Wiedźmin 2 114827 539

O temacie

Autor

Zaczęty 18.09.2009 roku

Wyświetleń 114827

Odpowiedzi 539

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
 

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
Coraz lepiej upodabniają go do książki - opaska na włosach. Może i wypuścili to specjalnie, zawsze "WYCIEKŁO" brzmi ciekawiej, niż "WYPUSZCZONO W ENTERNET"...
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
a czy to takie ważne czy zostało wypuszczone, czy zaprosili do siebie świadków jechowa a ci pokrętnie zgrali wszystko na płyty i poszli zbawiać gdzie indziej? dyskutujmy o treści materiału a nie przyczynach jego publikacji bo znając życie zaraz temat poleci w stronę snucia teorii spiskowych i hipotez o tym co dzieje się u cdp.
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Nie podobają mi się animacje biegania i rozmów. Reszta ładnie się prezentuje, tylko mam nadzieję, że nie spieprzą znowu tego super-innowacyjnego i jakże dynamicznego trybu walki.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
animacje sa z w1
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
No i jakoś tak brzydko to wygląda.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
że grafika? jest zajebiście. i widać że w końcu gra nabrała takiej dynamiki i... "epickości", po prostu czuć że coś się dzieje a nie "idzie zenek do waldka i mówi siema a w tle sra pies"
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Nie, miałem na myśli te kilka konkretnych animacji.
 

Kudlik

Kudlik

Użytkownicy
Les Paul
posty364
Propsy55
  • Użytkownicy
  • Les Paul

Kudlik

Wiedźmin 2
#8 2009-09-18, 20:11(Ostatnia zmiana: 2009-09-18, 20:12)
To nie Gothic, że jak to ująłęś: "idzie zenek do waldka i mówi siema a w tle sra pies" Tam gra miała ciekawą fabułę i cięte dialogi, jedynie można się lekko przyczepić do grafiki, która i tak jak dla mnie jest bardzo znośna. Jeśli zachowają klimat i nadal będą tak, jak to powinno być w wiedźminie i jak bywa w życiu codziennym, rzucać umiejętnie "kurwami", to chwała im...
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja

Adanos
Administrator

Wiedźmin 2
#9 2009-09-19, 10:54(Ostatnia zmiana: 2009-09-19, 10:54)
Moda na asasynów wciąż trwa :lol2:  No ładnie to wygląda. Widać że będzie to kontynuacja i wyjaśnienie scenki z outra.

Veto

Veto

Użytkownicy
posty369
Propsy19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nadal włosy przechodzą przez głowę :)
Jak na razie wszystko jakieś takie przesadnie skopiowane W1 tylko pysk ma brzydszy, ale zbroję fajną.
niedawno na gamezillli pisali, że mają kontakt z przeciekiem Reda wg. którego pierwsze materiały dotyczące W2 miały właśnie się ukazać pod koniec września. Ciekawe, czy to chodziło o to, czy może coś więcej.
 

Kudlik

Kudlik

Użytkownicy
Les Paul
posty364
Propsy55
  • Użytkownicy
  • Les Paul
Nie podobają mi się animacje biegania i rozmów. Reszta ładnie się prezentuje, tylko mam nadzieję, że nie spieprzą znowu tego super-innowacyjnego i jakże dynamicznego trybu walki.


Cytat: Oficjalne stanowisko CD Projekt RED\'
"Oczywiście nie będę zaprzeczał faktom. Film, który wczoraj pojawił się w Internecie przedstawia nasz najnowszy projekt, Wiedźmina 2, nad którym pracujemy już od jakiegoś czasu. Stworzyliśmy go pół roku temu, na potrzeby prezentacji pierwszej grywalnej wersji tytułu. " powiedział Adam Kiciński, szef studia CD Projekt RED. "W chwili obecnej trwają poszukiwania potencjalnego wydawcy (lub wydawców) dla tego tytułu, a sam wyciek jest niekontrolowanym efektem ubocznym tych działań. Na dzień dzisiejszy powstrzymujemy się od wszelkich komentarzy odnośnie samej gry.”.
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Ok, nie czytałem tekstów po prostu, tylko obejrzałem filmik :) .
 

Kudlik

Kudlik

Użytkownicy
Les Paul
posty364
Propsy55
  • Użytkownicy
  • Les Paul
Nie no, spoko, tylko napisałem, żeby było wiadome wszystkim, że przez pół roku mogło się "troszkę" zmienić to i owo.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
 

Kudlik

Kudlik

Użytkownicy
Les Paul
posty364
Propsy55
  • Użytkownicy
  • Les Paul
Ciekawie się prezentuje :(
 


Veto

Veto

Użytkownicy
posty369
Propsy19
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Veto

Wiedźmin 2
#17 2009-11-21, 21:07(Ostatnia zmiana: 2009-11-21, 21:08)
Liczę na więcej zapożyczeń z GoW przy walkach z bossami ;)
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
A ja chciałbym, żeby było więcej przygody, a nie ratowania świata... W co niestety wątpię...

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
większa swoboda działań i swobodnej gry na miarę tej z serii gothic czy mount i blade
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry