[G½] SystemPack 319553 314

O temacie

Autor MaGoth

Zaczęty 1.09.2013 roku

Wyświetleń 319553

Odpowiedzi 314

bogu9821

bogu9821

Użytkownicy
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
@bogu9821
Z tego co wiem Systempack jest fixem gothica niezależnym od Uniona. Ta informacja nie jest potrzebna dla ludzi instalujących systempack, bo większość z nich nigdy nie użyje Uniona.

To info jest raczej specyficzne dla instalacji Uniona. :)

Union jest połączeniem AST 1.04 i Systempacka 1.8 i są nierozłączni. Nawet kod maszynowy "systempacka" nazywa się teraz "Union.patch".
Sam union bez SDK to Systempack z możliwością wczytania pluginu bez konieczności tworzenia nowego startera, jak to było z AST.
A jeżeli ktoś chce sobie zrobić plugin, to musi pobrać SDK. Ale z tym jak to zrobić, to można zobaczyć w temacie Siemekka.
 
while(false) Do();

MaGoth

MaGoth

Użytkownicy
WoG.ru Admin
posty129
Propsy205
  • Użytkownicy
  • WoG.ru Admin

MaGoth

[G½] SystemPack
#241 2019-06-18, 23:18(Ostatnia zmiana: 2019-06-18, 23:40)
Delete this topic.
 
|: WOG.de :|: WOG.en :|: WOG.ru :|: WOG.ro :|||: MAGIC-Team :|



|: WOR.de :|: WOR.en :|: WOR.ru :|: WOR.ro :|||: Piranha-Bytes :|

Дитетка ночи... погибель миров... светильник Теней... сокроет света покров... (Песнь MaGoth'a)

-=GOTHIC UND DIE FREUNDSCHAFT FÜR ALLE ZEITEN!=-

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • online
  • Nilfgaard
Why?
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



bogu9821

bogu9821

Użytkownicy
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Delete this topic.
@Simen asked me to create new topic instead of your old topic, so talk to him.  :F
 
while(false) Do();

MaGoth

MaGoth

Użytkownicy
WoG.ru Admin
posty129
Propsy205
  • Użytkownicy
  • WoG.ru Admin
You or @Simen developer SystemPack ??

ps. Restore the old topic.
 
|: WOG.de :|: WOG.en :|: WOG.ru :|: WOG.ro :|||: MAGIC-Team :|



|: WOR.de :|: WOR.en :|: WOR.ru :|: WOR.ro :|||: Piranha-Bytes :|

Дитетка ночи... погибель миров... светильник Теней... сокроет света покров... (Песнь MaGoth'a)

-=GOTHIC UND DIE FREUNDSCHAFT FÜR ALLE ZEITEN!=-

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • online
  • Nilfgaard
We've closed previous topic because it was 6 years old. If You want to open new thread, it's not a problem, just do it and I will delete this one. We've only just wanted to refresh SystemPack thread.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



MaGoth

MaGoth

Użytkownicy
WoG.ru Admin
posty129
Propsy205
  • Użytkownicy
  • WoG.ru Admin
Ясно, делать здесь больше не хрен, удачи вам..
 
|: WOG.de :|: WOG.en :|: WOG.ru :|: WOG.ro :|||: MAGIC-Team :|



|: WOR.de :|: WOR.en :|: WOR.ru :|: WOR.ro :|||: Piranha-Bytes :|

Дитетка ночи... погибель миров... светильник Теней... сокроет света покров... (Песнь MaGoth'a)

-=GOTHIC UND DIE FREUNDSCHAFT FÜR ALLE ZEITEN!=-

outlander

outlander

Użytkownicy
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy

outlander

[G½] SystemPack
#247 2019-06-19, 20:30(Ostatnia zmiana: 2019-06-19, 22:16)
We've closed previous topic because it was 6 years old. If You want to open new thread, it's not a problem, just do it and I will delete this one. We've only just wanted to refresh SystemPack thread.
Ale po co odświeżać temat? Bo data posta jest stara? Przecież chyba właśnie po to jest możliwość przypięcia tematu.
@inż. Avallach

@Simen  zawracam honor, zapomniałem że SMF to gówno xD
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Tamten temat był git, był dobrze pozycjonowany w Google, ale był mocno nieaktualny, linkował do jakiejś wersji Systempacka 1.1, którą niestety, ale spora część osób używała. Tam istotna była aktualizacja ewentualnej nazwy tematu i treści tematu (linków chociażby).

Plus na tym forum jest praktykowane (nie wiem czemu) archiwizowanie tematów, które są odkryte wskutek czego jest to samo. Ludzie wpisują frazę w Google, najczęściej wyskakuje Themodders i wybiera najstarszy temat o danej nazwie, bo ludzie klikają w pierwszy lepszy.


dexter19

dexter19

Użytkownicy
posty17
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
I można podpiąć post o wersji 1.8 na górę, żeby nie wyświetlała się wersja 1.1 i po sprawie(no chyba że się tak nie da)
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • online
  • Nilfgaard
We've closed previous topic because it was 6 years old. If You want to open new thread, it's not a problem, just do it and I will delete this one. We've only just wanted to refresh SystemPack thread.
Ale po co odświeżać temat? Bo data posta jest stara? Przecież chyba właśnie po to jest możliwość przypięcia tematu.
@inż. Avallach
Bo  nie można edytować postów starszych niż rok? A wydaje mi się, że jeśli MaGoth chce mieć kontrolę nad swoim tematem, lepiej było dla niego założyć nowy.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



PanPink

PanPink

Użytkownicy
posty37
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy

PanPink

[G½] SystemPack
#252 2019-06-20, 11:14(Ostatnia zmiana: 2019-06-20, 11:20)
Kurła, co jest. Chciałem sobie drugi raz zagrać w Ciemności Gordotha, ale System Packa coś nie moge zainstalować. Próbowalem na wersji steamowej i zwykłej płytowej gothica, system packa też sprawdzałem w wersji 1.6 i 1.7, po wybraniu folderu Gothica nie mogę kliknąć ok by przejść do instalacji.
 
Może i ten sweter jest wieśniacki, ale taki właśnie ma być.

outlander

outlander

Użytkownicy
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
pewnie nie masz wgranego gothic startera. najpierw stater potem sp
 

PanPink

PanPink

Użytkownicy
posty37
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Ok, dzięki. :) Próbowalem instalować wczesniej PlayerKita w wersji 2.8. Teraz ściągnąłem jakąś starszą wersję i dla pewności zainstalowałem GMDK i wtedy systempacka wreszcie dało się zainstalować.
 
Może i ten sweter jest wieśniacki, ale taki właśnie ma być.

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Nie trzeba mieć wcale GMDK, trzeba tylko zachować odpowiednią kolejność przed instalacją Systempacka.

muuz

muuz

Użytkownicy
posty50
Propsy11
  • Użytkownicy
Zrobiłem formata więc zainstalowałem na nowo Gothica (1), Playerkit 1.08k i na to PlayerKit 2.8, potem normalnie wgrywałbym SystemPacka 1.7, ale że wyszedł Union z wbudowanym 1.8, zainstalowałem Union Game Patch i następnie Union 1.0b. Instalacja zakończona powodzeniem, a nigdzie nie widzę chociażby pliku "systempack.ini" w System. A widać, że np. plik Gothic.ini został podmieniony przez Uniona. Zrobiłem coś nie tak? Legalna wersja Gothica z CDP (Gothic Univese), system Windows 10 May Update z wszystkimi aktualizacjami.
 

N1kX

N1kX

Użytkownicy
posty93
Propsy15
ProfesjaTłumacz
  • Zbanowany
Union zawiera pakiet systemowy, opcjonalnie można go zainstalować. Jeśli chcesz grać w Union, instalacja wygląda następująco:
1. Gothic 1.
2. Union 1.0b
3. GothicStarter 2.8
Ustawienia zmieniają wszystko w pliku Union.ini
 

muuz

muuz

Użytkownicy
posty50
Propsy11
  • Użytkownicy

muuz

[G½] SystemPack
#258 2019-06-26, 17:06(Ostatnia zmiana: 2019-06-26, 17:15)
Spróbowałem jeszcze raz wg tej metody i dalej fail. Jest plik union.patch, ale union.ini wciąż nie ma.

Chyba że o ten plik chodzi i mam zmieniać takie linijki jak np.
OptionDef( BOOL      @SYSTEMPACK:PARAMETERS:Gothic2_Control,               0)

ale to dziwne, bo jest mniej przejrzyście niż było

EDIT: po którejś próbie działa i jest systempack.ini ;)
 

MajkeI

MajkeI

Użytkownicy
Front End Developer
posty698
Propsy169
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Front End Developer
A ja mam takie pytanie: czy istnieje opcja żeby Gothic domyślnie korzystał z dedykowanej grafiki, zamiast zintegrowanej czy wiąże się to z koniecznością instalowania DX11?

Korzystam z Union 1.0b oczywiście, karta GTX 1050Ti
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry