Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - OrtegaX

Strony: [1] 2 3 ... 19
1
Będzie po premierze Kronik 2.0 żeby było co podpierdolić

2
Ukończone modyfikacje / [G1] INTRUZ
« dnia: 2026-02-08, 18:53 »


Modyfikacja ta to czyste wyzwanie w świecie Gothica. Wcielając się w najemnika lub maga wody, przechodzi się przez kolejne etapy starć z ludźmi ze Starego Obozu. Celem jest wytrwać do końca i uciec do Nowego Obozu, przekazując skradziony z zamku plan ataku na Wolną Kopalnię.
Modyfikacja podzielona jest na 11 etapów, każdy inny - ale liczy się tylko jedno: Walka i pobijanie rekordów.
Zapraszam do gry i chwalenia się rekordami :)

SCREENY:
Spoiler





3
Zapowiedzi modyfikacji / [G2NK] Gothic: Yndrzej's Edition
« dnia: 2026-01-23, 20:42 »
Piękna sprawa, czekam! <3

4
Ukończone modyfikacje / [G1] Z woli Króla 2.0
« dnia: 2025-07-31, 16:58 »
Modyfikacja dostała właśnie wersję 2.0! Zapraszam na stronę tytułową.

5
GRD_8740_DRAX

powinieneś miec opcję z Gomezem do pogadania

6
Mała poprawka 13.12.2024
-Usunięto mechanikę stresu i czynności z nią związane
-Usunięto dialog z Ramzesem odnośnie obozu łowców zombie, który nie istnieje
-Zopytymalizowano okolice zamku poprzez usunięcie większości zombie, które dorespiały się co jakis czas powodując natłok mobów w jednym miejscu
trzeba grać od nowa z tymi zmianami

7
Zapraszam na stronę tytułową do zapoznania się z definitywną wersją moda.

8
Ukończone modyfikacje / [G1] Z woli Króla
« dnia: 2024-12-06, 16:50 »
Dzięki za opinię. Niedługo wychodzi wersja 2.0 z dubbingiem i wieloma zmianami, mod będzie 2x większy

9
Ukończone modyfikacje / [G1] Z woli Króla
« dnia: 2024-06-24, 23:45 »
Link zaktualizowany ponownie, wkradł się mały problem z dialogami, wszystko powinno śmigać teraz.

10
Archiwum / [G1] Z woli Króla
« dnia: 2024-06-24, 22:12 »
Dzis w nocy naprawie

11
Ukończone modyfikacje / [G1] Z woli Króla
« dnia: 2024-06-23, 19:02 »
Dzięki za recenzję.
Zaktualizowałem link o nową wersję gdzie już dziki działają.

12
Ukończone modyfikacje / [G1] Z woli Króla v2.0
« dnia: 2024-06-22, 16:18 »



Pora ponownie wkroczyć pod barierę, do Górniczej Doliny.
Tym razem jako Olgierd - królewski zwiadowca,
któremu powierzono misję o ogromnym znaczeniu dla losów trwającej wojny.
Wyposażony w specjalnie przygotowany zwój teleportacyjny, umożliwiający powrót zza bariery, wyrusza, aby spełnić wolę króla.
Czy zdoła wypełnić zadanie? To się okaże!

Wersja 2.0 modyfikacji usprawnia poprzedniczkę o wiele nowości, w tym nowe zadania, postacie, a przede wszystkim - PEŁNY POLSKI DUBBING.



Cechy modyfikacji:
-10 godzin rozgrywki
-Nową historię osadzoną w znanym świecie Kolonii karnej
-Dubbing: 40+ wyselekcjonowanych aktorów
-30+ nowych, zróżnicowanych zadań
-Nowe postacie
-Nowe przedmioty w tym: broń, pancerze, biżuteria.
-Wiele zmian wizualnych w świecie
-Nowe funkcje skryptowe
-Easter eggi
-I przede wszystkim dobrą zabawę


Screeny:
Spoiler







POBIERZ: https://www.sefaris.eu/z-woli-krola
https://drive.google.com/file/d/19nQmt8EnGxbOG8d4eteDHuqSVCS9xedv/view
https://mega.nz/file/84IgXbJA#DQIZzkqBNQWw482QH2E7I6_RptkwGb79gX1AZ8bFYBI
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=3538815614

AUTORZY:
OrtegaX - fabuła, skrypty, level design, grafika
Dziubuś - realizacja dubbingu, korekta tekstów
Aresmana, Chomont - testy



13
Archiwum / [G1] Z woli Króla
« dnia: 2024-04-25, 21:09 »
wielka szkoda. Ile postaci jest do oddubowania?
z 20, ale no żmudznie to idzie, a mod jest na max 4h więc wolę skupić się nad czymś większym co mam w planach.
To ma być prosty projekt zrobiony bez żadnej spiny, takie miałem podejście na początku. Praca nad nim ma mi sprawić frajdę, a robienie dubbingu to głównie nerwy :D

14
Archiwum / [G1] Z woli Króla
« dnia: 2024-04-24, 22:30 »
Zdecydowałem, że wydam moda bez dubbingu, za długo mi schodzi. W przyszłości, kiedy na spokojnie znajdę czas i nie będzie mi sie spieszyć to powstanie łatka z dubbingiem ;)
Premiera na dniach

15
Opis moda to:
Na ile godzin rozgrywki
co mniej wiecej oferuje
Krótkie info o akcji

A nie jakieś skandywawskie klimaty i amerykańskie kino akcji xdd
A to, że to kontynuacja to można chyba po tytule wywnioskować
Nie mam nic do ekipy i moda, bo Klasztor I jest rewelacyjny i ten też pewnie trzyma poziom ale opis moda to jakiś żart

Post połączony: 2024-04-21, 23:26

16
Zajebisty opis moda, dużo się idzie z niego dowiedzieć. Skandynawskie kino akcji kurwa XD

17
Archiwum / [G1] Z woli Króla
« dnia: 2024-02-01, 00:43 »
Mod jest skończony, brakuje tylko dubbinu więc od czasu jego realizacji zależeć będzie premiera moda.

18
Archiwum / [G1] Z woli Króla
« dnia: 2024-01-30, 23:46 »
Obsówka, nie wiem kiedy wyjdzie. Raczej pod koniec lutego

19
Archiwum / [G1] Z woli Króla
« dnia: 2023-10-14, 21:28 »
Spokojnie, to nie będzie otwarta bitwa. Przede wszystkim trzeba zacząć od stopniowego osłabiania przeciwnika. Spojler dla ciebie, żebyś wiedział mniej więcej, że szansa jest duża:
Spoiler
Będzie jedna długa misja gdzie nasz bohater w stroju cienia będzie prowadził akcje dywersyjne w samym obozie, zepsucie mechanizmów od bram, potejemne dozbrajanie kopaczy i namawianie ich do buntu, pomoc ze strony magów ognia, wpuszczenie w nocy po cichu zolnierzy do obozu itd. Otwartej bitwy nie będzie a raczej wszystko z zaskoczenia. Pozycja i obecnosc wojsk krola w kolonii nie bedzie nikomu znana.

20
Archiwum / [G1] Z woli Króla
« dnia: 2023-10-13, 23:39 »
No mod wyjdzie za 2 miesiące więc mam czas na ewentualne zmiany, nawet w fabule. W każdym razie dzięki za krytykę

Strony: [1] 2 3 ... 19
Do góry