Legenda o Zagubionym Dawnym Rycerzu Innosa Potędze Beliara 7311 9

O temacie

Autor XLukasGX

Zaczęty 1.09.2017 roku

Wyświetleń 7311

Odpowiedzi 9

XLukasGX

XLukasGX

Użytkownicy
posty48
Propsy24
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Legenda  o Zagubionym Dawnym  Rycerzu Innosa Potędze Beliara



Pewne dnia  o poranku przybyli Do wyspy Aratanis 14 okrętów wyposażonych każdy okręt dwieście ludzi dzielnych Paladynów i w tym dwóch  dowódców na każdym statków głównym o  statek nazwa  "Szpon" okrętów Dowodziła sam Król nikt nie znał imienia Króla to on  to własnie on  pokonał Smoki i uwolniła Martynę od orków ,Innos o ocalił  jego życie z pomocą Xardasa nasz bohater Bezimienny ,gdy stała się Królem pewnego dna przybył tajemniczy zapieczętowawszy list dostarczył mu główny  wierny goniec   przybył z listem,do niego  tak zaczęło jego nowa podroż do Artaris

Witaj Królu i bohaterze słyszałem o tobie wiem  jakie masz imie i kim byłeś jaki był  twoj ojciec oraz matka chcesz ją poznać ,i swoja historię  rodziny Dzieciństwa ,mam Warunek Żaden Król pokonał tej Armi Cimności zła ,potężne istoty Beliara od orków o demonów,wysap Artanis ,powiem ci szczerze większa od Myrtany , i wiem ze Korinish,tam stacjonuje zło Beliara i równa waga Adansa ,proszę zbudował świątynie Innosa,daje  dobrą rade przygotuje czternaście okrętów i rekrutuj z dzielnych  paladynów ja wiem ludzie pójdą  za tobą ,wiem ze Jesteś  Królem Myrtany ,imię  poznasz jak spotkamy teraz liście nie powiem ci jak odnajdę cie pora czas ci pomoc twój drogi przyjaciel wysłannik Innosa ,oraz przyjaciel ojca
list przeczytał Król bez wahania chciał poznać rodzinę wyruszył wyznaczonym miejscu  od wysłannika Innosa

Król nasz bezimienny płynęli  ponad dwa  miesiące miejsce bardzo oddalone od Myrtany zaznaczył nieznajomy mag Innosa,wyruszyli z nim jego przyjaciele z dawnej kolni Lee ,Diego oraz Milten stał Arcymagiem ognia Inosa ,został głównym magiem doradca Króla tak jak Lee w dowodzeniu Army Króla i oraz najlepszym taktykiem,Xardas jak  Xardas został w Myrtanie ktoś  musiał pilnować od zła  pod nie obecność Króla,Diego jak zawsze pilnował interesów Króla doradca oraz skarbnikiem ,Goran jak to Gorn szedł zanim jak ogień każdym konflikcie Beliara oddać życie  swojego przyjaciela bohatera. Króla dbał o  ludność miał łatwo rekrutacja budowany floty okrętów , ludzie z chęcią wyruszyli z wraz Królem Myrtany wybrał dzielnych mężczyzn wyruszył od Martyan po  przybycie  Artnais wyspy, był nawet tam Lares został mianowany Dowódca i Cornes tak samo oraz Wilk najlepszy łucznik we flocie rycerzy wraz z Diego oraz  najlepszy kowal Hard sam go uczył naszego bohater tej sztuki,gdy do płynęli blisko tej  Wyspy nagle zrobiła dziwna się ciemność ,nagle słonce  przykryły czarne chmury ,bezimiennego zaczął drzeć amulet Innosa czuł moc Beliara i smoków ,nagle na niebie pojawił smok zaczął Mówić Bezimnego tylko on rozumiał smoki ich mowę  był biały świecił kości  szkieletowe oraz amulet miał podobny  do tego ma nasz bohater ciemny Belaira Czerwony oku ten smok inny te wszytkę spotkał bezimienny,

"Smok mu odpowiedział":Jak ci życie nie miłe zawróć póki możesz nie odbudujesz żadnej świątyni  Innosa
"Bezimienny odpowiada z gniewem": kim jesteś mi każesz zawrócić spełnię obietnice  poznam rodzinę  moje imię
"Smok Gniewam" Głupcze żaden  rycerz i bohater nie pokonał 2000 lat  mi grozisz jeszcze mojej Armi Ciemności poznałeś moc i sile Beliara,przybyłeś gdzieś narodziło to zło wielu lat was gnębi taki mały człowiek jak ty  grozi identycznie jak twój ojciec,widziałem  jego śmierć go umierał pod czas bitwy identycznie był bohater jak ty ,powiem ci jedna twój ojciec umierał jak bohater ja w prosto w  oczy śmiałem małego głupiego człowiek jak ty , taki  głupi ginie  za lud ,umierał w moich szponach powali krwawił aż do zamknięcia oczu,jedyne mi powiedział ma syna oraz powiedział imię ,przyjdzie czas poro,ta godzina poznasz swoje imię  nie popełniaj błędu ojca głupcze
Bezimienny:znasz mnie moja historie  ale nie znasz moich przyjaciół razem damy rade ,dam  rade z nimi pokonać  jesteś taki samym smokiem jak te inne
smok: Milcz głupcze taki sam jak ojciec te same charaktery sile do walki ,jedyne twój ojciec został zdradzony właśni ci rycerze   ,dziś są u mojego boku sam ich twój ojciec uczył tej samej szermierki i sztuki  magi ,mam pod sobą  16 dzielnych  i danych sług Beliara zwą się,Czarni Paladyni poznasz ich niedługo,żegnam jeszcze spotkamy bo pan mnie wzywa Nagle smok znika niebo robi słonce
Podbiega Lee :Przyjacielu pierwsza raz  takiego smoka widzę kto to był
Bezimienny:Drogi przyjacielu i generale Lee spotkałem  kogoś kto  zna  prawdę o mojego  ojcu wpłynęliśmy  pułapkę Beliara,spokojnie damy rade,łapie ramie Lee


gdy wypowiedział tymi słowa generała Lee nagle   krzyczy jeden rycerzy widzę ląd jakiś zamek na skalistej gorze  jesteśmy na  miejscu drogi Królu!!

bezimienny krzyczy przygotować drodzy  przyjaciel , oraz Paladyni  dowódcy oraz magowie schodzimy na ląd


wszystkie okręty wpłynęły zniszczonego  portu ,rycerze widzieli  pełno  trupów szkieletów, zniszczenia od czasu wiało pustotą opuszczonym miejscem przez tyle lat Zamek zniszczony były do odbudowania zniszczone mury oraz twierdza ,bibliotek przetrwała na szczęście
rycerzy powiedział :zginiemy jak oni ja nie chcę tu umierać jeszcze dzieci i żonę mam ,(ze smutkiem)
Król bezimienny :chcesz  bohaterem czy hańbić rodzinę za tchórzostwo, maiłeś świecianie w kapliczce Innosa  oddasz Innoswi życie pod czas walki ,być bohater ,nie myśl tak wyciąga miecz do góry wygramy to zło zniknie jakiś czas
Wszyscy rycerze : mądrze Gada nasz Król niech żyje nasz bohater Innosa
rycerze zaczęli odbudowywać zamek zniszczony  oraz zakopywać  trupy wielkiej kaplicy   Innosa
sześć  miesięcy od budowania starej twierdzy ojca ,a pewnego dnia odkrywa dziwna skrzynie widzi kila listów tajemnicze bibliotece odkryli pod czas od budowy dziwny list napisany przez młodego Pyrokara

Witaj  generale oraz książę  Holgardzie twój syna został uwieziony Khorinis posapuję procedura skazania do Kolni Karnej  nie powiedziałem mu twoim istnieniu  tak mnie prosiłeś dotrzymałem słowa  mi nakazałeś ,postawił mu warunek "oszczeńcie mi tej Paplaniny ,czułem jak  od  ciebie jak za młody ma twoje cechy dowódcze ,dla czego tak syna traktujesz młodego  księcia oraz synem następce Tronu,twój   przyjaciel sługa Pyrokar 14 sierpnia 1200 rok

czyta nastpeny list znalzął bilbiotece starej ojca


witaj Generale książę Holgardzie pisze ten list skromny  sługa Innosa Lord Hagen własnie płyniemy Khorinis sztorm nas zapał na morzu  już blisko celu przy transportować rudę  Khorinis do Myrtany pokonać te  bestie Beliara dręczą od lat ,Król się pyta o  zamek  jak  stacjonujecie odbiliście główna świątynie prosi wieści z stamtąd  nasz Krol Robarh II czeka odpowiedz 24 sierpnia 1200


ostatni  list był zniszczony i tam poznał imię pewnego rycerza ale nie naszego bohatera imię człowieka

Witaj Genrele i książę Holgardzie ,widzę ze spore miasto odbudowaliście jestem magiem tej ziemi oraz wysłani Adanosa arcy mag miałem sen zginiesz tego i tej  bitwie pewnym smokiem zwie się Belisch ,widziałem rycerze odwrócili podstępnie ranili mieczami i tak  te rany do końca walczyłeś tu mi się sen kończy tobą to widziałem płakałem nie może być prawda  w tym śnie ,powiem ci następnego dnia  miałem druga wizje twój syn przybędzie pomści  wiem ze....,ostatnie zwrotka oderwana była
Natrzepanego poranka Król bezimienny  uczyła syna szermierki ,tato czemu tu przybyliśmy ,ojciec synu w końcu poznasz swoje korzenie ja swoje imię pochodzenie nie zdwaj mi pytań trenujemy
trzyma mocna miecz delikatnie jak machnij piórkiem poczuj ze to nie ten miecz jest jak kij  użyj siły przedramienia dodatkowo miecz użyj swojej siły  ciała tak przeciwnik odczuła sile twojej  Reki,trenuje nagle rycerz podbiega ze strachem jedne  gońców paladynów,i mówi dwudziestce od kilometrów do zamku stacjonuj koczownicy widziałem czarne zbroje podobne do naszych herb Beliara jest czertach cały pilnują ,na szczęście obserwujemy gotowi na rozkaz,
Król bezimienny odpowiedział:synu idź do mamy jej pomoc  ja muszę w pogadać z gońcem paladynów
Syn:dobrze ojcze idę pomoc mamie nuczy tworzyć eliksiry dziś
syn odszedł mały książę imieniu Hadern ,w świątyni Innosa
Król bezimienny:Jak na ciebie mówią rycerzu?? "Rycerzu odpowiada : zwą Corim królu ,Król bezimienny: idź generał Lee przygotował dwudziestu dzielnych rycerzy to powiedz generał Lee do tego ma  nosa sam ich trenował pod czas nie jednej bitwy ruszaj Corim
Rycerz Corim ukłonił  się nisko do Króla odszedł.

Tego wieczoru i Dnia waśnie miał nastąpić spotkanie liście pisał pewnego  sługa Innosa przyjaciel C,D.N








 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
CZY TO TY LUKAS? MISTRZ OD PEWIEN ZŁY MAG CO CHCE ZNISZCZYC KOLONIE I ŚWIAT!?
 

XLukasGX

XLukasGX

Użytkownicy
posty48
Propsy24
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
tak  historie odkryciu korzeni rodzinnych grać królem bezimiennym
 


XLukasGX

XLukasGX

Użytkownicy
posty48
Propsy24
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Witaj Avillach  co tam u was  gracie mulit gothic tworzycie nadal mody
 

shergar

shergar

The Modders
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • The Modders
  • Darth Revan
Z tego co wiem modów już tutaj nikt nie tworzy, co najwyżej od czasu do czasu ukradną jakiegoś sequela PB. Szczególnie zaniżony poziom panuje w tekstach jakie tutaj ludzie wrzucają, dobrze że wróciłeś to przynajmniej podniesiesz poprzeczkę.

Napiszesz c.d.?
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Nie bardzo znam autora tekstu, ale jak rozumiem to jakiś troll?

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Nie bardzo znam autora tekstu, ale jak rozumiem to jakiś troll?

Mniej więcej. Żeby poznać jego historie, trzeba sięgnąć do tego arcydzieła: http://themodders.org/index.php?topic=2746.0;nowap
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Dzieło tak wybitne w swej formie, że znalazło się w Czasie Zapłaty.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Dzieło tak wybitne w swej formie, że znalazło się w Czasie Zapłaty.

Miałem tego moda kiedyś skończyć gdy byłby naprawiony, ale jak tak jest, to nawet nie zamierzam tracić czasu na pobieranie  :lol2:


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry