Komentarze do screenów 68301 135

O temacie

Autor Gruppenfuehrer Kereth

Zaczęty 21.01.2008 roku

Wyświetleń 68301

Odpowiedzi 135

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
W obozie piratów jest pełno szkieletów. Który z nich to Greg? Czy to ten powieszony na dużym pniu?
Tego dowiemy się w modzie.

Cytat: Caesum link=topic=179.msg73642#msg73591 date=Dec 13 2009, 08:46 PM\'
Napisałem swoją opinię już na stronie w komentarzach, jednak napiszę również tutaj.
1. Nie podoba mi się tekstura gór. O ile sama w sobie jest dobra, to imo nie pasuje do otoczenia, gryzie się z trawą.
2. Domki są zbyt sterylne. Fajnie, że są wykorzystane teksturki z G3(z tego co widzę), jednak wyglądają, jakby ktoś dopiero co je wybudował.
3. Klasztor. Jak dla mnie tekstura dachu zbyt wali w oczy, w porównaniu do tej z kamieni. Wygląda, jak żywcem wzięta ze Starego Obozu z G1. Poza tym, co tam robi Jezus?
4. Do tego na jednym screenie domek miał każdą ścianę z innego rodzaju drewna. Imo to dziwnie wygląda.
5. No i czasem cały dom ma tylko jedno okno, chociaż może sobie pozwolić na więcej, ale to już czepianie się na upartego.

Poza tym imo wszystko wygląda dobrze.
Dzięki za opinię, wiemy, że nie wszystko jest idealnie, w miarę możliwości to poprawimy.
Na screenie nie jest Jezus tylko Adanos :)

Szkodnik

Szkodnik

Użytkownicy
posty68
  • Użytkownicy
No nareszcie, widać, że coś się dzieje z modem :P
Hmm... ciekawi mnie wątek orków. Podział orków będzie widoczny jedynie w księgach czy zobaczymy w grze przedstawicieli obydwu stron? Jeżeli tak to czy będzie dochodziło do jakiś walk/nieporozumień między zwolennikami Beliara a wyznawcami Ojca Stworzyciela?
 
Raczej mnie tu nie będzie. Jak jest sprawa to walcie na gg:235943

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu

Sentarion
Moderator działu

Komentarze do screenów
#122 2010-04-22, 23:41(Ostatnia zmiana: 2010-04-22, 23:42)
Tak, w grze pojawią się pewne 'nieporozumienia' między dwiema grupami, naszym zadaniem będzie zrobić z tym porządek;)

mailjah

mailjah

Użytkownicy
posty3
  • Użytkownicy
Nie wiem gdzie to można by dać więc za przeproszeniem dam tu :)  (moderatora prosze o przeniesienie w stosowne miejsce jesli takie jest )

Do rzeczy zobaczyłem niedawno ze w modzie niemieckiej produkcjii "Legend of Ahssun" jest dużo normalnych zwierząt gtóre wzbogacają realizm gry np zając jelen  i aż przyjemniej się gra wiedząc też ze można zapolować na jelenia :)  Także mam pytanie czy można by rozbudować świat zwierząt  tak dla przyjemności grania w samą gre? Było by miło :) )

A oto koncepcja jelenia z moda niemieckiej produkcji:

http://img132.imageshack.us/img132/1602/rehbigae9.jpg
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
U nas nowe zwierzęta się nie pojawią, będą tylko nowe tekstury dla istniejących potworów.

CerberV

CerberV

Użytkownicy
posty2
  • Użytkownicy
W G2 w Khorinis była świątynia Adanosa. Zbudowanie świątyni w Jarkendarze, to dobry pomysł, aczkolwiek Magowie Wody nie powinni zakładać klasztoru. Jak dla mnie powinni mieszkać w kilku domach zbudowanych dookoła świątyni. O ile pamiętam w Khorinis Adanosa reprezentował właśnie paladyn. Można by przerobić trochę posąg paladyna i mógłby spokojnie robić za Adanosa.
 

Robertboanerges

Robertboanerges

Użytkownicy
posty488
Propsy79
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
CerberV małe sprostowanie.W khorinis Adanosa reprezentował mag Vatras.A paladyn (chyba chodzi o Lorda Hagena) to on reprezentował Inosa.

Takie małe sprostowanie.Tylko proszę bez obrazy.
 
Z mojego chomika można pobrać moda returing i profesjonale finalne spolszczenie i nowy path.

http://chomikuj.pl/robertboanerges/Gry/Mod+do+Gothic+2+NK/Oficjalne+pelne+profesjonalne+spolszczenie+Returninga

A tu 2 łatki do moda 1.3.1 i najnowsza 1.3.2
http://chomikuj.pl/robertboanerges/Gry/Mod+do+Gothic+2+NK/Path+do+spolszczenia+pro/Patch+1.3.1


Także można z mojego chomika pobrać nową wersję moda DarkSaga łącznie z spolszczeniem
http://chomikuj.pl/robertboanerges/Gry/Mod+do+Gothic+2+NK/Dark+saga+Dark+Saga+1.0.4

Link do moda Złote Wrota
http://chomikuj.pl/robertboanerges/Gry/Mod+do+Gothic+2+NK/Z*c5*82ote+Wrota

Także z mojego chomika można pobrać Returninga 2.0 plus spolszczenie.

https://chomikuj.pl/robertboanerges/Gry/Mod+do+Gothic+2+NK/Returning+2+PL

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
Chodziło mu chyba o to, że w kaplicy Adanosa znajdował się posąg (?) paladyna
 

Gother

Gother

Użytkownicy
Nieskromny Mistrz Gothica
posty446
Propsy255
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Nieskromny Mistrz Gothica
Cytuj
posąg (?) paladyna
Co w twoim zdaniu oznacza pytajnik wzięty w nawias?
 

Niebieskooki

Niebieskooki

Użytkownicy
posty276
Propsy30
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
mysle ze chodzilo o ten posąg. Myśle ze takie posągi w swiecie Gothic były częste (patrz porzucona kaplica niedaleko farmy onara) :]
 

xDillerx

xDillerx

Użytkownicy
posty13
  • Użytkownicy

xDillerx

Komentarze do screenów
#130 2011-07-25, 13:50(Ostatnia zmiana: 2011-07-25, 20:38)
Ss zbroi sa dobre.Bedzie wiecej zbroi i mieczy jak tak daj ss :)O ile % jest powiekszony Jankerdar?
Sa moze nowe runy dla palow i magow?



Na forum jestem 3dzien:P

yyyy jeszcze cos czy to bedzie platne i nie zrobcie tak samo jak z "Czas Zaplaty"

[mod=V3Q] Nie dubluj, bo warn [/mod]
 

WoYo

WoYo

DreamVader
artysta
posty398
Propsy236
ProfesjaGrafik 3D
  • DreamVader
  • artysta
yyyy jeszcze cos czy to bedzie platne i nie zrobcie tak samo jak z "Czas Zaplaty"
:facepalm:

Valentino

Valentino

Użytkownicy
posty1
  • Użytkownicy
Heh fajne że wyjdzie ten mod,życzę wam powodzenia co do moda,i wydajcie go szybko bo teraz gram w MT,bo mi the dark saga nie chce działać,ale myślę że Złote Wrota to będzie najlepszy mod!!
 

Sawik

Sawik

Moderator działu
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Rebel
Heh fajne że wyjdzie ten mod
Skąd ta pewność? Może w komputer Santariona jebnie piorun, lub dysk mu się spali? Albo świat się skończy :O  




Odnośnie modyfikacji, kiedyś coś tam słyszałem że w tym modzie ma się pojawić bariera, prawda to?
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
Odnośnie modyfikacji, kiedyś coś tam słyszałem że w tym modzie ma się pojawić bariera, prawda to?
No w GD. A przypadkiem już jej niema?
 



0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry