Mute na shoutboxie 4608 9

O temacie

Autor vilkumen

Zaczęty 27.11.2017 roku

Wyświetleń 4608

Odpowiedzi 9

vilkumen

vilkumen

Użytkownicy
posty94
Propsy11
Profesjabrak
  • Zbanowany
Dwa dni temu zakpiłem sobie niewinnie na sb, mianowicie napisałem że Simen wygląda na YT jak rudy goblin, teraz gdy chcę coś napisać na sb, mam takie coś

Cytuj
:vilkumen - was muted by Simen from now to 01:29.

Wnioskuję że Simen jest rasistą, ponieważ ma coś do zielonoskórych i rudych  ^^

Kiedy ta kara bolesna minie ?
 

boguc

boguc

Użytkownicy
posty205
Propsy343
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Pan Jezus jak umieral na krzyzu to nie pytał kiedy zmartwychwstanie tylko robił co miał robić. Nie przeżywaj
 
Gothic najlepszy

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Dostałeś bana na SB za pisanie o temacie związanym z moddingiem. Gdybyś nie dołożył cegiełki obrażając moderatora, to może by przymknięto na to oko.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Mute na shoutboxie
#3 2017-11-27, 13:50(Ostatnia zmiana: 2017-11-27, 13:58)
Zaraz nad shoutboxem jest jedno jedyne ostrzeżenie, które zresztą przeczytałeś jeszcze przed złamaniem go po raz drugi:
Cytuj
Zabrania się pisania na temat modów i moddingu, oraz linkowania dotyczących ich tematów z forum - w szczególności zawierających pytania.
Mógłbyś odgadnąć że nawet jeśli je złamiesz, to nikt nie będzie CHCIAŁ ci tam pomóc, bo to miejsce służy do czegoś zupełnie innego.
Ty napisałeś następujące wiadomości:
Cytuj
Pomóż ktoś  https://themodders.org/index.php?topic=27984.msg1307061#msg1307061
o... przepraszam za złamanie regulaminu shoutboxa
Chłopaki, 4GB patch jest zawarty w instalatorze Returninga 2.0 ? wywala mi grę

Pisanie na temat Simena nie ma z tym nic wspólnego. Z drugiej strony być może nie masz czym się przejmować - jeśli korzystasz z tego forum głównie ze względu na mody, to shoutbox nie jest ci potrzebny. Tam z zasady nigdy nie ma nic na temat modów, służy on do celów czysto towarzyskich. Większość osób która tam pisze nawet nie gra w mody do Gothica i się na nich nie zna - im poświęcony jest jeden z działów forum.

vilkumen

vilkumen

Użytkownicy
posty94
Propsy11
Profesjabrak
  • Zbanowany
@inż. Avallach

Muszę się zgodzić złamałem regulamin sb dwukrotnie, ale ile ten ban trwa ? wydaje mi się że za długo.

Pozdrawiam serdecznie i wątrobowo  ^^
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Jak ktoś kurwa łamie świadomie i jeszcze specjalnie to powinien trwać permanentnie. Amen.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard

Pisanie na temat Simena nie ma z tym nic wspólnego. Z drugiej strony być może nie masz czym się przejmować - jeśli korzystasz z tego forum głównie ze względu na mody, to shoutbox nie jest ci potrzebny. Tam z zasady nigdy nie ma nic na temat modów, służy on do celów czysto towarzyskich. Większość osób która tam pisze nawet nie gra w mody do Gothica i się na nich nie zna - im poświęcony jest jeden z działów forum.
Generalnie ma. Jest tak jak @Splash powiedział. Chciałem to olać i zostawić w spokoju, ale jeszcze mnie obrażając dołożył sobie cegiełkę do bana. Powodem bana jest pytanie o mody, motywatorem działania obrażenie mnie.

Bana ma na 30000 minut.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Mr. Exile

Mr. Exile

Użytkownicy
posty69
Propsy31
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wciąż nie rozumiem jednego, czemu tak surowo jest karane za pisanie o modach ?
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Wciąż nie rozumiem jednego, czemu tak surowo jest karane za pisanie o modach ?

Bo od tego jest forum.

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Mute na shoutboxie
#9 2017-11-27, 16:28(Ostatnia zmiana: 2017-11-27, 16:39)
Wciąż nie rozumiem jednego, czemu tak surowo jest karane za pisanie o modach ?
To co on zrobił to trochę jak celowe offtopowanie w temacie na forum. Ale tematów na forum mamy dużo, więc jak spamisz w jednym to nie dotyka to aż tylu innych użytkowników - może niewielu tam w ogóle zajrzy.

Shoutbox to taki wątek "do spraw towarzyskich i mniej więcej czegokolwiek poza moddingiem".
Dostał bana tylko na tym jednym. Problem w tym że mamy tylko jednego, i to na głównej stronie forum - jest więc dużo ważniejszy niż jakiś losowy wątek. Z tego względu jest tam specjalne ostrzeżenie i łamanie go jest karane ostrzej.

ile ten ban trwa ? wydaje mi się że za długo.
Wygląda na to że niecałe trzy tygodnie. Cóż, sam o to się prosiłeś atakując moderatora zaraz po świadomym łamaniu regulaminu ;p

Generalnie ma. Jest tak jak @Splash powiedział. Chciałem to olać i zostawić w spokoju, ale jeszcze mnie obrażając dołożył sobie cegiełkę do bana. Powodem bana jest pytanie o mody, motywatorem działania obrażenie mnie.
Udawajmy chociaż że jakby obrażał kogo innego, to i tak dostałby za to tego bana :lol2:
Jak dla mnie banowanie za krytykę moderatora to przesada, ale tym razem tak czy inaczej był inny dobry powód.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry