Nowe oprogramowanie theModders.org 37549 72

O temacie

Autor inż. Avallach

Zaczęty 30.05.2020 roku

Wyświetleń 37549

Odpowiedzi 72

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Ten wygląd to docelowo tylko na mobilne? Bo na komputerze strasznie małe to wszystko.

Mark56

Mark56

Moderator
som veľký magič
posty1632
Propsy1846
ProfesjaAnimator
  • Moderator
  • som veľký magič
Mnie się podoba, raczej wszystko potrzebne jest. Co do grup, mam pomysł dodać je jako breadcrumbs. Zdarza się, ze użytkownicy są w więcej grupach.




Ten wygląd to docelowo tylko na mobilne? Bo na komputerze strasznie małe to wszystko.

Uzyj Ctrl+"+"
 




Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Nowe oprogramowanie theModders.org
#65 2020-08-06, 18:23(Ostatnia zmiana: 2020-08-06, 21:51)
Tło czy pomysł modowania?
Tło to moja grafika (na podstawie artworków PiranhaBytes), mogę nawet ustawić coś takiego domyślnie (a nie tylko jako mod) :D
(gothic.themodders.org/gallery/wallpapers/red-startscreen-avallach-2.png)
Mogę też zrobić jako łatwo dostępną opcję w panelu użytkownika żeby ustawić dowolny obrazek z komputera jako tapetę (np tapetę pulpitu tak jak zrobiłem to na screenshocie).
Co do pomysłu lokalnego modowania skina, to po cichu liczę że @mgr inż. Aztek  w ten sposób zrobi za mnie połowę stylowania (tak, potraktuj to jako challenge :F)

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
A mi się wydaje że to grafika z Gothic alfy podbita GigaPixelem i lekko obrobiona w programie 2D xD.

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Nie, to jest autorska grafika Ava wzorowana na tej oryginalnej.
Chodziło mi o sam pomysł mordowania i ogólnie sam wygląd okienek z tym blurem. Chociaż cytowanie jest moim zdaniem mało czytelne.
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Nowe oprogramowanie theModders.org
#68 2020-08-06, 21:51(Ostatnia zmiana: 2020-08-06, 22:55)
A mi się wydaje że to grafika z Gothic alfy podbita GigaPixelem i lekko obrobiona w programie 2D xD.
Nie jest autorska od zera. Jest na podstawie wielu różnych obrazów źródłowych i są detale których tak byś nie dostał - polecam spróbować.
Wrzuciłem tą tapetę w ramach eksperymentu na serwer (git.themodders.org/design-prototype). Rozmycie może nie działać na starszych przeglądarkach, ale mam na to sprawdzony sposób który wymaga tylko trochę więcej czasu. Poprawiłem cytowanie na ciemnym tle btw.

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Co do pomysłu lokalnego modowania skina, to po cichu liczę że @mgr inż. Aztek  w ten sposób zrobi za mnie połowę stylowania (tak, potraktuj to jako challenge :F)

A to chyba trzeba coś umieć i w ogóle, nie?
 


Mark56

Mark56

Moderator
som veľký magič
posty1632
Propsy1846
ProfesjaAnimator
  • Moderator
  • som veľký magič
Jakiś tam progress?
 




0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry