Facjatki 382338 1571

O temacie

Autor Żelazko

Zaczęty 7.06.2010 roku

Wyświetleń 382338

Odpowiedzi 1571

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Ja jebe te oczy, jakbys jeszcze byl Norwezka to mialbys u mnie darmowe lizanie psiochy. :lol2:
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytat: Kyroman link=topic=10321.msg121142#msg121142#msg121142#msg121142 date=1291060933
Uwaga! :D


Sweet focia z Gramadnym Krasnym Niedwiediem :lol:

Przez chwile pomyślałem, że zwiększyłeś masę
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Nie.

Juz wyjasniam: Gramadnyj Krasnyj Niedwiad to Oleg, Rusek ktorego wyjebali z uniwersytetu po pierwszym roku, a ktory wmawia caly czas rodzicom ze jest juz na trzecim i ze pracuje dla Microsoftu. Mnie pytal, jak nagrywac filmiki na komputerze, nigdy nie slyszal o programach typu Fraps. Mieszka z moimi znajomymi, wspoldzieli z nimi kuchnie, kradnie im zarcie z lodowki, papier toaletowy i kosmetyki z lazienki. Mi raz przegrzebal plecak jak nieopatrznie zostawilem go w schowku sprzataczek (znajomi mieszkaja w pokoju w "piwnicy" hotelu). Jest komunista, wielbi Stalina, mowi, ze wszystkie nacje powinny wymrzec lub sluzyc Rosji Radzieckiej. Nie zostal jeszcze wyjebany tylko dlatego, ze znajomi kryja Romana, ktory mieszka u niego na czarno, a konkretne sypia z laptopem na kolanach w kiblu, bo u Olega za bardzo smierdzi.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
ja pierdole :lol2:
 

Diegomir

Diegomir

Użytkownicy
Gnój
posty196
Propsy255
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Gnój
http://img695.imageshack.us/img695/3966/008zcz.jpg

ale ja bede mial na czym uciekac przed koreanczykami

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka

KolegaZWojska
Rzeka

Facjatki
#45 2010-11-29, 22:06(Ostatnia zmiana: 2010-11-29, 22:12)
Cytat: Kyroman link=topic=10321.msg121161#msg121161#msg121161#msg121161 date=1291063227
Juz wyjasniam: Gramadnyj Krasnyj Niedwiad to Oleg, Rusek ktorego wyjebali z uniwersytetu po pierwszym roku, a ktory wmawia caly czas rodzicom ze jest juz na trzecim i ze pracuje dla Microsoftu. Mnie pytal, jak nagrywac filmiki na komputerze, nigdy nie slyszal o programach typu Fraps. Mieszka z moimi znajomymi, wspoldzieli z nimi kuchnie, kradnie im zarcie z lodowki, papier toaletowy i kosmetyki z lazienki. Mi raz przegrzebal plecak jak nieopatrznie zostawilem go w schowku sprzataczek (znajomi mieszkaja w pokoju w "piwnicy" hotelu). Jest komunista, wielbi Stalina, mowi, ze wszystkie nacje powinny wymrzec lub sluzyc Rosji Radzieckiej. Nie zostal jeszcze wyjebany tylko dlatego, ze znajomi kryja Romana, ktory mieszka u niego na czarno, a konkretne sypia z laptopem na kolanach w kiblu, bo u Olega za bardzo smierdzi.

Dość raczej ciężki przypadek.

Cytat: Diegomir  link=topic=10321.msg121168#msg121168#msg121161#msg121161 date=1291064590
ale ja bede mial na czym uciekac przed koreanczykami

Ale żeś się zgarbił.

@Edit: W sensie, widać na zdjęciu wyraźnie, że nie jeździsz zbyt często.

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Wiadomosc z ostatniej chwili: landlady/wlascicielka hotelu przyszla dzis do Olega, zastala tylko Romana, Roman sie przyznal ze tam mieszka, babka powiedziala ze spoko, tylko niech zaplaci za ten tydzien. Przy okazji zabrala laptopa i paszport Olega i poszla. :lol2:
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
kurwa, fascynujące te twoje walijskie życie :D
 

DzikiBen

DzikiBen

Użytkownicy
Niewielki Mistrz Gothica
posty638
Propsy602
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Niewielki Mistrz Gothica
Ale żylasty koń :lol:
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1123.snc4/148582_168685843163989_100000677243888_373254_6381904_n.jpg

Mam nadzieję, że doskonała pod każdym względem gitara nie odwróci waszej uwagi od mojej mordy :D
 

Vierzba

Vierzba

Użytkownicy
Seba
posty590
Propsy1408
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Seba

Vierzba

Facjatki
#50 2010-11-30, 00:14(Ostatnia zmiana: 2010-11-30, 00:16)
myślałem że jesteś mniejszą rockową piczą. Na foci tego nie widać, ale założę się że masz pełną garderobę rurek obcisłych w kroczu przez co nie masz dużego chuja. :*

Bardzo ładnie, zostawiam 5 :****************** ;dddddd


Kto jest za tym, żeby zmienić nazwę tematu na stare dobre "Pokaż mordę"? Jakoś bardziej pasuje do zawartości
 

Żelazko

Żelazko

Użytkownicy
Alt Mac Dupy
posty1099
Propsy1208
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Alt Mac Dupy

Żelazko

Facjatki
#51 2010-11-30, 05:22(Ostatnia zmiana: 2012-03-10, 20:59)
Z tego że wywaliłem z pierwszego posta swoje mordy dam jeszcze raz. Dwa zdjęcia są z 2007 roku  :lol:  a jedno aktualne w miarę :P

Vierzba chciałem zmienić na tą nazwę temat, ale nie można edytować sowich nazw tematów :<
O ile się nie ma uprawnień pewnie....

Diegomir

Diegomir

Użytkownicy
Gnój
posty196
Propsy255
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Gnój
Cytuj
Ale żeś się zgarbił.

Po dwóch godzinach na przemian stęp, kłus, galop pozwoliłem sobie na chwile odpoczynku :D

A kon jest spasiony raczej a nie zylasty


Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Zrob mase to pogadamy :D
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Taka prawda. Bez masy nie masz co wychodzić z domu. Masa + Roket Fjul uczynią z Ciebie człowieka, którym defacto jeszcze nie jesteś. Tak w ogóle to wyglądasz jak szarak i trochę się Ciebie boje :( : http://www.google.com/images?q=the+greys&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&hl=pl&tab=wi&biw=1920&bih=891
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny

Wowoz

Facjatki
#56 2010-12-01, 22:15(Ostatnia zmiana: 2010-12-01, 22:16)
Panowie, jak człowiek bez masy dostał admina :lol2:
Po co nam zycie będąc chudym?
 

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka
Masz Wąwóz cwelu, zaktualizuj se avek.



Możecie od razu przyznać mi pucharek za ten konkurs piękności.

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Możecie od razu przyznać mi pucharek za ten konkurs piękności.
Nie nie, bez konkurencji nie ma opcji. Wychodzę mu naprzeciw! :lol2:  :lol2:
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny

Wowoz

Facjatki
#59 2010-12-01, 22:33(Ostatnia zmiana: 2010-12-01, 22:45)
@kzw.
Nie bo nie widać skwarka : D

Edit:
https://www.youtube.com/watch?v=WE3d2GHBuvQ
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry