Sprawy związane z Forum 566870 2598

O temacie

Autor Thoro

Zaczęty 29.01.2008 roku

Wyświetleń 566870

Odpowiedzi 2598

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja to chętnie boys, ale nie wcześniej jak połowa 2020.
Wtedy to już tego forum nie będzie. xD Nie gadaj bo na pewno masz co pokazać.

My chętnie weźmiemy udział  :ok:

Sztos mamy już dwóch uczestników. A jak wygląda sytuacja za granicą? Może tam by sie ktoś znalazł.

a i tak btw
Sequel coś tam robią i to wszystko
Nawet nie próbuj...
 

Arkhnen

Arkhnen

Użytkownicy
Gothic: Battle Royale
posty58
Propsy175
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • Gothic: Battle Royale
Gościu, co cie tak nagle napaliło na ten Dzień Screena?
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Może się łudziłem, że można jeszcze ożywić to forum ściągnąć i zainteresować jakieś osoby ale jak widać to tylko złudzenie i szkoda na to mojego czasu. Themodders to obecnie niestety chlew obsrany gównem, nie zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam.
 

Arkhnen

Arkhnen

Użytkownicy
Gothic: Battle Royale
posty58
Propsy175
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • Gothic: Battle Royale
Moralistyczne pobudki, co? W dodatku takie naiwne. Mam to kupić? To po prostu nie pasuje do twojej osoby. Coś mi się zdaje, że szukasz jedynie sposobu, aby uświadomić sobie i innym jaki niesamowity jesteś.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard

Simon Said
Moderator

Sprawy związane z Forum
#2544 2020-01-10, 16:28(Ostatnia zmiana: 2020-07-26, 00:23)
Moi drodzy, podziękowania idą do @Fabio, który namówił mnie, a następnie powysyłał linki do tematów, gdzie download jest od dawien dawna martwy. Całości zrobiłem repload i teraz ja je hostuję i bardzo bym prosił wszystkich zainteresowanych o ewentualny repload we własnym zakresie i posyłanie mi linków, które też w tematach udostępnię. Wiem, część z Was pewnie uważa to za komiczne, próbę wskrzeszenia trupa, jakim stało się w 2019 to forum. Niemniej, to jedyne takie miejsce, gdzie są przechowywane mody i dopóki nie odpłynę do kolejnego, nic lepszego nam nie zostaje.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Forum bez Vierzby zawsze będzie martwe.

Vierzba - na zawsze w naszych sercach <3
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Vierzba - na zawsze w naszych sercach <3
Nie wybaczę ruchania naszych orkowych dziwek
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Cragann

Cragann

Użytkownicy
posty766
Propsy602
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Od czego to zależy, że raz wejde na forum i mam dostęp do SB, a innym razem jest dla mnie niewidoczne?
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Nie wiem, ale u mnie na przykład w głównej stronie forum nie ma czatu, a gdy wejde w nowe posty to juz jest na samym dole xD
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Cragann - prawdopodobnie wchodzisz na forum przez jakąś starą zakładkę zapisaną w przeglądarce. Zmień odnośnik z http: na https:
 

Wonski

Wonski

Gry (themodders@telegram)
radio engineer
posty256
Propsy91
ProfesjaProgramista
  • Gry (themodders@telegram)
  • radio engineer
Hejo,
działają wiadomości prywatne?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Działają. @Splash potwierdza
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Działają.
Też jestem w szoku
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie


Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Jasne, już wyjaśniam: Otóż jak zapewne wiesz, 2-3 lata temu stworzyłem na forum określony system nazywania tematów do modyfikacji tj. wersja gry, nazwa moda oryginalna, nazwa polska z informacją o wersji. Jest to system, do którego użytkownicy sami się dostosowali i najwidoczniej bardzo sprawnie działa, ponieważ nawet taka Drużyna Spolszczenia (która nie chce z nami mieć nic wspólnego) jak zakłada tutaj temat robi to wedle zasad. Oczywiście jednak, pewien pajac zwany Outlanderem jest zbyt głupi, by zrozumieć tak proste zasady odnośnie nazewnictwa tematu, by użytkownicy mieli przejrzysty wgląd na to, do jakiej wersji gry mod jest i okresowo zmienia temat Potępionych po swojemu. Dodam oczywiście, że Outlander został poinformowany o tym, że ma takiej rzeczy nie robić (czego oczywiście nie udowodnię, bo skontaktowałem się z nim w tej sprawie na Discordzie, a on takowego usunął), po czym odczekał trochę czasu i znowu ten temat zmienił xD Jak dla mnie jak to nie jest jakaś żałosna próba prowokacji mojej osoby, to nie wiem czym by to było. W każdym razie zdecydowałem się na małą nauczkę dla jego osoby w formie dwudniowego bana (jego zachowanie oczywiście podchodzi pod jawny i celowy spam, bo tym są właśnie wojny edycyjne), po czym stwierdził, że jeszcze mu mało i założył sobie konto o nazwie "yebacsimena" (co też świadczy raz jeszcze o dojrzałości tego typa), po którym zdecydowałem się na przedłużenie bana do miesiąca, z powodu multikonta. Outlander od momentu ponownego pojawienia się na forum jest nikim więcej jak bezużytecznym prowokatorem, który atakuje różne idee, bo boli go to, że sam na to nie wpadł, a sam start na forum zaliczył od jeszcze jednego multikonta, jak i bezpodstawnego oskarżenia mnie o udostępnianie jego danych osobowych (szkoda tylko, że nie wiem jak typ ma nawet na imię xD). Jestem rozczarowany Tobą jednak Avallach, że zamiast napisać do mnie w tej sprawie, bezpodstawnie pozwalasz na dalszy byt na forum temu człowiekowi, któremu zależy jedynie na niszczeniu go. Mam jednak teorię na temat jego zachowania: Podejrzewam, że boli go to (biorąc pod uwagę, jak kilka razy atakował YouTuberów), że mój Przegląd Modów prawdopodobnie więcej ludzi obejrzało, niż w jego moda kiedykolwiek ktoś zagra. Pozdrawiam lekko zażenowany. 
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



outlander

outlander

Użytkownicy
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
@Simen  @outlander  możecie wyjaśnić o jakie wojny edycyjne chodzi? Simen możesz wskazać który punkt regulaminu łamie Outlander?
Zostałem zbanowany niesłusznie za konsekwentne pozbywanie się numeru wersji z nazwy tematu modyfikacji Potępieni. Nie ma w regulaminie takiego zapisu. Jak już resztą było wspominane określanie wersji to wymysł Simena. Nie ma nawet regulaminu działu ukończone modyfikacje. W domyśle przyjmujemy założenie, że w tym dziale nazwa tematu ma zawierać nazwę moda oraz link do pobrania (screeny już niekoniecznie, gdyż muszą być one wyłącznie w zapowiedziach - tak mówi regulamin działu i to jest ok). Uważam, że skoro nie ma wymogów w regulaminie mam prawo nazwać temat z modem tak jak chcę. Forum jest "dobrem" publicznym i nikt nie powinien narzucać swoich zasad. Zresztą tM zawsze takie było - dość swobodne. To nie jest prywatny klasyfikator modów simena tylko miejsce do rozmów i przedstawiania modów. I fajnie by było jakby tak zostało. Zmieniałem nazwę, bo to był mój cichy protest. Nie łamało to regulaminu tylko megalomańskie zapędy simena. Tak samo jak nie ma wymogu nazywania tematów modów zagranicznych oryginalnymi. ile osób na forum zna cyrylicę? Nazwy obcojęzyczne są często bardzo długie i praktycznie zajmują całe pole nazwy wątku. O tym, że utrudnia to korzystanie z forum sygnalizowałem w postulatach. Splash się ze mną zgodził, a Simen rzucił tylko megalomańskie "bo tak". To tylko pokazuje jego stosunek do forum. On ma władzę i zabawki więc bawimy się tak jak nam zagra. Czy to w porządku? Moim zdaniem nie i powinno się rozważyć czy zakres jego uprawnień nie jest za wysoki. Przypominam, że został moderatorem dzięki mojej rekomendacji u Adanosa. Zrobiłem to bo mi spamował ciągle, że jak odchodzę to żebym napisał koniecznie do Adanosa (nie do ciebie Avallach, bo "byś się pewnie nie zgodził") o tym.

U Adanosa pod profilem widnieje napis "szara eminencja". I taka właśnie powinna być moderacja forum. Niewidoczna, działająca gdy jest potrzeba, a nie narzucająca się i robiąca wokół siebie dużo hałasu. Tak było zawsze. Gównoburza? Wpadał Wowoz, rozdał parę procent warnów i spokój. Źle nazwany temat w problematyce - wpis moderatora sygnalizujący problem i po sprawie. Usuwania i banowania na dużą skale nigdy na tym forum nie było.

Cytuj
Podejrzewam, że boli go to (biorąc pod uwagę, jak kilka razy atakował YouTuberów), że mój Przegląd Modów prawdopodobnie więcej ludzi obejrzało, niż w jego moda kiedykolwiek ktoś zagra.
Kolejny przykład wysokiego mniemania o sobie. Nie będę nawet wchodził z tobą w dyskusję. Robię moda i prezentuję go na tym forum od ponad 8 lat. Mam wyrobioną swoją markę i naprawdę wali mnie czy ktoś w to jeszcze zagra czy nie. Ludzie wiedzą co to edycja rozszerzona do gothica i nikomu nie muszę się przedstawiać. Na moddb dostaję wiadomości z zagranicy o tłumaczenie. Serio człowieku twoje wypociny na YT mało mnie obchodzą. Ja co już miałem zrobić w moddingu to zrobiłem, a teraz jedynie lekko konserwuje swój projekt. Daj sobie spokój i zastanów się nad sobą. przemyśl też te wyzwiska bo na ogół to ty domagasz się kultury i szacunku i krzyczysz jak to cię wszyscy obrażają.
Discorda usunąłem, bo ma gorszą politykę prywatności niż FB. Oczywiście ty opuściłeś mój serwer jak ośmieliłem się powiedzieć coś nie tak o twojej modyfikacji xD Oczywiście to tupnięcie nóżką już przemilczałeś, bo przecież dużo lepiej wygląda cHciaŁeM sIę DoGadać!!!! AlE OUTlanDer usUnął konto!!!!!!!!!. Żenada. Nie będę z tobą wchodził w dalsze dyskusje.
 

Kelten

Kelten

Gry (themodders@telegram)
posty640
Propsy514
ProfesjaKompozytor
  • Gry (themodders@telegram)

Kelten
Gry (themodders@telegram)

Sprawy związane z Forum
#2556 2020-07-26, 13:14(Ostatnia zmiana: 2020-07-26, 13:47)
O bogowie! Walka!
I właśnie o to chodzi chłopaki, great job!
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Zostałem zbanowany niesłusznie za konsekwentne pozbywanie się numeru wersji z nazwy tematu modyfikacji Potępieni. Nie ma w regulaminie takiego zapisu. Jak już resztą było wspominane określanie wersji to wymysł Simena. Nie ma nawet regulaminu działu ukończone modyfikacje. W domyśle przyjmujemy założenie, że w tym dziale nazwa tematu ma zawierać nazwę moda oraz link do pobrania (screeny już niekoniecznie, gdyż muszą być one wyłącznie w zapowiedziach - tak mówi regulamin działu i to jest ok). Uważam, że skoro nie ma wymogów w regulaminie mam prawo nazwać temat z modem tak jak chcę.
Już zasadniczo w pierwszych zdaniach sprzedajesz wszystkim kłamstwo, bo Ty wcale nie usuwałeś numeru wersji z tematu, tylko zmieniałeś jego całą nazwę (usunąłeś między innymi numerek gry, do której modyfikacji się odnosi). Co więcej nie wyszedłeś nigdy do mnie z prośbą o to, czy mógłbyś usunąć numerek z tematu, na co byłbym nawet skłonny przystać przy wersji pierwszej, tylko jak napisałeś dalej, wolałeś zachować się jak typowy pajac i okazywać "cichy protest". X ***** D Ciekawi mnie też Twoje "przyjmujemy założenie". Co to w ogóle znaczy? Rozporządzasz sobie forum, jak sobie chcesz, mimo że nie jesteś tutaj nikim znaczącym? Kiedy wprowadziłem zmiany w celu posprzątania bałaganu w tematach, przyjęło się to z ciepłym przyjęciem. Oczywiście, były moderator, który absolutnie nigdy nic nie zrobił w tym celu tupnął sobie nóżką i płacze xD, bo nie potrafi zrozumieć że forum się zmienia i żeby pozwolić na mu na rozwój zmieniać je należy. Czytelniejszy odbiór tematów przez użytkowników jest w tej sprawie kwestią krytyczną.
Forum jest "dobrem" publicznym i nikt nie powinien narzucać swoich zasad.
No i tutaj znowu sobie wymyślasz bzdury, bo forum jest własnością prywatną i administratorzy razem z moderacją mają prawo tworzyć szereg ogólnych zasad stanowiących byt forum.

O tym, że utrudnia to korzystanie z forum sygnalizowałem w postulatach. Splash się ze mną zgodził, a Simen rzucił tylko megalomańskie "bo tak". To tylko pokazuje jego stosunek do forum. On ma władzę i zabawki więc bawimy się tak jak nam zagra. Czy to w porządku? Moim zdaniem nie i powinno się rozważyć czy zakres jego uprawnień nie jest za wysoki.
Pomijając fakt, że do części tych zarzutów odniosłem się już wcześniej, ale w sprawie postulatu to przecież napisałem, że jeśli Splash się tutaj z Tobą zgadza to jestem za tym, by polska nazwa była z przodu. Powiedziałem, że tego nie zrobię, ale nie będę przeszkadzał, więc raz jeszcze manipulacja faktami i kłamstwo wychodzą bardzo szybko na światło dzienne :)

Przypominam, że został moderatorem dzięki mojej rekomendacji u Adanosa. Zrobiłem to bo mi spamował ciągle, że jak odchodzę to żebym napisał koniecznie do Adanosa (nie do ciebie Avallach, bo "byś się pewnie nie zgodził") o tym.
A ja przypominam, że gadasz głupoty xD Avallach mnie mianował moderatorem w celu pozbywania się multikont na forum, co m.in. robiłem w przeciwieństwie do Ciebie i zrobiłem też wczoraj, z Tobą :)

U Adanosa pod profilem widnieje napis "szara eminencja". I taka właśnie powinna być moderacja forum. Niewidoczna, działająca gdy jest potrzeba, a nie narzucająca się i robiąca wokół siebie dużo hałasu. Tak było zawsze. Gównoburza? Wpadał Wowoz, rozdał parę procent warnów i spokój. Źle nazwany temat w problematyce - wpis moderatora sygnalizujący problem i po sprawie. Usuwania i banowania na dużą skale nigdy na tym forum nie było.
Myślę, że szara eminencja dość dosadnie przedstawia też aktywność Adanosa na forum, ponieważ nie pamiętam, kiedy go ostatnio widziałem aktywnie udzielającego się na forum. To nie atak, ale bierność w wielu sytuacjach wynika z braku ich obecności, kiedy ja na forum jestem zdecydowanie najczęściej (no i jest jeszcze @Splash) w stosunku do reszty. Większość moich działań to też głównie dawanie warnów, bany daję czasami (co widać chyba po temacie), co znowu podkreśla Twoje fałszowanie rzeczywistości. Może pora zacząć stosować jakieś leki?

Cytuj
Discorda usunąłem, bo ma gorszą politykę prywatności niż FB. Oczywiście ty opuściłeś mój serwer jak ośmieliłem się powiedzieć coś nie tak o twojej modyfikacji xD Oczywiście to tupnięcie nóżką już przemilczałeś, bo przecież dużo lepiej wygląda cHciaŁeM sIę DoGadać!!!! AlE OUTlanDer usUnął konto!!!!!!!!!. Żenada. Nie będę z tobą wchodził w dalsze dyskusje.
O zarzutach o megalomanię nie wspomnę, bo to właśnie komuś innemu ego wywaliło poza skalę, ale Discord to w sumie dość zabawna sprawa. Nie wiem, czy zdążyłeś zauważyć, ale na Twojej grupie absolutnie NIC się nie działo. Nikt się nie wypowiadał, więc mając 10 grupek, gdzie naprawdę ciężko mi się już w takie miejsca wtedy wchodzi po prostu z części wyszedłem i tyle. Nie dopisuj sobie tutaj teorii.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Sprawy związane z Forum
#2558 2020-07-26, 20:57(Ostatnia zmiana: 2020-07-26, 21:05)
Simen, Outlander jest jednym z autorów modyfikacji i ma prawo nazywać temat jak sobie tylko chce w ramach rozsądku. Nie łamie tym regulaminu, bo ta konwencja nigdy nie była w regulaminie. Banując go za nie dostosowywanie się do niej przy jej obecnym statusie nadużywasz uprawnień. Spróbujmy to załatwić pokojowo. Twórcy modów robią nam przysługę zakładając tutaj oficjalne tematy i się w nich udzielając. Ich aktywność to duża zaleta dla graczy odwiedzających forum więc wypadałoby pójść na pewne ustępstwa.

Outlander, dlaczego dokładnie nie możemy zmienić tematu żeby dostosować go do konwencji?

outlander

outlander

Użytkownicy
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
Możecie zmienić nazwę tematu żeby go dostosować do konwencji, ale niech to będzie jakoś sensownie zrealizowane. Już wyjaśniam. Jeśli uważasz, że te wersje w nazwach tematów są konieczne (ja uważam, że nie są) to niech powstanie regulamin działu zatwierdzony przez pozostałych administratorów (jedna osoba nie powinna móc zmieniać regulaminu wg swojego widzimisię) w którym wytyczne są jasno określone. Wtedy ja nie mam nic do gadania i mimo iż mi się nie podoba, to się dostosuję. A takie banowanie i terroryzm jaki miał miejsce to spore nadużycie uprawnień.

Cytuj
Spróbujmy to załatwić pokojowo.
Ja już tę sprawę załatwiłem pokojowo wyrażając swoje zdanie na ten temat. Powyższego posta simena nawet nie czytałem, bo jak widzę, że ktoś dzieli moją odpowiedź na pojedyncze zdania i cytuje każde z osobna to wiem, że szambo wybiło i szkoda brnąć w to dalej  :lol2:
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry