Nowe emotikony 11773 43

O temacie

Autor bgb

Zaczęty 4.07.2014 roku

Wyświetleń 11773

Odpowiedzi 43

bgb

bgb

Użytkownicy
posty848
Propsy592
Profesjabrak
  • Użytkownicy

bgb

Nowe emotikony
2014-07-04, 21:38(Ostatnia zmiana: 2014-07-04, 21:52)
Postuluje o uzupełnienie forumowych emotikonek o dodatkowe - niekoniecznie przebajerzone - chociaż można by pójść trochę z duchem czasu. Niemniej, czemu brak takich podstaw jak np. sadface?

edit. hmm... Teraz nic nie wkleję, bo nie miałem na myśli konkretnych emotikonek, a raczej poszerzenie tych obecnych o dodatkowe, ale utrzymane w tym samym stylu graficznym. Sądziłem, że te obecne to tylko część z większego template, bo brak minki :( dziwi. Poszukam czegoś w takim razie.


Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Moglibyście uzupełnić o te, które były za czasów IPB. Brakuje mi pokerface. Jakieś me gusta i podobne też mogłyby się pojawić.
 

bgb

bgb

Użytkownicy
posty848
Propsy592
Profesjabrak
  • Użytkownicy

bgb

Nowe emotikony
#3 2014-07-05, 12:52(Ostatnia zmiana: 2014-07-05, 14:19)
Szukałem pasujących stylem do tego co już mamy na forum. Z tego co zauważyłem to takie emotki pochodzą z Invision Power Board (prócz tych memowych oczywiście). Sorry, że aż tyle tego daje, wiadomo, że 100 to przesada więc optowałbym za wybraniem z nich powiedzmy kilkunastu. Główny problem to chyba to by pasowały do wszystkich styli - z ciemnym i jasnym tłem, żeby uniknąć takich obwódek - "  :lol2: ".
Spoiler

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29


31
32
33
34

36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51

53
54
55
56
57
58
59
60
61
62

63
64
65


68
69
70
71
72
73
74

76
77
78
79
80
81
82
83
84
85

87
88
89
90

92
93
94
95
96
97

99
100

Spoiler
#1
#2
#3
#4
#5

#6
#7

#8
#9

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator

Splash
Moderator

Nowe emotikony
#4 2014-07-05, 12:57(Ostatnia zmiana: 2014-07-05, 13:08)
Z pierwszego spoilera podobają mi się tylko 11 i 18. No i z drugiego spoilera te co kiedyś były, czyli pokerface i ayfkm.

Edit :
23 też jest dobre :ok:

A 33 będzie idealne dla lizusów Memoriusa :lol2:
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
17. jest dobre xD
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Brakuje 29 na obecnym forum.
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Nowe emotikony
#7 2014-07-05, 13:19(Ostatnia zmiana: 2014-07-05, 13:40)
Bgb, ty chyba sobie żartujesz. Odrzucam twój postulat dodania jakichkolwiek emotek, z tego prostego powodu że wśród tych które zaproponowałeś nie dośc że są duplikaty, to jeszcze takich które już są na forum.  Przykładowo: 1.  i 91.  i dostępna u nas: :). Albo 7 30 35.

Naprawdę myślałeś że dodam kolejne dwa egzemplarze emotki która już jest, czy po prostu wkleiłeś tą listę skądś nawet jej nie przeglądając? :facepalm:

Mogę coś dodać jak ktoś ogarnięty zaporponuje KILKA naprawdę brakujących emotek. Myślę że 20 emotek w sumie to ilość na tyle duża żeby była różnorodność, a na tyle małą żeby dało się łatwo wśród nich znaleźć tą której akurat chce się użyć. Obecnie mamy 16, ale zawsze można jakąś wywalić.

Sawik

Sawik

Użytkownicy
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Rebel
 - :mellow: 
Bardzo mi jej brakuje :(
W sumie sadfacea też brak. 
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
A nie moglibyscie po prostu przywrocic starych emitokonek?
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Nowe emotikony
#10 2014-07-05, 13:37(Ostatnia zmiana: 2014-07-05, 14:09)
Jakby ktoś miał problem z samodzielnym sprawdzeniem przed podaniem swoich propozycji, to są emotki obecnie dostępne na forum:







Do wymiany na podobne, ale w stylu dopasowanym do reszty są
Właściwie zduplikowane, a więc niepotrzebne są
Nie nadające się do ogólnego użytku są 

Z tego co zapostował bgb, mogłyby się przydać
Ta mogłaby być, gdyby znaleźć / narysować lepszą wersję:

MacDun, to co jest obecnie to SĄ przywrócone stare emotki. Po prostu nie wszystkie, bo byłoby ich za dużo żeby dało się spośród nich wygodnie wybierać. W IPB w normalnym widoku posta było do wyboru bodajże kilkanaście najważniejszych, a pełna lista pojawiała się w opcjonalnym okienku popup, więc takiego problemu nie było.

@down:
Możesz używać w poście emotek które nie są wgrane na forum - po prostu musisz wklejać wtedy adres. Nie możemy trzymać każdego gówna. Mi samemu zdarzało się wgrywać bezsensowne emotki, ale wypadałoby to ograniczyć.

chicken

chicken

RaveN Studio
posty1230
Propsy559
ProfesjaNierób
  • RaveN Studio
Cytat: Avallach
Nie nadające się do ogólnego użytku są 
Zostaw to!

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Przecież tych dwóch praktycznie nikt nie używa. Też jestem za wywaleniem.

Kandyduję :


 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

chicken

chicken

RaveN Studio
posty1230
Propsy559
ProfesjaNierób
  • RaveN Studio
Cytuj
Przecież tych dwóch praktycznie nikt nie używa. Też jestem za wywaleniem.
Czepiasz się szczegółów ;p
To jest dobre

theblues

theblues

Użytkownicy
posty134
Propsy46
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
Przecież tych dwóch praktycznie nikt nie używa. Też jestem za wywaleniem.

Kandyduję :



Proszę dodajcie tą. Dzięki niej to forum zrobi się bardziej radosne.
 
– Nazywam się...
– Nie interesuje mnie twoje imię.

Intel Core i7-4770K @ 4.5 GHz + bequiet! Dark Rock 3
MSI Z87-G43
GoodRam 8GB 1333MHz CL9
MSI Radeon R9 290 Gaming 4GB DDR5 512bit

bgb

bgb

Użytkownicy
posty848
Propsy592
Profesjabrak
  • Użytkownicy

bgb

Nowe emotikony
#15 2014-07-05, 13:58(Ostatnia zmiana: 2014-07-05, 14:06)
Bgb, ty chyba sobie żartujesz. Odrzucam twój postulat dodania jakichkolwiek emotek, z tego prostego powodu że wśród tych które zaproponowałeś nie dośc że są duplikaty, to jeszcze takich które już są na forum.
Owszem powtórzenia mogły się zdarzyć - sklejałem te emotki z kilku różnych kolekcji (nie to nie jest skopiowana gotowa lista). Niemniej, masz racje, duble powstały przez moją nieuwagę, za co przepraszam (pominę już fakt, że 1 i 91 różnie wyglądają na białbym tle (jedna gorzej, druga lepiej) bo rzeczywiście ta emotikona jest już na forum).

Naprawdę myślałeś że dodam kolejne dwa egzemplarze emotki która już jest, czy po prostu wkleiłeś tą listę skądś nawet jej nie przeglądając? :facepalm:
Nie, przecież napisałem, że proponuję wybrać z nich kilkanaście... Dziwi mnie trochę agresywny ton Twoich odpowiedzi i spinanie się o taką drobnostkę..



edit. Akurat  :) zostawiłem bo chciałem pokazać, że te emotki są z tej samej kolekcji. W sumie powinienem je inaczej oznaczyć. My bad.

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
No dla mnie to wyglądało tak że po prostu skopiowałeś skądśtam listę ponad 100 emotek i chcesz żebym je dodał (a dodaje się każdą oddzielnie - pobiera, uploaduje na nasz serwer, ustawia w acp ścieżkę i tekstowy symbol itd). Przy czym na tej liście jest od groma powtórzeń i emotek naprawdę nędznej jakości. Taka sytuacja jest trochę irytująca.

bgb

bgb

Użytkownicy
posty848
Propsy592
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No dla mnie to wyglądało tak że po prostu skopiowałeś skądśtam listę ponad 100 emotek i chcesz żebym je dodał
100 to przesada więc optowałbym za wybraniem z nich powiedzmy kilkunastu
Więc trochę nieporozumienie - bo postnąłem 100, żeby był spory wybór. Niemniej sorry, za duble. Pousuwałem ich trochę, jakby ktoś jeszcze jakieś widział to najlepiej dać znać przez PW, żeby tutaj już nie spamić. I właściwie to więcej mi do szczęścia nie trzeba niż te co wybrałeś poniżej, bo chodziło mi głównie o takie podstawy jak sadface:

Z tego co zapostował bgb, mogłyby się przydać

Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
omg pls dodajcie tą emotkę:  plsplspslspsls
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Tituf

Nowe emotikony
#19 2014-07-05, 18:32(Ostatnia zmiana: 2014-07-05, 21:35)
Parę sztuk ode mnie...
ok, zedytowałem


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry