Wybory parlamentarne - czyli podejmij właśćiwą decyzję! 38857 189

O temacie

Autor Dark

Zaczęty 29.08.2011 roku

Wyświetleń 38857

Odpowiedzi 189

Dark

Dark

Użytkownicy
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Użytkownicy


https://www.youtube.com/watch?v=jxLmPDMHA80

Proszę oglądać od 5:35 (wypowiedź Janusza Korwina Mikke), może jest ona trochę zbyt emocjonalna, ale nie ukrywajmy - jakże prawdziwa.

Chcę namówić wszystkich do głosowania na partię Nowa Prawica Janusza Korwina Mikke. Jeśli chodzi o jego poglądy polityczne w różnych sprawach to odsyłam do rzeczowych filmów na samym dole mojej wypowiedzi. Jeśli ktoś chce jednak dowiedzieć się jeszcze więcej odsyłam do wyszukiwarki YouTube, Google, tudzież na stronę http://nowaprawica.org.pl/
W moim felietonie przytoczę kilka ważnych faktów z życia politycznego z którymi JKM się nie zgadza i które piętnuje, oraz kilku ważnych problemów na które tylko niewielu (w tym JKM) zwraca uwagę. Wspomnę też o kontrowersyjnych decyzjach rządzących, z którymi obywatele się nie zgadzają, ale sam rząd to bagatelizuje. Na wstępie chciałbym też zaznaczyć, że osobiście nie zgadzam się w wieloma poglądami pana Janusza, ale uważam, że w wielu innych sprawach mówi tak rozsądnie i ma tak zdrowe podejście do wielu kwestii, że zasługuje na wejście do sejmu.

W ubiegłorocznych wyborach prezydenckich JKM uzyskał prawie 4% poparcia, a zagłosowało na niego ponad milion Polaków, i to bez żadnego rozgłosu w mediach! (czyli gdyby były to wybory parlamentarne partia omsknęła by się, a może nawet weszłaby do sejmu). Pokonał on m.in Waldemara Pawlaka z PSL (4 siłę w sejmie), który poparcia miał zaledwie ponad 1%. Jest to doskonały dowód na to, że nie jest on zniedołężniałym bękartem politycznym, a jego partia to realny kandydat w październikowych wyborach.

Wszystkim hejterom, którzy powiedzą i co ci da te kilkanaście głosów więcej? odpowiem od razu - jeśli każdy wyborca jkm'a przekona przynajmniej 2 osoby, to jest już nas nie milion, a trzy miliony. Taką taktykę (przekonywania i przedstawiania tej postaci) wyborcy JKM' stosują już od dłuższego czasu i dała ona efekty choćby w wyborach prezydenckich (mimo, że przed wyborami np. Rzeczpospolita dawała mu 0,5% poparcia  :blink: )  czy w ostatnim sondażu agencji Homo Homini (to ta, która przeprowadza sondaże dla TVN, TVP, Wyborczej, Rzeczypospolitej itd.) gdzie Nowa Prawica dostała 8% poparcia. Mało tego wyborcza, która nigdy nie napisała o JKM ani słowa ostatnio, w jednym z artykułów zauważyła bardzo wysokie poparcie wśród młodzieży i realną szansę na wejście do parlamentu.

Jako pierwszy przykład podam zeszłoroczną powódź. Jak wszyscy pamiętamy jej skutki były katastrofalne. Donald Tusk grzmiał Przyjdzie czas na wyciągnięcie konsekwencji oraz mówił, że nie będzie miał litości wobec nikogo.
Po tych słowach rozpoczęła się debata publiczna, sześciu najważniejszym kandydatom zadano pytanie, czy Polska jest przygotowana do walki z powodzią? Wszyscy jak jeden mąż odpowiedzieli, że nie. Tylko Korwin wyłamał się z szeregu i powiedział, że tak, ale nie mamy żadnych procedur (i oczywiście zgodnie z prawdą, bo worków, piasku i pomp, a także strażaków i żołnierzy do walki z kataklizmem nam nie brakuje). Kilka dni później dziennik Gazeta Prawna ujawnił, że Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzegał o ogromnych opadach, które nawiedzą południe Polski w następnym tygodniu, w których konsekwencji dojdzie do powodzi. Dane od synoptyków zostały totalnie zlekceważone w Rządowym Centrum Bezpieczeństwa. Znowu potwierdziły się słowa Korwina. Gdyby nie totalna olewka urzędników skutki powodzi byłyby nieporównywalnie mniejsze, zaczęto działać po fakcie, kiedy miasta, miasteczka i wsie zamieniły się w jeziora. Jest to po prostu godne pożałowania.

Ktoś na forum powiedział kiedyś coś takiego: Dobrze, że platforma podnosi podatki. Trzeba ratować budżet! To jest po prostu bzdura niewiarygodnego kalibru i tylko pokazuje jak wielka w naszym kraju panuje ciemnota - podnoszenie podatków, bez idących za tym reform budżetowych jest rozwiązaniem tylko chwilowym, czy nawet przedłużaniem agonii. Tych kilka judaszowych srebrników nie uratuje kraju, za mniej niż rok wrócimy do punktu wyjścia (w sumie już wróciliśmy). To słowa wielu autorytetów w dziedzinie ekonomii m.in Leszka Balcerowicza[/color] - do niedawna związanego blisko z Platformą. Po skrytykowaniu działań PO przestał być już jej przyjacielem, a politycy tej partii bagatelizują jego argumenty. Zarówno on jak i inni ekonomiści mówią wprost - potrzebna jest całkowita reforma tego systemu, bo pieniądze są trwonione i źle gospodarowane. Zresztą taką reformę przed ostatnimi wyborami zapowiadały wszystkie partie. A czy ktoś się jej podjął? nie  :|  JKM bardzo to piętnuje, i obiecuje on wziąć się za to zgodnie z obietnicą, w przeciwieństwie do PO, PiS, SLD czy PSL.

Partie dorywają się w większości do władzy tylko po to żeby czerpać z koryta całymi garściami, ile się tylko da. Od 2007 roku partie zagrabiły z budżetu państwa prawie 400 milionów złotych! To przecież prawie pół miliarda! Co ciekawe Donald Tusk przed ostatnimi wyborami dumnie zapowiadał zagłosujcie na nas, partie polityczne przestaną być finansowane z budżetu państwa!, ale kiedy platformersi wygrali stwierdził, że jednak wycofuje się z tego pomysłu  :facepalm:  Hipokryzja na całego, a JKM mówi i matactwom i rozkradaniu budżetu państwa stanowcze nie!

Chciałbym poruszyć też kwestię udziału polskich wojsk w wojnie w Afganistanie, a wcześniej także w Iraku. Korwin Mikke mówi temu tak, ale tylko za konkretne korzyści jakie może mieć Polska. Wiecie jakie mamy korzyści w tej chwili? Żadnych. Mało tego, to, że jesteśmy w NATO nie zobowiązywało nas w ogóle do udziału w obu wojnach! (prawie połowa krajów członkowskich nie wzięła w tych misjach udziału). Amerykanie poza paroma starymi hummerami nie dali nam nic, do dzisiaj dla Polaków obowiązują w USA wizy. JKM mówi - w mojej polityce międzynarodowej na pierwszym miejscu będą interesy narodowe, pomoc naszego kraju za konkretne korzyści. Kiedy odbywa się spotkanie z Obamą czy Sarkozym nasz premier i ministrowie są zwykle tak spięci, że szczytem spełnienia jest dla nich uściśnięcie sobie z nimi dłoni. Korwin w przeciwieństwie do nich zamierza walczyć o interesy Polski (oczywiście w sposób kulturalny, aczkolwiek stanowczy).

Jeśli już jesteśmy przy sprawach wojskowości poruszę inny ważny temat - naszą wspaniałą armię na czele której stoi pacyfista (Bogdan Klich - z wykształcenia lekarz psychiatra, który stwierdził, że nie wyśle polskiego kontyngentu do Sudanu, bo nasi żołnierze będą musieli tam walczyć  :| , a co mają tam robić na misji NATO!? Co ciekawe inne kraje członkowskie nie miały z tym problemu)
W każdym razie jakiś czas temu Wikileaks ujawniło, ze rząd Jarka zakładał atak ze strony Rosji w ciągu 10-15 lat (co jest zresztą niedorzeczne, ale mniejsza o to). Przed atakiem bronić nas miało parę rakiet patriot (których jeszcze nie mamy), 2 śmigłowce bojowe (z uzbrojeniem z czasów ZSRR, które są teraz w Afganistanie), 8 tysięcy dobrze wyszkolonych i wyposażonych żołnierzy (o reszcie szkoda gadać), NSZ, strzelcy Dmowskiego (grupa świrów) i 3 okręty marynarki wojennej.  Jeden z dowódców przyznał, ze w wypadku wybuchu wojny jego okręt zostałby zatopiony w ciągu kilku godzin, bo nie posiada żadnych możliwości bojowych i jest raczej tylko atrapą, która ma dobrze wyglądać. Ten stan armii utrzymuje się oczywiście do dnia dzisiejszego. PiS w depeszach dyplomatycznych wystosowywał dramatyczne apele o pomoc Ameryki i otwarcie pisał o groźbie ataku..
Tyle, że te apele przypominały raczej dramatyczne wołania Zygielbojma czy Siwca. Co za hipokryzja i niedorzeczność - prosić o pomoc Amerykanów a samemu nie robić NIC. Akurat Mikke sprawę wojskowości porusza zawsze i podkreśla (co już mówiłem), że w naszym kraju nie ma procedur. Rządzący nawet nie wiedzą kto w wypadku wojny miałby objąć dowództwo nad wojskiem i kto miałby wydawać główne rozkazy. Mikke zadał takie pytanie kilku ministrom i otrzymał 5 różnych odpowiedzi - Prezydent, Minister obrony narodowej, Premier, najwyżej postawiony wojskowy i Sejm (:lol2: ) który o zgrozo przestałby istnieć po kilku godzinach od rozpoczęcia wojny! W kloace(Polsce) nie ma procedur i to jest nasz największy problem. Nie było ich też w Smoleńsku gdzie polskie dziadostwo połączone z rosyjskim dało takie, a nie inne efekty.

Znacie mnie nie od dziś, i wiecie, że nie jestem chłopkiem roztropkiem ani przypadkowym świrem urwanym z choinki, tylko rozsądnie myślącym młodym człowiekiem. Żeby była jasność - nie jestem też ślepym fanatykiem Nowej Prawicy.
Ba! Sam nie zgadzam się z Korwinem w wielu kwestiach, ale uważam, że powinniśmy dać mu szansę zaistnieć w sejmie. Media prawie nic o nim nie mówią, a trzeba mu przyznać, że bardzo trafnie komentuje i piętnuje wszystkie skandale, wpadki i złe decyzje partii rządzących. Problem w tym, że jako osoba poza parlamentem nie jest pokazywany w telewizji. Kiedy on i jego partia pojawią się w sejmie i będzie miał okazję na miejscu walić po głowach rządzących za wszystkie idiotyzmy, media będą po pierwsze musiały się z tym liczyć, a po drugie o tym powiedzieć. A wtedy o nim i jego poglądach dowiedzą się wreszcie ludzie, którzy nie śledzą go w internecie, a jego poparcie pójdzie mocno w górę. Uważam, że jest człowiekiem uczciwym, ma dobre intencje i naprawdę uważam, że trzeba dać mu szansę. Platforma wygra i bez tych kilku głosów, pisowi słupki ostatnio tylko spadają, o pseudo nowoczesnym PSL i pokłosiu PZPR (czyli SLD) chyba wspominać nie muszę.


Podsumowując zachęcam do głosowania na Nową Prawicę i Janusza Korwina Mikke, każdy głos jest na wagę złota. Pokażmy, że nie wszystkim podoba się rozkradanie państwa oraz matactwa i kłamstwa polityków! Skoro w wyborach prezydenckich było nas ponad milion, a teraz niektóre media i najbardziej obiektywny sondaż są przychylniejsze niech będzie nas jeszcze więcej! Bez znaczenia czy jesteście pełnoletni czy nie - przekonujcie też rodzinę i znajomych, bo jak już mówiłem każdy głos jest ważny.


Jeśli ktoś nadal nie jest przekonany, ma jakiekolwiek wątpliwości czy obiekcje zapraszam go do udziału w dyskusji, bądź do odezwania się do mnie na gadu-gadu: 7700289
Chętnie odpowiem na każde pytanie i wytłumaczę dlaczego jeszcze warto na JKM'a zagłosować


W spoilerze poniżej macie też 9 pytań jakie Korwinowi zadano podczas ubiegłorocznej debaty prezydenckiej gdzie razem z nim był m.in Bronisław Komorowski (który jak widać na materiale nie ukrywa sympatii do niego) czy Waldemar Pawlak. Dałem też czas w którym JKM odpowiada, bo nie każdy może mieć ochotę na oglądanie całej debaty. Odpowiedzi Korwina sporo powiedzą wam o jego poglądach i programie, ciekawie wypada też na tle innych, bo w przeciwieństwie do nich jest bardzo konkretny i precyzyjny.
___
Filmy
Spoiler
Dlaczego kandyduje pan na urząd prezydenta Polski?
https://www.youtube.com/watch?v=hrlJ32Bpc5g

odpowiedź w 7:25


Jak widzi pan rolę prezydenta RP w kształtowaniu polityki wewnętrznej państwa?
https://www.youtube.com/watch?v=gzfqaIRBhGw

odpowiedź w 9:36


Jakie priorytety dostrzega pan w polskiej polityce międzynarodowej?
https://www.youtube.com/watch?v=tPoq7gxe4bU

odpowiedź w 4:50


Jaką politykę w zakresie bezpieczeństwa pan jako prezydent by wspierał?
https://www.youtube.com/watch?v=BEUGn57SIe4

odpowiedź w 8:00


Jaka jest pana wizja modelu edukacji wyższej w naszym kraju?
https://www.youtube.com/watch?v=1EWQrQjEnKo

odpowiedź w 4:55


Czy pana zdaniem prawnie powinien zostać uregulowany status związków partnerskich?
https://www.youtube.com/watch?v=jYBgnEks-Mc

odpowiedź w 8:39


Jaki model finansowania służby zdrowia wspierałby pan, jako prezydent naszego kraju?
https://www.youtube.com/watch?v=jlsYAKz6ojY

odpowiedź w 4:14


Jaki wpływ na sprawowanie przez pana urzędu prezydenta będą miały pana osobiste poglądy i przekonania?
https://www.youtube.com/watch?v=DjiWQh5WRm4

odpowiedź w 9:20


Swobodna wypowiedź dowolnej treści
https://www.youtube.com/watch?v=PBqu09qNB5s

odpowiedź w 8:05


Dodatkowo chciałem wspomnieć też o pozostałych partiach politycznych. Platforma Obywatelska - oczywiście partia ta posiada wiele mądrych osobistości, ale liczy się to, że dopuścili się oni kolosalnej ilości zaniedbań, głupot i kradzieży (vide afera hazardowa, gdzie jeden z jej głównych bohaterów - Grzegorz Schetyna jest teraz marszałkiem sejmu), o pozostałych wspominam w tekście powyżej. Uważam, że głosowanie na PO ze strachu przed PiS'em jest bez sensu. Układ głównych sił politycznych (PO-PiS) się nie zmieni, co udowadniają sondaże (a ostatnio pisowi bardzo mocno spadło). Jeśli chodzi o samą partię Prawo i Sprawiedliwość - chyba komentarz w tym wypadku jest zbędny. Przejdźmy teraz do SLD - spotkałem się z opinią, że nowy lider - Grzegorz Napieralski jest tak nastawiony do młodych i w ogóle zmienił obliczę lewicy, że warto na nich głosować. Nie dajcie się zwieść! Czy to, że nagrał jakąś disco-polową piosenkę To on sprawi, że lepszy będzie świat i to, że kupował ziemniaki na straganie przed kamerami czyni go mężem stanu i wybitnym politykiem? Absolutnie nie! Mało tego, za nim stoi ogromna liczba pasożytów, którzy czekają na dorwanie się do koryta. Uwierzcie, że wiem o czym mówię. Łódź przeżyła 4 lata rządów SLD i to co robi w tej chwili platforma to małe piwo przy tym co wyrabiała lewica. Miasto zostało rozgrabione z pieniędzy, politycy wypłacali sobie gigantyczne pensje, nagrody, kontrakty firm z miastem podpisywano na zasadzie układów, pod stołem leciały łapówki. Po tym wszystkim Łódź raz na zawsze wyleczyła się z lewicy. Mało tego, sądzicie, że sam Napieralski to dobry gość, który przyniesie Polsce dobrobyt? Za nim stoi cała zgraja post-komuchów, byłych członków PZPR, oraz młodziaków, wychowanych właśnie przez nich. Taka ciekawostka, niedoszły kandydat SLD na prezydenta - Jerzy Szmajdziński, który zginął w Smoleńsku także był w PZPR. Dzisiejsze SLD to post-komuna oraz złodziejstwo, i szkoda trwonić na nich głosu.
Na koniec słowo o PSL, partii Waldemara Pawlaka. On również nastawia się na ludzi młodych a mało tego, wspiera nowoczesne technologie - mimo, że sam jest zniedołężniałym dziadem, który tryska kiczem i ma problemy z wysłowieniem się (no i warto dodać fakt, że w wyborach prezydenckich zagłosowało na niego trochę ponad 300 tysięcy obywateli, a na Korwina ponad 1 milion). Jego ekipa (mentalnie na poziomie lidera i niżej) także marzy tylko o dorwaniu się do koryta. Kojarzycie takiego gościa jak Eugeniusz Kłopotek? Wiceprezes PSL? W swoim rodzinnym mieście na najwyższych stanowiskach administracyjnych obsadził pół rodziny :lol2:  O sprawie napisała Gazeta Wyborcza, ale rządzący szybko ją wyciszyli, a rodzinka na państwowych pensjach (mimo, że w większości bez kwalifikacji wymaganej na ich stanowiskach) czerpie z koryta ile dusza zapragnie.  :ok:  

to już wszystko, pozdrawiam i zastanówcie się nad tym co napisałem

Żelazko

Żelazko

Użytkownicy
Alt Mac Dupy
posty1099
Propsy1208
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Alt Mac Dupy
Cytuj
JKM to pieniacz, nigdy nic pożytecznego dla kraju nie zrobił, a potrafi jedynie bluzgać na wszystkich i wszystko, co jest niezgodne z jego [jedynym słusznym, oczywiście!] zdaniem. Kto by chciał mieć go za ważnego w kraju polityka, jeśli podstawy dyplomacji ma on głęboko gdzieś. Już wolę błędy ortograficzne Komorowskiego niż tego całego JKM, który nie potrafi panować nad własnymi emocjami nawet podczas pisania felietonów. Bije od niego agresja i łatwo da się odczuć, że jego postawa jest bliska postawie dziecka, któremu rodzice nie chcą kupić zabawki, dlatego rzuca się po podłodze, wali w nią rączkami i nogami i wrzeszczy. Takimi sposobami nie uzyska się większości głosów, a JKM chyba tę taktykę sobie najbardziej upodobał. Dziękuję, dobranoc.

Mniej więcej to co myślę o JKM.

Jurigag

Jurigag

Użytkownicy
posty869
Propsy285
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Żelazko to co jest napisane można napisać o wszystkich politykach więc to twoje przytoczone zdanie nie ma mniejszego sensu.

Oczywiście w 100% popieram Dark'a, trza dać szansę komuś nowemu a nie ciągle te same partie itp itd. Wybór młodych ludzi jak dla mnie powinien być jeden - JKM.
 
Skrypter/Tester - Szukasz testera/skryptera - Pisz !

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
Ja to odczuwam jak propagandę. Gdziekolwiek nie wejdę w internecie, korwin, korwin, korwin, boję się otwierać lodówkę bo mi król janusz wyskoczy. Na pewno interesuje mnie, co by taki korwin zrobił jakby już doszedł do władzy, na pewno nie liczę na żaden cud i domyślam się, że on mógłby coś zmienić. Niekoniecznie na lepsze, ale w ogóle zmienić, to by mogło być ciekawe.



...co nie zmienia faktu, że ta cała propaganda korwinowska mnie boli.
 

sauron
  • Gość
problem w tym wszysktim jest tylko taki, że aby JKM miał spełnić swoje obietnice musiałby zdobyć większość. w innym razie nic nie zrobi i oddane na niego głosy będą w zasadzie stracone. pomimo całej mojej sympatii do JKM nie oddałbym na niego głosu. moim zdaniem ludzie sami i świadomie powinni dążyć do układu dwupartyjnego pełnego podgrup, uniwersalnych, otwartych, działających albo na lewo albo na prawo. ale np dwie prawice? dwie opozycje? WTkurwaF. chcąc nie chcąc w każdym innym wypadku robi się konkursowy burdel.
 

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka


https://www.youtube.com/watch?v=jxLmPDMHA80

Proszę oglądać od 5:35 (wypowiedź Janusza Korwina Mikke), może jest ona trochę zbyt emocjonalna, ale nie ukrywajmy - jakże prawdziwa.

[...]




motyla noga mać! Czy człowiek nie może normalnie pójść spać.

Nie wchodzę więcej na to forum po 22.00.

@Down: A ty Kaczyńskim czy tam Barzyńskim XD

sauron
  • Gość
motyla noga mać! Czy człowiek nie może normalnie pójść spać.

Nie wchodzę więcej na to forum po 22.00.

zajmij się lepiej jeziorem czy tam rzeką :D
 

Dark

Dark

Użytkownicy
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Użytkownicy
problem w tym wszysktim jest tylko taki, że aby JKM miał spełnić swoje obietnice musiałby zdobyć większość. w innym razie nic nie zrobi i oddane na niego głosy będą w zasadzie stracone. pomimo całej mojej sympatii do JKM nie oddałbym na niego głosu. moim zdaniem ludzie sami i świadomie powinni dążyć do układu dwupartyjnego pełnego podgrup, uniwersalnych, otwartych, działających albo na lewo albo na prawo. ale np dwie prawice? dwie opozycje? WTkurwaF. chcąc nie chcąc w każdym innym wypadku robi się konkursowy burdel.

dlatego Kazz ująłem tutaj ważne sformułowanie pod koniec tej wypowiedzi, mianowicie:

Cytuj
uważam, że powinniśmy dać mu szansę zaistnieć w sejmie. Media prawie nic o nim nie mówią, a trzeba mu przyznać, że bardzo trafnie komentuje i piętnuje wszystkie skandale, wpadki i złe decyzje partii rządzących. Problem w tym, że jako osoba poza parlamentem nie jest pokazywany w telewizji. Kiedy on i jego partia pojawią się w sejmie i będzie miał okazję na miejscu "walić po głowach" rządzących za wszystkie idiotyzmy, media będą po pierwsze musiały się z tym liczyć, a po drugie o tym powiedzieć. A wtedy o nim i jego poglądach dowiedzą się wreszcie ludzie, którzy nie śledzą go w internecie, a jego poparcie pójdzie mocno w górę. Uważam, że jest człowiekiem uczciwym, ma dobre intencje i naprawdę uważam, że trzeba dać mu szansę.

To oczywiste, że na razie nie wygra z POPiSem i nie spełni swoich postulatów, ale to jest pierwszy poważny krok w tą stronę. Jak powiedziałem w tekście, niech tłucze ich po głowach za idiotyzmy na oczach wszystkich obywateli, a nie, że mamy sytuacje Afganistanu, afery hazardowej czy idiotycznego podnoszenia podatków, którą rząd komentuje mniej więcej w stylu "oj tam, oj tam", a po miesiącu wszystko rozchodzi się po kościach

sauron
  • Gość
no być może ma to jakiś głębszy sens... przemyślę to
 

Klark Cent

Klark Cent

Użytkownicy
posty706
Propsy654
  • Użytkownicy
Kazz nie oszukujmy się ty nie myślisz ; p
 

Neronixon

Neronixon

Użytkownicy
posty1
Propsy8
  • Użytkownicy
Dobry artykuł. Aż dziw że chciało ci się to pisać. Też popieram Nową Prawicę, ale bardziej Ruch Poparcia Palikota. Swoją drogą ciekawie by było gdyby te dwie partie stworzyły koalicję.
 

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu
problem w tym wszysktim jest tylko taki, że aby JKM miał spełnić swoje obietnice musiałby zdobyć większość. w innym razie nic nie zrobi i oddane na niego głosy będą w zasadzie stracone.
Wolę #msg1005435stracić#msg1005435 głos niż znowu pomagać świniom w dopchaniu się do koryta.
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Z jednej strony trzeba przyznac, ze JKM traktuje zasady dyplomacji raczej jako opcjonalne wskazowki, ale z drugiej zawsze mowi wprost co mysli i nie kreci. Niepokojacym i wyraznym zjawiskiem jest fakt jego medialnego wykluczenia mimo realnego poparcia wyzszego niz u wielu politykow. Jesli bede mial do tego momentu dowod to na niego zaglosuje, ale IMO zeby w przyszlosci cos osiagnac, musialby byc nieco obiektywniejszy i rozwazny (teoria "oni walcza o zycie bo wiedza ze ich wszystkich pozamykam").

Jedairusz

Jedairusz

Złote Wrota
Grafik 3D w Boombit
posty1022
Propsy1297
NagrodyVV
ProfesjaGrafik 3D
  • Złote Wrota
  • Grafik 3D w Boombit
JKM to człowiek o skrajnych poglądach. Jestem bliski zdaniu żelazka na jego temat. W Polsce potrzeba względnego spokoju.(fakt, że nie jest ok, ale mogłoby być gorzej)

Dark

Dark

Użytkownicy
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Użytkownicy
JKM to człowiek o skrajnych poglądach. Jestem bliski zdaniu żelazka na jego temat. W Polsce potrzeba względnego spokoju.(fakt, że nie jest ok, ale mogłoby być gorzej)

ale czy głosując w tej kadencji oddasz mu władzę? nie. Juri dosyć dobrze zauważył, że taką łatę można przypiąć każdemu politykowi. A mało tego wreszcie ktoś na forum publicznym, ba! Nawet na miejscu skrytykuje wszystkie głupoty i matactwa produkowane na wiejskiej. Mamy teraz względny spokój - oczywiście, że nie jest tragicznie, ale nie jest też dobrze. W Ameryce gdyby doszło do takiej afery hazardowej, seksafery, czy matactw pieniędzmi podatników politycy byliby zniszczeni przez opinię publiczną i po prostu ich kariera byłaby skończona raz na zawsze (vide afera żonatego Billa Clintona, który romansował z Monicą Lewinsky).
Czy to, że platforma zapewnia ten "względny spokój" to powód żeby na nich głosować Jedariuszu?

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Ze względu na to, że jestem nieletni, mało wiem o tych wszystkich sprawach i politykach, chociaż jak dla JKM choć dobrze gada, to pewnie jakby dostał się do władzy, to robiłby to samo. Mimo wszystko i tak nie pozostaje nic innego jak zagłosować na wielką czwórkę, gdyż i tak to oni zdobędą największą liczbę głosów.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Dark

Dark

Użytkownicy
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Użytkownicy
to pewnie jakby dostał się do władzy, to robiłby to samo.

To czemu nie możemy dać mu zaufania na jedną kadencje? W końcu to tylko 4 lata, a nie mamy NIC do stracenia. Jak się zeszmaci to nigdy więcej do sejmu nie wejdzie. Poza tym, czemu tak uważasz? Nikt tak odważnie nie mówi o kradzieży państwowych pieniędzy jak on, jeśli nie spróbujemy to nic nie zmienimy.

Mimo wszystko i tak nie pozostaje nic innego jak zagłosować na wielką czwórkę, gdyż i tak to oni zdobędą największą liczbę

Czy czytałeś mój tekst? Ten dziad Pawlak z PSL, 4 siła w sejmie miał o prawie połowę głosów mniej od Korwina, o czym to świadczy? I jak powiedział Buła, czemu mamy dalej akceptować rozkradanie koryta?

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A to wybory nie są fałszowane i głosowanie ma jakiś sens? :lol2:  :lol2:
 

Ezzam

Ezzam

Użytkownicy
posty391
Propsy367
  • Użytkownicy
Ja też jestem nieletni, więc w wyborach nie mam nic do powiedzenia, ale myślę że skoro JKM ma pomysł, to społeczeństwo powinno umożliwić mu jego (chociażby częściowe) wykonanie.
@Dark Do takiego wyniku w wyborach prezydenckich mogło się przyczynić to, że JKM jest barwną postacią, w przeciwieństwie do szarego Pawlaka.
 

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
Ogólnie jestem za JKM ale:
Cytuj
Jak się zeszmaci to nigdy więcej do sejmu nie wejdzie.
To skąd tyle starych twarzy w sejmie?
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry