Sprawy związane z Forum 567052 2598

O temacie

Autor Thoro

Zaczęty 29.01.2008 roku

Wyświetleń 567052

Odpowiedzi 2598


Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

Sprawy związane z Forum
#2241 2017-06-13, 18:54(Ostatnia zmiana: 2017-06-13, 19:16)
Aztek tak pisał, że chciałeś dać mi bana. Cóż, patrząc że umiem myśleć to najpewniej chodziło o sytuację gdy dostałem bana od simena ostatniego, za niby ,,obrażanie'' użytkowników.  Czyli chodziło o mój całokształt.

 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Kurde na chwilę zmienię temat z wojny Forum vs Maciej. Czemu nie można przejrzeć / zarejestrować się z rosyjskiego IP? Gratt chciał zobaczyć polski temat o AST, ale podczas próby wyskoczyło mu takie coś (wielokrotnie)
Spoiler
2x przepraszam za przerwanie wojny :F
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Kurde na chwilę zmienię temat z wojny Forum vs Maciej. Czemu nie można przejrzeć / zarejestrować się z rosyjskiego IP? Gratt chciał zobaczyć polski temat o AST, ale podczas próby wyskoczyło mu takie coś (wielokrotnie)
Spoiler
2x przepraszam za przerwanie wojny :F
Daj jakiś normalny odnośnik, bo nie chce mi się rejestrować po to, by zobaczyć o co chodzi. Albo wklej treść błędu. Możliwe że IP ma zbanowane z powodu multi (tak tylko gdybam).

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Edytowałem post - można zobaczyć.
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Niech poda IP, to odbanuję. Spytaj się, czy łączy się przez proxy lub Tora. Napisz mi PW z tym IP.

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Dostałem Bana na Sb od avallacha, a simen z usmiechnieta mordą zobaczył ze moze banowac i mi poprawił Bana na dłuższego

No JA PIERDOLE :facepalm: Nie wiadomo czy sie śmiać czy płakać, chuj tam ban ale ta sytuacja to jakas parodia

@Adanos @inż. Avallach
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Najlepsze jest to, że ja nikomu nie dawałem bana.
Zaś @inż. Avallach coś spierdolił ;C A w zaufaniu mogę powiedzieć, że się bawił xD
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Dostałem Bana na Sb od avallacha, a simen z usmiechnieta mordą zobaczył ze moze banowac i mi poprawił Bana na dłuższego

No JA PIERDOLE :facepalm: Nie wiadomo czy sie śmiać czy płakać, chuj tam ban ale ta sytuacja to jakas parodia

@Adanos @inż. Avallach
Usunąłem dziś masę twoich śmieciopostów. Proponuję docenić że to tylko na sb i tylko na miesiąc.

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

Sprawy zwi
#2249 2017-06-14, 17:59(Ostatnia zmiana: 2017-06-14, 18:45)
Usunąłem dziś masę twoich śmieciopostów. Proponuję docenić że to tylko na sb i tylko na miesiąc.
To nie ja założyłem ten temat o mnie, i jeszcze macie w dupie, żeby on dalej sobie stał. Łaskawie wchodząc na forum RAZ NA RUSKI ROK

No serio avallach, po 2 tematach takich, jeszcze pozwalacie żeby sobie 3 był na tym forum, SERIO  :facepalm:

A inne osoby też pisały śmieciowe posty więc nie jestem kurwa wyjątkiem
EDIT: Gdybyście ten rakowy temat dawno zamknęli lub skasowali to nie byłoby żadnych problemów

Tłumaczę ci drugi raz. Nie było by problemu gdybyś je po prostu zignorowal
A w drugą stronę to co kuźwa ............
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Tłumaczę ci drugi raz. Nie było by problemu gdybyś je po prostu zignorowal
 


Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
i jeszcze macie w dupie
Wiem, nie powinienem xD

Cytuj
No serio avallach, po 2 tematach takich, jeszcze pozwalacie żeby sobie 3 był na tym forum, SERIO  :facepalm:
Najbardziej niepokojące jest to, że temat powstał z kolejnej potrzeby...
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

Sprawy związane z Forum
#2253 2017-06-15, 12:53(Ostatnia zmiana: 2017-06-15, 14:37)
Będziecie teraz mnie banować sb codziennie przez miesiąc? ... -_- Serio kurwa XD Wy nie macie życia i coś innego do roboty? :huh:
 
Najbardziej niepokojące jest to, że temat powstał z kolejnej potrzeby...
Obrzucania mnie błotem, przez hejterów, bo nie oszukujmy się, tam nic wartościowego nie było, poza kilkoma postami.  Miło byłoby wam gdyby to was tak obrzucano spamem? Może niektórzy niech postawią się w kogoś sytuacji ???????

Nikt inny w tej dyskusji nie był agresywny poza tobą. A tak było za każdym razem.
Ale ja piszę teraz o temacie moim  :facepalm:

 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator

Splash
Moderator

Sprawy związane z Forum
#2254 2017-06-15, 13:21(Ostatnia zmiana: 2017-06-15, 13:27)
Cytuj
Obrzucania mnie błotem, przez hejterów, bo nie oszukujmy się, tam nic wartościowego nie było, poza kilkoma postami.
Co, kurwa? xD Może najpierw zapoznaj się z definicją słowa hejter.
Spoiler




Hejter – określenie osoby która wyraża kłótliwe i agresywne komentarze w Internecie.
Nikt inny w tej dyskusji nie był agresywny poza tobą. A tak było za każdym razem. Wulgaryzmy i wyzwiska leciały tylko i wyłącznie z twojej strony. Od czasu ktoś ciebie nazwał obraźliwe. Ale jak tu nie odpowiedzieć tym samym, kiedy ty już wysłałeś 5 pocisków? Żałuję, że częściej nie robiłem screenów, ale teraz będę to robić na bieżąco xD
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Wy nie macie życia i coś innego do roboty? :huh:

To działa w dwie strony, Maciej. Sam się obecnie zachowujesz jakbyś nie miał życia i niczego innego do roboty.
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Cytuj
Ale ja piszę teraz o temacie moim, ja pierdole  :facepalm:
Na siłę próbujesz odciągnąć od siebie uwagę. Ludziom puściły nerwy w tamtym temacie, bo znów odegrałeś teatrzyk i jakoś w miarę udało ci się z tego bajzlu wyjść. Grzebiesz w tym gównie z nadzieją, że uda ci się coś w nim znaleźć.
Na twoim miejscu cieszyłbym się, bo na forum Bractwa Spolszczenia nie patyczkowali się z tobą xD Podobno też kiedyś wywalili cię z jakiejś facebookowej grupy z macdunizowanie. Dlatego nie mów, że tutejsi użytkownicy uwzięli się na ciebie.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
Ja mam rozwiązanie. Możemy zrobić jakąś zbiórkę na nową kartę graficzną dla Avallacha, a on zbanuję Mac Duna. Mogę z 20 zł rzucić XD
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Ja mam rozwiązanie. Możemy zrobić jakąś zbiórkę na nową kartę graficzną dla Avallacha, a on zbanuję Mac Duna. Mogę z 20 zł rzucić XD
Mogę dać spalone 9600GT, 2x 8800GT, 9500GT, GTS 250, działającą 8400GS i jakiegoś starego Radeona. Do tego garść Pentiumów 4 xD
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Sawik

Sawik

Użytkownicy
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Rebel
Miło byłoby wam gdyby to was tak obrzucano spamem?
Nie, możesz łaskawie przestać pisać?
Cieszymy się że rozumiesz.
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry