Sprawy związane z MacDunem 65135 290

O temacie

Autor Werewolf

Zaczęty 8.06.2017 roku

Wyświetleń 65135

Odpowiedzi 290

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Powinienes Macieju być na tyle inteligentny żeby się samemu domyślić.
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dobra, mam dość. Maciej wrócił po dość długim banie, pierwsze co zrobił to napisał posta w którym znów jebie o te prowokacje, po czym truje mi dupę prywatnie, żebym powlepiał wam warny. Jestem tym zmęczony (mimo odpoczynku jaki ktoś nam dał) i muszę docenić spokój, jaki panował bez niego. Sorry, tym razem żadna sprawiedliwość nie zwycięży, po prostu zbanuje go permanentnie. Miejmy to za sobą.
 

Megatron

Megatron

Użytkownicy
posty4
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wy wszyscy jesteście popierdoleni. Do Macieja nic nie mam, ale z tego co widzę to lubi być przez was prowokowany i zaczyna się kłótnia. Najpierw zastanówcie się nad własnym postępowaniem bo cholera ile razy można pisać na forum o jakimś Macu pierdaku, cały czas rozmawiacie o tym Maćku sraćku, zakochaliście się w nim czy co? Nie jesteście wcale od niego lepsi. Przestaniecie o nim pierdolić i olejecie go to się kurwa uspokoi bo nie będzie miał do czego się przypierdolić. Ale wy musicie to ciągnąć w nieskończoność, jakbyście nie mieli własnego życia.
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Hmmm... ale odkąd dostał on bana na wakacje, to nikt już o nim nie wspomniał. Forum się uspokoiło, pojawił się temat sequela i dalej żyje. Tymczasem Maciej przychodzi i pierwsze co na dzień dobry to porusza gównoburze o prowie, które było półtorej miesiąca temu.
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Dobra, mam dość. Maciej wrócił po dość długim banie, pierwsze co zrobił to napisał posta w którym znów jebie o te prowokacje, po czym truje mi dupę prywatnie, żebym powlepiał wam warny. Jestem tym zmęczony (mimo odpoczynku jaki ktoś nam dał) i muszę docenić spokój, jaki panował bez niego. Sorry, tym razem żadna sprawiedliwość nie zwycięży, po prostu zbanuje go permanentnie. Miejmy to za sobą.
Nie każdy bohater nosi pelerynę.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Ali G

Ali G

Użytkownicy
Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
posty682
Propsy727
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.

Megatron

Megatron

Użytkownicy
posty4
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Hmmm... ale odkąd dostał on bana na wakacje, to nikt już o nim nie wspomniał. Forum się uspokoiło, pojawił się temat sequela i dalej żyje. Tymczasem Maciej przychodzi i pierwsze co na dzień dobry to porusza gównoburze o prowie, które było półtorej miesiąca temu.
Nie no, nie próbuj nawet odwracać kota ogonem bo nawet w tym temacie o nim pieprzyliście jak miał bana i podobno wcześniej też była taka sytuacja. To wy pierwsi zaczęliście z nim, taka jest prawda. Ali go sprowokował i napisał to co chciał napisać na shoutboxie i potem Maciej to Maciej tamto zrobił. Ja pierdziele...
 

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
Cytat: Maciej
,,Od zawsze piętnowałem takie trollingi i prowokowację. Skoro jest jakiś temat, to jakiś użytkownik oczekuje że dana osoba wypowie się o czymś, a następnie sam skomentuję. Jeśli wasza dyskusja o falloucie 4 była prowem, to rozumiem należy traktować wszystkie wasze wypowiedzi jako troll? Ja od dawna chciałem się pogodzić, ale wy ciągle traktowaliście mnie jak gorszego od was, i gardziliście mną''
wiadomość którą dostałem na telegramie.
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Sorry, tym razem żadna sprawiedliwość nie zwycięży, po prostu zbanuje go permanentnie. Miejmy to za sobą.
Cytat: MacDun
Odbanujesz mnie? To wyjaśnie sprawie?
Obiecuje że to była ostatnia taka kłótnia
Człowiek chce podyskutować
a okazuję sie że dwa bałwany trollują sobie

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Na jego miejscu całe swoje życie traktowałbym jako prowo xD.
 
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
W końcu zrobił ktoś z nim porządek. Proponuję zamknąć ten temat,  bo o MD to nie ma już co dyskutować. Pozdrawiam.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry