Postulaty 1130155 5180

O temacie

Autor Lavius

Zaczęty 20.01.2008 roku

Wyświetleń 1130155

Odpowiedzi 5180

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Swoją drogą mam też postulat, trochę liberalny i szokujący jak dla mnie: Znieśmy zakaz rozmowy o modach w shoutboxie. Forum umiera i naprawdę nie widzę powodu dobijać go w ten sposób. Rozumiem, by kasować pytania w stylu "Ej, gdzie znajdę rudę do Niszczyciela Demonów", ale pozostawienie możliwości luźnej rozmowy odnośnie modów jako takich, produkcji itd byłoby całkiem fajne.
@Splash @mgr inż. Aztek @inż. Avallach @Adanos @Mark56
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Zwiększenie aktywności forum spowoduje, że będzie mi trudniej przemycać kradzione propsy
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Swoją drogą mam też postulat, trochę liberalny i szokujący jak dla mnie: Znieśmy zakaz rozmowy o modach w shoutboxie. Forum umiera i naprawdę nie widzę powodu dobijać go w ten sposób. Rozumiem, by kasować pytania w stylu "Ej, gdzie znajdę rudę do Niszczyciela Demonów", ale pozostawienie możliwości luźnej rozmowy odnośnie modów jako takich, produkcji itd byłoby całkiem fajne.
@Splash @mgr inż. Aztek @inż. Avallach @Adanos @Mark56
A czy tak nie było zawsze? Problem był tylko wtedy, gdy toczyła się dyskusja na jakiś temat, a ktoś się pytał "gdzie znajdę miecz" lub mam problem z modem. Shoutbox jest otwarty do rozmów na różne tematy, więc dyskutujcie o modach. ;)

Deathrou

Deathrou

Użytkownicy
posty112
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Swoją drogą mam też postulat, trochę liberalny i szokujący jak dla mnie: Znieśmy zakaz rozmowy o modach w shoutboxie. Forum umiera i naprawdę nie widzę powodu dobijać go w ten sposób. Rozumiem, by kasować pytania w stylu "Ej, gdzie znajdę rudę do Niszczyciela Demonów", ale pozostawienie możliwości luźnej rozmowy odnośnie modów jako takich, produkcji itd byłoby całkiem fajne.
@Splash @mgr inż. Aztek @inż. Avallach @Adanos @Mark56
A czy tak nie było zawsze? Problem był tylko wtedy, gdy toczyła się dyskusja na jakiś temat, a ktoś się pytał "gdzie znajdę miecz" lub mam problem z modem. Shoutbox jest otwarty do rozmów na różne tematy, więc dyskutujcie o modach. ;)

Dobra dobra, jak się kiedyś spytałem o opinie co lepsze, ER czy LZGD do ogrania nie przerywając nikomu dyskusji to mnie warnem straszyliście xD
 

Nefario

Nefario

Użytkownicy
Bractwo Gothic'a
posty410
Propsy436
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothic'a
Czy mógłbym otrzymać dostęp do archiwum tajnego działu Recovery Team, o ile się zachował? Próbuję spisać creditsy do spolszczenia Odysei i wgląd w stare posty by pomógł określić kto przy spolszczeniu kiedyś pomagał.
 


Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
https://themodders.org/index.php?board=27.0 - Postuluję o poprawy nazwy tematów na "normalne", czyli z samą polską nazwą, jeśli modyfikacja została przełożona lub samą oryginalną, jeśli nie została przełożona w ogóle/mod nie został spolszczony. Simen się z tym zgadza, pisałem z nim na PW, ale zdał sobie sprawę z tego, że jest tego za dużo i niezbyt mu się chce. Może inni moderatorzy?

PS. To nazewnictwo oryginalnych nazw, zwłaszcza niemieckich/rosyjskich z przodu jest niewygodne, zresztą chyba nie tylko ja akie mam zdanie.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Byku, zgodziłem się, ale nie na usunięcie, a ZAMIENIENIE kolejności występowania nazw. Nazwy muszą zostać dwujęzyczne, by nasi zagraniczni koledzy orientowali się, co jest tylko spolszczeniem, a co polską produkcją :P
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Podbijam, straszny nonsens imo.

Nazwy muszą zostać dwujęzyczne, by nasi zagraniczni koledzy orientowali się, co jest tylko spolszczeniem, a co polską produkcją :P
? Jak tu nawet ludzie z Polski sie nie logują xD. Lepiej prezentują się nazwy przełożone na nasz język bez tego zagranicznego pierdolnika. Sorry ale chcąc wprowadzić porządek dodałeś tam też sporo śmieci. Tytuł oryginalny wystarczy żeby był wpisany w temacie, mocno powątpiewam by ktokolwiek sie do tego przyczepił. No i te oznaczenia v1.0 wersja wersji PL też bardziej szkodzą niż pomagają w nawigacji. Tak jakby zawartość pierwszego posta w temacie nie posiadała stosownych wyjaśnień. Dziwne to jak dla mnie .
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
@Splash  nadużywa władzy w dziale modderskim :( Edytuje moje posty pomimo braku mojej zgody :(
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Nie muszę mieć twojej zgody. Szczególnie jeśli twoje posty naruszają regulamin
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Nie tyle postulat a propozycja to zrobić porządek w modach ukończonych bo parę staroci nie ma działających linków, można by też najgorszy chłam oddzielić w osobny poddział, te start mody,brommody czy obozy bandytów
Byłoby trochę też trochę czytelniej jakby oddzielić mody z wersją polską od nieprzetłumaczonych
 

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Miałem nadzieje że ktoś chociaż odpowie tak albo nie albo chociaż spierdalaj
Jak długo to forum jest taką kostnicą  :hmmm:
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Mody nieprzetłumaczone mają dopisek w opisie w jakimś są języku. Nikt obawiam się więcej już nie zrobi.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Postuluje o rozpoczęcie procesu wygaszania forum.

W programie proponuję:
Stworzenie offline'owego zrzutu obecnego stanu forum.
Stopniowe przejście forum na read-only.
Uporządkowanie zgromadzonej wiedzy, materiałów, modów. Udostępnienie ich na serwerze, który nie będzie wymagał ciągłego utrzymywania, walczenia z certyfikatami etc.
Wyczyszczenie/anonimizacja danych na temat użytkowników.
Postawienie pomnika użytkownikowi, który do tej pory nazbierał najwięcej propsów.
 

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Wtedy by trzeba też postawić symboliczny nagrobek w Kutnie
"The Modders 2008-2022"
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Czasy wszelakich forum skończyły się już lata temu. Zostały one skutecznie wyparte przez rozbudowane komunikatory działające w czasie rzeczywistym - głównie Discord. Ludzie od jakiegoś czasu sugerują nam (czyli mnie i @Simon Said) stworzenie serwera na Discordzie celem zgromadzenia społeczności theModders by być w stałym kontakcie. Choć wydaje mi się, że są już serwery poświęcone modyfikacjom i ich tworzeniu (coś bardziej ambitnego niż nasza "słynna" Kucownia xD). Bractwo Spolszczenia nie ma przypadkiem Discorda?

Postawienie pomnika użytkownikowi, który do tej pory nazbierał najwięcej propsów.
odejmij od tego te kradzione i w formie łapówki
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Czasy wszelakich forum skończyły się już lata temu. Zostały one skutecznie wyparte przez rozbudowane komunikatory działające w czasie rzeczywistym - głównie Discord. Ludzie od jakiegoś czasu sugerują nam (czyli mnie i @Simon Said) stworzenie serwera na Discordzie celem zgromadzenia społeczności theModders by być w stałym kontakcie. Choć wydaje mi się, że są już serwery poświęcone modyfikacjom i ich tworzeniu (coś bardziej ambitnego niż nasza "słynna" Kucownia xD). Bractwo Spolszczenia nie ma przypadkiem Discorda?

Postawienie pomnika użytkownikowi, który do tej pory nazbierał najwięcej propsów.
odejmij od tego te kradzione i w formie łapówki
Założenie serwera discordowego to nie taki zły pomysł
Forum polskich lbertarian "Libnet" po śmierci forum założyło swojego discorda i jakoś to jeszcze żyje chociaż tam jest ledwie część ludzi którzy byli obecni w latach świetności forum
W sumie mógłbym ogarnąć wam reklamę na jednym serwerze politycznym
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Czasy wszelakich forum skończyły się już lata temu. Zostały one skutecznie wyparte przez rozbudowane komunikatory działające w czasie rzeczywistym - głównie Discord. Ludzie od jakiegoś czasu sugerują nam (czyli mnie i @Simon Said) stworzenie serwera na Discordzie celem zgromadzenia społeczności theModders by być w stałym kontakcie. Choć wydaje mi się, że są już serwery poświęcone modyfikacjom i ich tworzeniu (coś bardziej ambitnego niż nasza "słynna" Kucownia xD). Bractwo Spolszczenia nie ma przypadkiem Discorda?

Postawienie pomnika użytkownikowi, który do tej pory nazbierał najwięcej propsów.
odejmij od tego te kradzione i w formie łapówki

BS miało discorda, ale nie wiem czy ma nadal. Nie było zbyt popularne/używane, wiele osób nawet nie wiedziało, że istnieje.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Tak, chyba został zamknięty.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu




0 użytkowników i 4 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry