Czas Zapłaty 54038 174

O temacie

Autor xendix

Zaczęty 16.12.2011 roku

Wyświetleń 54038

Odpowiedzi 174

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
No przecież było już pisane, że wszystko leży w rękach Orca który musi po prostu się odezwać i przekazać wymagane pliki. Nie doszukujcie się w tym jakiejś wymówki, naprawdę team ma już serdecznie dość pracy przy tym projekcie z zamierzchłych czasów i pokłada tylko nadzieję w tym że w końcu to wyjdzie.

shergar

shergar

The Modders
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • The Modders
  • Darth Revan
Jakoś przed wakacjami kontakt z orkiem urwał się. Wiadomo studia, później praca, etc. Próbowałem z nim skontaktować się z milion razy, ale tylko raz odpisał dobry miesiąc temu, że nic nie ruszył do tej pory z modem.

Co do samego moda. Oskryptowana jest praktycznie cała fabuła, kwestia dodania itemków, wymiany wyglądu BNów, dodanie WP i dupereli w zenach. Dokończyć trzeba lokację nekromanty (samo vobowanie) i być może Orle Gniazdo w NO. To w sumie najważniejsze rzeczy. Moda mam ale to wersja z początku tego roku, do tego z ikarusem więc raczej mało kto prócz orka to ogarnie. Skrypty też mam więc można powalczyć. Ale czekam na info orka, miał podrzucić całe source, bo może znalazłby się proger, który bo to sklecił. Najgorsze jest to, że wiele pracy nie zostało, ikarus został dość pomyślnie zaimplementowany, nie ma już krytycznych bugów.

Ale jak mówię trzeba czekać na orka, choć może w styczniu pogadam z kimś kto dałby radę to ogarnąć i wykończyć. Na pewno będzie miał wsparcie osób z tM.

Mniej więcej to tyle.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

davish

davish

Użytkownicy
posty16
Propsy15
  • Użytkownicy
Ja pierniczę...
Dzięki za ten post, shergar. Gdyby nie ty straciłbym nadzieję że Czas Zapłaty "ujrzy światła letniego blask" :ok:
 





HellVard

HellVard

Użytkownicy
posty520
Propsy91
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No, na coś takiego czekałem.  :ok:   W końcu wiadomo, co i jak. Serdeczne podziękowania z mojej strony i powodzenia w dalszych pracach  :wink:

shergar

shergar

The Modders
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • The Modders
  • Darth Revan
Nie napisałem, że skończymy moda :D  Ale na pewno zrobimy wszystko, żeby spróbować dopiąć CZ nawet bez orka. Największy problem to zeny bo to miał tylko on, tak samo najnowsze skrypty, ale się zobaczy.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

HellVard

HellVard

Użytkownicy
posty520
Propsy91
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wiem, ale pokazało się światełko w ciemnym tunelu niepewności  :wink:

Lansjer

Lansjer

Rzeka
posty808
Propsy502
ProfesjaLvl designer
  • Rzeka

Lansjer
Rzeka

Czas Zapłaty
#26 2011-12-23, 22:30(Ostatnia zmiana: 2011-12-24, 13:46)
hehe... mam nadzieję że pewnego pięknego dnia, Orc wejdzie na forum, oświeci wasze umysły i skończą się narzekania/komentarze typu: "ten mod nie wyjdzie" "czekam na moda od stu lat i będę czekał na niego kolejne sto" itd. :D



EDIT: specjalnie dla eto :)
 

bruczi

bruczi

Użytkownicy
posty15
Propsy4
  • Użytkownicy

bruczi

Czas Zapłaty
#27 2011-12-23, 22:58(Ostatnia zmiana: 2011-12-23, 23:11)
Będę czekać. I najlepiej byłoby, jeśli można informować nas częściej ;)
 

eto

eto

Użytkownicy
-Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
posty1741
Propsy1793
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • -Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
Cytuj
"czekam na moda od stu lat i będę czekał na niego kolejne sto"
gdzie tu jest narzekanie?
 
Niespełniony Level Designer z ambicjami, zmęczeniem i brakiem czasu...

Don Vitto Corleonne

Don Vitto Corleonne

Użytkownicy
posty16
Propsy4
  • Użytkownicy
Sa jakies nowosci w sprawie CZ?
 


skejt23

skejt23

Użytkownicy
posty7
Propsy3
  • Użytkownicy

skejt23

Czas Zapłaty
#31 2011-12-27, 22:05(Ostatnia zmiana: 2011-12-27, 22:06)
Szkoda, że przerwaliście prace. Miałem wrażenie, że ork jeszcze pisał do mnie PW w sierpniu, przy okazji wydania nowej wersji GMP.
Mam nadzieje, że ork wróci. Zbyt dużo fajnych skryptów ikarusa poszło by do kosza.
 

Sigon

Sigon

Użytkownicy
posty33
Propsy1
  • Użytkownicy
W takim razie, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z tym, co napisał Shergar - Czas Zapłaty tuż tuż :D ! Tak przynajmniej wnioskuję i uprzedzam, że jestem optymistą  :lol2:
 




Piszę poprawnie po polsku.

Jedrek

Jedrek

Użytkownicy
posty15
Propsy2
  • Użytkownicy
Taak pozostaje nam tylko czekać :roll:
 

muttley

muttley

Użytkownicy
posty567
Propsy381
  • Użytkownicy
A może Orc znalazł dziewczynę i ma lepsze rzeczy do roboty niż odpowiadanie na wiadomości o goticzku.
 

Jedrek

Jedrek

Użytkownicy
posty15
Propsy2
  • Użytkownicy
a może a może, możemy się tylko domyślać w tej chwili
 

Gruppenfuehrer Kereth

Gruppenfuehrer Kereth

Użytkownicy
New World Order, bitchez!
posty669
Propsy484
  • Zbanowany
  • New World Order, bitchez!

Gruppenfuehrer Kereth

Czas Zapłaty
#36 2012-01-04, 20:31(Ostatnia zmiana: 2012-01-04, 20:32)
D'oh! Co za bełkot w tym temacie.  :facepalm:  Nie ma CZ, finito. Tak trudno to zrozumieć i łudzić się na jakieś "światełka w tunelu". Dajcie spokój, twórcy to są już dorosłe osoby i nie mają tyle czasu, co większość z tutejszych userów.
 
Комиссар RBT

Baggio

Baggio

DreamVader
posty968
Propsy426
ProfesjaGracz
  • DreamVader
D#msg1015749oh! Co za bełkot w tym temacie.  :facepalm:  Nie ma CZ, finito. Tak trudno to zrozumieć i łudzić się na jakieś "światełka w tunelu". Dajcie spokój, twórcy to są już dorosłe osoby i nie mają tyle czasu, co większość z tutejszych userów.
Tylko, że światełko w tunelu z postu #22 jest jak najbardziej realne - tak mi się wydaje...;d
 

Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Caesum

Czas Zapłaty
#38 2012-01-04, 21:07(Ostatnia zmiana: 2012-01-04, 21:08)
D#msg1015749oh! Co za bełkot w tym temacie.  :facepalm:  Nie ma CZ, finito. Tak trudno to zrozumieć i łudzić się na jakieś "światełka w tunelu". Dajcie spokój, twórcy to są już dorosłe osoby i nie mają tyle czasu, co większość z tutejszych userów.
Trochę wiary w orcwarriora ! To, że nie można się z nim praktycznie skontaktować z pewnością nie jest dlatego bo spalił mu się dysk twardy i stracił wszystkie dane !
 

Sawik

Sawik

Moderator działu
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Rebel
A tak naprawdę to na co czekacie? Ponieważ nie widziałem nic super, mega specjalnego, fabuła jest ciekawa to fakt ale są też inne mody z ciekawą fabułą, ot taka Dark Saga też ciekawy mod i też sporo dodaje. Co jest takiego specjalnego w tym CZ?
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry