www.iFotos.pl | www.iFotos.org 33298 66

O temacie

Autor Zdunek

Zaczęty 9.06.2009 roku

Wyświetleń 33298

Odpowiedzi 66

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
na angielskim pliki też giną po jakimś czasie?
 

Zdunek

Zdunek

Administrator
Ken'Udz mistrz stali i runy
posty671
Propsy132
Profesjabrak
  • Administrator
  • Ken'Udz mistrz stali i runy
W logo jest "Best images hosting", w Newsach "image hosting". Lepiej byłoby raczej w wersji "image" więc proponuję poprawić logo.

"List of public galleries added by user" - raczej "users".

"Viewed at the moment : Random" - może lepiej "Actually displayed"?

Za 4,92 za godzinę mogę przetłumaczyć lub przeredagować Ci resztę :D

Dzięki, te poprawione.

W funtach czy złotych? Jak w złotych to ok, ale bym Ci podesłał plik z tłumaczeniem lepiej :P

PS:Zapomniałem dodać że rzeczy wczytywane przez js, w pliku js nie są jeszcze przetłumaczone, tu będzie więcej zabawy więc będę musiał później pokombinować....



PS2:Kyro, czemu masz Siekaczowy Avatar?
 
Po co utrudniać coś co jest proste?

Agencja Interaktywna - CreaWeb.

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
W funtach czy złotych?
A ty byś pracował za 4,92 zł za godzine? Widać że jesteś mentalnie za słaby na prowadzenie takiej działalności.
PS2:Kyro, czemu masz Siekaczowy Avatar?
Weź mnie nie porównuj do tego internetowego idioty :lol2:  Kazz mi dla jaj nick zmienił :D




































----------------

Dobra, możesz podesłać. Niedzielę mam wolną to zobaczę co da się zrobić :lol2:
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

sauron
  • Gość

sauron
Gość

www.iFotos.pl | www.iFotos.org
#43 2011-01-28, 22:16(Ostatnia zmiana: 2011-01-28, 22:17)
...Kazz mi dla jaj nick zmienił...

a co do tłumaczeń to się od stron a4 bierze a nie za godzinę...
z nickiem to mi się coś mgliście przypomina...
 


eto

eto

Użytkownicy
-Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
posty1741
Propsy1793
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • -Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ

eto

www.iFotos.pl | www.iFotos.org
#45 2011-08-13, 22:52(Ostatnia zmiana: 2011-08-13, 22:52)
jeszcze lepiej by było mieć zainstalowaną opcje wrzucania plików na serwer w menu kontekstowym :D
 
Niespełniony Level Designer z ambicjami, zmęczeniem i brakiem czasu...

Zdunek

Zdunek

Administrator
Ken'Udz mistrz stali i runy
posty671
Propsy132
Profesjabrak
  • Administrator
  • Ken'Udz mistrz stali i runy
Jako że ostatnio dość dużo pracuję nad ifotosem to mam ciekawą nowinkę.

Jestem już bardzo blisko wprowadzenia kont premium które umożliwiają dwie rzeczy, dodawanie znaków wodnych do plików oraz generowanie galerii(jedyne interaktywne galerie do allegro :D  ) Będę także wprowadzał inne opcje, np. katalogowanie plików,  całych galerii. Ale takie rzeczy już później.

Jako że sam wszystkich błędów nie wyłapię to chciałbym Was prosić o pomoc w testowaniu. Kto byłby chętny na takie coś to pisać swój nick na iFotosie, podeślę tutaj kody(wpisane pod konta użytkowników), na darmowe doładowanie konta premium na kilka dni. Prócz samych testów wyszukujących błędy chciałbym zrobić testy użyteczności(do wypełnienia kilka ankiet itp.) Na pewno osoby które się spiszą, dostaną kody do kont premium(już normalne) na kilka tygodni albo miesięcy, no i nawet będą mogli odsprzedać.


Podkreślam także że konta premium wprowadzam po to by zwiększyć bezawaryjnośc iFotosa, te opcje mocniej obciążają serwer i udostępnienie ich normalnie mogłoby dobić mój portalik. Dodatkowo chcę także dokupić kilka serwerów żeby serwis na prawdę działał 24 na dobę bez żadnych problemów.
 
Po co utrudniać coś co jest proste?

Agencja Interaktywna - CreaWeb.

eto

eto

Użytkownicy
-Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
posty1741
Propsy1793
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • -Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
ooo, jako ze ja wszystkie screeny jakie wrzucam to daje na ifotos (nawet ci promuje ifotos na crydevie :lol:  ) to się zgłaszam, mimo ze te funkcje premium nie sa dla mnie przydatne :D  potestować zawsze można :D  nick eto
 
Niespełniony Level Designer z ambicjami, zmęczeniem i brakiem czasu...

Cedric

Cedric

Użytkownicy
posty782
Propsy1084
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Korzystam często z ifotos ,  chciałbym, by strona działała jak najlepiej, więc zgłaszam się
Nick : Cedric ;d
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hmm... i mi możesz dać, bo w sumie do uploadowania korzystam tylko z ifotosa - poza momentami, kiedy ten nie działa :D  jak coś to nick Aztek, tylko precz od mojej galerii, bo zdjęcia modmena nie są najgorszymi rzeczami, które się tam znajdują :D

albo nie, nie wiem czy będę miał neta, więc możliwe, że nie będzie ze mnie pożytku w testach :ok:
 

Żelazko

Żelazko

Użytkownicy
Alt Mac Dupy
posty1099
Propsy1208
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Alt Mac Dupy
Kto jest właścicielem Ifotos? Creaweb?

Zdunek

Zdunek

Administrator
Ken'Udz mistrz stali i runy
posty671
Propsy132
Profesjabrak
  • Administrator
  • Ken'Udz mistrz stali i runy
Tak, CreaWeb. No ale właścicielem CW jestem ja. Takie koło :) .

Już wprowadziłem nową wersję. Jeszcze sam testuję podstawowe opcje i wszystkie pierdoły, całość dostosowuję do serwerów i wszystkich ustawień środowiska w którym ma działać. Pewnie na dniach opiszę co i jak z testami.
 
Po co utrudniać coś co jest proste?

Agencja Interaktywna - CreaWeb.

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja chciałbym prosić o tutorial wrzucania zdjęć na ifotosa. Ostatnimi czasy coraz rzadziej mogę się połączyć, a jak już to przy uploadowaniu zdjęcia wyskakuje problem 404 :[  Czy potrzebny jest jakiś crack do firefoxa? Szczegółowe instrukcje mile widziane. Z góry dzięki.
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Mi przy otwieraniu foci pojawia się nieraz sam header, muszę odświeżać. Generalnie znajomi jak im daję linki na ifotos narzekają że są z tym problemy i żeby reuploadować na imageshacka. Robisz sobie niestety w ten sposób złą opinię i ludzie są z góry uprzedzeni, nawet jeśli w danym momencie akurat działa.

Zdunek

Zdunek

Administrator
Ken'Udz mistrz stali i runy
posty671
Propsy132
Profesjabrak
  • Administrator
  • Ken'Udz mistrz stali i runy
Ostatnio to co się dzieje jest przez to że staram się dopasować konfigurację do obciążeń, już teraz powinno być ok.
 
Po co utrudniać coś co jest proste?

Agencja Interaktywna - CreaWeb.

Zdunek

Zdunek

Administrator
Ken'Udz mistrz stali i runy
posty671
Propsy132
Profesjabrak
  • Administrator
  • Ken'Udz mistrz stali i runy
Sorry że post podbijam, no ale jakoś tak wyszło

Przy dzisiejszych godzinach szczytu(godz 17-22) wszystko chodzi wręcz zajebiście, więc aktualne ustawienia są ok, jeszcze finalne testy to będzie niedziela wieczór, ale aktualnie jestem już zadowolony z działania całości :)

Pewnie za jakiś czas będę robił balancing obsługi całego serwisu(aktualnie tylko obrazki są na kilku serwerach) i to powinno zwiększyć bezawaryjność, na zasadzie, jeden serwer pada to od razu drugi wczytuje, mniejsze obciążenie itp. , no ale przy tym mam jeszcze sporo do zrobienia.
 
Po co utrudniać coś co jest proste?

Agencja Interaktywna - CreaWeb.

Zdunek

Zdunek

Administrator
Ken'Udz mistrz stali i runy
posty671
Propsy132
Profesjabrak
  • Administrator
  • Ken'Udz mistrz stali i runy
Dobra, konta premium  już ogólnie działają. Właściwie jutro odpalam je oficjalnie. I teraz tak, kody ustawiłem dla
Aztek
Cedric
eto
Kod taki sam jak nick
http://www.ifotos.pl/kup/

Ogólnie jak zobaczycie jakiekolwiek problemy czy nawet opcje niezrozumiałe czy mniej zrozumiałe, to piszcie :)
 
Po co utrudniać coś co jest proste?

Agencja Interaktywna - CreaWeb.

eto

eto

Użytkownicy
-Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
posty1741
Propsy1793
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • -Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ

eto

www.iFotos.pl | www.iFotos.org
#57 2011-11-01, 17:04(Ostatnia zmiana: 2011-11-01, 17:17)
konto premium dodaje tylko ten panel premium? czy jeszcze jakies schowane poza panelem funkcje?

jedziemy:
- przezroczystość możesz zrobić jako wielokrotność 10. 10%, 20%, 30% itp. wg mnie nie ma sensu co procent, wątpię aby komuś zrobiło wielką różnicę 66% zamiast 70%.

- "Widoczność (przezroczystość)" zamień na przezroczystość. Chyba wszyscy wiedzą co to jest ta przezroczystość (zaoszczędzisz miejsce na panelu).

- ofc przesuń napis "Położenie znaku wodnego na obrazku". teraz wygląda brzydko

- te 9 miejsc na znak wodny też poszerz trochę, najlepiej na cały panel

- IMO warto by było skrócić dopisek UWAGA. Wydaje mi się że zajmuje za dużo miejsca. Na chwilę obecną nie mam propozycji jak to ma wyglądać

Tylko patrzyłem na panel i to są moje uwagi odnoście wyglądu. Pewnie jutro zobaczę jak te galerie i znaki wodne działają w praktyce.
 
Niespełniony Level Designer z ambicjami, zmęczeniem i brakiem czasu...

eto

eto

Użytkownicy
-Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
posty1741
Propsy1793
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • -Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ

eto

www.iFotos.pl | www.iFotos.org
#58 2011-11-03, 20:15(Ostatnia zmiana: 2011-11-03, 20:38)
oprócz tego co wyżej dodaj możliwość zmiany rozmiaru i kąta obrotu znaku wodnego, będzie ekstra :ok:  a jeszcze lepiej pod te 9 miejsc wsadź miniaturkę wrzucanego zdjęcia. ogólnie przydałby się jakiś podgląd pliku przed wysłaniem

aztecki do bazy:
coś od siebie. możliwość usuwania znaków wodnych z poziomu panela premium też byłoby mile widziane. jeśli ktoś wrzuca multum plików może mieć problem z wygrzebaniem odpowiedniego obrazka w domyślnej galerii w celu usunięcia
 
Niespełniony Level Designer z ambicjami, zmęczeniem i brakiem czasu...

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zdunek, skończyło mi się premium, co można z tym zrobić? :lol2:
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry