Poszukuję ludzi do dubbingu Czasu Zapłaty 33577 71

O temacie

Autor Garret

Zaczęty 13.02.2014 roku

Wyświetleń 33577

Odpowiedzi 71

Garret

Garret

Użytkownicy
posty143
Propsy32
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, przymierzamy się do stworzenia dubbingu do CZ. Wstyd, by taki mod straszył ciszą z głośników.
W związku z tym szukamy ciekawych głosów - ale jako, że ma to być jak najbardziej zbliżone do profesjonalnego dubbingu to proszę by zgłaszali się ludzie z przynajmniej przyzwoitą jakością mikrofonów.
Bardzo mile widziane charakterystyczne głosy i/lub umiejętność modulowania.

Oto co jest do nagrania jako próbki:
Hehe, jak zawsze do dna. Ale pamiętaj - następnym razem ty stawiasz! - pirackim głosem, dojrzalszy.
A kogo się spodziewałeś? Syreny morskiej z cyckami do pasa? - Młody pirat, główny bohater.
Schowaj żelazo, zanim komuś stanie się krzywda. - strażnik Skorpion, pewny siebie, spokojny głos.
Cienie i mrok... przenika mnie zimno wieków... czuję ciepło śmiertelnej istoty. - Głos ducha, trzeba mówić spokojnie, "efekt ducha" możecie dodać, jeśli macie po temu możliwości. :D
Nie mogę zmrużyć oka przez ten cholerny płot nad moim dachem. - zirytowany, zdenerwowany głos byłego cienia - Rączki.
Coś podać, żółtodziobie? - karczmarz Fisk, cwaniaczkowaty głos, głos raczej wyższy.
Ależ jest. Może jakis ork pomyli cię z samicą w czasie rui, hehe. - Świstak, głos cwaniaka, raczej gruby.
Palenie ziela to dość popularne zajęcie w tych stronach... Jestem Baal Kagan niech Śniący ma cię w swojej opiece. - głos młodego byłego członka Bractwa Śniącego.

Nagrania wstawiajcie tutaj albo ślijcie na Garret368@gmail.com
Kontaktujcie się także z Maćkiem na gg 20663944
Pozdrawiam i liczę na odzew.
 

Grovvee

Grovvee

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wysłałem próbkę na e-mail.
 

KoreonPL

KoreonPL

Użytkownicy
Człowiek baroku
posty21
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
  • Człowiek baroku
A załatwiliście od Themodders skrypty i dialogi? Czy będziecie w trakcie gry spisywać i podkładać głos? Czy zespół wyraził zgodę? Już kilka razy padła propozycja i nic z tego nie wychodziło więc dobrze by było spytać twórców o pozwolenie.

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Pierwsza propozycja co do dubbingu to była chyba z mojej strony. Twórcy wyrazili zgodę i udostępnili dialogi na forum jakbyś nie zauważy więc nie ma co się czepiać i pozostaję jedyne życzyć powodzenia przy tym projekcie.

KoreonPL

KoreonPL

Użytkownicy
Człowiek baroku
posty21
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
  • Człowiek baroku
Twoja była chyba 2 albo 3, ale i tak należałoby spytać twórców o ich zdanie.

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Koreon, zapewniam cię że twórców jest zbyt wielu żeby zapytać ich o zdanie i nie ma obecnie nikogo kto reprezentowałby opinię wszystkich. Po części mógłby to być Orcwarrior, po części Shergar, może po trochu inni. Ja zapewniam cię że generalnie mają na to wyjebane. Dubbing byłby fajny, po prostu team nie chce się oficjalnie podejmować jego tworzenia, bo przerasta to jego obecne możliwości. Jeśli inni chcą się podejmować tak karkołomnego zadania, to niech im będzie, ryzykują tylko swoją własną opinię i czas który poświęcą ci którzy im zaufali.

Team udostępnił nie tylko dialogi, ale w ogóle wszystkie materiały z moda i wyraził zgodę na dowolne ich używanie dopóki przy użytku będzie uwzględniana informacja o autorach. Wobec tego zakładanie że mogliby próbować blokować prace takie jak tworzenie dubbingu wydaje mi się dość absurdalne.

Dość ambitne plany w sprawie dubbingu CZ miał Monk, ale trudno powiedzieć czy w końcu coś w tym temacie ruszy.

KoreonPL

KoreonPL

Użytkownicy
Człowiek baroku
posty21
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
  • Człowiek baroku
W takim razie, nie mam więcej wątpliwości.

Maciejk

Maciejk

Użytkownicy
posty123
Propsy111
  • Użytkownicy
Dokładnie tak, wraz z Garretem i Menthorem wychodzimy z tego samego założenia, doceniamy pracę wszystkich osób pracujących przy modyfikacji, więc przy okazji chcemy ich uhonorować i niejako dołożyć swoją własną cegiełkę tworząc udźwiękowienie, uważam, że nie robimy nic złego byśmy mieli się czegokolwiek przed twórcami moda wstydzić. Wręcz przeciwnie. Dostęp do wszystkich dialogów mamy, pierwsze postaci zostały już obsadzone i są w trakcie nagrywania. Na innych forach stricte związanych z dubbingiem znaleźli się pierwsi chętni.

Czekamy na wasze zgłoszenia, piszcie na email Garetta, bądź na moje gg: 20663944.

Zapewniam również, że nie robimy sobie "jaj" ani wczesnego dowcipu prima aprilisowego i poważnie podchodzimy do tematu. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, by jeden z najbardziej oryginalnych i rozbudowanych modów dostał godziwe udźwiękowienie. Postaramy się oddać klimat zawarty w Gothicu I. Pewnie, może nam się nie udać to w stu procentach, jest takie ryzyko, ale postaramy się zrobić to najlepiej jak umiemy. I liczymy, że społeczność themodders wspomoże nas również swoimi głosami.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Mam nadzieje ze dubbing bedzie lepszy niz w mrocznych tajemnicach
 

Maciejk

Maciejk

Użytkownicy
posty123
Propsy111
  • Użytkownicy
Naszym wzorem do naśladowania jest przede wszystkim oryginalny dubbing Gothica I. Ciężko będzie pobić oryginalnych aktorów, którym sporo zapłacono i którzy mieli profesjonalny sprzęt, a także siedzą w dubbingu dużo dłużej niż my, ale zrobimy wszystko co w naszej mocy by unikalny klimat Gothica i CZ oddać jak najlepiej. Wszystko w naszych rękach i w głosach dubbingerów. :)
 

Garret

Garret

Użytkownicy
posty143
Propsy32
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W 1 poście dodałem teskty do nagrania dla chętnych.
 

Baggio

Baggio

DreamVader
posty968
Propsy426
ProfesjaGracz
  • DreamVader
Proponuje wam zapoznać się z ludźmi, którzy użyczają głosów w Złotych Wrotach. Tam dubbing prezentuje się naprawdę dobrze, tak naprawdę nie ma do czego się przyczepić(chociaż dostaliśmy tylko kilka filmików). 
 

Maciejk

Maciejk

Użytkownicy
posty123
Propsy111
  • Użytkownicy
Baggio, celna uwaga. Jeden z nas jest w kontakcie z Sentarionem i zwracamy baczną uwagę na dubbingerów ze Złotych Wrót i z wyróżniającymi będziemy się kontaktować, z niektórymi już się skontaktowaliśmy. Niemniej dzięki ci za cenną radę i oczywiście nadal czekamy na wasze zgłoszenia. :)
 

Menthor

Menthor

Użytkownicy
posty21
Propsy46
  • Użytkownicy
Witam, jako jeden z koordynatorów tego projektu, chciałbym przedstawić wam pierwszą prezentację tworzonego przez nas dubbingu do Czasu Wypłaty. :D
https://www.youtube.com/watch?v=rXr9zHAB4Hw
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
W sumie dubbing jak dla mnie wychodzi całkiem nieźle. Myślę, że nie zostanie porzucony ;D Przejdę pewnie go dopiero z dubbingiem i finalnym pathem bo jak grałem było dużo błędów.

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Dubbing świetnie zrobiony :ok: Ale wg. mnie głos Garry'ego powinien brzmieć jak u Niclasa w G2. Głos takiego lekkiego niedoroba do niego pasuje :D
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Baggio

Baggio

DreamVader
posty968
Propsy426
ProfesjaGracz
  • DreamVader
Dubbing :ok:  Ale głos Skorpiona do poprawy, nie słychać co mówi na tle innych na tym samym poziomie głośności w momencie gdy słuchałem. :D A tego...osoba dubbingująca Ricka podoła?Macie  już odpowiednią osobę?:D
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Dubbing wedlug mnie swietny  :ok: U blizny np brzmi zupelnie jak orginal  :P dobra robota . Zgadzam sie ze skorpion troche za cicho jest.  Mam nadzieje ze nie porzucicie projektu w ostatniej chwili  ;d
 

Maciejk

Maciejk

Użytkownicy
posty123
Propsy111
  • Użytkownicy
Chodzi wam ogólnie o głos Skorpiona(w sensie, że nie pasuje?), czy tylko o poziom głośności jego kwestii?

Fajnie jest czytać wasze pozytywne komentarze - szczególnie, że robimy to dla was, całego jednego wielkiego Gothicowego community, po części dla siebie(bo my również wielkimi fanami Gothica jesteśmy) i by uhonorować wszystkich twórców moda i każdego kto dołożył cegiełkę do tego, by ten wielki projekt ujrzał światło dzienne.

Nie zamykamy się też na uwagi i wytykanie błędów, wszystkie wasze rady są dla nas niezwykle cenne i bierzemy je pod uwagę.

Pozdrawiam.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
To powodzenia w projekcie jak ktoś wam się wysypie z ekipy przy koordynacji to będziecie mogli na mnie liczyć rzecz jasna :D


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry