RantLog #1/x - Czas zaplaty farsą modyfikacji? 39013 105

O temacie

Autor Steel

Zaczęty 11.03.2012 roku

Wyświetleń 39013

Odpowiedzi 105

EdekSumo

EdekSumo

Wyspa Khorinis
posty1739
Propsy924
ProfesjaLvl designer
  • Wyspa Khorinis
IMO autorzy tego RantLoga to dzieci które w wieku 13 -14 lat usłyszały o czasie zapłaty czekały 4 lata i doczekały się tylko z bugowanej bety. I teraz nagrywają jakieś żale że część ich życia poszła się jebać w "oczekiwaniu na moda", a sami nie mają zielonego pojęcia jaki zapierdol jest przy tworzeniu takich rzeczy tyle co ja mogę powiedzieć. Nie chcę nikogo urazić ale jak słyszę coś takiego to zajebał bym autora :ok:
 

Steel

Steel

Użytkownicy
posty26
Propsy2
  • Użytkownicy
Cytuj
bardziej zdyscyplinowani i poważniejsi

:lol2:  :lol2:  

posiej trawe na pustyni, nie podlewaj, licz ze urosnie.
jesli wiesz o czym mowie, jednak widze ze raczej nie ma o czym rozmawiac.

Liczba uzdolnionych osób jest większa niż myślisz.
Problem polega na tym, że to debile są najłatwiej zauważalni.

IMO autorzy tego RantLoga to dzieci które w wieku 13 -14 lat usłyszały o czasie zapłaty czekały 4 lata i doczekały się tylko z bugowanej bety. I teraz nagrywają jakieś żale że część ich życia poszła się jebać w "oczekiwaniu na moda", a sami nie mają zielonego pojęcia jaki zapierdol jest przy tworzeniu takich rzeczy tyle co ja mogę powiedzieć. Nie chcę nikogo urazić ale jak słyszę coś takiego to zajebał bym autora :ok:

edeksumo - profil
Wiek 17 lat

Propsy za hipokryzję


Aktualnie mamy po 20 lat. Nie sądze jednak by miało to jakiekolwiek znaczenie.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
widze ze kompletnie nie zrozumiales o czym mowie. tym bardziej to nie ma sensu.
w wielkim skrocie; daj komus kase to otrzymasz profesjonalizm, zaangazowanie, dyscypline i powage w innym wypadku wszystkie te rzeczy beda jedynie aktem dobrej woli, kaprysem czy gowniarska ambicja. z biegiem lat to zrozumiesz.
 

RafalBudzis

RafalBudzis

Użytkownicy
posty1967
Propsy808
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
IMO autorzy tego RantLoga to dzieci które w wieku 13 -14 lat
Po głosie dał bym im coś po 18 więc podsumowując mogli by ci najebać xD

EdekSumo

EdekSumo

Wyspa Khorinis
posty1739
Propsy924
ProfesjaLvl designer
  • Wyspa Khorinis

EdekSumo
Wyspa Khorinis

RantLog #1/x - Czas zaplaty farsą modyfikacji?
#44 2012-03-11, 21:14(Ostatnia zmiana: 2012-03-11, 21:22)
Tak ale jak usłyszeli o modzie to mieli 13 -14 więc się zgadza bo 4 lata cz było robione :D

Edit dopiero zobaczyłem tą odpowiedź gdzie widzisz hipokryzje? Ja nie hejtuje CZ bo wiem jaki zapierdol jest przy tworzeniu modyfikacji i każdego co stworzył coś uszanuje a ludzi którzy nie mają pojęcia a tylko szydzą **********. Więc mój wiek nie ma nic tu do rzeczy.
 

Steel

Steel

Użytkownicy
posty26
Propsy2
  • Użytkownicy
widze ze kompletnie nie zrozumiales o czym mowie. tym bardziej to nie ma sensu.
w wielkim skrocie; daj komus kase to otrzymasz profesjonalizm, zaangazowanie, dyscypline i powage w innym wypadku wszystkie te rzeczy beda jedynie aktem dobrej woli, kaprysem czy gowniarska ambicja. z biegiem lat to zrozumiesz.

Widzę, że to Ty nie zrozumiałeś co ja Ci chciałem przekazać, więc pozwól, ze Ci troche przybliżę to, co miałem na myśli.

Google Adsense
Homepay/Dotpay/Profitsms
Paypale i inne bzdury


Mam jakieś tam doświadczenie w zarabianiu przez internet. Jestem właścicielem multi serwisu, miałem do czynienia z  całą masą twórców i pasjonatów różnych edytorów graficznych, języków programowania czy zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Na obecną chwilę czuję, że próbujesz mi udowodnić coś, czego do końca nie chcesz wytłumaczyć przyjmując swoją rację za rację absolutną. Jest to błąd
Na przyszłość proszę, nie traktuj innych z góry ;)


@Edeksumo

http://themodders.org/index.php?/topic/16536-rantlog-1x-czas-zaplaty-farsa-modyfikacji/page__st__40__p__1025202#entry1025202
 

Zysk

Zysk

Użytkownicy
posty606
Propsy451
  • Użytkownicy
Tworzenie modów do podstarzałych gierek to zarąbisty biznes. Na pewno zbilibyśmy majątek.

Pomijając, że to nielegalne...
 

Steel

Steel

Użytkownicy
posty26
Propsy2
  • Użytkownicy
Strona czaszaplaty.pl
Całkiem spore community, które na pewno posiadają komórki i z czego nie duża część na pewno by przystąpiła na nie przymuszoną dotację na projekt.
Wsparcie ze strony największego portalu informacyjnego o uniwersum gry

Racja majątku nikt nie zbije, ale pare groszy do kieszeni zawsze wziąć można.
I pacz no, wszystko legalnie, bo modyfikacji nie sprzedajecie!
 

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
Od napalonych na moda 13-17 latków?


















































 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

RantLog #1/x - Czas zaplaty farsą modyfikacji?
#49 2012-03-11, 21:31(Ostatnia zmiana: 2012-03-11, 21:36)
To co napisal zysk to raz.
Dwa ze zawsze wystrzegalismy sie jakichkolwiek dotacji, mimo ze czasami ludzie wrecz chcieli nam wcisnac kase, wodke, cokowliek.
Trzy jest zdecydowana roznica miedzy dotacjami co laska a nawet zarabianiu przez internet odnosnie regularnie placonej kasy dla ludzi zatrudnionych na etat.

No badzmy powazni. Za te pareset zl z paypala moglibysmy co najwyzej pokryc koszty domen, oddac zdunkowi za serwer, mwlowi za cmsa a tasilvarowi za teaser site i ewentualnie ustawic sie na piwo zakladajac jakies realne odleglosci. Czy moze rowno i solidatnie podzielic miedzy 5-20-50-80 osob zaangazowanych w projekt? My juz nie mamy po 15 lat. Ludzie maja studia, niektorzy rodziny, wiec nie rob z nas zydlakow.

Cytuj
Na przyszłość proszę, nie traktuj innych z góry ;)

Rzecz w tym, ze dla mnie mozesz miec i 40 lat, zarabiac na polowie ryb w norwegii i byc wlascicielem tuttifrutti serwisu co i tak nie zmieni faktu, ze poprostu masz zbyt malo wiedzy z niektorych dziedzin aby sie odnosnie nich wypowiadac w sposob akceptowalny i zrozumialy dla osoby, ktora w tym bagienku siedziala stanowczo za dlugo.
 

Zysk

Zysk

Użytkownicy
posty606
Propsy451
  • Użytkownicy
Wsparcie ze strony największego portalu informacyjnego o uniwersum gry
Ale oni są naszym legendarnym wrogiem.  :lol2:  

No więc widzisz. Motywacja pieniężna nawet, gdyby była to byłaby znikoma. Reputacji na tym modzie też nikt z nas nie zbuduje. Zatem i tak, nawet gdy ktoś w to wejdzie, to nie dla pieniędzy.
 

Steel

Steel

Użytkownicy
posty26
Propsy2
  • Użytkownicy
Tacy też mają dostęp do komórek, do myszki i najwyraźniej do internetu.
Wuala.

@Thoro

Nie robie, ale również nie do końca zgodzę się z tym co napisałeś.

Utrzymanie maszyny na rok tak leciutkiej stronki jak czaszaplaty wraz z ruchem na niej to 100 zl rocznie.
Domena to 80 zl rocznie
Poandto stronka to sam CMS bez zadnych skryptów ani formularzy. Groszowa sprawa

Tu nie chodzi o stałą kasę do wzięcia co miesiąc tylko o fakt, że osoby tworzące cokolwiek mają świadomość, że nie każe im się robić czegoś za nic.
A debila, który będzie żądać złotych gór za byle co wywalić i wziąć kogoś rozsądniejszego, dla kogo praca przy modyfikacji będzie elementem promocyjnym, przyjemnością i po prostu nowym, przyjemnym doświadczeniem.
 

Zysk

Zysk

Użytkownicy
posty606
Propsy451
  • Użytkownicy
I pacz no, wszystko legalnie, bo modyfikacji nie sprzedajecie!
To bez związku. Licencja na GMDK (narzędzia do modów) wyraźnie pisała o niekomercyjnym użytku. Sam przyznajesz, że twoja propozycja to zarabianie na modzie (chociaż nie dokładnie wprost), więc użytek komercyjny.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
Reputacji na tym modzie też nikt z nas nie zbuduje.

Bzdura. Orc jest zmora mlodziezy schylku szkoly podstawowej i gimnazjum, dziedzicem Buki a ja czarnym charakterem i chamem. Bylo swoje korzystac jak mielismy 5 minut :lol2:
 

Steel

Steel

Użytkownicy
posty26
Propsy2
  • Użytkownicy
Nie zrozumiales mnie :P

Nie preferuje łamania prawa, preferuje zysk z tego, co jest Wasze i nie ma nic wspólnego z narzędziami modderskimi czyli strona i community.

To czy to Wasz wróg czy przyjaciel nie ma żadnego znaczenia. Strona generuje największy ruch ze wszystkich o uniwersum Gothic, promuje Was świadomie czy nie, więc udziela Wam wsparcia chcąc nie chcąc :)
 

Zysk

Zysk

Użytkownicy
posty606
Propsy451
  • Użytkownicy
Tu nie chodzi o stałą kasę do wzięcia co miesiąc tylko o fakt, że osoby tworzące cokolwiek mają świadomość, że nie każe im się robić czegoś za nic.
Nie wiem, jak ty, ale ja wolę świadomość, że jestem wolontariuszem niż, że zarabiam mniej niż chińczyk przy taśmie.
 

maciejh

maciejh

Rzeka
posty779
Propsy258
ProfesjaScenarzysta
  • Rzeka
 

Steel

Steel

Użytkownicy
posty26
Propsy2
  • Użytkownicy
Przeciez to nie jest zarabianie pieniedzy tylko generowanie nie dużych zysków z tego, co sie robi w wolnym czasie.

Robicie to co lubicie, tak samo jak kiedyś z tym, ze przy okazji macie świadomość, że nie jesteście niewolnikami i dostajecie do kieszonki pare groszy na piwo za coś, za co normalnie nie dostalibyście nic.
 

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka
Przeciez to nie jest zarabianie pieniedzy tylko generowanie nie dużych zysków z tego, co sie robi w wolnym czasie.

Robicie to co lubicie, tak samo jak kiedyś z tym, ze przy okazji macie świadomość, że nie jesteście niewolnikami i dostajecie do kieszonki pare groszy na piwo za coś, za co normalnie nie dostalibyście nic.
Aha

maciejh

maciejh

Rzeka
posty779
Propsy258
ProfesjaScenarzysta
  • Rzeka
Cytuj
Przeciez to nie jest zarabianie pieniedzy tylko generowanie nie dużych zysków  

To to samo.  I do tego cudzym kosztem.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry