Oczywiscie to jest bardzo mało i ubogo jak narazie , z czasem będę odświeżał temat dodając nowe screeny w pierwszym poście.


Następne Screeny
http://img257.imageshack.us/i/hatak1.jpg/  <Hatak nad obozem Beliara
http://img186.imageshack.us/i/hatak2.jpg/  <Hatak nad obozem Beliara
http://img841.imageshack.us/i/hatak3.jpg/  <Hatek Spacer


Start screen


Oto Trailer / Intro do modu
https://www.youtube.com/watch?v=ZHSgviW_KLo


Edit 13.10.2010

Pracę trwają choc bardzo powoli muszę zaistalowac gothica od nowa ale to nic nie robi. I tak narazie pracuję nad modelami dysc sporo nowych będzie:
Lokację ,itemy, bronie. Wszystko powoli bo sam pracuję nad tym na razie.

Edit 16.10.2010

Nowy screen zbroja oraz tatuaż jaffa.Szata Goauld czyli beliara oraz zbroja jaffy :


Edit 21.10.2010

Kolejna porcja nowosci coprawda nie wygląda to za fajnie bo cos mi sie w gothicu pierdzieli z rozdzieczoscia ;/ no i tez dzięki temu jest słaba rozdzielczosc fimiku ;/ale wstawaim filmik krótki bardzo:
[media]
https://www.youtube.com/watch?v=IwPC-y2UhgA
[/media]

Edit 1.12.2010
Teraz już mi wszystko idealnie działa i zaczynam pracę dalej pełną parą. Oto też pare skrinów:
Oto miejsce rozpoczęcia naszej gry
http://img585.imageshack.us/i/81445922.jpg/
http://img688.imageshack.us/i/75301799.jpg/
http://img811.imageshack.us/i/35245703.jpg/
I nasz screen menu:
http://img707.imageshack.us/i/startscreen.jpg/
Edit 10.12.2010
Kolejny screen:

Przedstawia teren bardzo ważnmy dla fabuły ;d
 

Jutek

Jutek

Użytkownicy
posty12
  • Użytkownicy
Zapowiada się baaaaardzo OK czekam i trzymam kciuki
 

zOrc

zOrc

Użytkownicy
posty45
Propsy2
  • Użytkownicy
To jest zdeka dziwne :blink:  Ale powodzenia.
 

Faren

Faren

RaveN Studio
Farelka
posty1172
Propsy1496
Profesjabrak
  • RaveN Studio
  • Farelka

Faren
RaveN Studio

"Fałszywy bóg"
#3 2010-10-12, 15:58(Ostatnia zmiana: 2010-10-12, 16:03)
ciekawe...
Powodzenia. Na pewno zagram, jeżeli ten mod się uda.  :)

EDIT: aha, jeszcze filmik. No cóż, jest parę literówek i błędów, ale można by przy okazji poprawić parę bugów innego typu  :wink:  
  - zapewne chodziło Ci o gwiazdozbiór Oriona. Niestety, nie ma tam żadnej galaktyki. Lepiej brzmiałoby "W galaktyce Andromedy"
  - hiperprzestrzeń to czwarty wymiar. Może lepiej użyć słowa "nadprzestrzeń" lub (najlepiej!) "tunel czasoprzestrzenny"
No, i tego. Czekam na moda ;)
 
makin' bacon

Kuba90

Kuba90

Użytkownicy
JunityMan
posty226
Propsy93
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • JunityMan

Kuba90

"Fałszywy bóg"
#4 2010-12-01, 11:01(Ostatnia zmiana: 2010-12-04, 15:31)
Odświeżam temat mojego moda gdyz pracę dalej ruszyły :)  W pierwszym poscie nadal aktualizuję media typu skriny czy filmiki (niestety filmiki są słabszej jakosci, ale teraz już nie będą bo wszystko działa)
Pozdrawiam serdecznie.

I teraz co oferowac będzie nasz mod :

  • 2 obozy do których można będzie się przyłączyc(Jaffa i Tokra)
  • Najmniej 2 nowe światy (Tunele tokra czytaj ich obóz etc)
  • Nowy zestaw broni(Jaffa stuffy,zaty i normalne miecze etc)
  • Pancerze (Tekstury - każdy obóz dostanie conjamniej 3 pancerze i do tego parę innych)
  • Sporo nowych modeli
  • Kilka godzin gry (mam taką nadzieje)
  • nowa fabuła nie mająca nic wspólnego z gothice poza nazwami bogów
  • nowe itemy(głównie przedmioty kluczowe w misjach)
  • nowi npc(nie wiem ile mniej więcej 30 moze więcej może mniej)
  • najprawdopodobniej 2 zakończenia gry
Nie będzie zadnych duali tarcz i zaawansowanej inwencji w skrypty czytaj bronie runiczne nie będzie
Aha,niepotrzebnie namieszałeś z bóstwami.Lepiej zostawić samego Beliara jako Goa'uld'a.Samych Jaffa,Tok'ra,Goa'uld'ów zostaw.Będzie tak jak mówisz z beliarem jaffa i tokra.Nie potrzeba więcej mieszac.A hiperprzestrzen może nadprzestrzeń ?
 

Lansjer

Lansjer

Rzeka
posty808
Propsy502
ProfesjaLvl designer
  • Rzeka
jakoś nie bardzo to widzę , latające statki w gothicu? - to nie pasuje. Co do screenu zbroi fajnie wygląda, jestem ciekaw jaki będzie mod ale te orty  mogłeś poprawić aż oczy bolą
 

Sheppard

Sheppard

Użytkownicy
posty29
Propsy16
  • Użytkownicy

Sheppard

"Fałszywy bóg"
#6 2010-12-03, 17:23(Ostatnia zmiana: 2010-12-03, 17:36)
Cytat: Fahren ImI link=topic=10833.msg114484#msg114484#msg114484#msg114484 date=1286891897
 - hiperprzestrzeń to czwarty wymiar. Może lepiej użyć słowa "nadprzestrzeń" lub (najlepiej!) "tunel czasoprzestrzenny"

Czwarty wymiar to czas  :D  .
Jeżeli to ma się trzymać kupy i serialu,to hiperprzestrzeń musi być czymś innym niż tunel czasoprzestrzenny ;].
Serial bardzo lubię,mam nadzieje że mod nie zawiedzie  :roll:  .

EDIT// Props za co? :P
Aha,niepotrzebnie namieszałeś z bóstwami.Lepiej zostawić samego Beliara jako Goa#msg114484#msg114484#msg114484#msg114484 date=1286891897]
  - hiperprzestrzeń to czwarty wymiar. Może lepiej użyć słowa "nadprzestrzeń" lub (najlepiej!) "tunel czasoprzestrzenny"
[/quote]

Czwarty wymiar to czas  :D  .
Jeżeli to ma się trzymać kupy i serialu,to hiperprzestrzeń musi być czymś innym niż tunel czasoprzestrzenny ;].
Serial bardzo lubię,mam nadzieje że mod nie zawiedzie  :roll:  .

EDIT// Props za co? :P
Aha,niepotrzebnie namieszałeś z bóstwami.Lepiej zostawić samego Beliara jako Goauld#msg114484#msg114484#msg114484#msg114484 date=1286891897]
  - hiperprzestrzeń to czwarty wymiar. Może lepiej użyć słowa "nadprzestrzeń" lub (najlepiej!) "tunel czasoprzestrzenny"
[/quote]

Czwarty wymiar to czas  :D  .
Jeżeli to ma się trzymać kupy i serialu,to hiperprzestrzeń musi być czymś innym niż tunel czasoprzestrzenny ;].
Serial bardzo lubię,mam nadzieje że mod nie zawiedzie  :roll:  .

EDIT// Props za co? :P
Aha,niepotrzebnie namieszałeś z bóstwami.Lepiej zostawić samego Beliara jako Goaa.Samych Jaffa,Tok#msg114484#msg114484#msg114484#msg114484 date=1286891897]
  - hiperprzestrzeń to czwarty wymiar. Może lepiej użyć słowa "nadprzestrzeń" lub (najlepiej!) "tunel czasoprzestrzenny"
[/quote]

Czwarty wymiar to czas  :D  .
Jeżeli to ma się trzymać kupy i serialu,to hiperprzestrzeń musi być czymś innym niż tunel czasoprzestrzenny ;].
Serial bardzo lubię,mam nadzieje że mod nie zawiedzie  :roll:  .

EDIT// Props za co? :P
Aha,niepotrzebnie namieszałeś z bóstwami.Lepiej zostawić samego Beliara jako Goara,Goa#msg114484#msg114484#msg114484#msg114484 date=1286891897]
  - hiperprzestrzeń to czwarty wymiar. Może lepiej użyć słowa "nadprzestrzeń" lub (najlepiej!) "tunel czasoprzestrzenny"
[/quote]

Czwarty wymiar to czas  :D  .
Jeżeli to ma się trzymać kupy i serialu,to hiperprzestrzeń musi być czymś innym niż tunel czasoprzestrzenny ;].
Serial bardzo lubię,mam nadzieje że mod nie zawiedzie  :roll:  .

EDIT// Props za co? :P
Aha,niepotrzebnie namieszałeś z bóstwami.Lepiej zostawić samego Beliara jako Goauld#msg114484#msg114484#msg114484#msg114484 date=1286891897]
  - hiperprzestrzeń to czwarty wymiar. Może lepiej użyć słowa "nadprzestrzeń" lub (najlepiej!) "tunel czasoprzestrzenny"
[/quote]

Czwarty wymiar to czas  :D  .
Jeżeli to ma się trzymać kupy i serialu,to hiperprzestrzeń musi być czymś innym niż tunel czasoprzestrzenny ;].
Serial bardzo lubię,mam nadzieje że mod nie zawiedzie  :roll:  .

EDIT// Props za co? :P
Aha,niepotrzebnie namieszałeś z bóstwami.Lepiej zostawić samego Beliara jako Goaów zostaw.
 

Faren

Faren

RaveN Studio
Farelka
posty1172
Propsy1496
Profesjabrak
  • RaveN Studio
  • Farelka
Racja, czwarty wymiar to czas.
Jednak mi chodziło w czwarty wymiar PRZESTRZENI.

No, ale nie o to chodzi. Screeny całkiem fajne, tylko dziwne.
W sumie to całkiem dobrze, nie będzie to kolejny mod z "poszókifaniem artefaktuw rónicznych kturymi zabijemy samego beliara!!!111oneoneone".
To się chwali. Bardzo.
Dobrze, że nie wymyślasz moda na siłę, tylko inspirujesz się filmem. Ja na przykład wymyśliłem parę oryginalnych fabułek inspirując się tekstami Metallici, ale nie chce mi się nic robić. :wink:
 
makin' bacon

Kuba90

Kuba90

Użytkownicy
JunityMan
posty226
Propsy93
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • JunityMan

Kuba90

"Fałszywy bóg"
#8 2010-12-05, 09:35(Ostatnia zmiana: 2010-12-05, 09:41)
@Sheppard
Będzie tak jak mówisz z beliarem jaffa i tokra.Nie potrzeba więcej mieszac.A hiperprzestrzen może nadprzestrzeń ?

Cytat: Fahren ImI link=topic=10833.msg121971#msg121971#msg121971#msg121971 date=1291486371
nie będzie to kolejny mod z "poszókifaniem artefaktuw rónicznych kturymi zabijemy samego beliara!!!111oneoneone".
To się chwali. Bardzo.
Dobrze, że nie wymyślasz moda na siłę, tylko inspirujesz się filmem.:wink:
No tak bo lubię ten film oglądnołem dosyc sporo tych odcinków i film też :)  A moda o tej tematyce do gothica nie znalazłem i może byc całkime fajny :)No i racja nie będzie żadnego poszukiwania artefaktów aby zabic beliara i pokonac całe zło w pojedynkę xd. Można i przyłączyc się do Jaffa stac się przybocznym beliara takim najwyższym jaffa prawą ręką i znim podbic krainę:D ,albo dołączyc się do tokra i prowadzic walkę podziemną "pocichu" pokoleji a konsekwętnie tak jak to miało miejsce w filmie bez zadnych super artefaktów i innego podobnego badziewia.:D
 

Sheppard

Sheppard

Użytkownicy
posty29
Propsy16
  • Użytkownicy

Sheppard

"Fałszywy bóg"
#9 2010-12-05, 12:30(Ostatnia zmiana: 2010-12-05, 12:34)
Albo podprzestrzeń?  ;p  
Zat'y zrobisz?  :wink:  
Fajnie by było,jakby mod się udał,można by kontynuować podobnie jak serial - w Galaktyce Pegaza . :lol:

Mógłbyś zrobić tak,że gdy Wrota się otworzą a jakaś postać będzie stała przed nimi to zostanie ona zniszczona przez podmuch horyzontu zdarzeń ;p   :ok:  .
 

Kuba90

Kuba90

Użytkownicy
JunityMan
posty226
Propsy93
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • JunityMan

Kuba90

"Fałszywy bóg"
#10 2010-12-05, 12:37(Ostatnia zmiana: 2010-12-07, 12:30)
zmaczy modele 3d mam .Tylko musze ogarnac jak zrobic zeby obrazenia były typu "prąd" Muszę pokombinowac.Jeśli chodzi o zaty
edit 7,12,2010

Mam już prawie zrobiony pfx podmuchu horyzontu tylko musze zrobic tak  żeby po wpisaniu 7 symboli się włączył ale sam pfx istnieje i jest całkiem spoko.
 

Warka

Warka

Użytkownicy
COM BEK !!!
posty476
Propsy209
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • COM BEK !!!
po obejrzeniu trailera ma sie wątpliwości czy to mod gothica czy gwiezdnych wojen.. :naughty:
 

Kuba90

Kuba90

Użytkownicy
JunityMan
posty226
Propsy93
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • JunityMan
Cytat: Warka link=topic=10833.msg127229#msg127229#msg127229#msg127229 date=1293883781
po obejrzeniu trailera ma sie wątpliwości czy to mod gothica czy gwiezdnych wojen.. :naughty:

Ale ,że co ze pozytywne wrazenie czy może nie te klimaty.No to dalszy raport prac nad modem:
Skończyłem tekstury pancerzy do obozu tokra(3 sztuki. Oczywiście wszystkie dostępne odrazu tylko róznica cen pomiędzy nimi dosyc spora będzie),zborja jaffy poprawiłem na bardziej wyraźną.Stworzyłem dosyc spory nowy świat. I od teraz zabieram się za składanie w całośc wszystkiego.... Ale uprzedzam będzie to długo trwało. Niestety.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • online
  • Nilfgaard
Cytat: Warka link=topic=10833.msg127229#msg127229#msg127229#msg127229 date=1293883781
po obejrzeniu trailera ma sie wątpliwości czy to mod gothica czy gwiezdnych wojen.. :naughty:
chyba gwiezdnych wrót, a nie wojen :facepalm:
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Warka

Warka

Użytkownicy
COM BEK !!!
posty476
Propsy209
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • COM BEK !!!

Warka

"Fałszywy bóg"
#14 2011-01-02, 13:02(Ostatnia zmiana: 2011-01-02, 13:04)
czy to pozytywne..niewiem, ale napewno innowatorskie. skatek kosmiczny w gothicu...  :blink:  ale mam nadzieje że już po wylądowaniu tych gwiezdnych wojen mod będzie fajny !! :ok:

#gothicman  
to przenośnia czyli że kojarzy mi sie to z kosmosem itd. a nie mówie o jakimś tam konkretnym filmie..
 

eto

eto

Użytkownicy
-Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
posty1741
Propsy1793
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • -Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ

eto

"Fałszywy bóg"
#15 2011-01-02, 13:41(Ostatnia zmiana: 2011-01-02, 13:42)
Dam propsa za pomysł. Innowacja fajna sprawa. Sam miałem pomysły na niecodzienne modyfikacje, ale na pomysłach się skończyło :lol:

Zrób tylko pasujące i klimatyczne dialogi :ok:
 
Niespełniony Level Designer z ambicjami, zmęczeniem i brakiem czasu...

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • online
  • Nilfgaard
w takim wypadku sorry
aha a co do filmu, to spoko, ale dodałbym dubbing, lub ivonę niż napisy z ortami itd. Czemu ten Beliar nic nie mówi? Tylko pije i je, mogłeś zrobić, że mówi
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



maciejh

maciejh

Rzeka
posty779
Propsy258
ProfesjaScenarzysta
  • Rzeka
I wstaw jakieś nowe elementy otoczenia, bo mnie te nudne Voby z gothica już nudzą,
 

Kuba90

Kuba90

Użytkownicy
JunityMan
posty226
Propsy93
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • JunityMan
Coś nie mogłem dodac grafiki w pierwszym poscie;/ tylko jeden nowy screen:

Jedna z dwóch nowych loakcji.Drugą już dodawałem ale niech będzie w komplecie:
 

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka
Ja się czuję zainteresowany. Fajnie, że ktoś w końcu posilił się na coś oryginalnego. Spróbuj może ten Hatak poprawić.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry