Mute na shoutboxie 581 9

O temacie

Autor vilkumen

Zaczęty 27.11.2017 roku

Wyświetleń 581

Odpowiedzi 9

vilkumen

vilkumen

Użytkownicy
posty94
Propsy11
Profesjabrak
  • Zbanowany
Dwa dni temu zakpiłem sobie niewinnie na sb, mianowicie napisałem że Simen wygląda na YT jak rudy goblin, teraz gdy chcę coś napisać na sb, mam takie coś

:vilkumen - was muted by Simen from now to 01:29.

Wnioskuję że Simen jest rasistą, ponieważ ma coś do zielonoskórych i rudych  ^^

Kiedy ta kara bolesna minie ?

boguc

boguc

Użytkownicy
posty211
Propsy328
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Pan Jezus jak umieral na krzyzu to nie pytał kiedy zmartwychwstanie tylko robił co miał robić. Nie przeżywaj

Gothic najlepszy

Splash

Splash

Moderator
posty3863
Propsy3081
ProfesjaNierób
  • Moderator
Dostałeś bana na SB za pisanie o temacie związanym z moddingiem. Gdybyś nie dołożył cegiełki obrażając moderatora, to może by przymknięto na to oko.

Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7624
Propsy5114
Nagrody
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Mute na shoutboxie
#3 2017-11-27, 13:50(Ostatnia zmiana: 2017-11-27, 13:58)
Zaraz nad shoutboxem jest jedno jedyne ostrzeżenie, które zresztą przeczytałeś jeszcze przed złamaniem go po raz drugi:
Zabrania się pisania na temat modów i moddingu, oraz linkowania dotyczących ich tematów z forum - w szczególności zawierających pytania.
Mógłbyś odgadnąć że nawet jeśli je złamiesz, to nikt nie będzie CHCIAŁ ci tam pomóc, bo to miejsce służy do czegoś zupełnie innego.
Ty napisałeś następujące wiadomości:
Pomóż ktoś  https://themodders.org/index.php?topic=27984.msg1307061#msg1307061
o... przepraszam za złamanie regulaminu shoutboxa
Chłopaki, 4GB patch jest zawarty w instalatorze Returninga 2.0 ? wywala mi grę

Pisanie na temat Simena nie ma z tym nic wspólnego. Z drugiej strony być może nie masz czym się przejmować - jeśli korzystasz z tego forum głównie ze względu na mody, to shoutbox nie jest ci potrzebny. Tam z zasady nigdy nie ma nic na temat modów, służy on do celów czysto towarzyskich. Większość osób która tam pisze nawet nie gra w mody do Gothica i się na nich nie zna - im poświęcony jest jeden z działów forum.

vilkumen

vilkumen

Użytkownicy
posty94
Propsy11
Profesjabrak
  • Zbanowany
@inż. Avallach

Muszę się zgodzić złamałem regulamin sb dwukrotnie, ale ile ten ban trwa ? wydaje mi się że za długo.

Pozdrawiam serdecznie i wątrobowo  ^^

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6094
Propsy2436
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Jak ktoś kurwa łamie świadomie i jeszcze specjalnie to powinien trwać permanentnie. Amen.

http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Simen

Simen

Moderator
Nilfgaard
posty5921
Propsy2670
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard

Pisanie na temat Simena nie ma z tym nic wspólnego. Z drugiej strony być może nie masz czym się przejmować - jeśli korzystasz z tego forum głównie ze względu na mody, to shoutbox nie jest ci potrzebny. Tam z zasady nigdy nie ma nic na temat modów, służy on do celów czysto towarzyskich. Większość osób która tam pisze nawet nie gra w mody do Gothica i się na nich nie zna - im poświęcony jest jeden z działów forum.
Generalnie ma. Jest tak jak @Splash powiedział. Chciałem to olać i zostawić w spokoju, ale jeszcze mnie obrażając dołożył sobie cegiełkę do bana. Powodem bana jest pytanie o mody, motywatorem działania obrażenie mnie.

Bana ma na 30000 minut.

http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu

Mr. Exile

Mr. Exile

Użytkownicy
posty64
Propsy29
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wciąż nie rozumiem jednego, czemu tak surowo jest karane za pisanie o modach ?

Fabio

Fabio

White&Red
posty2949
Propsy1732
ProfesjaScenarzysta
  • White&Red

Bo od tego jest forum.

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7624
Propsy5114
Nagrody
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Mute na shoutboxie
#9 2017-11-27, 16:28(Ostatnia zmiana: 2017-11-27, 16:39)
To co on zrobił to trochę jak celowe offtopowanie w temacie na forum. Ale tematów na forum mamy dużo, więc jak spamisz w jednym to nie dotyka to aż tylu innych użytkowników - może niewielu tam w ogóle zajrzy.

Shoutbox to taki wątek "do spraw towarzyskich i mniej więcej czegokolwiek poza moddingiem".
Dostał bana tylko na tym jednym. Problem w tym że mamy tylko jednego, i to na głównej stronie forum - jest więc dużo ważniejszy niż jakiś losowy wątek. Z tego względu jest tam specjalne ostrzeżenie i łamanie go jest karane ostrzej.

ile ten ban trwa ? wydaje mi się że za długo.
Wygląda na to że niecałe trzy tygodnie. Cóż, sam o to się prosiłeś atakując moderatora zaraz po świadomym łamaniu regulaminu ;p

Generalnie ma. Jest tak jak @Splash powiedział. Chciałem to olać i zostawić w spokoju, ale jeszcze mnie obrażając dołożył sobie cegiełkę do bana. Powodem bana jest pytanie o mody, motywatorem działania obrażenie mnie.
Udawajmy chociaż że jakby obrażał kogo innego, to i tak dostałby za to tego bana :lol2:
Jak dla mnie banowanie za krytykę moderatora to przesada, ale tym razem tak czy inaczej był inny dobry powód.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry