[G2NK] Blood Night PL 91479 172

O temacie

Autor Graveir

Zaczęty 20.05.2012 roku

Wyświetleń 91479

Odpowiedzi 172

Memorius

Memorius

Użytkownicy
Ojciec Wszystkich Narodów
posty2983
Propsy1306
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
  • Ojciec Wszystkich Narodów
Po prostu dla paru zadań , stroju ochrony przed światłem(zresztą całego nie znalazłem) i paru itemów nie ma sensu jeszcze raz grać w G II NK...
 
Już niebawem nowa wersja Global Mod PL 1.7.11 Special Edition

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Mysle, ze jest sens grac, ale jesli gracz chce sobie po prostu odswiezyc stare G2NK i dodac pare ciekawych, fajnych questow. Teraz Ty patrzysz na to tak "Nie bede gral dla paru zadan w calego G2NK" a ktos inny moze spojrzec "A przejde sobie tych kilka dodatkowych zadan dla calego G2NK".

Ja np. lubilem bardzo grac w zwykle G2NK, jednak jak nie bylo spolszczenia do returninga to nie bylo zadnego fajnego dodatkowego moda, wiec nawet wgrywalem taki mod jak Winter Mod, aby przejsc G2NK :D
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Wielki Palacz

Wielki Palacz

Użytkownicy
Co byś zrobił gdybyś miał kałacha
posty33
Propsy11
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Co byś zrobił gdybyś miał kałacha
W sprawie gromadzenia krwi to było prose ja sam miałem ponad 300 butelek w 3 rozdziale a tego syntetyku krwi (czy jakoś tak) to nie opłaca sie go robić. Nie przeszedłem dalej dladego że później to już za słaby pancerz i coraz więcej bugów. Miałem Pancerz Kruka ale co mi po nim skoro nie mogłem go nosić w Khorinis i w GD a tam bardzo by sie przydał. A w Jarkhendarze jak wcześniej pisałem nie działa na nas słońce. I podejrzewam że ostatnia część Zestawu Wampira jest gdzieś tam.
 
Przepraszam dziada

Juzekkdl

Juzekkdl

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Juzekkdl

[G2NK] Blood Night PL
#163 2014-04-22, 16:58(Ostatnia zmiana: 2014-04-22, 17:18)
Jeden z pierścieni Zestawu jest w krypcie Inubisa a drugi tam gdzie w Mrocznych Tajemnicach była Pieczęć Wody.
Mam jeden pierścień i jeden amulet ale nie moge znaleźć tego pierścienia w górniczej. Może niektórym coś to mówi ale ja nie grałem w mroczne tajemnice i nie wiem gdzie jest pieczęć wody. Weź w google grafiku znajdź mape górniczej i zaznacz gdzie ten pierścień.

Ten amulet ma Ardoc jak co

Post połączony: 2014-04-22, 17:02
siemka mam problem dokładnie z misją "pustelnik" dla wampirów z jankendaru ogólnie robie to co mi każą mieszam mieszanke z grogiem i podaje pustelnikowi następnie go biję kiedy wstaje mówię mu że jest wampirem i każę mu iść za mną do przywódcy wampirów a on dalej siada na swoją ławkę i nic do tego nie dostaje żadnego wpisu w dzienniku nie mam pomysłu co zrobić próbowałem go doprowadzić po przez zaatakowanie go i ucieczkę ale to nic nie dało :(
Ja jak do niego przylazłem to leżał martwy

Post połączony: 2014-04-22, 17:18
Ludzie pomóżcie mi. Otóż na stole przy Ardocu znnalazłem kilka ciekawych ksiażek opowiadające historie. 2 opowiadają o mieczach: Czasu, Ognia, i wody. Kolejna o artefaktach 3 przy ktorych jak sie je mialo wszystkie to stawalo sie niewrazliwym na promienie sloneczne w byle jakim pancerzu, a jeszcze jedna o niepotrzebnym piciu krwii, jakis eliksir. Moje pytanie jest proste, niech ktos napisze gdzieto wsyzstko sie znajduje. I czy jest to prawdą. Z góry thx.
Możliwe że to już ktoś pisał ale tak: Miecz czasu musisz wejść do komnat inubisa obok farmy onara (przy okazji znajdziesz tam jeden z pierścieni), a potem do górniczej doliny w wieży jak się idzie do kamiennego smoka to w pomieszczeniu z demonem kolejna połowa tej kartki ; Miecz ognia znajduje się w Jarkendarze jak się idzie drogą od magów wody do kryjówki wampirów przy pierwszym zakręcie drogi idź ciągle w prawo wzdłóż przepaści i skocz na półkę skalną pod tobą. ; Miecza LODU (nie wody) jeszcze nie znalazłem ; Amulet wampira z zestawu jest w posiadaniu Ardoca. ; Substytut krwi wymaga tego co napisali na kartce ale zamiast ognia potrzebny ci ognisty miecz (Ale jak zrobisz ten eliksir to nie stracisz miecza)
 

Misiex

Misiex

Użytkownicy
posty137
Propsy44
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
ktoś wie jak wykonać zadanie język obcy rozmawiałem z myxirem dal mi słownik ale nie wiem co robić dalej
 

smox

smox

Użytkownicy
posty162
Propsy149
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Witam. To mój pierwszy post. Gram w tego moda i trochę drażnią mnie błędy tego spolszczenia.  Mam trochę doświadczenia w tłumaczeniu modów i chciałbym poprawić to, tak na swoje potrzeby.
Jak to zrobić? Znajdę gdzieś instrukcję, poradnik czy jakieś materiały na ten temat? 
 

Mayonezorro

Mayonezorro

Użytkownicy
Niewiedza jest błogosławieństwem.
posty85
Propsy24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Niewiedza jest błogosławieństwem.
 

revynar

revynar

Użytkownicy
posty120
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jakie są te nowe gildie i gdzie się znajdują?
 
Procesor: Intel Core i5-4690k
Karta graficzna: Asus GeForce GTX 980 Strix
RAM: 8GB (do użytku 7,91)
System: Windows 10

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Ma ktos linki jakies? :(
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Nefario

Nefario

Użytkownicy
Bractwo Gothic'a
posty410
Propsy436
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothic'a
http://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=50024

Chyba tu jest jedyny działający link.
 

Benku

Benku

Użytkownicy
posty132
Propsy26
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zrobiłem nową Wersję Blood Night
Poprawiłem spolszczenie i dodałem parę swoich rzeczy
https://themodders.org/index.php?topic=30127.0
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Dodane na Steam.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



lisek386

lisek386

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy

lisek386

[G2NK] Blood Night PL
#172 2023-05-08, 11:45(Ostatnia zmiana: 2023-05-08, 12:13)
czy wie ktoś gdzie można zdobyc "zestaw wampira" chodzi o te 2 pierscienie i amulet co pozwalaja nosic dowolna zbroje w ciagu dnia/słońca...prosze o pomoc...bo wiem gdzie można znaleźć te pierscienie ale nie wiem gdzie jest amulet....wie ktos może???
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry