2# Dzień Screena 54392 220

O temacie

Autor Zoom

Zaczęty 20.06.2009 roku

Wyświetleń 54392

Odpowiedzi 220

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
dobry screen może zrobić każdy jak się trochę pomęczy. Co do pierwszej edycji to nie tak, że tylko CZ prezentowało się na poziomie, po prostu ludzie robiący screeny dali ciała. Każda modyfikacja ma wiele do zaoferowania, trzeba to tylko odpowiednio wyeksponować. I o nic innego mi nie chodzi.
O tym przecież, bez przekrzykiwania, jest mowa od początku.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

shergar

shergar

The Modders
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • The Modders
  • Darth Revan
I tak i nie. Równie dobrze można powiedzieć, że to ja mam rację, że Kyro ma rację, albo że wszyscy mają rację. Hmm, albo lepiej nie bo zaraz zysk zacznie się wymądrzać ;p

W każdym razie Kyro nie masz racji ;]  Nie tylko o tym było od początku i było przekrzykiwanie - wcale nie wykłócam się jak dziecko :P

--------------------------------------

To co będą screeny? Jak tak to na kiedy?
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso

Zkirtaem
Moderator

2# Dzień Screena
#42 2009-06-23, 23:37(Ostatnia zmiana: 2009-06-23, 23:42)
Kiedyś, kiedyś, za moich czasów <KHE, KHE>, był sobie na zaibatsu.pl <taki portal o GTA> S.O.T.W. - Screen of The Week. Myślę, że jeśli teamy by ścisnęły dupę na tę godzinkę i zrobiły screen, to dałoby się coś podobnego stworzyć tutaj. Jeden raz na tydzień, zwycięzca = pucharek <jakby się dało, to dla całej danej grupy>, potem, za tydzień kolejny SOTW, i następna grupa dostaje pucharek <ew. pierwsza zatrzymuje>. Tam było niby prościej, bo mieli specjalnie zrobione skrypty na stronie do tego, ale myślę, że dałoby się i tu zrobić, w normalnej ankiecie - jedynym problemem byłoby zapewnienie przez teamy, że będą robić <przy okazji, ma się wtedy genialną chwilę na ukazanie jakiejś nowości w danym modzie>, i zapewnienie przez userów, że będą głosować na to, co im się najbardziej podoba, a nie na to, co lubią <spieprzyłem to zdanie, wiem, ale myślę, że rozumiecie, o co chodzi.>

Tak szczerze, to nie widzę aż takich wielkich szans na to, żeby coś takowego powstało, ale trzeba być optymistą :P


PS: Co do mojej zagmatwanej wypowiedzi o głosowaniu przez userów: Najciekawiej by było, jakby teamy wysyłały do kogoś, kto to by poprowadził, screeny <ale BEZ żadnych podpisów na obrazku, żeby głosujący nie mogli się zorientować, na kogo głosują - taka randka w ciemno, w której pokazuje się wszystko poza głową przyszłej wybranki losu. To by mniej więcej wyeliminowało ten problem.
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
PS: Co do mojej zagmatwanej wypowiedzi o głosowaniu przez userów: Najciekawiej by było, jakby teamy wysyłały do kogoś, kto to by poprowadził, screeny <ale BEZ żadnych podpisów na obrazku, żeby głosujący nie mogli się zorientować, na kogo głosują - taka randka w ciemno, w której pokazuje się wszystko poza głową przyszłej wybranki losu. To by mniej więcej wyeliminowało ten problem.
Chodzi o to, by pokazywać screeny bez mówienia, z jakiego moda pochodzą? W sumie dobry pomysł, ale na SOTW, raczej nie na Dzień Thora, i także chyba nie do zastosowania w każdej sytuacji.

Takie coś mogłoby dodać jakąś nutkę tajemniczości, zaskoczenia, może userzy prześcigaliby się w zgadywaniu, co jest skąd... Byleby tylko ktoś nie zepsuł niespodzianki :P
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

orcwarrior

orcwarrior

The Modders
posty475
Propsy317
Profesjabrak
  • The Modders
No tak, pomysł niby faktycznie jest dobry, ale myśle że wszyscy którzy o modach które będa brały udział w DS beda wiedzieć choć troche przypasuja bez problemu obrazek do swiata i fabuly przedstawionej w konkretnym modzie.
 



Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
To może też w jeszcze innej formie: organizator zabawy bierze screen od jakiejś grupy, screen specjalnie na tą okazję przygotowany i niepokazywany nigdzie indziej, nie mówi skąd on pochodzi, tylko przedstawia go w odpowiednim temacie. Zadaniem uczestników (potencjalnych graczy) jest odgadnięcie, z którego moda pochodzi screen oraz określenie, po czym się to poznało. Zapewne zwiększyłoby to zainteresowanie modami (uczestnik musi pogrzebać, pooglądać parę screenów by zgadnąć) oraz wprowadziłoby element konkurencji także dla tych, którzy nie zajmują się na co dzień modowaniem i nie mają co pokazać.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Pietrek

Pietrek

Użytkownicy
posty98
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
SOTW - niby dobre, ale po jakmiś czasie znużyłoby to grupy i tak spowszedniało, że byłyby pewnie dawane jakieś robione od niechcenia screeny. Poza tym - ile zmieniałoby się w tych modach z tygodnia na tydzień? Za to takie wydarzenie raz na rok będzie przykuwało raczej większą uwagę.
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Kyro - wszyscy by to olali. Nie mówię o jednostkach, ale u większości: "a, postrzelam, bo nie chce mi się grzebać".
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
A gdyby odstrzeliwać strzelaczy? :P
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
Zawsze można spróbować.
 

Jedairusz

Jedairusz

Złote Wrota
Grafik 3D w Boombit
posty1022
Propsy1297
NagrodyVV
ProfesjaGrafik 3D
  • Złote Wrota
  • Grafik 3D w Boombit

Jedairusz
Złote Wrota

2# Dzień Screena
#50 2009-06-24, 09:59(Ostatnia zmiana: 2009-06-24, 10:00)
Będziecie tak dyskutować, aż nie starczy czasu na przygotowania.
Moim zdaniem, powinno się:
1. Zebrać teamy
2. Przygotować po 10 screenów do pokazania + ewentualnie dodatkowe materiały umieszczone tylko w działach grup. (aby zachęcić gości do komentowania i przeglądania forum)
3. Zrobić porządną reklamę.
4. I imprezę czas zacząć, jak dla mnie konkurs jeden na najlepiej zapowiadającego się moda.
A co do innych konkursów typu SOTW (ja bym raczej był za comiesięcznym konkursem, żeby poziom był w miarę wysoki) to już jako oddzielne przedsięwzięcia, przygotowane po Dniu Screena

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Popieram plan jedaitha.
 

Kudlik

Kudlik

Użytkownicy
Les Paul
posty364
Propsy55
  • Użytkownicy
  • Les Paul
Ja również.
 

Maybe

Maybe

Użytkownicy
Ноопепт
posty305
Propsy449
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Ноопепт
Popieram Jedaitha.
 

Dr House

Dr House

Użytkownicy
Everybody Lies
posty139
Propsy1
  • Użytkownicy
  • Everybody Lies

Dr House

2# Dzień Screena
#54 2009-06-24, 12:17(Ostatnia zmiana: 2009-06-24, 12:17)
No to na co jeszcze czekamy? Do roboty! :roll:  Tylko trzeba wysłać wiadomość o tym do szefów teamów no i powiadomić za jakiś czas serwisy internetowe poświęcone gothicowi.
Kto chętny się tego podejmie? :]
 

Kudlik

Kudlik

Użytkownicy
Les Paul
posty364
Propsy55
  • Użytkownicy
  • Les Paul
Cóż to za problem? Przedstawiciela najważniejszego portalu o gothicu mamy... Serail. A co do szefów chyba PW wystarczą i jakiś tajny dział, czy cuś. :roll:
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Cytat: Jedaith link=topic=6144.msg54089#msg54089 date=Jun 24 2009, 09:59 AM\'
ja bym raczej był za comiesięcznym konkursem, żeby poziom był w miarę wysoki
Rzeczywiście, jak powiedział Pietrek przy dużej częstotliwości mogłoby to spowszednieć, więc zwiększenie odstępów (chociaż nie wiem czy aż do całego miesiąca) jest dobrym pomysłem. Proponowałbym też znaleźć jakąś odpowiednią nazwę dla tego, charakterystyczną dla naszego forum. SOTW czy SOTM jest takie jakieś bez wyrazu :roll:

A co odnośnie mojego pomysłu z nieustającą zgadywanką? To mogłoby być naprawdę dobre, ale gdybyśmy mieli tutaj sporo więcej działających grup i istniejących projektów, bo przy stanie obecnym rzeczywiście mogłoby to być za proste.

Aha, co z grupami modującymi Wiedźmina? SC robi chyba kilka modów i pewnie też by się chciało zaprezentować, może można by zaprosić także inne grupy (o ile są jakieś oprócz Ifritu :] ).
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Dark

Dark

Użytkownicy
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Dark

2# Dzień Screena
#57 2009-06-24, 12:39(Ostatnia zmiana: 2009-06-24, 12:42)
Cytat: Vertex link=topic=6144.msg54100#msg54100 date=Jun 24 2009, 10:17 AM\'
No to na co jeszcze czekamy? Do roboty! :roll:  Tylko trzeba wysłać wiadomość o tym do szefów teamów no i powiadomić za jakiś czas serwisy internetowe poświęcone gothicowi.
Kto chętny się tego podejmie? :]

juz wszystko zalatwione

Cytat: Żadna Głupia Spółgłoska link=topic=6144.msg54103#msg54100 date=Jun 24 2009, 10:29 AM\'
Aha, co z grupami modującymi Wiedźmina? SC robi chyba kilka modów i pewnie też by się chciało zaprezentować, może można by zaprosić także inne grupy (o ile są jakieś oprócz Ifritu :]  ).

Kilka? Na ifritów bym nie liczył, bo wyznają zasadę niepokazywania niczego do dnia premiery.

serail

serail

Użytkownicy
Wyczesana opowieść, wodzu
posty158
Propsy89
  • Użytkownicy
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Cóż to za problem? Przedstawiciela najważniejszego portalu o gothicu mamy... Serail. A co do szefów chyba PW wystarczą i jakiś tajny dział, czy cuś. :roll:
No tak, można napisać newsa nawet dzisiaj o tym, że niedługo odbędzie się druga edycja dnia screena. Można w nim zamieścić to, jak wyglądała pierwsza impreza, kto wygrał, etc. Oprócz tego na forum GUpa, GSu i TG napisać o tym dniu screena, żeby ludzie wiedzieli, że od tego 4 lipca, czy którego to tam jest mają siedzieć tutaj i głosować. xD Zająć się tym?
 
Moje portfolio

                   

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Czy coś zostało przedsięwzięte w tej kwestii?
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry