Co dają propsy 14811 32

O temacie

Autor FOgidel

Zaczęty 29.07.2016 roku

Wyświetleń 14811

Odpowiedzi 32

KacZi

KacZi

Użytkownicy
posty7
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Kurdę, a ja dalej nie wiem, jak się propsuje  ;(
 

Hosni

Hosni

Użytkownicy
posty149
Propsy51
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Sztuka manipulacji  :trollface: :ok:
 
Użyczyłem głosu w modyfikacjach:
- Wyspa [G1]
- Laer Gjoll [G2]
- Mag [G2]

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Musisz mieć minimum 5 postów.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

KacZi

KacZi

Użytkownicy
posty7
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Musisz mieć minimum 5 postów.
Aha, dzięki  :D
 

FOgidel

FOgidel

Użytkownicy
posty60
Propsy100
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
No cóż, przynajmniej skoro 1500+ osób to widziało to większość mnie kojarzy...
 

mgr Fartuess

mgr Fartuess

Użytkownicy
Kiedyś to były czasy!
posty1485
Propsy890
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kiedyś to były czasy!
Ja chciałbym od siebie dodać, że też nie chcę żebyście propsowali tego posta :F
 
Popisuje się ciągle menda jedna...

wojtek988

wojtek988

Użytkownicy
posty172
Propsy21
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,
czy można dodać możliwość propsowania swoich postów
Niektóre z moich postow w returningu sa tak swietne ze sam ich szukam i czytam je po jakims czasie, dziekuje

mam nadzieje ze nikomu nie podpadne  :F


wojtek988

wojtek988

Użytkownicy
posty172
Propsy21
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ok, doszło aż na samą górę, trochę się tego bałem i nie spodziewałem się, że aż tak wysoko dojdzie :D
a, że mój post z założenia miał być dla Simena niegroźną prowokacją  (bo o returninga chodzi) to już piszę o co chodzi:
W dziale returning 2.0 fajnie by było jakby doszedł nowy mod czy ktoś o uprawnieniach zbliżonych. Fajnie by było jakby ktoś na bieżąco widoczne tematy/ posty z 1szych stron uzupełniał o ważne informacje, jak np. linki do aktualnych zangielszczeń danych wersji czy fixów. Uczciwie przyznajmy, że hasanie w poszukiwaniu w/w po niemieckim forum przy tak rozległej bazie naszych fanatyków gothica nie jest rewelacją. Podobnie rzecz ma się do bugów- uczciwie przyznaję, że Simen kiedyś upomniał (chyba 2 razy) mnie o nie sianie zamętu w przypadku w którym bug nie był bugiem- ktoś mógłby z grubsza ogarnąć podłe bugi utrudniające życie i w miarę na bieżąco pilnować aktualności z returninga.

Co by nie być gołosłownym- jest kilku użytkowników, którzy na bieżąco pomagają w temacie dot. pytań odnośnie rozgrywki o tutaj:
https://themodders.org/index.php?topic=25791.0

Ja sam przechodząc (wielokrotnie) returninga wiele razy korzystałem z tego tematu, choć często z przypadku- ze względu na częste przeglądanie forum po prostu zapamiętałem rzeczy których nie kojarzyłem. Nie chcę nicków niczyich wymieniać co by kto inny pomagający nie czuł się pokrzywdzony ale kilka osób bardzo pomocnych jest.

Simen chyba jest jedynym modem tam, nie chcę, żeby to było odebrane jako atak na niego, mi nic nie zrobił, żalu do niego nie mam, jakby tak nie było to ten post mógłbym inaczej napisać. Nie o niego chodzi. Ja sam oczywiście żadnym modem nie chcę być- bo ten post byłby komedią, poza tym mam na to za krótki lont ;)

Jedyne co bym chciał to żeby zaangażować kogoś w rzeczonym dziale kto by mógł pomóc Simenowi.

Dobra, naprodukowałem i nagimnastykowałem się, żeby nie wyglądało jak jakiś atak :P

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Czym są propsy? krypto walutą Azteka żadna tajemnica i od razu wiadomo co dają, można za nie bany kupować warny itp wiele możliwości.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
@wojtek988 nie ma sprawy, potrzeba tylko ochotnika. Niestety mamy problemy ze znajdywaniem osób które mają na forum jakiś autorytet i chcą moderować dział moda do Gothica - zazwyczaj poziom postów jest tam znacząco niższy niż w deweloperskiej części forum. Jak się zgłosisz na ochotnika i nie będzie sprzeciwu to myślę że możesz takie uprawnienia dostać.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
O ile nie skończy się to trollowaniem z Twojej posty i kompletnym rozpierdzielaniem wątków to nie mam problemu z tym, żeby Wojtek dostał uprawnienia moderatora w R2.0.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
A jak wygląda sprawa z główną częścią forum - problematyką? Bo zauważyłem, że dużo tematów tam jest niewłaściwych, nie są przeniesione i ogólnie jest tam lekki burdel:F
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry