Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6883583 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6883583

Odpowiedzi 37317

Vanarius

Vanarius

Riquer Team
Początkujący Modder
posty332
Propsy62
ProfesjaGrafik 3D
  • Riquer Team
  • Początkujący Modder

Vanarius
Riquer Team

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki
2016-01-03, 16:39(Ostatnia zmiana: 2016-12-24, 20:45)
Spoiler
Co trzeba zrobić, żeby można gadać z mistrzami?
:3

PYTANIA, NA KTÓRE ODPOWIEDŹ ZNAJDZIECIE W SOLUCJI BĘDĄ USUWANE ~~ Simen
 

Luk

Luk

DreamVader 2
Sursum Corda! Wiwat Car!
posty1168
Propsy319
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader 2
  • Sursum Corda! Wiwat Car!
Spoiler
Pogadaj z uczniem mateo. On odeśle cię do Pablo. Będziesz musiał porobić questy returningowe (większość nowych) dla Kardlifa, tego kartografa, Gravella, Hakon, Lehmara, Karla i Eddy
 
Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=DsSwvh4npMQ

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Pomoże ktoś w dwóch zadaniach?

Spoiler
Co to za gość, od którego musimy zabrać dług lub po prostu go zabić, jeżeli nie będzie miał jak spłacić? (zadanie Lehmara)

A druga rzecz - gdzie mogę znaleźć 5 sztuk węgla?
 

Sentinel

Sentinel

Użytkownicy
posty174
Propsy19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Pomoże ktoś w dwóch zadaniach?

Spoiler
Co to za gość, od którego musimy zabrać dług lub po prostu go zabić, jeżeli nie będzie miał jak spłacić? (zadanie Lehmara)

A druga rzecz - gdzie mogę znaleźć 5 sztuk węgla?

pierwsze te musisz zabić tego gościa w magazynie gdzie pilnuje paczkę ziela chyba, a węgiel możesz znaleść tam gdzie jaszczury niedaleko mostem z bandytami i karczmą orlana, węgiel jest też tam gdzie gorzelnia wina :lol: ewentualnie kup od handlarzy  :lol:
 

Gallakappa

Gallakappa

Użytkownicy
posty11
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
EDIT: Miał ktoś taki błąd, że po walce z Arlikiem nie można było oddać mu jego oręża? I przy okazji, gdzie mogę znaleźć atrament?
Też taki miałem błąd i w sumie nadal mam :C A atrament ponoć można w górnym mieście znaleźć gdyż taka informacja przetacza się w dialogu :| Ale i tak twórcy IMHO
Spoiler
"zepsuli" trick z zabijaniem czarnego trolla T_T
I takie pytanko, czy dołączanie do obozu myśliwych  nie będąc czeladnikiem u Bospera jest możliwe czy jest tak jak w 1.0?
 

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Dołączenie do obozu myśliwych podobno jest możliwe bez tego.

Spoiler
Podobno trzeba mieć 200 zabitych stworów i coś jeszcze. Gdzie mam szukać dziewczyny dla Skipa?  :trollface:
 

Fexo

Fexo

Użytkownicy
Тебе нужна помощь?
posty167
Propsy152
ProfesjaConcept Artist
  • Użytkownicy
  • Тебе нужна помощь?
Dołączenie do obozu myśliwych podobno jest możliwe bez tego.

Spoiler
Podobno trzeba mieć 200 zabitych stworów i coś jeszcze. Gdzie mam szukać dziewczyny dla Skipa?  :trollface:

Spoiler
Musisz iść do Bromora, będziesz miał u niego nową kwestię dialogową. Potrzebujesz do tego 2000 sztuk złota. Dostaniesz na trzy dni bodajże Sonje, odprowadzasz ją do Skipa, a po trzech dniach odbierasz i razem z nią wracasz do Bromora.
 
COLORBLIND

Gallakappa

Gallakappa

Użytkownicy
posty11
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Spoiler
Hmm mam dziwny problem mianowicie u Bospera nie widzę żadnej informacji na temat obozu myśliwych a po 2 to Andre gdzieś mi się ulotnił. Powinien być w koszarach u siebie a o żadnej porze go nie ma ;|
Ciekawe naprawiłem przypadkiem ten błąd, mianowicie pobiłem Valentina i magicznie Andre się pojawił z opcją "Zapłać grzywnę" co ciekawe bo wczytaniu gry już był u siebie O.o
Spoiler
btw czy tylko ja zauważyłem że niektórzy paladyni i strażnicy idą się urżnąć do karczmy w porcie? XD
I tajemnicze spotkania Igmara z grupką paladynów przy statków?
 

michalqq1

michalqq1

Użytkownicy
posty80
Propsy15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
odkrył może ktoś jak korzystać z nowego systemu teleportacji?
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Odnośnie teleportacji
Spoiler
Jak tylko wyjdziemy z wiezy xardasa pojawia sie nowy wpis w dzienniku odnosnie tego "kamienia" kolo wiezy xardasa. Idziemy do niego daje nam runke a do aktywacji tych kamieni potrzebne sa kamienie druidow bodajze tak to sie nazywa takie male plytki czarne. Zazwyczaj trzeba sie dobrze rozgladac bo sa ukryte ale swieca takze w ciemnosci latwiej szukac
 

K4R0L111

K4R0L111

Użytkownicy
posty31
Propsy14
ProfesjaSkrypter
  • Zbanowany
Odnośnie teleportacji
Spoiler
Jak tylko wyjdziemy z wiezy xardasa pojawia sie nowy wpis w dzienniku odnosnie tego "kamienia" kolo wiezy xardasa. Idziemy do niego daje nam runke a do aktywacji tych kamieni potrzebne sa kamienie druidow bodajze tak to sie nazywa takie male plytki czarne. Zazwyczaj trzeba sie dobrze rozgladac bo sa ukryte ale swieca takze w ciemnosci latwiej szukac

Spoiler
A te płytki są ukryte gdzieś koło tych kamieni ?

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Odnośnie teleportacji
Spoiler
Jak tylko wyjdziemy z wiezy xardasa pojawia sie nowy wpis w dzienniku odnosnie tego "kamienia" kolo wiezy xardasa. Idziemy do niego daje nam runke a do aktywacji tych kamieni potrzebne sa kamienie druidow bodajze tak to sie nazywa takie male plytki czarne. Zazwyczaj trzeba sie dobrze rozgladac bo sa ukryte ale swieca takze w ciemnosci latwiej szukac

Spoiler
A te płytki są ukryte gdzieś koło tych kamieni ?

Spoiler
Płytki są rozsiane po wszystkich swiatach z tego co wiem w khorinis powinno byc okolo 9

Apropo atramentu dla Grahima:
Spoiler
W domu zurisa po prawej stronie na drugiej polce od dolu
 

Gallakappa

Gallakappa

Użytkownicy
posty11
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Odnośnie teleportacji
Spoiler
Jak tylko wyjdziemy z wiezy xardasa pojawia sie nowy wpis w dzienniku odnosnie tego "kamienia" kolo wiezy xardasa. Idziemy do niego daje nam runke a do aktywacji tych kamieni potrzebne sa kamienie druidow bodajze tak to sie nazywa takie male plytki czarne. Zazwyczaj trzeba sie dobrze rozgladac bo sa ukryte ale swieca takze w ciemnosci latwiej szukac

Spoiler
A te płytki są ukryte gdzieś koło tych kamieni ?

Spoiler
Nie :D Przykładowo podam ci że jeden ma kupiec w mieście do kupna, a jeszcze jeden jest na miejscu kamiennego golema które zabija się podczas próby ognia. W takich miejsca, UKRYTE po świecie, Exploracja rules! <3
 

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
Co trzeba zrobic zeby np Bosper albo Mateo chcieli ze mna pogadac?
 

Vanarius

Vanarius

Riquer Team
Początkujący Modder
posty332
Propsy62
ProfesjaGrafik 3D
  • Riquer Team
  • Początkujący Modder
Spoiler
Gdzie mogę znaleść rum do zadania Eddy?
Żeby ugotowała specialną zupę dla Farima
 

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
Spoiler
Od Baltrama jak wykonasz dla niego misje z rumem od skipa
 

Fexo

Fexo

Użytkownicy
Тебе нужна помощь?
posty167
Propsy152
ProfesjaConcept Artist
  • Użytkownicy
  • Тебе нужна помощь?
Co trzeba zrobic zeby np Bosper albo Mateo chcieli ze mna pogadac?

Spoiler
Musisz pogadać z Pablo. Da Ci do wykonania zadanie które polega na zdobyciu reputacji od ważnych person z portu.
-Najpierw Pablo powie Ci abyś udał się do Hanny i zagadał ją o strój obywatela, kupujesz go (50 sztuk złota) i udajesz się do niego (Musisz mieć go na sobie).
-Potem Pablo mówi Ci, że potrzebujesz zdobyć reputację w porcie aby mistrzowie Cię zauważyli czy jakoś tak (Gram po rosyjsku więc za błędy w zrozumieniu przepraszam). Musisz wykonać zadania dla : Lehmara, Kardifa, Brahima, Gravella i reszty. Nie wiem czy zadanie od Jacka z Latarnią Morską też się wlicza.
-Gdy wykonasz już wszystko, a strażnik uzna, że to wystarczy czekasz jeden dzień i możesz już z nimi rozmawiać :D

EDIT.
@kageyoshi
Pobierasz z tej strony tylko plik i wrzucasz go do folderu data - Textures_Original_G2_Returning. Z automatu będziesz miał tekstury zwykłego G2 NK poza tymi które sam z siebie wprowadza Returning. Ale płynność jest od razu zauważalna.
http://rpgrussia.com/index.php?topic=8669.0
 
COLORBLIND

Luk

Luk

DreamVader 2
Sursum Corda! Wiwat Car!
posty1168
Propsy319
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader 2
  • Sursum Corda! Wiwat Car!
Odnośnie kolegi Fexo i twojej rady w spoilerze
Spoiler
zapomniałeś chyba o Karlu i Eddzie. Bo w sumie poza wymienionymi przez ciebie tylko oni się jeszcze liczą
 
Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=DsSwvh4npMQ

Bal-Sagoth

Bal-Sagoth

Użytkownicy
Kosmicyzm
posty89
Propsy24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Kosmicyzm
Mam pytanie odnośnie gildii zabójców, otóż rozmawiałem już z Gillianem mówi, że mam się spotkać z kimś w chacie niedaleko portu godzinę po północy. Zachodzę tam ale nikt na mnie nie czeka, robił ktoś już to zadanie ?

Min. widoczności to 20% maks. to 180%.
 
J. R. R. Tolkien
C. S. Lewis
Owen Barfield
Robert E. Howard

ABLAZE

ABLAZE

Użytkownicy
posty15
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Co trzeba zrobic zeby np Bosper albo Mateo chcieli ze mna pogadac?
Spytaj Pablo :D Musisz pomóc kilku osobom w porcie :)
 


0 użytkowników i 7 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry