Facjatki 313317 1570

O temacie

Autor Żelazko

Zaczęty 7.06.2010 roku

Wyświetleń 313317

Odpowiedzi 1570

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2558
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Ja jebe te oczy, jakbys jeszcze byl Norwezka to mialbys u mnie darmowe lizanie psiochy. :lol2:

Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3320
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytat: Kyroman link=topic=10321.msg121142#msg121142#msg121142#msg121142 date=1291060933
Uwaga! :D

Sweet focia z Gramadnym Krasnym Niedwiediem :lol:

Przez chwile pomyślałem, że zwiększyłeś masę

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
posty2558
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nie.

Juz wyjasniam: Gramadnyj Krasnyj Niedwiad to Oleg, Rusek ktorego wyjebali z uniwersytetu po pierwszym roku, a ktory wmawia caly czas rodzicom ze jest juz na trzecim i ze pracuje dla Microsoftu. Mnie pytal, jak nagrywac filmiki na komputerze, nigdy nie slyszal o programach typu Fraps. Mieszka z moimi znajomymi, wspoldzieli z nimi kuchnie, kradnie im zarcie z lodowki, papier toaletowy i kosmetyki z lazienki. Mi raz przegrzebal plecak jak nieopatrznie zostawilem go w schowku sprzataczek (znajomi mieszkaja w pokoju w "piwnicy" hotelu). Jest komunista, wielbi Stalina, mowi, ze wszystkie nacje powinny wymrzec lub sluzyc Rosji Radzieckiej. Nie zostal jeszcze wyjebany tylko dlatego, ze znajomi kryja Romana, ktory mieszka u niego na czarno, a konkretne sypia z laptopem na kolanach w kiblu, bo u Olega za bardzo smierdzi.

Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3320
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
ja pierdole :lol2:

Diegomir

Diegomir

Użytkownicy
Gnój
posty194
Propsy255
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Gnój
http://img695.imageshack.us/img695/3966/008zcz.jpg

ale ja bede mial na czym uciekac przed koreanczykami

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1100
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka

KolegaZWojska
Rzeka

Facjatki
#45 2010-11-29, 22:06(Ostatnia zmiana: 2010-11-29, 22:12)
Cytat: Kyroman link=topic=10321.msg121161#msg121161#msg121161#msg121161 date=1291063227
Juz wyjasniam: Gramadnyj Krasnyj Niedwiad to Oleg, Rusek ktorego wyjebali z uniwersytetu po pierwszym roku, a ktory wmawia caly czas rodzicom ze jest juz na trzecim i ze pracuje dla Microsoftu. Mnie pytal, jak nagrywac filmiki na komputerze, nigdy nie slyszal o programach typu Fraps. Mieszka z moimi znajomymi, wspoldzieli z nimi kuchnie, kradnie im zarcie z lodowki, papier toaletowy i kosmetyki z lazienki. Mi raz przegrzebal plecak jak nieopatrznie zostawilem go w schowku sprzataczek (znajomi mieszkaja w pokoju w "piwnicy" hotelu). Jest komunista, wielbi Stalina, mowi, ze wszystkie nacje powinny wymrzec lub sluzyc Rosji Radzieckiej. Nie zostal jeszcze wyjebany tylko dlatego, ze znajomi kryja Romana, ktory mieszka u niego na czarno, a konkretne sypia z laptopem na kolanach w kiblu, bo u Olega za bardzo smierdzi.

Dość raczej ciężki przypadek.

Cytat: Diegomir  link=topic=10321.msg121168#msg121168#msg121161#msg121161 date=1291064590
ale ja bede mial na czym uciekac przed koreanczykami

Ale żeś się zgarbił.

@Edit: W sensie, widać na zdjęciu wyraźnie, że nie jeździsz zbyt często.

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
posty2558
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wiadomosc z ostatniej chwili: landlady/wlascicielka hotelu przyszla dzis do Olega, zastala tylko Romana, Roman sie przyznal ze tam mieszka, babka powiedziala ze spoko, tylko niech zaplaci za ten tydzien. Przy okazji zabrala laptopa i paszport Olega i poszla. :lol2:

Mark Twain

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2178
Propsy1686
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
kurwa, fascynujące te twoje walijskie życie :D

DzikiBen

DzikiBen

Użytkownicy
Niewielki Mistrz Gothica
posty638
Propsy602
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Niewielki Mistrz Gothica
Ale żylasty koń :lol:

mgr inż. Aztek

mgr inż. Aztek

Użytkownicy
Lord of Cinder
posty2958
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Lord of Cinder
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1123.snc4/148582_168685843163989_100000677243888_373254_6381904_n.jpg

Mam nadzieję, że doskonała pod każdym względem gitara nie odwróci waszej uwagi od mojej mordy :D

Praise the Sun
Cennik
-10% warna: 10 propsów (każde kolejne 10% 5 propsów)                                                        usunięcie niewygodnego posta: 20 propsów
+10% dla wybranego użytkownika: 25 propsów                                                                                              ban dla wybranego użytkownika: 100 propsów
steam | last.fm | Nowy, lepszy lider RBT

Vierzba

Vierzba

Użytkownicy
Seba
posty590
Propsy1408
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Seba

Vierzba

Facjatki
#50 2010-11-30, 00:14(Ostatnia zmiana: 2010-11-30, 00:16)
myślałem że jesteś mniejszą rockową piczą. Na foci tego nie widać, ale założę się że masz pełną garderobę rurek obcisłych w kroczu przez co nie masz dużego chuja. :*

Bardzo ładnie, zostawiam 5 :****************** ;dddddd

Kto jest za tym, żeby zmienić nazwę tematu na stare dobre "Pokaż mordę"? Jakoś bardziej pasuje do zawartości

Żelazko

Żelazko

Użytkownicy
Alt Mac Dupy
posty1094
Propsy1207
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Alt Mac Dupy

Żelazko

Facjatki
#51 2010-11-30, 05:22(Ostatnia zmiana: 2012-03-10, 20:59)
Z tego że wywaliłem z pierwszego posta swoje mordy dam jeszcze raz. Dwa zdjęcia są z 2007 roku  :lol:  a jedno aktualne w miarę :P

Vierzba chciałem zmienić na tą nazwę temat, ale nie można edytować sowich nazw tematów :<
O ile się nie ma uprawnień pewnie....

Diegomir

Diegomir

Użytkownicy
Gnój
posty194
Propsy255
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Gnój
Ale żeś się zgarbił.

Po dwóch godzinach na przemian stęp, kłus, galop pozwoliłem sobie na chwile odpoczynku :D

A kon jest spasiony raczej a nie zylasty

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3712
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Zrob mase to pogadamy :D

Thoro

Thoro

The Modders
posty3320
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
Taka prawda. Bez masy nie masz co wychodzić z domu. Masa + Roket Fjul uczynią z Ciebie człowieka, którym defacto jeszcze nie jesteś. Tak w ogóle to wyglądasz jak szarak i trochę się Ciebie boje :( : http://www.google.com/images?q=the+greys&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&hl=pl&tab=wi&biw=1920&bih=891

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3712
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny

Wowoz

Facjatki
#56 2010-12-01, 22:15(Ostatnia zmiana: 2010-12-01, 22:16)
Panowie, jak człowiek bez masy dostał admina :lol2:
Po co nam zycie będąc chudym?

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1100
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka
Masz Wąwóz cwelu, zaktualizuj se avek.

Możecie od razu przyznać mi pucharek za ten konkurs piękności.

mgr inż. Aztek

mgr inż. Aztek

Użytkownicy
Lord of Cinder
posty2958
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Lord of Cinder
Możecie od razu przyznać mi pucharek za ten konkurs piękności.
Nie nie, bez konkurencji nie ma opcji. Wychodzę mu naprzeciw! :lol2:  :lol2:

Praise the Sun
Cennik
-10% warna: 10 propsów (każde kolejne 10% 5 propsów)                                                        usunięcie niewygodnego posta: 20 propsów
+10% dla wybranego użytkownika: 25 propsów                                                                                              ban dla wybranego użytkownika: 100 propsów
steam | last.fm | Nowy, lepszy lider RBT

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3712
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny

Wowoz

Facjatki
#59 2010-12-01, 22:33(Ostatnia zmiana: 2010-12-01, 22:45)
@kzw.
Nie bo nie widać skwarka : D

Edit:
https://www.youtube.com/watch?v=WE3d2GHBuvQ

0 użytkowników
Do góry