Dzień Screena 2010 - Wnioski 36574 78

O temacie

Autor

Zaczęty 31.08.2010 roku

Wyświetleń 36574

Odpowiedzi 78

dr inż. Fenix

dr inż. Fenix

The Modders
Dekadent
posty262
Propsy130
  • The Modders
  • Dekadent
Spokój, panowie!
 
"Wolna wola jest iluzją!"

"Biorąc pod uwagę, że wszechświat jest układem zamkniętym, w którym wszystkie ruchy cząstek elementarnych, będących bodźcami organizmów żywych są determinowane ruchami Browna trwającymi od wielkiego wybuchu."

Jednak czy wszechświat to tylko cząstki elementarne?





"I am the blade of TheModders!"

Zdunek

Zdunek

Administrator
Ken'Udz mistrz stali i runy
posty671
Propsy132
Profesjabrak
  • Administrator
  • Ken'Udz mistrz stali i runy
Cytat: Maximus link=topic=11328.msg110496#msg110496#msg110496#msg110496 date=1283595006
Może urządzić zimowy dzień screena? Coś a la noworoczny, tylko zapowiedzieć go trzeba wcześniej, bo tak w wakacje to mało kto się zdążył dobrze przygotować.
Niestety dzień screena trafił praktycznie TYLKO do modderów, do graczy nie trafił i nie trafi jeśli nie zrobimy portalu który pozwoli na proste przeglądanie wszystkiego...
 
Po co utrudniać coś co jest proste?

Agencja Interaktywna - CreaWeb.

Maximus

Maximus

Użytkownicy
posty27
Propsy7
  • Użytkownicy
Zabawa z PHP. A przecież dzień screena nie jest po to by wygrać, tylko by się rozreklamować, więc przede wszystkim do graczy musi trafić.

Noktis

Noktis

Użytkownicy
posty10
  • Użytkownicy
Cytuj
Niestety dzień screena trafił praktycznie TYLKO do modderów, do graczy nie trafił i nie trafi jeśli nie zrobimy portalu który pozwoli na proste przeglądanie wszystkiego...
TheModders to w ogóle nie jest portalem tylko zwykłym forum no i niestety użytkowników to zniechęca. Zresztą co wolelibyście przeglądać forum czy stronę www?
 
Diablo 1 Mod - The Awakening

Diablo 1 Hellfire - Kronika


Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

Dzień Screena 2010 - Wnioski
#65 2010-09-05, 11:13(Ostatnia zmiana: 2010-09-05, 11:15)
Cytuj
Zresztą co wolelibyście przeglądać forum czy stronę www?

Forum.

Do dziś nie wiem na czym miałby się niby taki portal opierać. To jest zbyt szeroka tematyka a nie wyobrażam sobie pisania jakichś newsów na siłę o czymśtam co nikogo nie zainteresuje, a nie zainteresuje nic poza grami gothic. Takie są realia i gracze nie potrzebują takiego portalu. Modderzy działają przy stronach tematycznych i jest to zrozumiałe ponieważ miłośnika modów GTA nie koniecznie muszą interesować wieści ze sceny m&b czy innych gier a już na pewno nie na tyle, aby wchodzić na jakiś portal the modders. Co najwyżej jako newsroom i przybudówka forum streszczająca najistotniejsze informacje, bez żadnych większych artykułów i tutoriali do wszystkiego i do niczego.
 

Maximus

Maximus

Użytkownicy
posty27
Propsy7
  • Użytkownicy
Popieram Thora, portal w przypadku wielotematycznego forum jest zbędny.

Zdunek

Zdunek

Administrator
Ken'Udz mistrz stali i runy
posty671
Propsy132
Profesjabrak
  • Administrator
  • Ken'Udz mistrz stali i runy
Cytat: Maximus link=topic=11328.msg110651#msg110651#msg110651#msg110651 date=1283692042
Popieram Thora, portal w przypadku wielotematycznego forum jest zbędny.
nie zgodzę się, lecz akurat portal trzeba by było baaardzo dobrze zorganizować, mam na to jakieś pomysły, ale muszę sobie to dokładnie rozpisać i rozrysować...
 
Po co utrudniać coś co jest proste?

Agencja Interaktywna - CreaWeb.

Maximus

Maximus

Użytkownicy
posty27
Propsy7
  • Użytkownicy
Ale o czym by on był? Było by to samo co na forum, chodź można by dać takie zakładki jak Tutoriale (i spis, a nie szukanie po tematach na forum), Materiały itp. Chodź to podobnie jak teraz jest.

Zdunek

Zdunek

Administrator
Ken'Udz mistrz stali i runy
posty671
Propsy132
Profesjabrak
  • Administrator
  • Ken'Udz mistrz stali i runy
Cytat: Maximus link=topic=11328.msg110660#msg110660#msg110660#msg110660 date=1283696542
Ale o czym by on był? Było by to samo co na forum, chodź można by dać takie zakładki jak Tutoriale (i spis, a nie szukanie po tematach na forum), Materiały itp. Chodź to podobnie jak teraz jest.
myślę że coś takiego jak trzy główne linki, czyli:
mod dev
game dev(chęć rozwinięcia czegoś takiego)
gotowe projekty

no i powiedzmy wejdziemy w gotowe projekty to będzie tak
Gotowe projekty
-Gothic
--Mod 1
--Mod 2
-Wiedźmin
--Mod 1
--Mod 2
-M&B
itp.
Ew. jeszcze podział taki:
-Gothic
--Duże
--- Duży mod 1
--- DUży mod 2
--Małe
---Mały mod 1
-Wiedźmin
--Duże
--Małe
-M&B
--Duże
--Małe
itp.

Ogólnie wszystko zrobione przez js żeby szybko można było wejść w dany mod

podobne opcje z tutorialami, lecz na portalu będą wybierane tylko te najlepsze(można zrobić głosowanie na dane tematy i w ten sposób, np. temat co ma co najmniej 20 ocen i średnią powyżej 4,0 idzie na portal)

Dodatkowo co jakiś czas dodatkowy link okazjonalny, czyli np. Dzień screena

Już myślę jak to wszystko rozwiązać w CMS Made Simple, bo myślę że to byłaby najlepsza opcja, no ale jeszcze zobaczymy :)
No ogólnie pomysłów trochę mam, mam nadzieję że wszystko wyjdzie ale to z czasem :)
Wiem że warto bo wyszukiwanie po forum jest trochę męczące...
 
Po co utrudniać coś co jest proste?

Agencja Interaktywna - CreaWeb.

Maximus

Maximus

Użytkownicy
posty27
Propsy7
  • Użytkownicy

Maximus

Dzień Screena 2010 - Wnioski
#70 2010-09-05, 17:36(Ostatnia zmiana: 2010-09-05, 17:38)
Z głosowaniem na tutoriale nie ma sensu, wystarczy, że admin co się zna na moddingu danej gry siądzie w jakiegoś wieczoru i poczyta. Te tutoriale, które uczą czegoś nowego można dać na stronką, a niedopracowane wysłać do autora, by poprawił. A z głosowaniem to się zrobi 2 takie bajoro jak z Dniem Screena (każdy chce mieć tutoriala na stronie, a co).

PS : Reszta dobry pomysł.

Noktis

Noktis

Użytkownicy
posty10
  • Użytkownicy
Cytat: Thoro link=topic=11328.msg110621#msg110621#msg110621#msg110621 date=1283677998
Forum.
Jeśli poszukujesz jakiś informacji i wolisz przeszukiwać dziesiątki tematów na jakimś forum to OK.
Cytuj
...nikogo nie zainteresuje, a nie zainteresuje nic poza grami gothic.
Bo jesteście zamkniętą enklawą. Może zmieńcie nazwę na GothicModdrers skoro resztę macie głęboko gdzieś...

Cytuj
nie zgodzę się, lecz akurat portal trzeba by było baaardzo dobrze zorganizować, mam na to jakieś pomysły, ale muszę sobie to dokładnie rozpisać i rozrysować...
Wystarczyłoby po prostu podzielić portal na kategorie i tyle.
 
Diablo 1 Mod - The Awakening

Diablo 1 Hellfire - Kronika

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

Dzień Screena 2010 - Wnioski
#72 2010-09-05, 17:48(Ostatnia zmiana: 2010-09-05, 17:49)
Cytuj
Bo jesteście zamkniętą enklawą. Może zmieńcie nazwę na GothicModdrers skoro resztę macie głęboko gdzieś...

Na przestrzeni ostatnich lat było tu wiele inicjatyw mających za zadanie spopularyzować i zaprosić tu przedstawicieli innych scen modderskich ale niestety bez prawdziwego zaangażowania tych osób nic nie zdziałamy. Nie moja wina, że na forum tkwi beton 14 latków, którzy poza gothicem świata nie widzą i nawet nie dopuszczają nic innego do wiadomości. Większość starszych stażem bywalców tM dawno wyłożyła na nich lachę bo to budzi jedynie politowanie.
 

Radius

Radius

Użytkownicy
posty10
  • Użytkownicy
Cytat: Thoro link=topic=11328.msg110707#msg110707#msg110707#msg110707 date=1283701733
14 latków

Żeby to jeszcze byli 14latkowie, niestety myślę, że gro użytkowników to 10-13 lat.
 

Maximus

Maximus

Użytkownicy
posty27
Propsy7
  • Użytkownicy
Wiek nie ma tu nic do rzeczy, liczy się dojrzałość, w internecie widziałem na pewnej stronie użytkownika, który miał 20+ lat, a spamował w SB, komentarzach i wyzywał innych użytkowników. Wiek ma małe znaczenie :) .

Radius

Radius

Użytkownicy
posty10
  • Użytkownicy

Radius

Dzień Screena 2010 - Wnioski
#75 2010-09-05, 21:47(Ostatnia zmiana: 2010-09-05, 23:18)
Oczywiście, że są wyjątki, ale niestety znacznie częściej zdarza się to co mówiłeś niż np dojrzałe 12 latki
 

Radius

Radius

Użytkownicy
posty10
  • Użytkownicy
Hm, sorki za doubleposta, ale temat chyba zmarł śmiercią naturalną.
 

Vierzba

Vierzba

Użytkownicy
Seba
posty590
Propsy1408
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Seba

Vierzba

Dzień Screena 2010 - Wnioski
#77 2010-09-12, 15:03(Ostatnia zmiana: 2010-09-12, 15:23)
Hmmmm... Czyżby... Nie, to głupi wniosek, ale...

Czyżby dlatego że tegoroczny Dzień Screena się skończył?

[mod=wowoz]Poprawna odpowiedz! WYGRAŁEŚ W BANOLOTKU -10% warna! :D [/mod]
 

Radius

Radius

Użytkownicy
posty10
  • Użytkownicy
No, ale plany na następny rok zawsze można robić.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry