Bitwa 7a - Kusze i łuki 95136 266

O temacie

Autor Żadna Głupia Spółgłoska

Zaczęty 30.05.2011 roku

Wyświetleń 95136

Odpowiedzi 266

Mark56

Mark56

Moderator
som veľký magič
posty1632
Propsy1846
ProfesjaAnimator
  • Moderator
  • som veľký magič
dzivne bo ze jej niema ja juz od wczoraj niepoprawielem bo myszlalem ze juz koniec
 



Cedric

Cedric

Użytkownicy
posty782
Propsy1084
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Chyba możemy zaczynać
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Bitwa 7a - Kusze i łuki
#263 2011-06-19, 15:49(Ostatnia zmiana: 2011-06-19, 16:19)
Dobra, ja już piszę temat i zbieram wszystkie screeny i triscounty. Jakby ktoś był przeciw to najwyżej opublikuje się dopiero potem, bo przygotowanie tego to i tak dłuższa chwilka.

Dobrze byłoby gdyby ci którzy tego nie zrobili, podali ostateczną ilość tris. Nie znalazłem tego u Cedrica, Kolegi i LeePabisa. Fahren nie dał żadnego obrazka do którego dało by się wyszukać miniaturki - na razie dałem gołe linki.

Dracon

Dracon

Użytkownicy
posty1068
Propsy904
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Update metalu na kuszy. Av, jak możesz, to wrzuć.






Triscount 560, bez zmian.
 
,,Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. A taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.''

Wiktor Suworow, Akwarium

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Bitwa 7a - Kusze i łuki
#265 2011-06-19, 16:47(Ostatnia zmiana: 2011-06-19, 17:08)
http://themodders.org/index.php?/topic/14490-ankieta-7a-kusze-i-luki/page__mode__show

Udało mi się pozałatwiać miniaturki do wszystkich oprócz Fahrena. Są podobnej wielkości więc nie ma chyba potrzeby tworzenia nowych.
Opublikowano bardzo różne ilości screenów, dlatego żeby było w miarę sprawiedliwie i estetycznie wysyłałem tyle żeby u każdego się mieściły w jednej linii, inaczej kilka obcinałem lub tekstury zamieszczałem pod linkiem tekstowym. Gdyby komuś zależało na którymś z obciętym niech napisze na którym, to ja albo któryś moderator doda jako kolejny link.

Aha, screeny sortowałem według ilości tris.

Na głosowanie dać tydzień?

//edit: no to w poście ani Blipie nic nie piszę, potem Kyro albo ktoś z administracji zdecyduje ;]

Cedric

Cedric

Użytkownicy
posty782
Propsy1084
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Cedric

Bitwa 7a - Kusze i łuki
#266 2011-06-19, 17:04(Ostatnia zmiana: 2011-06-19, 17:04)
Moim zdaniem tydzień to nawet za dużo ,ale niech będzie
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry