Mroczne Tajemnice 2.0 103182 224

O temacie

Autor shergar

Zaczęty 22.04.2010 roku

Wyświetleń 103182

Odpowiedzi 224

shergar

shergar

Moderator działu
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Darth Revan
Być może ktoś już zauważył pewnego newsa:
http://gothic.gram.pl/

Modyfikacja rzeczywiście jest skończona i gotowa, ale to jeszcze nie premiera, choć może uda się w ten weekend. Postaramy się jutro wrzucić konkretne info z konkretną datą.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Zysk

Zysk

Użytkownicy
posty606
Propsy451
  • Użytkownicy
nieźle, myślałem, że wszyscy wiedzą, że hasło do rara nie ma praktycznie znaczenia, jeśli chodzi o bezpieczeństwo
 

WonderiuS
  • Gość
Czytałem tego newsa i nie rozumiem tu jednego. Na Tawernie Gothic w tym newsie podany jest link do downloadu MT 2.0, w dodatku na wklejasz.pl umieszczony przez Zdunka. To w końcu wyszło MT 2.0 czy nie?
 

shergar

shergar

Moderator działu
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Darth Revan
Zapytaj kena, wnętrze jego umysłu jest niezmierzone. Nawet nie będę komentował tego. Tym bardziej zależy mi na jak najszybszej premierze.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Mroczne Tajemnice 2.0
#4 2010-04-23, 06:42(Ostatnia zmiana: 2010-04-23, 06:43)
nieźle, myślałem, że wszyscy wiedzą, że hasło do rara nie ma praktycznie znaczenia, jeśli chodzi o bezpieczeństwo
Wyjaśniłbyś dlaczego? Istnieje prosta metoda pozwalająca na znalezienie hasła (słownik raczej odpada, podejrzewam że są małe litery i cyfry) i wypakowanie całości w 1 dzień? (w weekend ma już być normalne podane).

turbocheat

turbocheat

Użytkownicy
posty243
Propsy31
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

turbocheat

Mroczne Tajemnice 2.0
#5 2010-04-23, 07:46(Ostatnia zmiana: 2010-04-23, 07:47)
ah a ja już zaczęłm sciagac z tawerny gothic ale na szczęscie co dziennie zaglądam na themodders i zdązyłem sciagnac tylko 5 % jednego parta :facepalm:
 
✯✯✯"Specjalizuje się w zadawaniu ciosów w plecy."✯✯✯

shergar

shergar

Moderator działu
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Darth Revan
Party to nie fake, ale pass podany zostanie w dniu premiery.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu
Cytat: Avallach link=topic=9805.msg93035#msg93035 date=Apr 23 2010, 06:42 AM\'
Wyjaśniłbyś dlaczego? Istnieje prosta metoda pozwalająca na znalezienie hasła (słownik raczej odpada, podejrzewam że są małe litery i cyfry) i wypakowanie całości w 1 dzień? (w weekend ma już być normalne podane).
Nie złamiesz hasła brutal forcem w jeden dzień jeśli jest dłuższe i składa się z liter i znaków
 

Atom

Atom

Użytkownicy
posty18
Propsy1
  • Użytkownicy
Cytat: shergar link=topic=9805.msg93039#msg93039 date=Apr 23 2010, 08:22 AM\'
Party to nie fake, ale pass podany zostanie w dniu premiery.
I jaki jest sens robienia takich kombinacji? Osobiście uważam, że lepiej by było dać od razu normalny mod bez żadnych haseł itp.
 

Button

Button

Użytkownicy
posty62
Propsy7
  • Użytkownicy

Button

Mroczne Tajemnice 2.0
#9 2010-04-23, 14:28(Ostatnia zmiana: 2010-04-23, 14:29)
Witam.

Grałem w starszą wersję moda jeszcze bez dubbingu i mam pytanie/

Czy wersja 2.0 będzie posiadała nowe zadania/lokacje/ dalszy ciąg fabuły czy będzie się różniła od wersji poprzedniej tylko poprawkami i dubbingiem?
 

Żelazko

Żelazko

Użytkownicy
Alt Mac Dupy
posty1099
Propsy1208
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Alt Mac Dupy

Żelazko

Mroczne Tajemnice 2.0
#10 2010-04-23, 14:29(Ostatnia zmiana: 2010-04-23, 14:30)
Ja próbowałem ręcznie złamać jakieś kilka godzin, nie ma sensu  :facepalm: . Lepiej poczekać. :)

Witam.

Grałem w starszą wersję moda jeszcze bez dubbingu i mam pytanie/

Czy wersja 2.0 będzie posiadała nowe zadania/lokacje/ dalszy ciąg fabuły czy będzie się różniła od wersji poprzedniej tylko poprawkami i dubbingiem?

Z tego co wiem to posiada, bo angielska wersja nad którą pracowałem zawierała nowe zadania.

LordSmarkula

LordSmarkula

Użytkownicy
posty141
Propsy1
  • Użytkownicy
Cytuj
Lista zmian w stosunku do wersji 1.03:

- dubbing
- poprawione błędy ortograficzne i gramatyczne
- poprawione tłumaczenie CDP
- naprawione wszystkie Bugi (w tym gra w kości u Yrpena)
- zwiększony poziom trudności
- nowa walka z Urizielem
- nowe potwory
- nowe NPC
- nowe zadania
- nowe itemy
- ostrzenie broni
- zmieniony koncert In Extremo (7 utworów, długość ponad 33 minuty)
- zmieniona muzyka Muzycznego Kryształu
- więcej eastergg'ów
- inne, niewielkie poprawki

Coś jeszcze nie wyjaśnione?
 
Ludzie zamienili religię na telewizję. Teraz telewizja daje lepsze efekty w manipulowaniu ludźmi.



Znakiem bogatej młodzieży nie wiedzącej co zrobić z pieniędzmi nie powinien być banan, a nadgryzione jabłuszko.

skotar

skotar

Użytkownicy
posty26
  • Użytkownicy
Czyli mozna sciagnac z tych linkow bo to jest prawdziwy patch 2.0 tylko nie da rady wypakowac ?
 

fifka

fifka

DreamVader
posty563
Propsy50
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader

fifka
DreamVader

Mroczne Tajemnice 2.0
#13 2010-04-23, 20:11(Ostatnia zmiana: 2010-04-23, 20:40)
Czyli mozna sciagnac z tych linkow bo to jest prawdziwy patch 2.0 tylko nie da rady wypakowac ?

tak to jest patch jednak rar jest zabezpieczony hasłem więc nic nie zrobisz.ja próbowałem złamać hasło dwie godziny.na daremno


to ja dam kilka pytań :

1.Czy mod będzie wymagał zwykłej MT 1.0 czy można od razu wgrywać 2.0
2.czy wersja 2.0 będzie w tych partach rar czy zrobicie instalkę



@dałn wiem jak to działa bo było tak samo przy Returning ale wielu n00b#msgote author=skotar link=topic=9805.msg93088#msg93088 date=1272046277]Czyli mozna sciagnac z tych linkow bo to jest prawdziwy patch 2.0 tylko nie da rady wypakowac ?[/quote]

tak to jest patch jednak rar jest zabezpieczony hasłem więc nic nie zrobisz.ja próbowałem złamać hasło dwie godziny.na daremno


to ja dam kilka pytań :

1.Czy mod będzie wymagał zwykłej MT 1.0 czy można od razu wgrywać 2.0
2.czy wersja 2.0 będzie w tych partach rar czy zrobicie instalkę



@dałn wiem jak to działa bo było tak samo przy Returning ale wielu n00bów by sobie nie poradziło
 
Naprawdę dokopałeś się do postów typa nieaktywnego na forum od 10 lat? Weź wyjdź z domu.

Żelazko

Żelazko

Użytkownicy
Alt Mac Dupy
posty1099
Propsy1208
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Alt Mac Dupy
Cytuj
1.Czy mod będzie wymagał zwykłej MT 1.0 czy można od razu wgrywać 2.0
2.czy wersja 2.0 będzie w tych partach rar czy zrobicie instalkę

Fifka, ale ty parówa jesteś :P . Przecież pliki w rar można zobaczyć nawet jak są zabezpieczone hasłem. Będzie installka.

http://www.poziomkaz.pl/news/779

shergar

shergar

Moderator działu
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Darth Revan
Cytuj
I jaki jest sens robienia takich kombinacji? Osobiście uważam, że lepiej by było dać od razu normalny mod bez żadnych haseł itp.

Kena pytaj.

Moda nie ściągajcie bo znaleźliśmy kilka małych bugów: nauka mieczem 2h na poziomie master i kilka literówek. To już poprawione. Znaczy można z tym grać, ale nowa wersja będzie bez tych baboli.

Data premiery zostanie ogłoszona w ten weekend.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

jendrzejs

jendrzejs

Użytkownicy
posty586
Propsy31
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Premiera moda odbędzie się dokładnie 30 kwietnia o godzinie 20:00. W czasie premiery poinformowani zostaniecie także o dość ciekawym konkursie.
 

LordSmarkula

LordSmarkula

Użytkownicy
posty141
Propsy1
  • Użytkownicy
Cytuj
I jaki jest sens robienia takich kombinacji? Osobiście uważam, że lepiej by było dać od razu normalny mod bez żadnych haseł itp.
Cytuj
Hasło dostajecie z linkiem do tej wiadomości, biada komuś podacie dalej, jak złapię to nogi z dupy powyrywam i oprawię sobie w gablotę !

Czyli to było wstawione dla członków teamu...
 
Ludzie zamienili religię na telewizję. Teraz telewizja daje lepsze efekty w manipulowaniu ludźmi.



Znakiem bogatej młodzieży nie wiedzącej co zrobić z pieniędzmi nie powinien być banan, a nadgryzione jabłuszko.

Spocq

Spocq

Użytkownicy
posty21
Propsy2
  • Użytkownicy
Za kilka godzin będziecie mieli hasło chyba.Spróbóję je złamać.
 

jendrzejs

jendrzejs

Użytkownicy
posty586
Propsy31
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Życzymy powodzenia zespół PoziomkaZ i całe themodders

 ;)
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry