OTO POLSKA 1181624 5881

O temacie

Autor Thoro

Zaczęty 19.09.2010 roku

Wyświetleń 1181624

Odpowiedzi 5881

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytat: Fartuess link=topic=11457.msg112382#msg112382#msg112382#msg112382 date=1285071365
jam jest niczym latarnia aleksandryjska :P

suchar za sucharem. more.
 

mgr Fartuess

mgr Fartuess

Użytkownicy
Kiedyś to były czasy!
posty1485
Propsy890
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kiedyś to były czasy!
@kazzmir

chyba masztem ;)

@koziek

odpuść sobie dowcipy na poziomie podstawówki :P
 
Popisuje się ciągle menda jedna...

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Przypadkiem znalazłem kilka innych fajnych zdjęć ilustrujących ten cud boży tak więc dodaje.







kusznicy

krzyż antena



niesamowite.
 

DzikiBen

DzikiBen

Użytkownicy
Niewielki Mistrz Gothica
posty638
Propsy602
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Niewielki Mistrz Gothica
zjebiste
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
ciekawe kiedy pojawia sie takie czerwone uniformy na allegro :ok:
 

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
zamiast słit foci jezusa mogli dać tam te białe krzyże, bardziej by się w oczy rzucało
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytat: Wowoz link=topic=11457.msg112840#msg112840#msg112840#msg112840 date=1285408671
ciekawe kiedy pojawia sie takie czerwone uniformy na allegro :ok:

już mówiłem darkowi, że to byłby hit allegro.
 

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
Może lepiej niech się ubiorą w długie szaty z szpiczastym, wysokim kapturem i napisem KKK - Kocham Kościół Katolicki. Ale przy tych pelerynach też wszystkie inne marsze robią się malutkie.
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Ja wiem kim oni są!
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja

Adanos
Administrator

OTO POLSKA
#49 2010-10-10, 19:26(Ostatnia zmiana: 2010-10-10, 19:26)
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/walka-o-krzyz/zbiera-sie-tlum-przed-palacem-prezydenckim-przynie,1,3729339,wiadomosc.html

COME BACK!!!

Wiem, że to trochę nie w temacie, ale nie chciało mi się zakładać nowego.

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu

Buła

OTO POLSKA
#50 2010-10-10, 19:41(Ostatnia zmiana: 2010-10-10, 19:44)

Ten wygląda jakby przeładowywał magazynek i szykował się do wystrzału.


Cytat: Adanos link=topic=11457.msg114233#msg114233#msg114233#msg114233 date=1286731572
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/walka-o-krzyz/zbiera-sie-tlum-przed-palacem-prezydenckim-przynie,1,3729339,wiadomosc.html

COME BACK!!!

Wiem, że to trochę nie w temacie, ale nie chciało mi się zakładać nowego.
To było fajne i śmieszne na początku, teraz się już przejadło tak jak "ALE URWAŁ".
Olewam.
 

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka
Cytat: Buła link=topic=11457.msg114234#msg114234#msg114234#msg114234 date=1286732463
Ten wygląda jakby przeładowywał magazynek i szykował się do wystrzału.
Bo to polska partyzantka kurwa!

sauron
  • Gość

sauron
Gość

OTO POLSKA
#52 2010-10-12, 16:09(Ostatnia zmiana: 2010-10-12, 16:11)
wydaje się że problem z głowy :lol2:  
http://politykier.pl/kat,1025795,wid,12750370,wiadomosc.html?ticaid=5b0c8

Cytuj
W przypadku Syna Bożego wyrok zapadł i został wykonany. W historii świata nie jest znany inny przypadek zmartwychwstania, by można było ustalić, czy po dokonaniu cudu, kartoteka staje się czysta. Tak więc zanim nie zostanie zmieniona konstytucja, Jezus nie zostanie parlamentarzystą ani tym bardziej prezydentem Polski. Ale jak ma się sprawa z królowaniem?
 

emace

emace

Użytkownicy
czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
posty404
Propsy297
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
A JA JESTEM ZA !

Panowanie Chrystusa nad człowiekiem przenika całą jego  rzeczywistość osobową, społeczną, gospodarczą i polityczną. A uznanie  bądź nie uznanie Jego godności i władzy królewskiej decyduje o tym,  jakimi prawami dany człowiek czy naród będzie się rządził i jakie owoce  tych rządów będzie zbierał. Tak więc w rzeczywistości duchowej,  objawionej nam przez Boga, Intronizacja jako akt uznania nad sobą Jezusa  Króla i poddania się pod Jego władzę jest pierwszym i podstawowym  wymogiem wiary chrześcijańskiej.

WIĘC PYTAM, CZEMU NIE ?

:idea:
 





Podobno pewien nekromanta znany pod pseudonimem Xardas jako jedyny poznał imię niejakiego Bezia. Rzekomo za tę informację zobowiązał się ożywiać zabitych przez niego NPC-ów do kolejnych części gry.

Kudlik

Kudlik

Użytkownicy
Les Paul
posty364
Propsy55
  • Użytkownicy
  • Les Paul
Bo nasz kraj jest wolno wyznaniowy, dlatego nie każdy życzy sobie tego aby jakiś dżizas rządził naszym krajem. To jest po prostu parodia panstwa, cyrk i nie wiem co kurwa jeszcze...
Kto sie w ogóle godzi na takie parady?  :facepalm:
 

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso

Zkirtaem
Moderator

OTO POLSKA
#55 2010-10-12, 20:27(Ostatnia zmiana: 2010-10-12, 20:28)
jak wolne konopie wywalczyły swoje prawa do paradowania w sądzie, to takie matki boskie imienia jezusa chrystusa nazarejskiego króla polski i ziem podległych dostaliby odszkodowanie dla każdego protestanta osobno.
 

emace

emace

Użytkownicy
czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
posty404
Propsy297
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?

emace

OTO POLSKA
#56 2010-10-13, 08:53(Ostatnia zmiana: 2010-10-13, 08:55)
Cytat: Kudlik link=topic=11457.msg114524#msg114524#msg114524#msg114524 date=1286906646
Bo nasz kraj jest wolno wyznaniowy, dlatego nie każdy życzy sobie tego aby jakiś dżizas rządził naszym krajem. To jest po prostu parodia panstwa, cyrk i nie wiem co kurwa jeszcze...
Kto sie w ogóle godzi na takie parady?  :facepalm:

a powiedz mi co Jezus ma wspólnego z religią ? oprócz tego, że kościół używa go sobie jako ikony do głoszenia jakiś nagiętych doktryn ?. Kościół zniecheca do Jezusa i Boga. jezus to był wywrotowiec, a Bóg nieczym nie różni sie od Twojego ojca. Nie myl wspaniałej i ciekawej historii spisanej w bibli z nowymi ideologiami które głosi kościół.  

Cytuj
dlatego nie każdy życzy sobie tego aby jakiś dżizas rządził naszym krajem

myślisz że kazałby nam się modlić, klęczec przez pół dnia i spiewać pieśni przez całe weekendy ? prawdziwy jezus nie jest beksą, a w naszych marketach kupowałby... neewsweek
 





Podobno pewien nekromanta znany pod pseudonimem Xardas jako jedyny poznał imię niejakiego Bezia. Rzekomo za tę informację zobowiązał się ożywiać zabitych przez niego NPC-ów do kolejnych części gry.

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Cytuj
a powiedz mi co Jezus ma wspólnego z religią ? oprócz tego, że kościół używa go sobie jako ikony do głoszenia jakiś nagiętych doktryn ?. Kościół zniecheca do Jezusa i Boga. jezus to był wywrotowiec, a Bóg nieczym nie różni sie od Twojego ojca. Nie myl wspaniałej i ciekawej historii spisanej w bibli z nowymi ideologiami które głosi kościół.
Zawsze myślałem, że to Chrystus założył Kościół... A przez jakie to nowe ideologie, które głosi Kościół, zniechęcają do Jezusa i Boga?

emace

emace

Użytkownicy
czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
posty404
Propsy297
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?

emace

OTO POLSKA
#58 2010-10-13, 10:18(Ostatnia zmiana: 2010-10-13, 11:20)
Cytat: Adanos link=topic=11457.msg114569#msg114569#msg114569#msg114569 date=1286953988
Zawsze myślałem, że to Chrystus założył Kościół... A przez jakie to nowe ideologie, które głosi Kościół, zniechęcają do Jezusa i Boga?

Przecież dzisiejszy kościoł nie jest dokładnie taki sam jak tamten, założony przez Jezusa. ideologie nie tyle zniechęcają, co nastruj panujący w kościele, zdecydowanie to drugie, przynajmniej w moim odczuciu. Mnie nie kręci klęczenie przez 50% mszy, śpiewanie przez 80% mszy, gdzie w tym wszystkim treść? tak, wbrew pozorom, to własnie kazania powinny być osią mszy, a nie modły, które się wnosi patrząc w bliżej nieokreślony punkt na niebie, wykrzywiając przy tym twarz, w jakimś groteskowym grymasie, przypominającą mi minę chorego osła. Lamenty, płacz, płaczliwe błagania, zawodzenie, i nawoływania... wreszcie smutne pieśni. Jeszcze raz powtarzam, Jezus nie był beksą, jakimś może bratem Ani z ZielonegoWzgórza, tylko buntownikiem. Bóg oprócz tego, że jest kochający, surowy a przez to automatycznie sprawiedliwy, to również jest niezłym jajcarzem. Obydwoje to nie jakieś baby :)  

Na reformację kościoła będziemy czekać do momentu kiedy odejdzie ostatni emeryt.

Co do ideologii, co jest dla ciebie ważniejsze, to co wymyślił człowiek, czy to co powiedział Bóg ? Bo chyba nie jest dla ciebie nowowścią, że kościół bierze z biblii tylko to co potrzebne w danej epoce, nie raz przekręcając to co jest tam napisane ? na potrzeby indoktrynacji ?

1) Celibat na przykład. wg histori chodziło o majątki, by nie wychodziły poza kościół, dziś ? jak się o tym mówi głośno ?

2) Wtedy, para mogła współżyć w każdym wieku, pod warunkiem, że dana para zostanie ze sobą do końca życia, dziś ? po ślubie, nie ważne czy kłamią podczas przysięgania czy nie.

3) czyścia wg biblii nie ma.

4) już nie wspomnę o wywaleniu jednego przykazania bożego, z 11 przykazań bożych

itd.

edit:
ciekawostka: słowo chrześcijanin nie pochodzi od słowa chrzest, tylko od słowa Chrystus, a chrześcijanin nie należy do kościoła tylko do chrystusa. Katolik nie pwoinien mówić o sobie, że jest chrześcijaninem, bo nalezy do kościoła. Słowo "chrzest" występuje w Biblii tylko siedem razy.

często słyszę, że stary testament jest udziwniony i barbarzyński, ok... ale to nie szkodzi ufac Bogu, w jego plan. zaufałem i rozumiem słuszność dopuszczania przez Boga do kataklizmów, a nawet do "obdarowywania" płodów deformacjami... ale to inny temat, inny kontekst.

dobra... koniec z duplikowaniem słowa "Jezus" bo mnie za nienormalnego weźmiecie, za fanatyka :)  w tym kraju, katolicy nie lubią słowa jezus na codzień. Mam tylko nadzieję, że udało mi się to, w miare po męsku przedstawić.
 





Podobno pewien nekromanta znany pod pseudonimem Xardas jako jedyny poznał imię niejakiego Bezia. Rzekomo za tę informację zobowiązał się ożywiać zabitych przez niego NPC-ów do kolejnych części gry.

sauron
  • Gość
pani joanna chciała dać kurskiemu  :lol2:  

Cytuj
Gdyby nie to, że syn mnie zatrzymał, to bym zeszła i dała temu Kurskiemu - denerwuje się pani Joanna

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8500553,_Czujemy_sie_jak_na_cmentarzu____skarza_sie_mieszkancy.html
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry