worm? 19768 61

O temacie

Autor

Zaczęty 14.10.2009 roku

Wyświetleń 19768

Odpowiedzi 61

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu
Nie lepiej zrobić coś od nowa, a nie wyjeżdżać z jakimiś słitaśnymi obrazeczkami dla niej <333333?
Zauważ że to ma być praca grupowa, a wbijanie się z jakieś słit serduszka zniechęca do pracy.
 

emace

emace

Użytkownicy
czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
posty404
Propsy297
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?

emace

worm?
#41 2010-10-26, 15:05(Ostatnia zmiana: 2010-10-26, 19:49)
ja nie zrozumiałem zabawy ? cały worms ma być o danej jednej tematyce ? czy jest dowolność... jeśłi tak, to w czym problem. skopiuj sobie 150 pikseli z prawej strony tylko i kontynuj od tego, nie będziesz musiał patrzeć na całość...

jak naprawdę nie pasuje, to mam coś innego.
 





Podobno pewien nekromanta znany pod pseudonimem Xardas jako jedyny poznał imię niejakiego Bezia. Rzekomo za tę informację zobowiązał się ożywiać zabitych przez niego NPC-ów do kolejnych części gry.

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu
Według wormowych zasad jest ok. Ja marudzę sobie tylko tak po swojemu, bo wkurza mnie jak faceci zachowują się jak laski.
 

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
przypominam, że gg kwalifikuje cię jako laskę
 

emace

emace

Użytkownicy
czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
posty404
Propsy297
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
Cytat: Buła link=topic=7499.msg116030#msg116030#msg116030#msg116030 date=1288118903
Według wormowych zasad jest ok. Ja marudzę sobie tylko tak po swojemu, bo wkurza mnie jak faceci zachowują się jak laski.

dzięki za komplement
 





Podobno pewien nekromanta znany pod pseudonimem Xardas jako jedyny poznał imię niejakiego Bezia. Rzekomo za tę informację zobowiązał się ożywiać zabitych przez niego NPC-ów do kolejnych części gry.

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu
:ok:  wiem, jestem hujem.
To to teraz robi kolejną część? Bo wyjdzie głupio jak 2 osoby naraz będą robić.
 

Dracon

Dracon

Użytkownicy
posty1068
Propsy904
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja robię, ale nie miałem ostatnio dostępu do internetu.
 
,,Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. A taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.''

Wiktor Suworow, Akwarium

emace

emace

Użytkownicy
czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
posty404
Propsy297
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?

emace

worm?
#47 2010-10-28, 23:27(Ostatnia zmiana: 2010-10-28, 23:28)
Cytat: Dracon link=topic=7499.msg116355#msg116355#msg116355#msg116355 date=1288294730
To to teraz robi kolejną część? Bo wyjdzie głupio jak 2 osoby naraz będą robić.                                      

głupio wyjdzie, jak dwie osoby zrobią i jedna z nich nie zdecyduje się przerobić swoje na kolejną trzecią odsłonę i wyrzuci to do kosza.
 





Podobno pewien nekromanta znany pod pseudonimem Xardas jako jedyny poznał imię niejakiego Bezia. Rzekomo za tę informację zobowiązał się ożywiać zabitych przez niego NPC-ów do kolejnych części gry.

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Cytat: emace link=topic=7499.msg116382#msg116382#msg116382#msg116382 date=1288301263
głupio wyjdzie, jak dwie osoby zrobią i jedna z nich nie zdecyduje się przerobić swoje na kolejną trzecią odsłonę i wyrzuci to do kosza.
Czemu by nie urozmaicic zabawy i nie zrobic ewolucji rozwoju worma w podobny sposob jak drzewo filogenetyczne z galeziami? Kazda podwojna praca oznacza rozmnozenie sie worma ze sa dwa wormy. Jesli ostatni obrazek jest kiepski, to po prostu jest wyrzucany z puli genowej chujowy. Doborem naturalnym Tym, ktory za dobre wynagradza, a za zle karze, sa tutaj sami uczestnicy zabawy. Jedynie obrazki najlepiej dostosowane nadajace sie do stworzenia kontynuacji sa uzywane do dorysowywania dalszych segmentow, slabe natomiast koncza swoja linie rodowa bez pozostawienia potomstwa sa do dupy. Co myslicie?
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka

KolegaZWojska
Rzeka

worm?
#49 2010-10-29, 13:42(Ostatnia zmiana: 2010-10-29, 13:46)
Bad idea! Jeśli ktoś zrobił dobry rysunek, a kto inny lepszy to i tak oba zasługują na to by pojawić się w robaku. Odrzucane powinny być te które w sposób ewidentny nie przeszły testu ewolucji. A to dlatego bo jest nas mało. W sumie to udział w zabawie powinien być jednym z wyznaczników fejmu i dowodem przynależności do forum. Każda elitarna jednostka, która nie weźmie udziału powinna zostać wydalona z kantyny.  :D

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Dlatego mowie o rozgalezianiu sie drzewa yy replikacji ee rozmnazaniu nic nie mowie.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

emace

emace

Użytkownicy
czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
posty404
Propsy297
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?

emace

worm?
#51 2010-10-29, 14:34(Ostatnia zmiana: 2010-10-29, 14:41)
Cytat: Kyroman link=topic=7499.msg116409#msg116409#msg116409#msg116409 date=1288352832
Dlatego mowie o rozgalezianiu sie drzewa yy replikacji ee rozmnazaniu nic nie mowie.


nie mom czasu na ciebie chopie

ps. czekam na twój wzwód wywód na temat zbiegów okoliczności cudów
 





Podobno pewien nekromanta znany pod pseudonimem Xardas jako jedyny poznał imię niejakiego Bezia. Rzekomo za tę informację zobowiązał się ożywiać zabitych przez niego NPC-ów do kolejnych części gry.

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Cytat: emace link=topic=7499.msg116418#msg116418#msg116418#msg116418 date=1288355645
wzwód wywód
Ctrl+Shift i po sprawie.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

emace

emace

Użytkownicy
czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
posty404
Propsy297
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
bierzesz, nie idzie cie zrozumieć ;/
 





Podobno pewien nekromanta znany pod pseudonimem Xardas jako jedyny poznał imię niejakiego Bezia. Rzekomo za tę informację zobowiązał się ożywiać zabitych przez niego NPC-ów do kolejnych części gry.

Dracon

Dracon

Użytkownicy
posty1068
Propsy904
Profesjabrak
  • Użytkownicy
moja cegła, dwie cegły
Szału ni ma...
 
,,Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. A taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.''

Wiktor Suworow, Akwarium

emace

emace

Użytkownicy
czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
posty404
Propsy297
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?

emace

worm?
#55 2010-10-29, 20:23(Ostatnia zmiana: 2010-10-29, 21:07)
 





Podobno pewien nekromanta znany pod pseudonimem Xardas jako jedyny poznał imię niejakiego Bezia. Rzekomo za tę informację zobowiązał się ożywiać zabitych przez niego NPC-ów do kolejnych części gry.

Dracon

Dracon

Użytkownicy
posty1068
Propsy904
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Chyba źle podlinkowałeś swoją cegłę :P
 
,,Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. A taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.''

Wiktor Suworow, Akwarium

emace

emace

Użytkownicy
czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
posty404
Propsy297
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
Cytat: Dracon link=topic=7499.msg116467#msg116467#msg116467#msg116467 date=1288376951
Chyba źle podlinkowałeś swoją cegłę :P

jest ok, ale to odbicie lustrzane :)
 





Podobno pewien nekromanta znany pod pseudonimem Xardas jako jedyny poznał imię niejakiego Bezia. Rzekomo za tę informację zobowiązał się ożywiać zabitych przez niego NPC-ów do kolejnych części gry.

Dracon

Dracon

Użytkownicy
posty1068
Propsy904
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja już cegieł nie robię. Wolę tekstury.
 
,,Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. A taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.''

Wiktor Suworow, Akwarium

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka
Taki komentarz ode mnie:

Przejście 1/2 zbyt kontrastowe - od razu widać gdzie zaczyna się 2, a kończy 1.
Przejście 2/3 dobre, ale na tym budynku widać straszną pikselozę.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry