Tajemnice Nordmaru 22299 55

Ankieta

Ocena

1
1 (1.8%)
2
1 (1.8%)
3
0 (0%)
4
9 (16.1%)
5
24 (42.9%)
6
21 (37.5%)

Głosów w sumie: 54

O temacie

Autor inż. Avallach

Zaczęty 21.08.2010 roku

Wyświetleń 22299

Odpowiedzi 55

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Tajemnice Nordmaru
2010-08-21, 13:38(Ostatnia zmiana: 2010-08-25, 14:14)
Tajemnice Nordmaru to modyfikacja do gry Gothic opowiadająca historię rozgrywającą się jeszcze przed wydarzeniami z pierwszej części tej serii. Jest to nasza niezależna wizja krain dalekiej północy, Gór Nordmaru. Fabuła nie jest w żaden sposób powiązana z oryginalną, dzieje się ona w stworzonych całkowicie przez nas światach. Z powodu wiekowości silnika ZenGin, prawdopodobnie stworzymy pod niego jedynie prolog. Będzie miał za zadanie wprowadzić was w nowy świat i jego realia, pokazać szereg naszych innowacji odmieniających oblicze tej dość leciwej gry oraz zaprezentować zupełnie nowy poziom grafiki, zarówno 2-, jak i 3D.
Po więcej informacji zapraszamy do naszego subforum: http://themodders.org/index.php?/forum/244-tajemnice-nordmaru/



Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu

Buła

Tajemnice Nordmaru
#1 2010-08-24, 10:58(Ostatnia zmiana: 2010-08-24, 11:42)
Hm. Screenów tylko jeden :<
Na szczęście modele i koncepty prezentują godny poziom.
Szkoda że nie zrobiliście tekstur.
Przy modelu low poly, brak tekstury oznacza u mnie spadek oceny o połowę :D

Miasto wygląda bardzo dobrze.

Moja ocena: 5
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Prace 2D na najwyższym poziomie, modele także zdecydowanie przebijają jakością inne projekty z tej gry. Jest to także jeden z pierwszych projektów który w ogóle pomyślał o nowych modelach organicznych (zbroje/potwory). Zdecydowane 6 :ok:

V3Q

V3Q

Złote Wrota
Kiedy mogę, to pomogę.
posty1256
Propsy410
  • Złote Wrota
  • Kiedy mogę, to pomogę.
Dzień screena bez screenów? :( Koleś na pierwszym koncepcie nie ma rąk?  :lol:  Tekstury miasteczka niestety słabe, śnieg na pewno by tak nie wyglądał, na początku myślałem, że połowa lokacji jest nieoteksturowana. Modele ładne i jest to coś więcej niż mieczyk ultra ekstra ogniowody. Brakuje Wam kogoś od tekstur, na modelach nie ma, a te co są, są bardzo średnie.

5 za modele (z racji braku tekstur), 4 za koncepty, a za modyfikację tylko 3+, bo w sumie niewiele z niej widać.

Ostateczna ocena: 4+, same modele to nie wszystko  :lol: :ok:
 

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu

Buła

Tajemnice Nordmaru
#4 2010-08-24, 11:39(Ostatnia zmiana: 2010-08-24, 11:40)
Cytat: Avallach link=topic=11189.msg108306#msg108306#msg108306#msg108306 date=1282641829
Prace 2D na najwyższym poziomie, modele także zdecydowanie przebijają jakością inne projekty z tej gry.
Ładnie to tak swoją prace wychwalać? :lol:
 

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Tajemnice Nordmaru
#6 2010-08-24, 11:59(Ostatnia zmiana: 2010-08-24, 12:00)
Cytat: Buła link=topic=11189.msg108312#msg108312#msg108312#msg108312 date=1282642795
Ładnie to tak swoją prace wychwalać? :lol:
Ocena może i subiektywna, ale niech tylko ktoś spróbuje się z nią nie zgodzić :lol2:

Poza tym akurat to miasteczko robił Wietrzyk :ok:

Noktis

Noktis

Użytkownicy
posty10
  • Użytkownicy
Cytuj
Prace 2D na najwyższym poziomie,
A to nie czasem Ty je robiłeś? :]
Cytuj
Koleś na pierwszym koncepcie nie ma rąk?
Tyłka też nie widać.  :cool:
 
Diablo 1 Mod - The Awakening

Diablo 1 Hellfire - Kronika

Goran

Goran

Użytkownicy
posty168
Propsy39
  • Użytkownicy
No to screen jest tylko jeden. Jedyne co może tutaj przyciągnąć oko, to goła dupa. ; P A po za tym, to modele ładne. Wilk i niedźwiedź mi się podoba, bronie też niczego sobie. Ocena 5/6
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
O, kolejny raz zOrc ocenił na 1 projekt któremu inni dali 6. Tak jak ostrzegałem - jeśli dziś nie uzasadnisz sensownie obu głosów, zostaną unieważnione, a wobec twojego konta zostaną wyciągnięte konsekwencje. Jeśli nadal będziesz próbował sabotować event, łącznie z banicją.

Noktis

Noktis

Użytkownicy
posty10
  • Użytkownicy

Noktis

Tajemnice Nordmaru
#10 2010-08-25, 15:44(Ostatnia zmiana: 2010-08-25, 15:44)
Oryginalny pomysł na moda oraz wysoki poziom Artworków i Modeli.
Dlatego szósteczka ;]
 
Diablo 1 Mod - The Awakening

Diablo 1 Hellfire - Kronika

zOrc

zOrc

Użytkownicy
posty45
Propsy2
  • Użytkownicy
Fajny wilk na prawdę prze super! Lepszy niż ten z G3! Dałbym 4, ale dałem 1. Tylko mam prośbę, nie blokujcie mi konta :wink:
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Tajemnice Nordmaru
#12 2010-08-25, 16:52(Ostatnia zmiana: 2010-08-25, 17:07)
Nic nie będzie blokowane jeśli przestaniesz się wydurniać. Wszystkie twoje głosy są nieważne i nie będą w żaden sposób brane pod uwagę przy końcowej klasyfikacji, to zostało już postanowione. Odbieram ci też dostęp do tego działu, może przeczytasz to kiedyś kiedy już będzie w archiwum.

nouwak

nouwak

Użytkownicy
Darth Novak
posty62
Propsy182
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Darth Novak
Wprawdzie screen tylko jeden, ale wiem, że całość prezentuje naprawdę wysoki poziom, dlatego maksymalna ocena.
 
"Never trust a bartender with bad grammar." - Kyle Katarn

Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Screen tylko jeden, w dodatku pusty, fajne concepty choć bezużyteczne, meshe są niczego sobie ale brak tekstur. D:
4.

I nie zmienię zdania nawet jak będziesz mnie tłukł w tajnych. :>
 

angarus

angarus

Użytkownicy
posty91
Propsy26
  • Użytkownicy
Dałem 5, nie 6 ponieważ większość modeli jest nieoteksturowana. Najbardziej podoba mi się wioska i niedźwiedź, tylko wioskę możnaby troszkę powiększyć.
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Tajemnice Nordmaru
#16 2010-08-25, 21:44(Ostatnia zmiana: 2010-08-25, 22:01)
Cytat: Caesum link=topic=11189.msg108755#msg108755#msg108755#msg108755 date=1282761277
Screen tylko jeden, w dodatku pusty, fajne concepty choć bezużyteczne, meshe są niczego sobie ale brak tekstur. D:
Uważam że jesteś zdecydowanie niesprawiedliwy. Nie ma tutaj ŻADNEGO conceptu, kłóciłeś się już o to w tajnym dziale, ale widzę że nadal nie rozróżniasz conceptu od artworka. Różnica jest jednak bardzo istotna.

Brak tekstur jest spowodowany tym że jeszcze nie zostały przygotowane, a to dlatego że ogół prac nad modem jest dopiero w toku. Dzień Screena zawsze polegał na prezentacji nie gotowych modyfikacji, a materiałów pokazujących sam proces twórczy - tak też jest w tym przypadku.

Sam przez krótki czas byłeś w teamie, odpowiadałeś nawet właśnie za level design i dobrze wiesz jaka jest sytuacja i przyczyny tego że miasteczko nie jest jeszcze vobowane.

Może nie jesteśmy na bardzo zaawansowanym etapie produkcji, ale uważam że jakością np modeli przewyższamy grupy takie jak Na Ratunek Khorinis które oceniłeś jednak wyżej. Czyżby zawiść że nie jesteś już w grupie?

Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Caesum

Tajemnice Nordmaru
#17 2010-08-25, 23:04(Ostatnia zmiana: 2010-08-26, 13:29)
Cytuj
Czyżby zawiść że nie jesteś już w grupie?
Nie przesadzasz aby? Jako jedyny napisałem tu, czemu daję tylko 4(a nie tylko ja dałem taką ocenę), a ty już srasz żarem.

Z grupy odszedłem z własnej woli, więc czemu miałbym czuć jakąkolwiek zawiść? D: Co do artów czy conceptów, to mimo wszystko nie widzę powodu, dla których zostały zrobione.

A choć byłem w grupie, to i tak nic nie zrobiłem, ponieważ nie dość, że nie miałem praktycznie ŻADNYCH materiałów(fakt faktem, że są jakieś stoły, było nawet łóżko, ale to imo za mało, żeby bez problemu zacząć robotę), to jeszcze reszta teamu też nic nie robiła. No i nie zmieniło się to przez długi czas, więc uznałem, że nic z tego nie będzie, dlatego odszedłem(miałem też olać tS, ale w końcu tego nie zrobiłem).

Co do dnia screena, to czy on nie jest przypadkiem do oceny screenów? D: Fajnie, że są meshe, ale nie ma tekstur. Concepty robione na podstawie meshy też są fajne, ale co poza tym(i po co)?

Co do zawiści, to równie dobrze mógłbym napisać, że cały twój post jest tylko dlatego, bo jako jedyny dałem niższą ocenę. :<

Gruben - OT WŁAŚNIE! : D
 

Noktis

Noktis

Użytkownicy
posty10
  • Użytkownicy
Cytuj
Z grupy odszedłem z własnej woli, więc czemu miałbym czuć jakąkolwiek zawiść?
To tylko gra, nie ma co się napinać. (To tak generalnie do was ;p  )
 
Diablo 1 Mod - The Awakening

Diablo 1 Hellfire - Kronika

Gruben

Gruben

Użytkownicy
posty31
  • Użytkownicy
Artworki i modele na naprawdę wysokim poziomie ale tylko jeden screen -.- 4/6
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry