Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - OrtegaX

Strony: [1] 2 3 ... 18
1
Ukończone modyfikacje / [G1] Z woli Króla
« dnia: Dzisiaj o 19:02 »
Dzięki za recenzję.
Zaktualizowałem link o nową wersję gdzie już dziki działają.

2
Ukończone modyfikacje / [G1] Z woli Króla
« dnia: Wczoraj o 16:18 »Po wielkim buncie Król stracił kontrolę nad kolonią karną. Od tamtego momentu musiał negocjować ze skazańcami, to też wszystkie dobra wyprodukowane na kontynencie trafiały do kolonii w zamian za magiczną rudę. Ten stan rzeczy nie był nikomu na rękę poza więźniami, których wojna nie obchodziła, gdyż byli odizolowani od reszty świata. Pewnego dnia, król miał dość wciąż rosnących oczekiwać magnaterii ze Starego obozu, którzy to żądali coraz więcej, oferując w zmian coraz mniej cennej rudy. Rhobar zdecydował wysłać oddział gwardzistów do doliny. Ci przy osłonie nocy mieli zejść do kolonii i założyć obóz gdzieś na odludziu, aby przygotować się do jednego zadania - odbicia zamku z rąk Gomeza. Jednak misja przedłużała się, a Król potrzebował informacji, co dzieje się z oddziałem, czy zadanie zostanie wykonane. Dlatego też za barierę przybywa kolejna osoba, posłaniec królewski, który ma dowiedzieć się co się stało z oddziałem i przekazać raport królowi. Wyposażony w jedyny egzemplarz zwoju teleportacyjnego poza barierę wszedł do kolonii. Jaki będzie jego los, czy uda mu się wykonać misję? To się okaże.


Cechy modyfikacji:
-Ponad 20 zadań
-Fabuła, który cały czas gna do przodu
-Około 5 godzin gry
-Nowe postaci i dialogi
-Nowe przedmioty
-Bitwy
-Nowe modele 3d, animacje itd
-Lekko zmieniony świat
-I wiele więcej


Screnny:
SpoilerPOBIERZ: https://drive.google.com/file/d/156Xs4Ua1cS3-ht8sKISTEt1kQHhqh5fa/view?usp=drive_link


Kilka słów ode mnie: Modyfikacja miała być krótkim, prostym modem, którym pożegnam silnik G1. Na początku wszystko szło fajnie, nie miałem żadnych obaw do jej jakości, ale gdzieś w połowie prac czar prysł. Trochę straciłem zapał, ewidentnie miałem już przesyt tego topornego silnika, i rzeczy, które chciałem zrobić, między innymi rozbudowane bitwy, zeszły na drugi plan. Dlatego z moda nie jestem w pełni zadowolony, wydaję go bo był już praktycznie na ukończeniu, szkoda mi było go porzucać. Na chłodno ocenił bym go na max średniaka, ale może komuś bardziej się spodoba.3
Zapowiedzi modyfikacji / [G1] Z woli Króla
« dnia: 2024-04-25, 21:09 »
wielka szkoda. Ile postaci jest do oddubowania?
z 20, ale no żmudznie to idzie, a mod jest na max 4h więc wolę skupić się nad czymś większym co mam w planach.
To ma być prosty projekt zrobiony bez żadnej spiny, takie miałem podejście na początku. Praca nad nim ma mi sprawić frajdę, a robienie dubbingu to głównie nerwy :D

4
Zapowiedzi modyfikacji / [G1] Z woli Króla
« dnia: 2024-04-24, 22:30 »
Zdecydowałem, że wydam moda bez dubbingu, za długo mi schodzi. W przyszłości, kiedy na spokojnie znajdę czas i nie będzie mi sie spieszyć to powstanie łatka z dubbingiem ;)
Premiera na dniach

5
Opis moda to:
Na ile godzin rozgrywki
co mniej wiecej oferuje
Krótkie info o akcji

A nie jakieś skandywawskie klimaty i amerykańskie kino akcji xdd
A to, że to kontynuacja to można chyba po tytule wywnioskować
Nie mam nic do ekipy i moda, bo Klasztor I jest rewelacyjny i ten też pewnie trzyma poziom ale opis moda to jakiś żart

Post połączony: 2024-04-21, 23:26

6
Zajebisty opis moda, dużo się idzie z niego dowiedzieć. Skandynawskie kino akcji kurwa XD

7
Zapowiedzi modyfikacji / [G1] Z woli Króla
« dnia: 2024-02-01, 00:43 »
Mod jest skończony, brakuje tylko dubbinu więc od czasu jego realizacji zależeć będzie premiera moda.

8
Zapowiedzi modyfikacji / [G1] Z woli Króla
« dnia: 2024-01-30, 23:46 »
Obsówka, nie wiem kiedy wyjdzie. Raczej pod koniec lutego

9
Zapowiedzi modyfikacji / [G1] Z woli Króla
« dnia: 2023-10-14, 21:28 »
Spokojnie, to nie będzie otwarta bitwa. Przede wszystkim trzeba zacząć od stopniowego osłabiania przeciwnika. Spojler dla ciebie, żebyś wiedział mniej więcej, że szansa jest duża:
Spoiler
Będzie jedna długa misja gdzie nasz bohater w stroju cienia będzie prowadził akcje dywersyjne w samym obozie, zepsucie mechanizmów od bram, potejemne dozbrajanie kopaczy i namawianie ich do buntu, pomoc ze strony magów ognia, wpuszczenie w nocy po cichu zolnierzy do obozu itd. Otwartej bitwy nie będzie a raczej wszystko z zaskoczenia. Pozycja i obecnosc wojsk krola w kolonii nie bedzie nikomu znana.

10
Zapowiedzi modyfikacji / [G1] Z woli Króla
« dnia: 2023-10-13, 23:39 »
No mod wyjdzie za 2 miesiące więc mam czas na ewentualne zmiany, nawet w fabule. W każdym razie dzięki za krytykę

11
Zapowiedzi modyfikacji / [G1] Z woli Króla
« dnia: 2023-10-13, 21:14 »
1.Na zwiady nikogo nie wysyłam. Póki mod jest w produkcji to jeszcze zastanowię się nad otoczką fabularną. Chyba zmienię jeszcze dialogi. Generalnie chyba lepiej jak gwardziści to będą niedobitki z wielkiego buntu, a nie wysłany oddział. Więc Król wyśle faktycznie jedną osobę, posłańca z rokazami i celem odnalezienia oddziału. I tak jak pisałem, ten posłaniec będzie miał zwój teleportacyjny poza barierę, jedyny egzemplarz. Dlatego mógłby wrócić i przekazać info królowi.  A co do dialogów to mam osobę odpowiedzialną za ich korektę.

2. Totalna alternatywna historia, nie biorę pod uwagę bezimiennego itd, dlatego będzie łatwiej.
3. Mam z nim doświadczenie, więc postaram się o to aby te bitwy wyglądały znośnie. Żadnej nawalanki nie będzie, będą to oskryptowane rzeczy. Np. Bije się kilkanaście npców którzy są nieśmiertelni a celem bohatera jest wyeliminowanie łuczników. Czyli bohater ma za zadanie nie włączać się w bitwę tylko skupić się na określonym celu w bitwie.
4. To jest z carnage patcha, tylko dla mnie wrzucone, w modzie nie będzie.
5. No juz w pkt 3 wyjasnilem.
6. Jest moment odetchnięcia, ale skupiam się na akcji. Pisząc to miałem na myśli, że nikt w trakcie gry w jej zaawansowanym stadium nie da nam misji typu przynieś 30 piekielników
Od siebie życzę powodzenia, być może będzie to pierwsza modyfikacja od ciebie, którą ogram (miałem siąść do Gladiatora, ale recenzje nie były zachęcające). Pozdro.


Może się skusisz, wydaliśmy niedawno wersję 1.2. Generalnie sam spotkałem się z większością pozytywnych recenzji Gladiatora, więc może się przekonasz.

A i jak masz jakieś propozycje aby to było spójne to możesz mi napisać na PW, z chęcią zobaczę.

12
Zapowiedzi modyfikacji / [G1] Z woli Króla
« dnia: 2023-10-13, 19:26 »
Nice, wygląda sztośnie. Planujesz premierę na Spine?
Zobaczymy, ale wątpię

13
Zapowiedzi modyfikacji / [G1] Z woli Króla
« dnia: 2023-10-13, 14:56 »Po wielkim buncie Król stracił kontrolę nad kolonią karną. Od tamtego momentu musiał negocjować ze skazańcami, to też wszystkie dobra wyprodukowane na kontynencie trafiały do kolonii w zamian za magiczną rudę. Ten stan rzeczy nie był nikomu na rękę poza więźniami, których wojna nie obchodziła, gdyż byli odizolowani od reszty świata. Pewnego dnia, król miał dość wciąż rosnących oczekiwać magnaterii ze Starego obozu, którzy to żądali coraz więcej, oferując w zmian coraz mniej cennej rudy. Rhobar zdecydował wysłać oddział gwardzistów do doliny. Ci przy osłonie nocy mieli zejść do kolonii i założyć obóz gdzieś na odludziu, aby przygotować się do jednego zadania - odbicia zamku z rąk Gomeza. Jednak misja przedłużała się, a Król potrzebował informacji, co dzieje się z oddziałem, czy zadanie zostanie wykonane. Dlatego też za barierę przybywa kolejna osoba, posłaniec królewski, który ma dowiedzieć się co się stało z oddziałem i przekazać raport królowi. Wyposażony w jedyny egzemplarz zwoju teleportacyjnego poza barierę wszedł do kolonii. Jaki będzie jego los, czy uda mu się wykonać misję? To się okaże.


Cechy modyfikacji:
-Ponad 20 zadań
-Fabuła, który cały czas gna do przodu
-Około 5 godzin gry
-Nowe postaci i dialogi
-Nowe przedmioty
-Bitwy
-Nowe modele 3d, animacje itd
-Lekko zmieniony świat
-Pełny Dubbing
-I wiele więcej


Screnny:
Spoiler
Od autora:
Tym modem chciałem się pożegnać z silnikiem G1, gdyż całkowicie przerzucam się na G2. Nie chciałem znowu pchać się w projekt, który zajmie mi rok życia, tak jak to było chociażby z Gladiatorem. Chciałem zrobić coś mniejszego, dając sobie max 2-3 miesiące. Mimo tego mod nie będzie zrobiony byle jak, ale naprawdę się postaram aby był po prostu PRZYJEMNY. Zachęcam do śledzenia tematu.


PLANOWANA PREMIERA: 2023/Styczeń 2024

14
Ukończone modyfikacje / [G2NK] Gladiator
« dnia: 2023-10-06, 20:34 »
Nowa wersja Gladiatora oznaczona 1.2 gotowa, pełny changelog i link do moda w 1 poście

15
Ukończone modyfikacje / [G1] Dolina Zombie v2.2 EWOLUCJA
« dnia: 2023-09-08, 02:12 »
Krwiopicja to glass cannon, zabija na hita i sam jest na hita

16
Ukończone modyfikacje / [G2NK] Gladiator
« dnia: 2023-03-11, 15:33 »
Daję linka do małego fixa, dla osób, które już zaczęły grę żeby działały sejwy.
https://drive.google.com/file/d/1OqtfWpIi0qlg01yks4HFe5SSU12svbGp/view?usp=share_link
Patch poprawia:
-Dodano pochodnie do handlu u kowala
-Poprawiono niemiecki opis mieszka
-Nie można już spać do walki bez uprzedniej rozmowy z Kalym
i kilka innych drobnych zmian
Należy podmienić plik w katalogu data/modvdf

Jednocześnie dzisiaj około 18:00 wrzucamy nową wersję moda, którą będzie trzeba pobrać i grać od nowa, natomiast zmiany będą wyglądać następująco, poza tymi u góry:
-Od teraz zregenerować stamine możemy zawsze, darmowo za pomocą klawisza "P" podczas walki. Wtedy postać automatycznie robi drzemkę i przywraca się 50pkt staminy. Innym sposobem jest oczywiście wypicie mikstury, która odnawia jej całość.
-Dodano zródła światła do wszystkich zenów
-Zwiększono ilość mieszków do znalezienia
-Usunięto błąd z opuszczeniem areny treningowej.

Post połączony: 2023-03-11, 18:24
Nowa wersja moda już na dysku, link zaktualizowany

17
Ukończone modyfikacje / [G2NK] Gladiator
« dnia: 2023-03-11, 14:43 »
No bo spine to syf, nie ogarniam fenomentu tego narzędzia.

18
Ukończone modyfikacje / [G2NK] Gladiator
« dnia: 2023-03-11, 02:13 »
Nie będzie.

Jeżeli nie możecie rozpocząć 1 walki to podaje schemat działania:
1. Wyjscie z jaskini
2. Rozmowa z Kalym
3. Rozmowa z nauczycielami, kowalem, płatnerzem, alchemikiem, kapłanem, myśliwym, zarządcą areny i kaptianem
4. Kaly
5. Spij do walki
Po wygraniu walki Kaly mówi aby się spotkać wieczorem w karczmie  ( jest to też w dzienniku )
Do drugiej walki:
1. Kaly wieczorem w karczmie.
2. Kaly rano.
3. Spij do walki.

19
Ukończone modyfikacje / [G2NK] Gladiator
« dnia: 2023-03-10, 20:02 »
Odpal jeszcze raz i jak tylko ci  wyskoczy acces violation, zrób Ctr+C i wyslij mi raport na PW

20
Ukończone modyfikacje / [G2:NK] Gladiator
« dnia: 2023-03-10, 19:55 »
Jeżeli na steamie to był problem z wersją steamową

Strony: [1] 2 3 ... 18
Do góry