Komentarze do screenów 68050 135

O temacie

Autor Gruppenfuehrer Kereth

Zaczęty 21.01.2008 roku

Wyświetleń 68050

Odpowiedzi 135

Gruppenfuehrer Kereth

Gruppenfuehrer Kereth

Użytkownicy
New World Order, bitchez!
posty669
Propsy484
  • Zbanowany
  • New World Order, bitchez!
Możecie śmiało komentować nasze screeny, doradzić.
 
Комиссар RBT

Dziuby

Dziuby

Użytkownicy
posty8
  • Użytkownicy
Screeny wyglądają w porządku ale ja nie zmieniał bym oryginalnego położenia Magów Wody z G2:NK  tylko dodał by tam ten obóz paladynów :D
 
You know who I am bitch. I'm -=Mr. WestSide=-





Now I'm On The Top, Let The Champage Pop,

Throw You'r Hands In The Sky, Cuz
-=Mr. WestSide=- Don't Stop!



Dope Boys What's Up?

Okrutny

Okrutny

Użytkownicy
posty120
  • Użytkownicy
Super! Jak będą nowe od razu będe sie na nie gapił
 

Yasiek

Yasiek

Użytkownicy
posty7
  • Użytkownicy
krytyka nooba:
-zauwazylem na ramionach zbroi paladyna jakies przeklamania, ale za to niezamierzony bug stal sie zaleta, mianowicie miecz jest przyczepiony do zbroji, a nie jest przytwierdzony na magnes jak w oryginalnym goticu :P
-tarcza - ambitny projekt, jednak troche smiesznie to wyglada jak wtapia sie ona w reke beziego ;)
- troche nie z tej beczki,  skoro bezi bedzie po wygranej wojnie z hordami orkow, magow czy tez innych kreatur, to dlaczego bedzie w jakichs szmatach, ktore mozna kupic na byle placu w Khornis?
- ta  zbroja jest tez troche za ciepla jak na subtropikalne klimaty Jharkendaru ;)
- a koncepcja i wyglad obozu bandytow pozytywnie mnie zaskoczyla :)
 

BezioMan

BezioMan

Użytkownicy
posty17
  • Użytkownicy

BezioMan

Komentarze do screenów
#4 2008-02-08, 10:05(Ostatnia zmiana: 2008-02-08, 10:08)
A tak wogóle to bezi po g3 jest podobno władcą całej Myrthany ,to przyjedzie w takiej zbroi i jeszcze się będzie musiał prosic paladynów o wszystko ,trochę śmieszne ,no ale nie wiem jak z tego wybrnąc ,może poprostu przymknąc na to oko ?? :D
Edit:zresztą Diego też został najbogatszym człowiekiem w myrthanie ,moze by tak podmienic tych dwóch na kogoś innego ??
 
Big"B" [/b]

Pietrek

Pietrek

Użytkownicy
posty98
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytat: BezioMan link=topic=179.msg3732#msg3732 date=Feb 8 2008, 10:05\'
A tak wogóle to bezi po g3 jest podobno władcą całej Myrthany ,to przyjedzie w takiej zbroi i jeszcze się będzie musiał prosic paladynów o wszystko ,trochę śmieszne ,no ale nie wiem jak z tego wybrnąc ,może poprostu przymknąc na to oko ?? :D
Edit:zresztą Diego też został najbogatszym człowiekiem w myrthanie ,moze by tak podmienic tych dwóch na kogoś innego ??
No i co z tego? Przecież nie będą latać w królewskich szatach po Jarkhendarze.
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
Cytat: Yasiek link=topic=179.msg3703#msg3703 date=Feb 7 2008, 21:49\'
- troche nie z tej beczki,  skoro bezi bedzie po wygranej wojnie z hordami orkow, magow czy tez innych kreatur, to dlaczego bedzie w jakichs szmatach, ktore mozna kupic na byle placu w Khornis?
- ta  zbroja jest tez troche za ciepla jak na subtropikalne klimaty Jharkendaru :)
Bezimienny po wygranej wojnie zaczął szybko wydawać całe złoto i w niedługim czasie nie wiele mu zostało. Ledwo starczyło mu na to, aby sie załapać na statek płynący do Khorinis. Rozrywkowy tryb życia i długa morska podróż nadwątliły także jego siły i umiejętności w walce, ale jak już w Jarkendarze weźmie się do roboty, to szybko wróci do dawnej formy ;)  
A co do zbroi to jest ona tylko na początek gry, Bezimienny kupił ją zapewne gdzieś w Khorinis, nie było go stać na nic lepszego.

PS. Postaram się, aby podobne wyjaśnienie było w intro moda, chociaż w sumie czy to takie ważne? Najważniejsze, że znowu możemy przeżyć wspaniałą przygodę.
Cytat: BezioMan link=topic=179.msg3732#msg3703 date=Feb 8 2008, 10:05\'
A tak wogóle to bezi po g3 jest podobno władcą całej Myrthany ,to przyjedzie w takiej zbroi i jeszcze się będzie musiał prosic paladynów o wszystko ,trochę śmieszne ,no ale nie wiem jak z tego wybrnąc ,może poprostu przymknąc na to oko ?? :D
Edit:zresztą Diego też został najbogatszym człowiekiem w myrthanie ,moze by tak podmienic tych dwóch na kogoś innego ??
Patrz odp wyżej.

BezioMan

BezioMan

Użytkownicy
posty17
  • Użytkownicy
On był WŁADCĄ MYRTHANY ,posiadał własną flotę i rzędził wsystkim (w myrthanie oczywiscie) ,no ale dobra fajna zabawa jest  najważniejsza :D
 
Big"B" [/b]

Okrutny

Okrutny

Użytkownicy
posty120
  • Użytkownicy
nawet najbogatszy może szybko stacić majątek. Albo na nowe szaty, lub pieska :D  , po za tym złodzieje i inne dziadostwo . Kiedy bedą nowe screeny choć taki mały pokazujący nową postać lub zmiane krajobrazu?
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
Cytat: BezioMan link=topic=179.msg3750#msg3750 date=Feb 8 2008, 13:37\'
On był WŁADCĄ MYRTHANY ,posiadał własną flotę i rzędził wsystkim (w myrthanie oczywiscie) ,no ale dobra fajna zabawa jest  najważniejsza :D
Bezimienny był władcą Myrtany? A to nawet tego nie wiedziałem B) Ja ukończyłem grę tylko jak z Xardasem przeszli do innego świata, na inne sposoby już mi się nie chciało. W każdym razie najważniejsze jest to, że nasz Bezi znowu przybywa na wyspę Khornis!

Cytat: Okrutny link=topic=179.msg3760#msg3750 date=Feb 8 2008, 14:14\'
Kiedy bedą nowe screeny choć taki mały pokazujący nową postać lub zmiane krajobrazu?
Obecnie pracujemy nad obozem orków, więc za jakiś czas będą screeny z tego obozu, jest też kilka innych nowych rzeczy, ale wszystkiego nie będziemy od razu pokazywać.

Keretsel

Keretsel

Użytkownicy
posty312
Propsy10
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Nieprawda... Jest tak że po śmierci Rhobara 2 zasiądę na tronie jako nowy król Myrthany... Już się wyjaśniło. Nie warto go przedstawiać jako króla tylko jako bardzo szanowanego wojaka... który stracił formę. Nie pasuje mi także to że Lord Hagen przeżył tą rzeźnię w Khorinis. Według mnie raczej zginął by w walce. Tak wydaje mi się lepiej ale to już wy o tym zdecydujcie. ;)  powodzenia
 

Yasiek

Yasiek

Użytkownicy
posty7
  • Użytkownicy
ostatecznie mozna by wrociic do tego pomyslu z wladaniem itp. ale jak to w polityce bywa rozne przydupasy zrzucily cie ze stolka, wygnaly etc. (jak w przypadku Lee)
 

pupu

pupu

Użytkownicy
posty35
  • Użytkownicy
Skomentuje w szczegolnoscie ten http://img114.imageshack.us/img114/8537/screen6tp9.jpg - jak to w gothic prawdziwa historia babcia darth Vader powiedziała "Ja pierdole ja!!! sie pole!!!":) .Panowie dobra robota screeny mi sie bradzo podobają niemam nic do zarzucenia.Pozostaje wam tylko życzyć POWODZENIA.
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
Dzięki za miłe słowa, prace cały czas trwają, za niedługo powinny się ukazać screeny z obozu orków, chociaż jeszcze jest tam trochę rzeczy do zrobienia, ale cały czas do przodu :P

zyto

zyto

Użytkownicy
posty10
Propsy1
  • Użytkownicy

zyto

Komentarze do screenów
#14 2008-03-17, 17:27(Ostatnia zmiana: 2008-03-17, 21:50)
Screeny obejrzałem już kilka razy (nawiasem mówiąc - przydałyby się nowe - cały czas nurtuje mnie wygląd Hannibala, gdyż wyobrażam go sobie jako istote która tylko na pierwszy rzut oka wygląda jak człowiek xD). Screeny robią bardzo pozytywne wrażenie i naprawdę mi się podobają. Chciałbym jednak w swojej wypowiedzi skomentować  zbreoje xP

Diego - zmian niewiele ale faktycznie wygląda o wiele lepiej xD Nie wiem jak Diego wygląda w G3 ale tu przynajmniej nie chodzi już w zbroi Cienia ze Starego Obozu którym nie jest już przecież od dawna.

Paladyni - no tego to wam gratuluję bo zbroja paladnów podoba mi się o wiele bardziej od oryginału.

Bezimienny - ja nie mam zamiaru czepiać się tego że jest wladcą Myrtany i powinienen mieć lepszą zbroje bo to po prostu nie ma sensu xD Zbroję Beziego określiłbym mianen wakacyjnej co chyba pasuje do zamysłu twórców. Naprawdę dobra robota - trzyma poziom a nawet wyprzedza wg. mnie niektóre zbroje z oryginalnego Gothica 2 (np. pancerz wodnego pierścienia).
 

FeisaR

FeisaR

Użytkownicy
posty116
Propsy16
  • Użytkownicy
Ten złoty pancerz palasia lepiej by wyglądał bez hełmu.
 


"Now I stand, the lion before the lambs

and they do not fear...

They cannot fear
"


Arthas Menethil, The Lich King

Zuben

Zuben

Użytkownicy
posty20
  • Użytkownicy
Cytuj
Ten złoty pancerz palasia lepiej by wyglądał bez hełmu.
Zgadzam się z MyName głupawo wygląda szary hełm na złotej zbroji XD
 
Wieczny Ogień Gothic:Wyzwolenie/Revenge Mod/Śmierć Bestii

Pozdro Zuben :P

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
Cytat: Zuben link=topic=179.msg10143#msg10143 date=Mar 24 2008, 17:44\'
Zgadzam się z MyName głupawo wygląda szary hełm na złotej zbroji XD
Hełm też będzie złoty, więc będzie dobrze wyglądał :P

egzeq

egzeq

Użytkownicy
posty45
Propsy3
  • Użytkownicy
Przydałaby się zbroja paladyna bez hełmu - taka miła odmiana.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Być może jest to czepialstwo jednak w moim odczuciu takie dodatki jak np wieże w obozie orków są zbędne i wyglądają głupio z kilku oczywistych względów. Orkowie nie używają broni dystansowej a taki typ fortyfikacji nie przyda się raczej do rzucania 50 kilogramowymi toporami. Pozostaje kwestia wejścia na taką wieżę za pomocą skromnej drabiny. Chyba nie uważacie że bestia z postury mało podobna do człowieka jest w stanie wejść po takiej subtelnej wiązance kilku patyków?

Arena wygląda fajnie jednak co do sposobu wykonania jestem na nie, gdyż wszelkie architektoniczne spacerowe lepianki nie wyglądają zbyt dobrze. Przecież wymodelowanie takiego czegoś w 3d nie jest niczym trudnym ani czasochłonnym więc tym bardziej nie widzę sensu aby uciekać się do takiej prowizorki.

Podoba mi się duże ognisko w centrum obozu. Jeśli chodzi o przedmioty typu stołki, łóżka, trony to też nie jestem przekonany. Przedmioty tego typu, stworzone z myślą o ludziach raczej nie znajdą logicznego zastosowania w przypadku orków. Jakoś nie widzę bydlaka śpiącego na takim małym łożku bądź siedzącego na... stołku.

Co do chatek to sądzę że orkowie mieliby problemy nawet w przekroczeniem drzwi ze względu na posturę.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry