Rusza największe w Polsce badanie graczy 9928 38

O temacie

Autor Leinnan

Zaczęty 15.10.2014 roku

Wyświetleń 9928

Odpowiedzi 38

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome

13 października 2014 roku rozpoczęło się największe w Polsce badanie graczy. Od dziś każdy fan wirtualnej rozgrywki na komputerach osobistych, konsolach i urządzeniach mobilnych może wypełnić kwestionariusz i przyczynić się do powstania rzetelnego, kompletnego obrazu polskiego gracza.

Kim jest polski gracz? Co go wyróżnia? Jaki wpływ ma granie na rożne aspekty życia? Startuje projekt #jestemgraczem, mający na celu odpowiedzieć na te pytania. Aby wziąć udział w badaniu, wystarczy odwiedzić stronę jestemgraczem.com i wypełnić kwestionariusz.
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Jeszcze wczoraj ta strona była tak przeciążona, że odpuściłem sobie.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Remix

Remix

Użytkownicy
Murzyn Internetów :O
posty291
Propsy41
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Murzyn Internetów :O
@UP Racja... Chociaż potem było już dobrze...
 
https://www.youtube.com/watch?v=TNdy0ea6gc4

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Ja sobie wbiłem na lajcie i wszystko powypełniałem. Mam nadzieję, że większość była tak szczera jak ja ;D
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
> Rób ankietę o graczach
> Pytaj o podejście do homoseksualistów
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
To swoją drogą też mnie rozjebało :D
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Zakładacie że nie istnienie korelacji jest tak pewne że nawet nie ma sensu o to pytać? Czy że jeśli ktoś jest graczem to po prostu nie ma zdania na temat homoseksualizmu? 

Ankieta o graczach nie musi ograniczać się do tego w co i jak grają. Nie widzę w tym pytaniu niczego dziwniejszego niż choćby w tym o relacje rodzinne.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
W tym momencie powinni się spytać co sądzę o gender, Bieberze, drag queen, Kwiatkowskim.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
Myślę, że to bardzo rozsądne pytanie. Chętnie się dowiem jaki procent polskich graczy stanowią lemingi sadistica i inni kretyni podobnego gatunku.
 

Kelten

Kelten

Gry (themodders@telegram)
posty640
Propsy514
ProfesjaKompozytor
  • Gry (themodders@telegram)
To pytanie jest bez sensu; nie ze względu na rodzaj , naturę samego pytania, tylko ze względu na oczywistość odpowiedzi w polskim społeczeństwie.
Twórcy ankiety robią małe prowo aby potwierdzić i poinformować homosiów ,że nawet u takiej grupie społecznej jak gamerzy mają przesrane i nie prędko się to zmieni(mam taką nadzieję).
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Samo pytanie złe nie jest, chodzi raczej o cel. Nie widzę nic fajnego w interesowaniu się, kto kogo zaprasza do łóżka, ale też nieprzyjemne jest wypytywanie, czy się interesuję. Tabelka miała jasno na celu poznać polityczne poglądy, z których potem będą robić statystyki. Wg mnie poglądy te powinny pozostać kwestią osobistą, jak np. orientacja, o której tu mowa - i nie  być przekładane na liczby.
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
W tym momencie powinni się spytać co sądzę o gender, Bieberze, drag queen, Kwiatkowskim.
Niby dlaczego? Idąc tym tokiem rozumowania, pytając o relacje z najbliższą rodziną powinni też pytać o relacje z kuzynostwem, współpracownikami, psem i sąsiadką z piętra niżej? Pytając o to jakie wartości są dla ciebie ważne powinni byli też pytać o twoje poglądy religijne, ulubiony nurt filozoficzny i autorytet moralny?
Stosunek do osób homoseksualnych to o wiele szersza kwestia, mająca o nieporównywalnie większe znaczenie w codziennych relacjach (co nie znaczy że duże) niż pozostałe które wymieniłeś.

To pytanie jest bez sensu; nie ze względu na rodzaj , naturę samego pytania, tylko ze względu na oczywistość odpowiedzi w polskim społeczeństwie.
Wyniki nie są dla mnie ani trochę oczywiste, może to ty pozostajesz w wyjątkowo homofobicznym środowisku? Różnie posuniętą tolerancję deklaruje bardzo duża część społeczeństwa i według mnie ciężko powiedzieć czy gracze komputerowi są pod tym względem lepsi czy gorsi. Ze względu na na ogół niższy wiek (a więc bardziej otwarte/liberalne poglądy) i relacje towarzyskie z o wiele szerszą liczbą osób (w tym pochodzących z innych kultur) mogą wykazywać się znacząco wyższą tolerancją.

Nie widzę nic fajnego w interesowaniu się, kto kogo zaprasza do łóżka, ale też nieprzyjemne jest wypytywanie, czy się interesuję.
Mam wrażenie że przeinaczasz sens pytania. Nie pytali o twoją orientację ani zainteresowanie orientacjami innych. Pytali dokładnie o zdanie na temat:
Cytuj
Homoseksualiści powinni móc układać sobie życie wg własnych przekonań
Nie widzę w tym pytaniu niczego gorszego od choćby "Katolicy powinni móc układać sobie życie wg własnych przekonań". Moja opinia na ten temat jest bardzo sprawiedliwa: każdy powinien móc układać SOBIE życie według własnych przekonań.

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
Wyniki nie są dla mnie ani trochę oczywiste, może to ty pozostajesz w wyjątkowo homofobicznym środowisku? Różnie posuniętą tolerancję deklaruje bardzo duża część społeczeństwa i według mnie ciężko powiedzieć czy gracze komputerowi są pod tym względem lepsi czy gorsi. Ze względu na na ogół niższy wiek (a więc bardziej otwarte/liberalne poglądy) i relacje towarzyskie z o wiele szerszą liczbą osób (w tym pochodzących z innych kultur) mogą wykazywać się znacząco wyższą tolerancją.
Młodszy wiek oznacza bardziej skrajne(w obie strony) a nie otwarte/liberalne. Mi się zdaje, że w Polsce większość ma po prostu podejście: Niech sobie w domu robią co chcą, byleby dzieci nie adoptowali i nie odwalali takich szopek jak Marsz Równości.
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Podajcie jakie są jeszcze pytania, pośmiejemy się jeszcze :D

A co mnie jako gracza obchodzą pedały?  o_0

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
A co mnie jako gracza obchodzą pedały?  o_0

Chodzi o zbadanie tolerancji wobec gejów wśród graczy. Naprawdę tak trudno skojarzyć fakty?
Bardziej mnie irytuje, że zadali tak ogólne pytanie. Powinno być rozdzielone na prawa do związków i adopcji.
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii


Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
Znaczy się: dobry gej, to martwy gej. :D

Patrząc na twoje posty wyłania się obraz typowego kuca z polibudy z ołtarzykiem Korwina koło komputera.
Nie mówię, że jest tak źle, ale tak to wygląda.  :F
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

Kelten

Kelten

Gry (themodders@telegram)
posty640
Propsy514
ProfesjaKompozytor
  • Gry (themodders@telegram)
Adanos przesadza ale Homoseksualizm to choroba (toteż nie można ich tak gnoić) 
Problem jest tego typu ,że dawanie im praw do adopcji to pokazywanie ,że wszystko jest ok, to tak jakbyśmy dawali piromanowi zapalniczkę i mówili ,żeby coś podpalił.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
No.. to pytanie było dość dziwne. Od razu przypomniało mi się Mass Effect (homoseksualizm), albo Dragon Age (w to nie grałem, ale słyszałem, że tam też to występuje). Takie coś powinno się tępić i tyle.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry