Studia 242431 904

O temacie

Autor Klark Cent

Zaczęty 30.12.2010 roku

Wyświetleń 242431

Odpowiedzi 904

Klark Cent

Klark Cent

Użytkownicy
posty706
Propsy654
  • Użytkownicy

Klark Cent

Studia
2010-12-30, 21:03(Ostatnia zmiana: 2010-12-30, 21:04)
Po zajebistym temacie Kurdemana zaciekawiło mnie jak to jest z naszą forumową społecznością.
Ciekawi mnie gdzie i co studiujecie plebsy forumowe oczywiście, Kurdeman nie musi pisać  co i gdzie studiuje bo o tym już nawet w Fakcie można było przeczytać : p.
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
To moze ja zaczne...






A, sorry. :D
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Kain

Kain

Użytkownicy
RAP-Fanatyk
posty311
Propsy100
  • Użytkownicy
  • RAP-Fanatyk
Studia są dla lamusów!! Gangsta Gimnazjum!!
 

sauron
  • Gość
a ty elvis gdzie? singapur?  :lol2:
 

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka
Cytat: kazzmir link=topic=12638.msg126880#msg126880#msg126880#msg126880 date=1293740528
a ty elvis gdzie? singapur?  :lol2:
A Ty Kazz gdzie? I reszta was staruszków - studiowaliście?

sauron
  • Gość
Cytat: KolegaZWojska link=topic=12638.msg126882#msg126882#msg126882#msg126882 date=1293740805
A Ty Kazz gdzie? I reszta was staruszków - studiowaliście?

ja byłem na uj, ale wybrałem drogę anarchii i wyjechałem do holandii a potem wybrałem drogę pracy, czego serdecznie żałuję. chociaż z drugiej strony pewnie wtedy tm by nie powstało i tak dalej.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
ja byłem na uj, ale wybrałem drogę anarchii i wyjechałem do holandii a potem wybrałem drogę pracy, czego serdecznie żałuję. chociaż z drugiej strony pewnie wtedy tm by nie powstało i tak dalej.

czyli generalnie jakbyś to widział?
 

sauron
  • Gość

sauron
Gość

Studia
#7 2010-12-30, 21:58(Ostatnia zmiana: 2010-12-30, 21:59)
Cytat: Thoro link=topic=12638.msg126889#msg126889#msg126889#msg126889 date=1293742594
czyli generalnie jakbyś to widział?

nie, ale nie żałuję tego co mam, więc jakbym został i tego nie miał to moje życie wyglądałoby zupełnie inaczej, być może gorzej... albo skup się na zawodzie grafika, albo wojsko albo studia, kurdeman przetarł szlak, iść na kul w takiej sytuacji to trochę tak jakbyś się poddawał
 

Klark Cent

Klark Cent

Użytkownicy
posty706
Propsy654
  • Użytkownicy
To samo kazz pisał mi xD
 

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu

Buła

Studia
#9 2010-12-30, 22:16(Ostatnia zmiana: 2010-12-30, 22:18)
Czy tylko ja gdy zobaczyłem nazwę tematu, byłem pewien kto jest autorem? :lol2:
I props za fragment o Kyro.

A co do samego wątku, to za wielu userów się tutaj nie wypowie na temat. Ja też nie :lol:
 

Klark Cent

Klark Cent

Użytkownicy
posty706
Propsy654
  • Użytkownicy
A co nikt nie ma zadnych planów? Totalny plebs chcecie być? : p
 

Grender

Grender

Użytkownicy
posty8
  • Użytkownicy
Ja tam się na studia nie dostane  :pokerface:  Zawaliłem se od początku w gimnazjum to cóż...
 

sauron
  • Gość
Cytat: Elvans link=topic=12638.msg126893#msg126893#msg126893#msg126893 date=1293743696
To samo kazz pisał mi xD

przecież nie odkryłem ameryki, to co pisałem tobie i tutaj to nic innego jak realne doświadczenia, pewnie tego samego moglibyście się dowiedzieć od każdego w moim wieku i starszych... po maturze nie dostałem się na jedne studia, poszedłem na dwa lata do policealnej ze strachu przed wojskiem (teraz nie ma strachu) później równolegle praca i studia, mając 23 lata wyjechałem, wróciłem, praca, kolejna szkoła, praca. wyszło mi na dobre, bo będąc jak chciałem geografem nie zostałbym grafikiem. będąc geografem nie wiem co bym teraz robił, zawsze chciałem zostać na uczelni i tam pracować, być może byłbym jakiś doktorem teraz i robił habilitacje czy inne gówna, nie żałuję że to straciłem. największy komunał jaki można powiedzieć dalej to rób co chcesz robić w życiu ale nie idź na kul  :lol2:  

w moim przypadku praca wyszła mi na dobre, ale po 10 latach bycia grafikiem już kilka lat temu wiedziałem że dłużej nie wytrzymam. teraz mam inne plany, ale tak czy inaczej nie warto wysilać się na siłę. lepiej marnować czas robiąc rzeczy które się lubi niż marnować go na coś czego się serdecznie nienawidzi. tak to widzę.
 

Vierzba

Vierzba

Użytkownicy
Seba
posty590
Propsy1408
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Seba
Cytuj
Ja tam się na studia nie dostane :pokerface:  Zawaliłem se od początku w gimnazjum to cóż...
Czyli zamiast świadectwa z czerwonym paskiem jak w podstawówce dostajesz teraz trójki i mama na ciebie krzyczy? Znam ten ból :< Czeka już na ciebie tylko układanie kostki na chodniku skąd wygryzą cię zaraz jebani studenci, będziesz musiał żyć ze zbierania puszek i butelek, czeka cię przyszłość narkomana, pijaka aż zginiesz pod kołami Jelcza pewnego studenciaka. Życie jest okrutne :<
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
nie, ale nie żałuję tego co mam, więc jakbym został i tego nie miał to moje życie wyglądałoby zupełnie inaczej, być może gorzej... albo skup się na zawodzie grafika, albo wojsko albo studia, kurdeman przetarł szlak, iść na kul w takiej sytuacji to trochę tak jakbyś się poddawał

Wcale mi nie chodziło o to co mam robić ja. Ciekawi mnie po prostu czemu "serdecznie żałujesz" podjętych wyborów.
Zawód grafik jako taki mnie nie interesuje. Nie zamierzam przesiedzieć reszty życia na dupsku hodując sadło i wykonując jakieś durne zlecenia czy tym gorzej pracując przy idiotycznej grze, którą z całego serca bym potępiał (duże prawdopodobieństwo).
Studia i wojsko w żadnym wypadku się nie wykluczają może poza faktem, że w naszym kraju taka instytucja jak armia od 20 lat nie istnieje.
Katolickość kulu sprowadza się w zasadzie do tego, że jest on katolicki z nazwy oraz finansowany z tacowego na które wrzuca banda naiwniaków przekonana o "świętości" tej uczelni. Ostatecznie nie rozumiem czemu miałbym tam nie iść skoro uczelnia sama w sobie oferuje jeden z wyższych poziomów kształcenia w polsce na kierunku, który mnie interesuje? Nie jest to bynajmniej teologia czy inna nauka o miłosierdziu bożym. Oczywiście to tylko założenie. Realnie rzecz biorąc nie widzi mi się studiowanie ani nawet przebywanie dłużej niż 10 minut w miejscu czy instytucji, która w członie swojej nazwy ma słowo "katolickie" czy każde inne pokrewne. Jako ciekawostkę podam, że swego czasu bodaj sam kyro rozważał studia na tej właśnie uczelni :lol2: .
Z Aber wszystko porządku, poza zasadniczym faktem, że w tej mnogości oferowanych kierunków nie ma praktycznie nic co by mnie bezpośrednio interesowało. Jest Computer Graphics, które obejmuje również projektowanie gier, jednak jak mówiłem nie chciałbym tak pracować. Jest też International Politics & Military History, który ponoć oferuje jeden z najlepszych wydziałów w kraju i to by było atrakcyjne, gdyby nie fakt że na AON mam ściśle wojskowy kierunek, który obejmuje w jakiejś części również to + jeszcze więcej rzeczy na których mi zależy. Aber z pewnością jest zajebiste co potęguje lokacja - 2 tyś kilometrów od tego pierdolonego katolickiego zaścianka no ale jednak nie chciałbym skończyć jak ten student co "coś" studiuje bo tak trzeba, rodzice wysłali czy coś.
 

Sulejman

Sulejman

Użytkownicy
Piotrek
posty237
Propsy229
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Piotrek
@Grender Masz zamiar iść tam do was do budowlanki, czy jak? Idź do poligrafa, mamy turnieje w cs'a z nauczycielami :lol:
 

Klark Cent

Klark Cent

Użytkownicy
posty706
Propsy654
  • Użytkownicy

Klark Cent

Studia
#16 2010-12-30, 22:48(Ostatnia zmiana: 2010-12-30, 22:51)
Nie łam się Thoro KUL jest kul xd

btw ja mam zamiar złożyć papiery na KUL więc prosze mi nie stękać xD
 

sauron
  • Gość

sauron
Gość

Studia
#17 2010-12-30, 22:49(Ostatnia zmiana: 2010-12-30, 22:55)
Cytat: Thoro link=topic=12638.msg126900#msg126900#msg126900#msg126900 date=1293745360
...Ciekawi mnie po prostu czemu "serdecznie żałujesz" podjętych wyborów...

ale raz piszę że żałuję innym razem że nie... nie wiem thoro to jest zbyt nieokreślone. określone decyzje z jednej strony mnie cieszą z drugiej chęć pozostania na uczelni i niezrealizowanie tego marzenia jest trochę smutna. a na wojskowego to się chyba nie nadajesz, predyspozycje że się lubi guny to trochę za mało żeby służyć w armii państwa którym się gardzi. skończy się tym że po kilku latach uznasz ten czas za stracony, odejdziesz i zostaniesz z niczym mając co prawda zawód.
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Cytat: Buła link=topic=12638.msg126894#msg126894#msg126894#msg126894 date=1293743782
I props za fragment o Kyro.
Tak Cie ta zazdrosc zzera? Daj spokoj.

Cytat: kazzmir link=topic=12638.msg126897#msg126897#msg126894#msg126894 date=1293744713
zawsze chciałem zostać na uczelni i tam pracować
Broda by Ci pasowala :lol2:

Cytat: Thoro link=topic=12638.msg126900#msg126900#msg126894#msg126894 date=1293745360
Jako ciekawostkę podam, że swego czasu bodaj sam kyro rozważał studia na tej właśnie uczelni :lol2: .
Dobra dobra. Tylko bez prania brudow :D

Cytat: Thoro link=topic=12638.msg126900#msg126900#msg126894#msg126894 date=1293745360
Aber z pewnością jest zajebiste co potęguje lokacja - 2 tyś kilometrów od tego pierdolonego katolickiego zaścianka no ale jednak nie chciałbym skończyć jak ten student co "coś" studiuje bo tak trzeba, rodzice wysłali czy coś.
Ja Ci moge plusy wypisac, ale nie tu, bo to za bardzo mierzi Bule.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

sauron
  • Gość
wiesz thoro, jeszcze mi się przypomniało. na studia z powodu pracy, poszedłem na zaoczne, koszt był spory 3k rocznie, kasę jednak dostałem tylko na to żeby iść na geografię, gdy naprawdę chciałem studiować religioznawstwo. pewnie dlatego w cholere olewałem szkołę i w końcu wyjechałem. więc w zasadzie to jednak cieszę się że nie zostałem geografem :D
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry