Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Zoom

Strony: [1]
1
Blender / e-book
« dnia: 2012-09-05, 20:51 »
Miałem na kompie e-booka jakiejś książki od blendera, są tam chyba 84 strony wiec myślę, że dla jakiegoś początkującego grafiką będzie jak znalazł :)
http://www.speedysha...er-podstawy.pdf

(nie miałem pomysłu na nazwę tematu wiec jak coś to możecie zmienić)

2
Programowanie / Dziwny błąd
« dnia: 2012-01-08, 19:03 »
http://ifotos.pl/zob...uJ_rhqnwrs.JPG/
Program został ograniczony do mini programiku "hello World" który jest tworzony wraz z każdym nowo utworzonym programem (codeblocker) ma ktoś jakis pomysł czemu nie chce sie to skompilowac?:D

3
Offtopic / Wiedźmin screeny
« dnia: 2010-07-11, 13:30 »
Potrzebuję jak największej ilości zdjęć miast (budynków miejskich) z wiedźmina. Jako, że sam wieśka nie posiadam to screenów porobić sobie nie mogę.
Jeśli ktoś posiada takie paczki screenów to chętnie za nie zapłacę słowem "dziękuję" :D
Wujek Google ma trochę takich screenów ale niebyt duża część przedstawia to o co mi chodzi - budowle w całej okazałości

Z góry wielkie dzięki.

4
Offtopic / Ateizm.
« dnia: 2009-12-27, 14:33 »
Ostatnie tematy o świętach, prezentach, pochodzeniu Jezusa nasunęły mi pomysł na owy temat.
Jako, że na tM jest znaczna grupa ateistów to postanowiłem, iż w tym temacie mogłaby się rozegrać dyskusja na temat samego Ateizmu.

Ja jestem ateistą od około 2 lat, zawdzięczam to chyba tM, gdyż początkowe rozważania na temat istoty boga skłoniły mnie do dalszego drążenia tematu. Ostatnio znalazłem dużo ciekawych artykułów na
http://www.racjonalista.pl/ , które wydały mi się zdecydowanie bardziej sensowne niż opowieści z Biblii składające się w niezbyt logiczną całość.

Temat można zdecydowanie bardziej rozwinąć lecz nie mam już chęci dalej pisać, ponieważ zdecydowanie bardziej interesuje mnie wasza historia. Mam nadzieję, że nie spotkam się tu z sarkastycznymi wypowiedziami - proszę temat traktować poważnie. Liczę na jakiś odzew.

Osoby teistyczne mogą także pisać "Czemu wierzą w Boga".

5
Offtopic / OTO KATOLIZM
« dnia: 2009-12-25, 00:37 »
Także nie lubię świąt [wtedy atmosfera u mnie w domu jest strasznie cukierkowata, wręcz sztuczna] ale staram się poczuć "ducha świąt". Nie uważam by święta, życzenia i prezenty były jakąkolwiek formą obrazy wobec ateistów, a przynajmniej ja się nie czuje urażony.
Jako, że żyjemy w kraju w którym zdecydowana większość ludzi to wierzący [ "niepraktykujący" :D  ] to musimy pogodzić się z corocznymi wigiliami, prezentami, życzeniami i innymi duperelami.
Wracając do tematu, nie uważam by składanie życzeń [ często przez przymus i "tradycję" ] cokolwiek miało poprawić w moim życiu, bądź dodać mi otuchy ale uważam, że sam gest to już dużo.

6
Offtopic / Szkoła
« dnia: 2009-08-29, 14:04 »
W tym temacie zostały wydzielone posty z tematu "JP Gówno" ponieważ dyskusja zeszła zdecydowanie na dwa tory - moderator
--------------------------------------------------------------------------------------

U mnie w gimnazjum jakoś tego za dużo nie było, chociaż moje gimnazjum to w dużej części patologia :D  Teraz będę na pierwszy rok do technikum szedł ( inna szkoła) wiec nie wiadomo jak tam z tym będzie.
Ja bym powiedział że hasełka "JP" raczej krążą ale po szkołach podstawowych. W gimnazjum stykałem się z różnymi środowiskami i przez te 3 lata nie słyszałem tam tekstów "Firmy"[ale zakładam że czasem one występowały].
Więc myślę że to głównie taka dzieciarnia się w to bawi, zresztą dobrym przykładem może być NK, gówno jakich mało...

7
Wydarzenia / 2# Dzień Screena
« dnia: 2009-06-20, 19:50 »
Pewna osoba pytała się mnie czy będzie owa 2ga edycja dnia screena ( z tego co pamiętam to był 04.07.2008r.) , jako że zaciekawiło mnie te pytanie to pragnę zwrócić się z nim do was.

Może zrobimy powtórkę tej uroczystości tego samego dnia?
Byłby ktoś chętny?
Co o tym myślicie?
Jakie macie w związku z tym propozycje?

Z góry przepraszam jeżeli ten temat był już poruszony jeśli był to trudno proszę wykasować ten temat a mnie opieprzyć z góry na dół :D

Temat chyba w dobrym miejscu napisałem.

8
Offtopic / Światopogląd Dekstera
« dnia: 2009-05-30, 16:20 »
to że pierdolisz od rzeczy już nie po raz pierwszy w sposób taki, że nikt nie wie o co ci chodzi - dziwnym trafem zawsze w odniesieniu do mojej osoby  :P  szkoda mi nerwów na taką dziecinadę, od dziś nie musisz się wysilać. twoich wypowiedzi nawet nie będę czytał nie mówiąc o jakiej kolwiek dyskusji. szkoda mi czasu na durne, bełkotliwe zaczepki człowieka który pieprzy od rzeczy i nie umie się nawet sprecyzować - najpierw ma uwagi do mnie, a następnie pieprzy coś o dexterze zapytany o co mu chodziło :D
Co do dekstera to chodzi mi o to że zaczyna zachowywać się tak jak ty [przynajmniej ja mam takie wrażenie]
tak tak pisze tylko o tobie i tylko do ciebie...
co do czytania postów to chcesz to nie czytaj wolny kraj

Edit:

Jeżeli ktoś ma inny światopogląd niż ty a ty to odbierasz jako zaczepki itd to dobrze jest z tobą

9
Ukończone modyfikacje / [G2NK] Lirwa
« dnia: 2009-01-31, 21:40 »
Jest to mała modyfikacja do G2nk. Opowiada historie wybrańca Boga Lirwy, który stoi na czele pewnej afery lecz nie mam zamiaru rozpisywać się tu i opowiadać wam całej fabuły - zagracie to zobaczycie :D

link do pobrania -> http://uploader.pl/?d=259690911

Cechy modyfikacji:

*Nowy świat
*Nowa historia/fabuła
*Nowe Npc
*Kilka nowych tekstur ( dzięki Vertex)
*Nowy Start Screen, Load Screen ( dzięki Jedaith)
*Nowa "zdolność" - spadek życia
*Pewna "niespodzianka" ;p
*instalka
*dubbing- miał być ale i tak już znacznie opóźnił wydanie modyfikacji o jakieś 4/3 miechy - podziękujcie dubbingerom :D

Czas gry: 40min-1h
Podobno bez G2MDK działa - Testował DzikiBen :DŻyczę miłej zabawy a komentarze proszę pisać tu -> http://themodders.org/index.php?showtopic=5106

Ja i Oszust rzucamy modding, więc to takie nasze pożegnanie :D

kilka przykładowych screenów

http://ifotos.pl/?page=2&image=46175.JPG
http://ifotos.pl/?page=2&image=46177.jpg
http://ifotos.pl/?page=2&image=46176.jpg

Strony: [1]
Do góry