Uzależnienie od theModders 21609 78

O temacie

Autor Cragann

Zaczęty 16.07.2020 roku

Wyświetleń 21609

Odpowiedzi 78

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
jeśli chodzi o mac duna to dalej produkuje się na forum gry-online przypominając pod każdym newsem że skryim to gówno xd
Nareszcie znalazł sobie miejsce na świecie xD
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Psimek wyprodukował więcej dobrej jakości materiału związanego z Gothicem niż zdecydowana większość osób na forum. Niewielu Youtuberów miało dostęp do takiej ilości niepublikowanych wcześniej informacji ile on autentycznie zdołał wyciągnąć czasem groteskowym uporem. Metoda "na Bjorna" nie zadziałała :F ale Piranhie doceniły te z jego filmów które im pokazał i dobrowolnie się dzieliły. Nie są to tylko kalki z innych kanałów.

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Może i wyprodukował, ale czy pomogło to w jakiś sposób społeczności?
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie


Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Metoda "na Bjorna" nie zadziałała :F




No wcale się nie dziwię. :lol2:

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ale dlaczego został teraz zbanowany? Przecież to nic nie daje a te symbolikę, że "nie jest tu mile widziany" chyba każdy już olał. Zamiast go banować, lepiej go ucywilizować i niech sobie tu siedzi na jednym koncie, skoro go uważasz za osobę sprawiedliwą i okuratną.
 

Psimek2

Psimek2

Użytkownicy
posty0
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Psimek2

Uzależnienie od theModders
#66 2020-08-05, 09:53(Ostatnia zmiana: 2020-08-05, 22:27)
Ok
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
O nie! Jesteśmy zgubieni xd
Ale nie przypisuj sobie zasług kogoś innego. Wyciek sequela to robota sueskiego, ty tylko go dostałeś od kogoś i zachowałeś się tak samo "samolubnie" jak reszta osób, która go miała przed tobą. I nawet z tym nie handluj :)

A wiesz co jest w tym wszystkim najlepsze? Że nikogo to już kompletnie nie obchodzi xd
I to czy razem z Avallachem odwiedzasz czerwoną latarnie w Khorinis również  :lol2:
 

Psimek2

Psimek2

Użytkownicy
posty0
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Psimek2

Uzależnienie od theModders
#68 2020-08-05, 16:17(Ostatnia zmiana: 2020-08-05, 16:23)
Sueski ode mnie dostał sequela i miał to opublikować. To ode mnie zależało kiedy i gdzie to zrobi. Zdobyliśmy to dla ludzi i jestem z tego powodu dumny. Tak, to jest powód do dumy. Większość ukrywała te pliki i przekazywali sobie potajemnie. Dla mnie to wszystko było chore. Dlaczego zwykli ludzie nie mogli tego mieć a modderzy już tak? :D Sueski opublikował to bo ja nie chciałem mieć żadnych problemów prawnych. Ja mu dałem tego sequela, razem zrobiliśmy to dla społeczeństwa. To że Sueski to wypuścił to moja zasługa bo miał sekwela ode mnie. Nie wypowiadaj się jak chuja wiesz w temacie.  :lol2: :lol2:
 

Czudak

Czudak

Użytkownicy
posty141
Propsy60
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Paradoxal, tobie też podpierdoliłem sporo grafik z filmu do sequela. Jak wrócę do domu to pokaże co

https://zapodaj.net/f77ef7393fd6c.png.html

https://zapodaj.net/3eda1d055f5c6.png.html

https://zapodaj.net/4662430e7ec07.png.html


Podpierdoliłem, podpierdalam i będę podpierdalać wszystko co twoje Parodoxal. Lektorów, grafiki itp. Dzięki Tobie się wybiłem. Aaa i od przecieku sequela minęły 3 lata i wciąż jestem z tego dumny. To jest mój majestat. Dobrze że to wyciekło, dobrze że ludzie dostali to w łapska.


A wiesz co jest w tym wszystkim najlepsze? ŻE AVALLACH I TAK DA MI PROPSA! AHHAHAHAHAHAHHA
Oj ruchało się dziwki w tym samym burdelu, oj było było.

Ziom, ale ty wiesz, że takie grafiki to można sobie samemu zrobić w GIMPie nawet jak się ma "Graphic Mad Skillz" na "LVL -3"? Tzn. po co to kraść, jak prawie ktokolwiek, kto zajmuje się grafiką może ci to zrobić, jeśli zapytasz?

Albo czy ta cała wypowiedź to jest jakaś "zarzutka"? Albo czy postać "Psimka" to lokalny folklor i procedura jego banowania to tradycja, czy coś w ten deseń?
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Sueski opublikował to bo ja nie chciałem mieć żadnych problemów prawnych. Ja mu dałem tego sequela, razem zrobiliśmy to dla społeczeństwa. To że Sueski to wypuścił to moja zasługa bo miał sekwela ode mnie. Nie wypowiadaj się jak chuja wiesz w temacie.  :lol2: :lol2:
xD klasycznie. Wykorzystałeś kogoś żeby odwalił czarną robotę i patrzyłeś na efekty po czym jak już cała wrzawa opadła, mianujesz się psimkiem bohaterem i podpinasz się pod "sukces" drugiej osoby. Musze cie zmartwić ale to sueski jest kojarzony z sekwelem i to on to opublikował, a to że ty mu go dałeś nie ma znaczenia, bo oprócz ciebie miało go jeszcze wiele osób. :) Ale nie martw się, zostaniesz zapamiętany jako twórca filmów o gothicu, na podstawie serii "gothic w pigułce" od kanału ARHN.EU  :D
 

Psimek2

Psimek2

Użytkownicy
posty0
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Psimek2

Uzależnienie od theModders
#71 2020-08-05, 19:02(Ostatnia zmiana: 2020-08-05, 19:23)
Gdyby nie ja, Sueski nie wypuściłby sequela. Razem odpowiadamy za sukces, który osiągnęliśmy. Gdybyś mógł się go o to zapytać to Ci to powie. Jestem Bohaterem bo osiągnąłem wiele. O wiele więcej niż Ty. Jakkolwiek mnie ludzie zapamiętają TY nie masz do mnie podjazdu. Jeszcze daleka droga przed Tobą, chłopcze.


Czarną robotę odwaliłem ja z sequelem bo najpierw trzeba było to zdobyć. Potem Sueski to opublikował bo powiedziałem że ma to w końcu zrobić. I tak przeciek był nieunikniony bo coraz więcej osób go miało. To że Sueski jest kojarzony z wyciekiem to mi to akurat nawet lepiej. Mi zależało by społeczeństwo dostało te materiały oraz wiedzę którą ludziom dostarczam w postaci materiałów filmowych. Ja w przeciwieństwie do materiałów z ARHN o sequelu zrobiłem w 99% wszystko. Bardzo dokładnie i szczegółowo. Nie będę się porównywał do johnnego bo zupełnie inne mentalności mamy. Ja chcę by społeczeństwo miało dostęp do tych danych. Bez wyjątku.

Ja służyłem służę i będę służył ludziom. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł na materiał można wspólnie obgadać. Dla mnie to zaszczyt i mega satysfakcja jak ktoś się dobrze może bawić. Ale Panie Parodoxal'u sam jesteś twórcą, więc dobrze o tym wiesz co czuje osoba która coś tworzy.


Możesz się śmiać, ale prawda jest jedna. Za opublikowanie Sequela odpowiada Kanał Sueski. Za zdobycie i przekazanie mu Sequela - Ja. Ale nie na tym mi zależy. Moim priorytetem jest tworzenie materiałów filmowych i dzielenie się wiedzą z publiką. Jeszcze jest wiele do zrobienia a to dopiero początek mojej przygoty. Tak więc na kolana i do Pana! ;*


No i co moje materiały mają wspólnego z ARHN.eu? Najbliżej jest do Gothic Sequel bo podobna tematyka, ale materiały to dwa różne światy. Od strony technicznej, montażowej, lektorskiej, informacyjnej - tutaj zjadam JohnnegoB. I cokolwiek powiesz sprzecznego z tym co napisałem nie oszukasz rzeczywistości. Co najwyżej samego siebie, ale to już robisz od bardzo dawna.

https://zapodaj.net/a55574864e7fc.png.html

Sueski nie żyje, nie istnieje. Tak więc pałeczkę przejmuję Ja. Dziękuję dowidzenia.
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Oj weź spierdalaj.
 

Psimek2

Psimek2

Użytkownicy
posty0
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Oj, tak. Wywiad przeprowadzony przez amatora to powód do dumy
https://www.ppe.pl/spolecznosc/76646/panglack.html
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
A wiesz co jest w tym wszystkim najlepsze? ŻE AVALLACH I TAK DA MI PROPSA! AHHAHAHAHAHAHHA
Oj ruchało się dziwki w tym samym burdelu, oj było było.
Bynajmniej, sposób w jaki się wypowiadasz jest teraz na poziomie gimnazjalisty. Wiem że stać cię na bardziej dojrzałe zachowanie.

Psimek2

Psimek2

Użytkownicy
posty0
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Panowie, ja chce się z wami dogadać i służyć tutaj jak tylko się da. Proszę się nie obrażać, nic do was chłopaki nie mam.
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Z dedykacją dla Psimka
Skoro już lecimy taką nostalgią w temacie, to może choć raz dołączycie się i Wskrzesimy zapomnianą tradycje?
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry