Rzeka 31013 60

Ankieta

Ocena

1
1 (1.6%)
2
1 (1.6%)
3
1 (1.6%)
4
4 (6.3%)
5
11 (17.2%)
6
46 (71.9%)

Głosów w sumie: 61

O temacie

Autor inż. Avallach

Zaczęty 24.08.2010 roku

Wyświetleń 31013

Odpowiedzi 60

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka
Bez przesady. To tak jakbyś powiedział, że lamborghini nie jest szybkim autem bo ma krowę na masce.  :D
Screeny wysłałem Avallachowi 23-ciego o 23.40 bo dopracowywałem ostatnie szczegóły, czując się jak na kolokwium przed komendą odkładamy długopisy. Nawet jakbym miał czas się tym zająć to nie pomyślałbym, że można oceniać obraz po ramie.

Sentarion

Sentarion

Złote Wrota
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Złote Wrota
  • Szef zespołu

Sentarion
Złote Wrota

Rzeka
#41 2010-08-26, 08:18(Ostatnia zmiana: 2010-08-26, 08:36)
Screeny bardzo fajne, aczkolwiek mogłyby być lepsze, zwłaszcza tekstury gdzieniegdzie można by poprawić i sama jakość wykonania screenów pozostaje do życzenia, jednak pomysłowość i oryginalność lokacji to bardzo duży atut, ogólnie 5.

dawidOo

dawidOo

Użytkownicy
posty26
Propsy8
  • Użytkownicy
Orzech dał 2 :blink:  
Swoją drogą jak na razie Rzeka ma wysoką średnią - 5,5
 

emace

emace

Użytkownicy
czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
posty404
Propsy297
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?

emace

Rzeka
#43 2010-08-26, 11:37(Ostatnia zmiana: 2010-08-26, 11:38)
zbyt dużo plusów, żeby nie wystawić szóstki.

Projekt tworzony przez jedną osobę... plusik
Wiem jak długo autor ten projekt robi i plusik za wytrwałość i nie poddaniu się (tfu) słomianemu zapałowi... plusik
Autor nie polega tylko na obiektach 3D z bazy Gothica, a same obiekty bardzo ładne... plusik
Kompozycja elementów świata nadaje całości wyczuwalny klimat... plusik
Duży i Całkowicie Nowy świat + duże miasto... plusik
Fabuła w sposób bardzo oryginalny nawiązuje do oryginalnej fabuły gothica... plusik

sześć !
 





Podobno pewien nekromanta znany pod pseudonimem Xardas jako jedyny poznał imię niejakiego Bezia. Rzekomo za tę informację zobowiązał się ożywiać zabitych przez niego NPC-ów do kolejnych części gry.

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka
Mogę cię prosić Orzech o uzasadnienie. Powód takiej prośby:
1. Twoja ocena znacząco wybiega od średniej
2.Zagłosowałeś tylko w moim temacie
3.Jeśli na imię masz Marcin to Ha ha, bardzo śmieszne.

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu
Cytat: RafalBudzis link=topic=11240.msg108809#msg108809#msg108809#msg108809 date=1282771877
5 była by szóstka ale ten pasek życia :D  sorry
I co z tego że jest pasek? Nie zasłania ci przecież.
 

dawidOo

dawidOo

Użytkownicy
posty26
Propsy8
  • Użytkownicy
Chyba wiem dlaczego Orzech zagłosował tak, a nie inaczej :)  Otóż najwyższe noty jeśli chodzi o Gothica zbierają mody pt. "Rzeka" i "Tajemnice Nordmaru" a on jest z grupy która tworzy tego drugiego moda, więc być może po prostu chciał osłabić "konkurencję"
 

Maybe

Maybe

Użytkownicy
Ноопепт
posty305
Propsy449
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Ноопепт
Cytuj
chciał osłabić "konkurencję"
Spotka go za to kara:



On już czeka.
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Orzech nie jest w sumie w teamie, jedyne co zrobił to podlinkowanie jednej zbroi i (chyba) jeden budynek. Jest też choćby w theModders, za to z Rzeką nie ma już nic wspólnego. Dlaczego zakładasz że kierował się czymś innym niż jakością zaprezentowanych prac?
Zresztą i tak raczej nie można zabronić grupom głosowania na siebie, sam dałem sobie 6 bo uważam że moje prace są dobre :lol:

Maximus

Maximus

Użytkownicy
posty27
Propsy7
  • Użytkownicy
Ale żeś dowalił... :D . Ja póki co na nikogo jeszcze nie głosowałem, wg. mnie to ogólnie powinno się zabronić autorom moda startującego w tym konkursie głosowania na inne mody (a na swój to już zupełnie xD), ale jak tak sprawy przybierają obrót to nie wiem ile w harmonii ducha wytrzymam xD.

dawidOo

dawidOo

Użytkownicy
posty26
Propsy8
  • Użytkownicy
Oj tam, czepiacie się, ja po prostu zasugerowałem, że taka możliwość wchodzi w grę, ponieważ Orzech tego nie uzasadnił :D
 

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka

KolegaZWojska
Rzeka

Rzeka
#51 2010-08-26, 20:03(Ostatnia zmiana: 2010-08-26, 20:13)
Policzyłem że aby średnia Rzeki wróciła do starego poziomu (czyli sprzed oddania głosu przez Orzecha) potrzebowałbym ponad 10ciu szóstek. Dlatego uzasadnienie tak niesprawiedliwego głosu powinno być obowiązkowe i wynikać z samego poczucia taktu oceniającego, aby traktować go na poważnie.

Alaris

Alaris

Użytkownicy
posty0
  • Użytkownicy

Alaris

Rzeka
#52 2010-08-26, 20:22(Ostatnia zmiana: 2010-08-26, 20:23)
Jest jeszcze opcja, taka jaką stosują w czasie skoków narciarskich. Skrajne oceny sędziów odpadają, zostają tylko najbardziej zbliżone. Nie wiem do końca jakby to wpłynęło, ale można by spróbować, brać pod uwagę brać tylko ta ocena, na która najwięcej oddano głosów, plus dwie najbliższe.
 

Sayne

Sayne

Użytkownicy
posty4
  • Użytkownicy
Świetne screeny, jak dla mnie najlepsze ze wszystkich przedstawionych. Ode mnie 6.
 

Dracon

Dracon

Użytkownicy
posty1068
Propsy904
Profesjabrak
  • Użytkownicy
6 za świetny world i to że moda robi jedna osoba.
 
,,Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. A taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.''

Wiktor Suworow, Akwarium

SkorpionX

SkorpionX

Użytkownicy
posty108
Propsy2
  • Użytkownicy
O, ja...
Grafika żondzi :naughty:  .

Rzeka - kanałowa?  :ok:  
Miasteczko ładne, a kapliczka super odwzorowana. 6
 
http://themodders.org/index.php?/topic/11296-the-modders-pack/



Soldat zu Soldat:

-Ich fand eine Handgranate!

-Last vom Himmel fallen ....

Goran

Goran

Użytkownicy
posty168
Propsy39
  • Użytkownicy

Goran

Rzeka
#56 2010-08-28, 20:52(Ostatnia zmiana: 2010-08-28, 20:52)
6






































Świetne screeny.  :)
 

Harris

Harris

Użytkownicy
Give me your soul... Please
posty183
Propsy80
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Give me your soul... Please
Powiem tak: jesteś świetny człowieku. Piękne screeny, świetne modele, a w dodatku robisz to sam. Dając tobie 6 tylko Cie krzywdzę ale niestety nie można dać 10 :(
 

eto

eto

Użytkownicy
-Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
posty1741
Propsy1793
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • -Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
6 - za wielką wytrwałość w walce z Gothicowymi narzędziami i z tym staaaarym zenginem, co doprowadziło do tego co widzimy na screenach :ok:
 
Niespełniony Level Designer z ambicjami, zmęczeniem i brakiem czasu...

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka

KolegaZWojska
Rzeka

Rzeka
#59 2010-08-31, 22:42(Ostatnia zmiana: 2010-08-31, 23:01)
Zbliża się już powoli zakończenie konkursu, ostatnie głosy z wolna docierają do twórców, wyciągane są już wnioski. Pomyślałem, że może to pora bym i ja walnął jakąś finałową orację. <odchrząknięcie> To tak:


Bardzo chciałbym wszystkim podziękować za docenienie mojej pracy, za wasze oceny i za wszystkie przychylne komentarze. Bardzo się cieszę, że wam się podoba, bo o to tu w tym wszystkim przecież chodzi, to daje dodatkową motywację i nadzieję, że znajdzie się wśród was wiele osób, które zechcą w przyszłości odkurzyć raz jeszcze starą grę, by zagrać w "Rzekę".

Przede wszystkim cieszą mnie komentarze doceniające przemyślaność modeli, bo faktycznie czasem potrafiłem jak małpa przez pół godziny tylko gapić się w monitor, wizualizując w myślach to co chcę stworzyć nim przeszedłem do konstrukcji, a także doceniające wytrwałość, bo faktycznie to cholernie wkurwiająca robota potrafi być, jednak od początku wiedziałem na co się porywam i z czym to się wiąże.

Już wkrótce zakończę budowę mapy i przejdę do scenariusza oraz animacji, z pewnością postaram się również o jakieś nowe potworki. Co do fabuły oraz dialogów to tu muszę uprzedzić, że będzie to znaczące oderwanie od wszelkich schematów gier - w moim zamyśle jest wprowadzenie pewnego rodzaju realizmu mieszającego się z osobliwymi sytuacjami, a wszystko polane różnego rodzaju symbolizmem i małą domieszką bohaterów z podstawki. Może to brzmieć strasznie ale myślę, że się przekonacie.

Chciałbym też złożyć pokłon w kierunku organizatorów "nie eventu" bo udało im się zorganizować konkurs na o wiele szerszą skalę niż można by tego wymagać oraz, że udało im się opanować ten burdel, który się tu swojego czasu zrobił. Niestety realia są jakie są i trudno było przewidzieć skalę niechlujstwa. W każdym razie moje gratulacje.


<skończywszy rozejrzałem się raz jeszcze po sali szukając skierowanych w moją stronę oczu. Uznając, że należy dorzucić jeszcze jakieś pożegnalne hasełko w hollywoodzkim stylu uniosłem wysoko rękę i rzekłem:>

Kill zOrc! Goodnight everybody!

Edit: <Schodząc z mównicy coś sobie przypomniałem i szybko zawróciłem>

A tymi rurami nie płynie żadna rzeka do chuja! To zwykłe kolumny są!


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry