[G2NK] Lobos 56174 166

O temacie

Autor Lobos

Zaczęty 9.10.2020 roku

Wyświetleń 56174

Odpowiedzi 166

Damianpere

Damianpere

Użytkownicy
posty18
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Chyba znalazłem buga. Zakładanie i ściąganie pierścieni czy amuletów dodaje w kółko dany atrybut.
 

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
Których konkretnie? Spróbowałem kilku u mnie i działają poprawnie.
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard

Simon Said
Moderator

[G2NK] Lobos
#82 2020-10-15, 21:17(Ostatnia zmiana: 2020-10-15, 23:09)
Chyba znalazłem buga. Zakładanie i ściąganie pierścieni czy amuletów dodaje w kółko dany atrybut.
Dobrze, że przyznałeś się do odpalania konsoli :*
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Chyba znalazłem buga. Zakładanie i ściąganie pierścieni czy amuletów dodaje w kółko dany atrybut.
Dobrze, że przyznałeś się z odpalania konsoli :*

Wystarczy sprawdzić to w oknie statystyk...

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Odpalanie konsoli w zwykłym Gothicu powoduje buga ze statystykami, czytaj ze zrozumieniem
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Odpalanie konsoli w zwykłym Gothicu powoduje buga ze statystykami, czytaj ze zrozumieniem

Źle napisany kod również.

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Pogodzę was, bo odpalenie konsoli nie ma tu nic do rzeczy, ów błąd( o ile to jest błąd )  powoduje dokładniej cheat god  aka godmode, to gdy jego mamy aktywnego bonusy z itemów ( nie wszystkie ) nie znikają po ich ściągnięciu, samo odpalenie konsoli  nie  powoduje tego, dopiero godmode.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Lobos

[G2NK] Lobos
#87 2020-10-16, 10:08(Ostatnia zmiana: 2020-10-16, 10:48)
Damianpere
Jeśli możesz to napisz, który predmiot dokładnie powoduje ten błąd. Sprawdzałem całą dostępną biżuterie w grze, pasy i pancerze i nie było żadnego błędu. Żaden z testerów też nie raportował nic takiego.

Solucja jest już dostępna do pobrania. Link w 1 poście.
 

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przeszedłem moda fajnie mi się grało szkoda tylko ,że nie dało się zostać magiem. Jakbym wiedział ,że Deynar skupuje te gadzie skóry uczyłbym się tej umiejętności na początku. Problematyczne było jeszcze to ,że po wyjściu z kopalni miałem tylko 30% w broni jednoręcznej ,ale prawda jest taka że co rozdział było już tylko łatwiej teoretycznie przeciwnicy zmieniali się na silniejszych ,ale ja też dostawałem możliwość rozwoju swojej postaci u nowych nauczycieli ,pod koniec gry miałem 390 siły 100% w broni jednoręcznej i zakończyłem grę wątkiem ,,W obronie przyszłości'' rozmową z azazelem. Jedynym zadaniem którego nie ukończyłem było dziedzictwo po prostu nie wiedziałem o tym podwodnym tunelu dopiero w solucji o nim przeczytałem pewnie wrócę jeszcze do tego moda tylko już na trybie utra gdyż normalna rozgrywka nie stanowiła dla mnie żadnego wyzwania. Z góry dziękuję za stworzenie tak dobrego moda total conversion ,szukałem takiego od dłuższego czasu ,ale nic wartego uwagi nie wychodziło na światło dzienne. Jakbym miał oceniać moda to dałbym takie 8/10 gdyż przemieszczanie się w późniejszej fazie gry z obozu do np: jaskini z goblinami było trochę monotonne teoretycznie dało się nauczyć wyrabiania mikstur szybkości ale to by była strata pkt nauki szkoda że nie było jakiś teleportów nie mówie o całej sieci teleportów tylko pojedynczych i mogłyby one zostać popartę przez jakieś zadanie fabularne skoro kiedyś mieszkała tam jakaś cywilizacja.   

Post połączony: 2020-10-16, 14:01
A i jeszcze jedno nikt nie pytał ale napisze rozgrywkę na trybie ultra będę prowadził pod zręczność
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gratuluje Gościo1, dzięki za ocenę.
Zrobiłem takiego moda w jakiego sam chciałem zagrać, czyli nie odgrzewane kotlety, remake podstawek, tylko coś zupełnie nowego, oderwanego od oryginalnego lore gothica, którego de facto zbytnio nie lubiłem.

Teleportację mogłem realnie patrząc zrobić. Testerzy nie zwrócili uwagi na monotonię chodzenia w jedną i drugą strone, to też jej nie robiłem. Mapa też nie jest specjalnie duża, zawsze są potki na zręczność. Dałem nawet za nie mniejszą cenę, żeby zachęcić tym gracza.
Pod zrękę będzie ci pewnie łatwiej grać.
 

kubinka0505

kubinka0505

Użytkownicy
posty22
Propsy1
ProfesjaKompozytor
  • Zbanowany
Witam ponownie, chyba utknąłem w modzie i nie wiem co robić dalej, wykonałem następujące zadania:

Zgodnie z kolejnością:
Spoiler
Podstępne jadło
Miłośnik kamieni szlachetnych
Zlecenie grubego Joe
Osobliwy starzec
Joe w potrzebie
Eksperyment Rafka
Z zimną krwią
Potrawka z chrząszcza
Szantażysta
Hieny kopalni
Albert
Tajemnice kopalni
Ostatnia prośba skazańca
Zapiski Manolo
Głodny Koffi
Szybka Kasa
Zmiennik dla Stefana
Uciśniony poeta
Prośba Tadeusza
Prolog
 

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
a i takie pytanko opłacało się uczyć silnego ciała? bo podczas mojej rozgrywki nie wydałem nawet 1 punkcika w ową umiejętność
 

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
Przydatna umiejętność, poziom 10 zwiększa HP o 150 i daje +10 pancerza chyba, także mi sporo pomógł.
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tylko że obrażeń można łatwo uniknąć i tak w zasadzie to ten skill wydawał mi się nieprzydatny tym bardziej że nie musiałem nawet potek na hp wykorzystywać do końca gry wystarczyły mi te kokosy co znalazłem z jungli.
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zależy jak to gra. Dla jednego przydatna dla drugiego nie. Nie każdy walczy tak samo grając w gothica. Jeden powie że modyfikacja jest za łatwa, drugi bedzie sie łapać za głowę że mnie powaliło dając tak silne potwory, co zresztą miało miejsce podczas samych testów.
 

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?

SparrowJacek

[G2NK] Lobos
#95 2020-10-16, 19:12(Ostatnia zmiana: 2020-10-16, 19:48)
Ja nauczyłem się wreszcie bić topielce i jaszczury bez straty życia, dzięki temu modowi :P i osobiście szedłem w pełni w obronę, pasy ochronne, pierścienie, napoje, silne ciało. Niestety nie dane mi było nacieszyć się tym, bo już nic nie było do bicia...

Post połączony: 2020-10-16, 19:48
Btw mam pytanie, czy maksymalna ilość pancerza to 299? Niestety widzę, że nie da się tego przekroczyć, a szkoda, bo chciałem więcej wyciągnąć :D (mam 299 jednej ochrony i 306 innej, żadne przedmioty nie są w stanie tego podnieść)
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Lobos

[G2NK] Lobos
#96 2020-10-16, 22:00(Ostatnia zmiana: 2020-10-16, 22:16)
najss :)
Dokładnie nie wiem ile można wyciągnąć, ale w sumie można policzyć. Ja też jak grałem to szedłem w defa i grało się optymalnie.
8 potków na defa to 40. Mistrzowski pas herosa z armorem elity 40 + 175, 6 zup defa 6 x 2 i silne ciało jakieś 15 to wychodzi 282. Dodać biżuterie amulet 15 i pierścionki. Chyba dało by radę ponad 300. Potwory na 3r już by mało biły. One miały od 300 do 360 ataku z małymi wyjątkami.

Post połączony: 2020-10-16, 22:16
Jeśli komuś crashuje grę, zaleca się pobranie następujących rzeczy:
1. gb_patch
2. najnowszego systempacka 1.8
3. Wersję raportową gothic2_fix-2.6.0.0-rev2.exe
Na konieć usunąć program.RPT
Opcjonalnie uruchamiać gothic starter jako administrator
 

Dewalmy

Dewalmy

Użytkownicy
posty81
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Podczas rozmowy z zazelem czy jakos tak dostaje czarny ekran i fpsy spadaja do 5. i podczas "opetania" nie widze dialogow przez co w lozku musze spac na czuja. czy jest na to jakies rozwiazanie?
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dewalamy
Tak, wywal dx11.
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Czy pomimo zawalenia polowania z Jocke bede mogl sie nauczyc zdobywania trofeow?
Zostało mi ostatnie zadanie przed 2 rozdzialem
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry