RantLog #1/x - Czas zaplaty farsą modyfikacji? 19505 105

O temacie

Autor Steel

Zaczęty 11.03.2012 roku

Wyświetleń 19505

Odpowiedzi 105

Steel

Steel

Użytkownicy
posty26
Propsy2
  • Użytkownicy
Kurwa, no nie mogę... :lol2:  Zaznaczam z góry, że jak cię znajdę to noguf w dupie nie masz bo straciłem na pisanie tego sporo cennego czasu, który mógłbym jakoś sensowniej spożytkować.

Nigdzie nikogo nie pouczałem, nikogo nie wyśmiałem (przynajmniej specjalnie), na nikogo nagonki nie zrobiłem. Co najwyżej zagłębiałem się w temat, które zaczynaliście Wy :)
Może troszkę dokładniej rozjaśnię mój punkt widzenia innym:

Osoby  podobne do HellVarda czy Kaczka czy inne dziobate debile udowodnili mi,  że przez to forum przelewa się masa gówna, a na rantlog, gdzie  rantlogów nigdy nie można brać nazbyt poważnie (Co sama nazwa nawet  wskazuje) zrobiła wielki szum.
W  przyszłości na pewno zrobimy audiolog tak, by żadnen rozpuszczony  gówniarz tego forum nie czuł się urażony nie składniowym, nie  profesjonalnym gadaniem.
Została  wyrobiona opinia - Ktoś, kto napisał komentarz 2 minuty po wrzuceniu  tematu zaczął flejm. Zamiast olać i powiedzieć coś, co już nie zostało  powiedzione 50 debili pisze zupełnie to samo...

Do tej pory zdążyłem trochę tego zauważyć a to tylko dwa posty.Cytat: Steel#msg1025700
 Mimo  wszystko, wnioskuje, że Twoim zdaniem najlepiej by osoby, które są w  określonym temacie geekami mogły tylko coś mówić o modyfikacji a ktoś z  poza nie powinien mieć żadnego prawa głosu.
Jakbyście w ogóle przeszli choć w połowie CZ to bym jeszcze to zrozumiał... zapewne nie doszliście nawet do NO, bo zwaliliście sobie już w CENTRUM obozu rebeliantów.

Cytat: Steel#msg1025700
  K, likwidujemy wszystkie  sewrisy recenzenckie, podcastowe, które mówią o grach, bo mało kto z  nich ma doświadczenie w developingu!
Nie. Tylko te wasze.

Ale to nie My bedziemy robić sobie rachunek sumienia za to, że 3 osoby w temacie wiedzą czym jest rant.
Jeżeli już cokolwiek zamierzacie wstawić na forum to waszym zajebanym obowiązkiem jest wyjaśnić znaczenie jakichś wyssanych ze słownika słów. Osobiście ni chuja nie wiem czym jest ten cały rant, bo w ani jednym poście nie raczyłeś skrobnąć nawet wzmianki o tym :facepalm:


Nie obrażam drzewa mówiąc, że jest drzewem.

Własnie udowadniasz to, co powiedziałem wielokrotnie. Robicie flejm bez czytania tematu. Znaczenie rantloga juz wyjaśniałem. Nawet była pewnego rodzaju dyskusja na ten temat ;)


Cytuj
Jakbyście w ogóle przeszli choć w połowie CZ to bym jeszcze to  zrozumiał... zapewne nie doszliście nawet do NO, bo zwaliliście sobie  już w CENTRUM obozu rebeliantów.  

Stalowy fapping.

Dziobate debile? Co to za epitet?  

Cytuj
Przez to forum przelewa się masa gówna.

Dokładnie tak samo jak przez to wasze coś. Poza tym to w ogóle po cholerę kontynuować ten temat? Wyjaśniłeś wszystkim dobitnie, że dali dupy z modyfikacją a dyskusja ciągnie się o zarabianie pieniędzy.


Jak ktoś kracze jak Wy, to może mieć tylko dziób :)

To, że bierzesz za głowny temat zarabianie pieniędzy świadczy o Twoim nie czytaniu tematu bądź nie rozumieniu tego, co się pisze.

Czerpanie zysków z community otaczającego modyfikacje było po prostu tematem pobocznym, gdzie nikt na nikogo nie naskakiwał, a przedstawiał swoje stanowisko. Nagle zjawiły się osoby oburzone Tobie, że jak to niby mogę mówić coś o zarabianiu pieniędzy i namawiać(Serio?) do generowania zysków.
 

Luk

Luk

DreamVader 2
Sursum Corda! Wiwat Car!
posty1169
Propsy319
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader 2
  • Sursum Corda! Wiwat Car!
"Nie obrażam drzewa mówiąc, że jest drzewem."
Nadal obrazasz, twierdząc, że ktoś jest "masą gówna" itd., a jeżeli ktoś się obrazi za taki epitet(ma do tego pełne prawo), to ty używasz w/w cytatu. To jest ewidentne obrażanie innych użytkowników.
 
Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=DsSwvh4npMQ

Steel

Steel

Użytkownicy
posty26
Propsy2
  • Użytkownicy
@Luk

Gdybym obraził użytkownika, który wykazuje się rozumem  przyznał bym Ci racje, ale jedyne osoby jakie mogą czuć się urażone to te, które się do tego poczuwaja. A skoro się do tego poczuwają, to znaczy, że ma coś na sumieniu.
 

HellVard

HellVard

Użytkownicy
posty508
Propsy90
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gościu, jak według Ciebie prawie wszyscy tutaj są debilami, to po co wyjeżdżasz z jakimiś "rantlogami", Wasza Oświecona Ekscelencjo? Kiedy to nawet w google znaleźć definicji tego nie można? I wielkie zdziwienie, że 97% ludzi nie wie czym to właściwie jest czy na poważnie czy dla hucpy? I dalej brniesz w swoim obrażaniu innych, oceniając ich intelekt na podstawie 1 czy 2 postów.

Luk

Luk

DreamVader 2
Sursum Corda! Wiwat Car!
posty1169
Propsy319
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader 2
  • Sursum Corda! Wiwat Car!
@Steel
Jak towarzystwo, nie odpowiada, to przejdź na inne fora o Gothicu, z tych najbardziej znanych poza TM np. Gothic Site.
 
Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=DsSwvh4npMQ

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5216
Propsy3863
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Temat już raczej dojrzał do zamknięcia.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry