OTO POLSKA 1181821 5881

O temacie

Autor Thoro

Zaczęty 19.09.2010 roku

Wyświetleń 1181821

Odpowiedzi 5881

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
a ludziegeje to co xD
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
To jest bardzo przykra przypadłość
Podesłałbym ci film ale to zbyt drastyczne
 

Żelazko

Żelazko

Użytkownicy
Alt Mac Dupy
posty1099
Propsy1208
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Alt Mac Dupy
Warszawiaków się nie lubi bo to nie tylko cwaniaczki ale kłamczuchy. Zawsze dumnie świętują powstanie Warszawskie a prawda jest taka że większość to nie Warszawiacy w tej Warszawie tylko przyjezdni Mireczki cebulaki, które wychwalają się swoim "statusem". Idź w pizdu, takich bym bił jak wlezie na dzielni bez litości.

Większość prawdziwych Warszawiaków została zabita podczas wojny i powstania.

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Żadna nowość że większość warszawiaków to potomkowie chłopów i innych przesiedleńców
 

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.

Kazzmir
O.D.A.L.

OTO POLSKA
#5344 2017-03-23, 15:13(Ostatnia zmiana: 2017-03-23, 15:47)
większość polaków to potomkowie chłopów

objawienia fatimskie!!!!
http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/transmisje.xsp?unid=2511B346C0299A2BC12580EB00534B91#
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Miałem na myśli fakt że gwara warszawska jest właściwie martwa i niewielu warszawiaków ją zna i podtrzymuje opinię że większość obecnych warszawiaków to potomkowie przesiedleńców i jeśli ktoś taki mówi że jest rodowitym warszawiakiem to ma we łbie ma nawalone
 

Jedairusz

Jedairusz

Złote Wrota
Grafik 3D w Boombit
posty1022
Propsy1297
NagrodyVV
ProfesjaGrafik 3D
  • Złote Wrota
  • Grafik 3D w Boombit
Tak a propos Polski, ale nie odnośnie fatimskiej, zastanawiam się, czy gdzieś indziej na świecie jest tyle różnych matek boskich :P

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Dokładnie, największe cwaniaczki to jak z wiochy przyjadę na studia czy do pracy i po 1 rok udają prawdziwych warszawiaków.
 

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
Tak a propos Polski, ale nie odnośnie fatimskiej, zastanawiam się, czy gdzieś indziej na świecie jest tyle różnych matek boskich :P
są ale tylko tam gdzie jest jej najsilniejszy kult. np kościół Maryi Panny Niepokalanej Objawiającej Cudowny Medalik która na dodatek sama została niepokalanie poczęta. to już drugi taki przypadek w jednej rodzinie, być może nawet można by w to uwierzyć gdyby nie to że postanowiono o tym dopiero w 19 wieku.
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
Mnie tak w ogóle dziwi ten kult świętych, już abstrahując od tego, że jest niezgodny z Biblią, to jednak trochę przeczy monoteizmowi. Ci świeci to trochę tacy herosi w wydaniu chrześcijańskim. Ostatnio zresztą usłyszałem teorię, że ten kult ma właśnie korzenie w germańskich tradycjach pogańskich, gdzie czczenie bohaterów w ramach chrystianizacji, przeniosło się na świętych.
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.

Kazzmir
O.D.A.L.

OTO POLSKA
#5350 2017-03-23, 19:42(Ostatnia zmiana: 2017-03-24, 10:13)
to jednak trochę przeczy monoteizmowi. Ci świeci to trochę tacy herosi w wydaniu chrześcijańskim.
bardzo trafna diagnoza








kurwa
https://www.youtube.com/watch?v=exxzOvTdlpk

 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Cytuj
już abstrahując od tego, że jest niezgodny z Biblią,
Ciekawe gdzie xD
 

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
Chociażby w Dekalogu.
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
W dekalogu nie zabrania sie modlenia do świętych :facepalm:
 

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
W dekalogu nie zabrania sie modlenia do świętych :facepalm:
jhwh kazał się modlić tylko do niego.
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
Księga Wyjścia:
Cytuj
Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich.
Księga Powtórzonego Prawa:
Cytuj
Nie uczynisz sobie rzeźby ani podobizny wszystkich rzeczy, które są na niebie w górze i które na ziemi nisko, i które są w wodach pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał i służył. Bom ja jest Pan, Bóg twój, Bóg zawistny, który dochodzę nieprawości ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą, a czynię miłosierdzie na wiele tysięcy miłującym mię i strzegącym przykazań moich.
1 List do Koryntian:
Cytuj
Dla nas istnieje tylko jeden Bóg, Ojciec...

Dodam, że to co napisałeś jest herezją, ponieważ wedle doktryny katolicyzmu, modlimy się nie do świętych a za ich wstawiennictwem (dla mnie to i tak jest głupie).
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
O modlitwie do Jana Pawła 2 i uzdrowieniu nie slyszales pewnie co? Właśnie w tym sęk, u nas swieci to wyjątkowe osoby, jak Matka Boska ale nigdy nie zastąpią Boga, no błagam was :facepalm:

Cytuj
modlimy się nie do świętych a za ich wstawiennictwem (
No brawo, właśnie dlatego mamy modlitwy w książeczce z modlitwami świętych, o to właśnie chodzi. :ok:
 

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
<napiszę:
W dekalogu nie zabrania sie modlenia do świętych :facepalm:
<kiedy się okażę, że nie miałem racji, zmienię temat
<wygram dyskusje

 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

OTO POLSKA
#5358 2017-03-24, 15:28(Ostatnia zmiana: 2017-03-24, 15:41)
Interpretujesz słowa dekalogu na swój sposób i jeszcze pierdolisz jak to wygrales ZENADA :facepalm: :facepalm: I do tego w ogóle nie znasz religii :facepalm: Dumny jesteś co

Teraz też nie rozwalasz tematu swoimi pierdami na temat religii?
Po 1 ja nie zacząłem, po 2 próbuje pseudo znawcy wytłumaczyć że się myli, po 3 ja nie zamierzam ciągnąć długo tego, więc puknij się w ten twój pusty łeb
 

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.

Kazzmir
O.D.A.L.

OTO POLSKA
#5359 2017-03-24, 15:30(Ostatnia zmiana: 2017-03-24, 15:47)
O modlitwie do Jana Pawła 2 i uzdrowieniu nie slyszales pewnie co? Właśnie w tym sęk, u nas swieci to wyjątkowe osoby, jak Matka Boska ale nigdy nie zastąpią Boga, no błagam was :facepalm:
żeby mieć zielone pojęcie o czym się mówi, musiałbyś wiedzieć o co i do kogo modlą się nasi starsi w wierze bracia żydzi. wszystko co zostało ustanowione po 3 wieku na kolejnych synodach powstało w głowach ludzi. jeżeli założyć że biblia to słowo boże to trzymaj się niej a nie tego co wymyślają kolejni papieże dla dobra owieczek.



Interpretujesz słowa dekalogu na swój sposób i jeszcze pierdolisz jak to wygrales ZENADA :facepalm: :facepalm: I do tego w ogóle nie znasz religii :facepalm: Dumny jesteś co
Teraz też nie rozwalasz tematu swoimi pierdami na temat religii?
mac dun jest niedzielnym katolikiem którego edukacja zakończyła się najdalej w szkole średniej.
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry