Ankieta 6a: Fontanna 30452 53

Ankieta

Bitwa 6a: Fontanna

Głosów w sumie: 50

O temacie

Autor KolegaZWojska

Zaczęty 7.05.2011 roku

Wyświetleń 30452

Odpowiedzi 53

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka

KolegaZWojska
Rzeka

Ankieta 6a: Fontanna
2011-05-07, 18:48(Ostatnia zmiana: 2011-05-12, 17:04)
Po długich zmaganiach nadszedł wreszcie czas by rozstrzygnąć wynik bitwy. Choć wiele osób deklarowało chęć uczestnictwa tylko trzech z nich wytrwało do ostatniej potyczki. Miejmy nadzieję, że przy następnej bitwie słowa prędzej zmieniać się będą w czyny, dzięki czemu będziemy mogli wybierać z większej ilości uczestników. Przechodząc do rzeczy życzyć bym chciał szczęścia obecnym uczestnikom: Niestrudzonemu Draconowi; walecznemu Fartuessowi, który przybył tutaj z wyraźnym zamiarem zemsty; oraz temu nieudolnemu przywódcy sowietów T. Aksjowowi.

Ankieta trwa do końca dnia 10 maja, powodzenia.



Fartuess

Sreeny:


Tekstury:



Dracon

Screeny:
http://ifotos.pl/zobacz/3jpg_hrppnap.jpg
http://ifotos.pl/zobacz/2jpg_hrppnsq.jpg
http://ifotos.pl/zobacz/1jpg_hrppnsa.jpg
Siata:
http://ifotos.pl/zobacz/siatkajpg_hrppnss.jpg

Tekstury:
Diffuse, Normal, Specular.


KolegaZWojska

Screeny:


Tekstury:
Diffuse, Normal, Specular.

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
komentować tu rozumiem?


fontanna kzw najlepsza, jedynym poważnym minusem jest te "rozmoczenie betonu" na wyższych półkach, bardziej widziałbym tam odłamania niż takie pogięcia.
 

Harris

Harris

Użytkownicy
Give me your soul... Please
posty183
Propsy80
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Give me your soul... Please
Mi najbardziej przypadła pracka Koleszki-fajny model i tekstura. Szkoda, że Dracon nie powalczył z teksturami, bo zapowiadał się naprawdę fajny projekt... Zbysiu oddaję głos na Ciebie!
 

Cedric

Cedric

Użytkownicy
posty782
Propsy1084
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Cedric

Ankieta 6a: Fontanna
#3 2011-05-07, 20:57(Ostatnia zmiana: 2011-05-07, 20:57)
Dracon ,jak napisał Harris jest dobrze ,ale mogło być lepiej. :ok:  
Kolo z Woja ,głos idzie do Ciebie  :ok:
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Nie rozumiem osób które głosują na Kolegę. Jako osoba jest spoko, praca też nie jest jakaś fatalna, ale generalnie nie dorasta jakością wykonania do pracy Fartuessa. Siatka nie prezentuje się najlepiej, są też niedociągnięcia w mapowaniu i normalmapie, tekstura też generalnie gorsza, uproszczona i mniej realistyczna. U Fartuessa wszystko na jak najlepszym poziomie - koncept może nie jest specjalnie fantazyjny, ale naturalny i estetycznie zrealizowany.

Praca KZW jest po prostu spoko, ale w tym porównaniu to za mało.

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka

KolegaZWojska
Rzeka

Ankieta 6a: Fontanna
#5 2011-05-07, 21:28(Ostatnia zmiana: 2011-05-07, 21:28)
Praca KZW jest po prostu spoko, ale w tym porównaniu to za mało.
W sumie props bo to racja, Fartuess ma zdecydowanie lepsze tekstury i nie rozumiem czemu wy w ogóle na mnie głosujecie, masa błędów, specular taki że go prawie w ogóle nie ma, robione na szybko. Mój model jest raptem o tyle lepszy, że nie jest tak skandalicznie nudny jak ten Fartuessa pod względem chociażby siatki. To żeby sobie teraz zaskarbić trochę miłości powiem że model będzie wykorzystany w "Rzece", zobaczycie go w modzie i z myślą o nim był robiony. XD

mgr Fartuess

mgr Fartuess

Użytkownicy
Kiedyś to były czasy!
posty1485
Propsy890
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kiedyś to były czasy!
hehe. No ale tak naprawdę niewiele userów TM to na ludzie na tyle obeznani w grafice, żeby docenić różne drobne niuanse i fakt, że udało mi się zrobić naprawdę dobrze wyglądający model pomimo dużo mniejszej rozdziałki tekstur :P.

Sam model ma nudną siatkę, bo to był model robiony ponad rok temu na zamówienie Darka na podstawie refki. Model pod względem low poly jest wierną repliką tego co było na refce. Tekstura to już zupełnie mój pomysł :)
 
Popisuje się ciągle menda jedna...

eto

eto

Użytkownicy
-Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
posty1741
Propsy1793
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • -Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ

eto

Ankieta 6a: Fontanna
#7 2011-05-07, 21:33(Ostatnia zmiana: 2011-05-07, 21:35)
Narobił sobie fejmu to teraz wygrywa, hehe.

Ode mnie głos na Fartuessa. Za Shader :lol:  Szkoda że AO nie umieściłeś na diffuse, ale co tam.
Dracon NIE DOSTANIE NAWET ZŁAMANEGO PROPSA, wszystko przez Zelów. Cioty, nie potraficie grać :lol:
KZW, jak napisał allach, gorzej :D  Tamta twoja mandolina, banjo, kontrabas czy jak to było, prezentowała się lepiej :ok:

Cytuj
to był model robiony ponad rok temu
A prace nie powinny być wykonane w czasie trwania bitwy, ha? :D
 
Niespełniony Level Designer z ambicjami, zmęczeniem i brakiem czasu...

mgr Fartuess

mgr Fartuess

Użytkownicy
Kiedyś to były czasy!
posty1485
Propsy890
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kiedyś to były czasy!
AO jest na diffuse, tylko słabo widoczny bo został przysłonięte prze efekty optycznie silniejsze jak różne przybrudzenia i inne bzdety. Mógłbym go wyciągać mocniej, ale to już by wyglądało wtedy trochę za sztucznie.
 
Popisuje się ciągle menda jedna...

Cedric

Cedric

Użytkownicy
posty782
Propsy1084
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Cedric

Ankieta 6a: Fontanna
#9 2011-05-07, 21:45(Ostatnia zmiana: 2011-05-07, 21:46)
Jak porównać pracę Fartuessa i KZW to Fartuessa jest  lepsza pod prawie  każdym względem,ale wolę jakieś "żywsze" modele.
Twój model Fartuess jest po prostu dla mnie zbyt schematyczny ,zwyczajny. :wink:  
Ale i tak pracka wymiata  :lol:    :ok:
Zagłosował bym na obie ale nie można  :lol:
 

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka

KolegaZWojska
Rzeka

Ankieta 6a: Fontanna
#10 2011-05-07, 22:10(Ostatnia zmiana: 2011-05-07, 22:13)
Może to tylko zbieg okoliczności ale ciekawi mnie ile osób najpierw czyta, a potem głosuje, bo coś mi głosy przestały płynąć, a ja przecież żartowałem - moja praca jest lepsza bo się lepiej prezentuje pomimo, że Fartuess ma niezłe tekstury. A to dlatego, że ja bardzo zręcznie ukryłem wady moich tekstur na modelu. Oceniajcie wrażenia nie jakość!!! XD

mgr Fartuess

mgr Fartuess

Użytkownicy
Kiedyś to były czasy!
posty1485
Propsy890
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kiedyś to były czasy!
Może to tylko zbieg okoliczności ale ciekawi mnie ile osób najpierw czyta, a potem głosuje, bo coś mi głosy przestały płynąć, a ja przecież żartowałem - moja praca jest lepsza bo się lepiej prezentuje pomimo, że Fartuess ma niezłe tekstury. A to dlatego, że ja bardzo zręcznie ukryłem wady moich tekstur na modelu. Oceniajcie wrażenia nie jakość!!! XD

dobra, dobra ;)
 
Popisuje się ciągle menda jedna...

Dracon

Dracon

Użytkownicy
posty1068
Propsy904
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Dracon

Ankieta 6a: Fontanna
#12 2011-05-07, 22:58(Ostatnia zmiana: 2011-05-07, 23:05)
Cytuj
Dracon NIE DOSTANIE NAWET ZŁAMANEGO PROPSA, wszystko przez Zelów. Cioty, nie potraficie grać
Bo Stanisławski przeszedł z Zelowskiego Włókniarza do Ruchu Chorzów ;). Nie wiem jak radzą sobie seniorzy (nie wiem nawet kto tam gra), ale młodzieżówka na tym ucierpiała.
A tak poza tym to "Zelów to wioska typowo żydowska" :D


Do rzeczy: głosuję na Fartuessa.

//Edit: KZW, zmień pytanie ankiety z "Najlepszy model fontanny wykonał..." na np. "Najlepszą fontannę wykonał...". Model to model, tekstura to tekstura, fontanna to całość. ;p
 
,,Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. A taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.''

Wiktor Suworow, Akwarium

Warka

Warka

Użytkownicy
COM BEK !!!
posty476
Propsy209
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • COM BEK !!!

Warka

Ankieta 6a: Fontanna
#13 2011-05-07, 23:02(Ostatnia zmiana: 2011-05-07, 23:11)
osobiście głosuje na kzw. poprostu najbardziej mi się podoba ;) urzekło mnie to że jest mało ostrych krawędzi. dużo zaokrągleń. u Fartuessa nie podoba mi się to że zrobił to na bazie ilośtamkąta co jest nudne.
 

Klark Cent

Klark Cent

Użytkownicy
posty706
Propsy654
  • Użytkownicy
Pierdolić kolesiostwo dlatego i tak już dawno oddałem głos na farkogośtam ogółem KZW mam nadzieje ze nie będziesz chciał za to tych 20g w lotrze : p
 

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu

Buła

Ankieta 6a: Fontanna
#15 2011-05-08, 08:52(Ostatnia zmiana: 2011-05-08, 08:55)
Nie rozumiem osób które głosują na Kolegę. Jako osoba jest spoko, praca też nie jest jakaś fatalna, ale generalnie nie dorasta jakością wykonania do pracy Fartuessa.
Nie zgodzę się. Fontanna wyszła mu bardzo fajnie, jest kilka błędów, ale ogólnie model jest dużo ciekawszy niż ten Fartuessa. Fartuess zrobił prostą fontanne i wyszła mu nieźle, ale Kolega zrobił coś dużo bardziej skomplikowanego i moim zdaniem poradził sobie świetnie. A tekstury Fartuessa wcale nie są tak dużo lepsze. Kolega dużo lepiej odwzorował glon na teksturach przez co fontanna wygląda dużo realniej. Poza tym nieporównywalnie lepiej Kolega wykonał normalkę, która widać że jest w miarę solidnie wypalona (może trochę za mocna, ale to i tak lepsze niż pluginowa wypalanka Fartuessa).

Jak ktoś nadal nie rozumie czemu głosowałem na Kolegę, zapraszam na gg.
 

sauron
  • Gość
doceniłem unikalność fontanny kzw, pomimo błędów.
 

mgr Fartuess

mgr Fartuess

Użytkownicy
Kiedyś to były czasy!
posty1485
Propsy890
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kiedyś to były czasy!
KZW miał rację, że ludzie najpierw czytają posty a dopiero potem głosują :P. W zależności na kogo korzyść były ostatnie posty, ten dostawał głosy :P.

@Buła
Pomysł na glon został ściągnięty ode mnie :P. Kolega zaczął pracę nad modelem kiedy ja już ją dawno skończyłem (znowu O_o)
 
Popisuje się ciągle menda jedna...

sauron
  • Gość
spisek. ale podejrzewanie mnie o to że się czymś sugeruję to zwykłe świństwo  :lol2:
 

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka

KolegaZWojska
Rzeka

Ankieta 6a: Fontanna
#19 2011-05-08, 22:20(Ostatnia zmiana: 2011-05-08, 22:20)
W zależności na kogo korzyść były ostatnie posty, ten dostawał głosy :P.
Śledzę temat uważnie i również dostrzegam taką zależność, jednak nie wybiegałbym za daleko w sferę wyobraźni... biednego Kazzmira tak paskudnie oskarżać...

Co do glonów - a ty ściągnąłeś pomysł od Dracona  :wink:


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry