GIINK: Sieć 74440 179

O temacie

Autor emace

Zaczęty 17.07.2010 roku

Wyświetleń 74440

Odpowiedzi 179

emace

emace

Użytkownicy
czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
posty404
Propsy297
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?

emace

GIINK: Sieć
#20 2011-01-24, 21:18(Ostatnia zmiana: 2011-01-24, 21:26)
o to Thoro już nawet raz pytałeś i to właśnie mnie ;) Oczywiście są to efekty z photoshopa, na potrzeby marketingowe.
Od zawsze starano się zainteresować użytkownika jakimś tytułem/produkcją, przedstawiając go inaczej niż wygląda w rzeczywistości, za pomocą odpowiedniej grafiki.




a informowałem o tym, dla tego że przy pierwszym podejściu zaprezentowałem screeny z przesadzonymi efektami.
 





Podobno pewien nekromanta znany pod pseudonimem Xardas jako jedyny poznał imię niejakiego Bezia. Rzekomo za tę informację zobowiązał się ożywiać zabitych przez niego NPC-ów do kolejnych części gry.

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
I jak idą postępny nad pracami?
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

emace

emace

Użytkownicy
czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
posty404
Propsy297
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
mam drugą przewę w modelowaniu i vobowaniu. poprzednia sprzed jakiegoś roku, chyba było krótsza niż obecna :)

Cięzko jest pracować samemu i bez przerwy, pewnie któregoś dnia usiądę do 3dsmaxa i praca ruszy do przodu(przyznam że ostatnio o tym myślę coraz więcej). Jak już zacznę, to pewnie będę cisnąl kilka miesięcy codziennie, bo tak po prostu mam :)  Zabawa w modowanie ma swoją magię.

fakty jednak są takie, że nie da się pół roku robić tego samego codziennie, a z kolei, nie potrafie jakoś usiąść jeden dzień, dwa w tygodniu. musze mieć ciągłość, bo gubię się w strukturze katalogów gry, materiałów i pomocy.

mimo wszystko, sa postępy, i patrząc na ten obrazek http://ifotos.pl/img/fp2_qpsahr.jpg, na którym dane nie sa zaktualizowne to przedstawia się to następująco: wszędzie można dodać średnio 8% :)

dużo czasu nie stety spędzam na optymalizacji świata. Coraz więcej tego i boję się, że zaraz gra będzie za mało wydajna, a co dopiero, jak dojdą budynki i npc.

acha, zacząłem budowac miasto.
tutaj scena którą stworzyłem i wykorzystam w grze
http://themodders.org/index.php?/topic/13249-beta-tworzenie-historii-do-gry/page__p__134929__fromsearch__1#entry134929
 





Podobno pewien nekromanta znany pod pseudonimem Xardas jako jedyny poznał imię niejakiego Bezia. Rzekomo za tę informację zobowiązał się ożywiać zabitych przez niego NPC-ów do kolejnych części gry.

Godefroy93

Godefroy93

Rzeka
posty289
Propsy196
NagrodyV
Profesjabrak
  • Rzeka
Bardzo fajnie to wygląda
Propsik :)
 
"Pierre is enjoying his new bicycle!"



Spoiler
1.Co to są ryry?

Ryrami płynie woda

2.Obrybiacie bonk?

Tak! Obrybiamy bonk.

To nie zgydne z prywem!

3.Pierre lubi swój nowy rower!

Bardzo mnie to cieszy, a co to za Pierre?

To taki chłopak z wioski.

4.Ładna kurtka!

My alpiniści nazywamy to wiatrochronem.

Niech jej Pan pod żadnym pozorem nie zdejmuje!

Allo!,allo!

Cedric

Cedric

Użytkownicy
posty782
Propsy1084
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A potrzebujesz jakiejś pomocy?
Oczywiście te łatwiejsze rzeczy jak :Skrypty NPC ,Dialogi,Itemki ,Fabuła,loga ,grafika w modzie (tzn np startscreen,okna dialogowe itp).
No i trochę 3D umiem
 

emace

emace

Użytkownicy
czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
posty404
Propsy297
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
A potrzebujesz jakiejś pomocy?
Oczywiście te łatwiejsze rzeczy jak :Skrypty NPC ,Dialogi,Itemki ,Fabuła,loga ,grafika w modzie (tzn np startscreen,okna dialogowe itp).
No i trochę 3D umiem


pomocą nigdy nie pogardzę. Nie mam w ambicji zrobić całości sam, bo jestem za stary i czasu brak :)
szukam pomocy osoby z silnym zaangażowaniem, nie cierpiącej na słomiany zapał, fascynata z wyboru, Takiej, który nawet jesli odłozy prace na później, już myśli o tym, kiedy do niej powróci :)  Jeśli jesteś dłubaczem, to zapraszam ;)
 





Podobno pewien nekromanta znany pod pseudonimem Xardas jako jedyny poznał imię niejakiego Bezia. Rzekomo za tę informację zobowiązał się ożywiać zabitych przez niego NPC-ów do kolejnych części gry.

Cedric

Cedric

Użytkownicy
posty782
Propsy1084
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Powiem tak ,nie zawsze mam czas ale powiem tyle (jestem tu za wszystkie 3 osoby na tym filmiku) :
[media]
https://www.youtube.com/watch?v=pxPGzj2L3n0
[/media]
 

Libra

Libra

Użytkownicy
posty50
Propsy1
  • Użytkownicy
Leci propsik, jak na razie fajnie się zapowiada :)
 

emace

emace

Użytkownicy
czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
posty404
Propsy297
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
jak widać, zmieniłem nazwę dla moda. Ruszam dalej z pracami po parumiesięcznej przerwie.
 





Podobno pewien nekromanta znany pod pseudonimem Xardas jako jedyny poznał imię niejakiego Bezia. Rzekomo za tę informację zobowiązał się ożywiać zabitych przez niego NPC-ów do kolejnych części gry.

Cedric

Cedric

Użytkownicy
posty782
Propsy1084
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Sieć wydawała się lepszą nazwą.
Teraz taka noobska sie zrobiła no i za długa
 

EdekSumo

EdekSumo

Wyspa Khorinis
posty1739
Propsy924
ProfesjaLvl designer
  • Wyspa Khorinis
Według mnie ta jest lepsza, ciekawsza.
Btw wiele osób by chciało poznać dzieciństwo beziego :D
 

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!

kaczka
RaveN Studio

GIINK: Sieć
#31 2011-06-01, 13:19(Ostatnia zmiana: 2011-06-01, 13:20)
Cytat: edeksumo#msgote author=edeksumo
wiele osób by chciało poznać dzieciństwo beziego :D
Tylko, że każdy wyobraża je sobie na swój własny orginalny sposób, więc tak na prawdę nie da się ukazać dzieciństwa bezimeinnego w taki sposób, żeby każdy był zadowolony.
 

EdekSumo

EdekSumo

Wyspa Khorinis
posty1739
Propsy924
ProfesjaLvl designer
  • Wyspa Khorinis
Emace sobie poradzi :D
 

emace

emace

Użytkownicy
czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
posty404
Propsy297
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?

emace

GIINK: Sieć
#33 2011-06-01, 15:41(Ostatnia zmiana: 2011-06-01, 15:42)
Czy wyobrażaliście sobie dzieciństwo bezimiennego tak na prawdę - do 15 roku życia ?
czy może tylko pare lat, sprzed powstania bariery, nad Górniczą Doliną  :cool:  ?
 





Podobno pewien nekromanta znany pod pseudonimem Xardas jako jedyny poznał imię niejakiego Bezia. Rzekomo za tę informację zobowiązał się ożywiać zabitych przez niego NPC-ów do kolejnych części gry.

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Jak dla mnie fatalny pomysł :D
Jak już to sprawdziłby się jakiś prequel, zwłaszcza że są bardzo ciekawe nieopublikowane wyjaśnienia jak bezimienny trafił do kolonii, ale dzieci zwyczajnie są totalnie poza klimatem Gothica, tak jak w g1 także zwykłe kobiety. Próba złamania tej zasady wydaje mi się nie lepsza od dżinów i elfów pewnego moddera.

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
Imo dzieci tak jak jakieś elfy, krasnoludki i dżiny zwyczajnie nie pasują do klimatu gothic I i II... jakoś jeszcze do GIII ewentualnie, ale też coś mi się to niezbyt widzi. Raczej niewypał, ale nie powiem, zaciekawiłeś mnie tym mocno. Pożyjemy, zobaczymy co z tego wyjdzie. GL :ok:
 

Faren

Faren

RaveN Studio
Farelka
posty1172
Propsy1496
Profesjabrak
  • RaveN Studio
  • Farelka
Uważam, że pomysł jest do dupy. Mam dość bezimiennego bohatera. Tak właściwie to nim rzygam.
A poza tym, sama nazwa - "Siec" dawała do zrozumienia, że rozgrywka będzie ciekawa, ba, być może zdarzy nam się POMYŚLEĆ (czego uświadczymy w niewielu modach do Jedynie Słusznej Gry). Kiedy zaś zobaczyłem nową nazwę i jeszcze nie zdążyłem skontaktować, że to "Siec", pomyślałem "nosz kuhwa znowu jakiś dzieciak sobie modzika wymyślił".
 
makin' bacon

emace

emace

Użytkownicy
czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
posty404
Propsy297
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
że to "Siec", pomyślałem "nosz kuhwa znowu jakiś dzieciak sobie modzika wymyślił".

dzieciaki nie robią gier o dzieciach, tworzą herosów, bez poglądów z bronią w każdym rękawie, za każdym uchem, a nawet pod językami...
mod, którą robię jest skierowany do +27 wiekiem i takich którzy się czują + 27
poza tym, to nie jest gra o bezimiennym, bezimienny to pseudonim którego mój bohater nie usłyszy przez całą grę
 





Podobno pewien nekromanta znany pod pseudonimem Xardas jako jedyny poznał imię niejakiego Bezia. Rzekomo za tę informację zobowiązał się ożywiać zabitych przez niego NPC-ów do kolejnych części gry.

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
mod, którą robię jest skierowany do +27 wiekiem i takich którzy się czują + 27
Może być ci ciężko z klientelą, na tym forum jest góra kilku aktywnych userów spełniających ten wymóg i raczej żaden z nich nie myśli o grze w mody do Goticzka, a w społecznościach typu gs raczej nie występują :lol2:

emace

emace

Użytkownicy
czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
posty404
Propsy297
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
:)  

"którzy się czują + 27"  czyli młodzi ludzie z wymogami dojrzałych graczy;)
 





Podobno pewien nekromanta znany pod pseudonimem Xardas jako jedyny poznał imię niejakiego Bezia. Rzekomo za tę informację zobowiązał się ożywiać zabitych przez niego NPC-ów do kolejnych części gry.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry