[G2NK] Odyseja - w imieniu Króla/Odyssee - Im Auftrag des Königs v2.6.4 PL 127419 336

O temacie

Autor bogu9821

Zaczęty 2.04.2021 roku

Wyświetleń 127419

Odpowiedzi 336

Latwopalny

Latwopalny

Użytkownicy
posty78
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. :)

Od kilku dni ogrywam modyfikację i chciałbym zapytać o radę osób które już ją skoczyły.

Gram czystym wojownikiem pod 2h. Jestem na etapie Khorinis (40 lvl). Wykonuję wszystkie zadania oraz dokładnie czyszczę całe mapy. Domyślam się że grając dalej w ten sposób wbiję absurdalnie wysoki poziom postaci. W solucji jest informacja że maksymalny poziom siły którego możemy się wyuczyć wynosi 300. Na chwilę obecną mam jej 100 i zastanawiam się kiedy najlepiej jest wykorzystać bonusy z mikstur itp. Gdybym zrobił to po przekroczeniu progu 5 punktów nauki za 1 punkt siły mógłbym dość szybko zablokować sobie możliwość dalszej nauki. Tym bardziej że tych bonusów jest od groma i już teraz mógłbym spokojnie zbliżyć się do tej wartości. Jak wy rozwijaliście swoje postacie? Chciałbym zbudować możliwie najsilniejsza postać (poziom trudny) i uniknąć sytuacji w której posiadałbym odłożone punki nauki z brakiem możliwości ich wydania. :)

Istnieje może jakiś spis lokacji kamiennych tablic? Próbowałem coś znaleźć ale do niczego nie udało mi się dokopać. :)
 

sarna

sarna

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam  mam pytanie czy może ktoś zna kod na postać Nolan  był bym wdzięczny .Dziękuje.
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Latwopalny aż mi się uśmiech pojawił na twarzy bo swego czasu zadałem te same pytania i też nie dostałem odpowiedzi. Wiem, że już dawno po czasie ale może komuś innemu się to przyda.

Myślę, że próg 5 pn za 1 to już dawno za późno, ja wymaksowałem próg 3 pn za 1 i w tedy zacząłem zużywać wszelkie bonusy, a i tak miałem poczucie, że trochę za długo. A to dlatego, że na tym etapie potrzebujesz szybko wbić siłę, walkę i przede wszystkim wymaksować życie, żeby jak najmniej mikstur i innych bonusów zużyć przed. No i ja z tym życiem miałem przez jakiś czas problem, poszukiwacze to była mordęga straszna. Tak, niestety balans troszkę leży w tej grze, większość potworków spada jak muchy, a jednostki są nie do przejścia.

Spisu kamiennych tablic nie ma, w khorinis i jarkendarze jest ich bardzo mało, za to jest ich trochę w varancie, no i nauka ich o zgrozo dopiero w 4 rozdziale.
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

Nelth

Nelth

Użytkownicy
posty21
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam, zrobiłem wszystkie zadania w rozdziale 2 na Tamorze oprócz Kopalni, nikt nie chce mi dać tego zadania. Niemoge przez to ruszyć dalej z fabułą.

edit: Udało mi się przywrócić dialog dzięki GSE. :)
 

GothicowiecPL

GothicowiecPL

Użytkownicy
posty36
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem co taki miałem w Returningu. Wszędzie napisy są normalne ale w statystykach postaci napisy w siebie wchodzą. W Gothic.ini jakoś się czcionkę zmniejszało i już było normalnie ale nie pamiętam które to było bo jest dużo opcji w Gothic.ini. Może ktoś pomóc? 
 

baletudo

baletudo

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Fajnie 55 godzin gry i bug niema żadnego dialogu a ni a Andre ani u Khaleda do początku misji obóz orków...
 

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie jestem w trakcie wykonywania zadania ,,Sprawozdanie z sutuacji'' dla najemników grant w tym zadaniu zleca abym zdał raport z sytuacji od najemników w karczmie orlana problem w tym że wcześniej wszystkich wybiłem podczas zadania dla orlana więc co robić w takiej sytuacji ?
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zacząć grę od nowa bo właśnie sobie zepsułeś.
 

pudzianek1

pudzianek1

Użytkownicy
posty206
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Działania Odysei z Unionem nikt nigdy nie podważał, ale z jego pluginami już owszem xD
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem Arena. Podczas walki z butchem gdy powalam go na ziemię to ten wstaje i rzuca się na mnie bez końca jakieś sugestie jak to naprawić ?
 

nosterJ

nosterJ

Użytkownicy
posty1
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam.
Mam problem z ognistymi bełtami , co jakiś czas nie nalicza mi PD za zabicie kogokolwiek . Po wczytaniu save problem znika ale za jakiś czas się pojawia.
Jest możliwość naprawy tego błędu ?
Korzystam tylko z Union+zUtilities

@Gościo1 miałem ten problem ale wczytałem i szybko z nim zagadałem.
Co do zadania ,,Sprawozdanie z sutuacji'' kod na Scott-a działa DMT_4321_SCOTT
 

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie jest rengaru w 4 rozdziale ?

Post połączony: 2022-07-13, 16:29
poda ktoś kod na rengaru?
 

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś może gdzie znajdują się wszystkie paczki z bronią gdyż 10 paczek dałem koczownikom a brakuje mi teraz do misji z harunem z góry dzięki za odpowiedż.
 

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzień dobry ukończyłem moda udało się na hardzie 140 poziomie 650 siły, 700 many i 2300 zdrowia.
minusy moda
-znikającę postacie (Amir,Sejan,Tarrok i Rengaru było więcej ale nie pamiętam)
-zbugowane postacie (Ten mag wody w obozie Saida z nieznanego mi powodu atakował wszystkich npc do około)
-Deszcz ognia który w late nic nie robił (górnicza dolina i Irdorath) natomiast lodowa fala zbyt op
-w late nie było na co wydawać pn miałem ze 100 nie wydanych pod koniec gry
-walka z tarczą
-ogniste golemy (nie wiem nie rozumiem czemu potrafiły mi triple hita sprzedać w cenie jednego)
-questy których nie dało się ukończyć (quest z portalem na tamorze zbugowana interakcja z portalem,informacje o roshu i księga w wieży xardasa)
-paczki z bronią nie wyświetlały się w ekwipunku
-moby niby są różne rodzaje mobów ale większośc to tylko zmienia kolor np: jaszczuroludzie na biało i jaszczury na czarno i nic myślałem że dużo będzie nowych rodzajów mobów z nowymi animacjami a tu nie
-łuki i kusze nauczyłem się dla jaj w ostatnich rozdziałach strzelać z nich ale one nic nie robią dosłownie no ja strzelałem z kuszy to powinienem coś zadawać no ale nie na demonicznych bełtach po 5 obrażeń.
-za dużo golda pamiętam że pod koniec gry miałem gdzieś ze 120 tyś golda a stale wykupywałem od npc wszystkie potki na mane a w grze nie zrobiłem nawet jedenej potki na mane
-useless potki na hp bezużyteczne od początkowych rozdziałów już mamy dostęp do zwojów leczenia które nic nas praktycznie nie kosztują a leczą sporo
-ogniste golemy były jedynymi cieżkimi przeciwnikami (no może dlatego że triple hita potrafiły sprzedać )
-nagrody za questy poboczne w górniczej dolinie były useless z tego powodu że złota każdy miał dużo na tym etapie rozgrywki

plusy
-dużo ładnych światów do zwiedzania
-dużo pancerzy no w sumie to też może być minus bo co chwilę trzeba było pancerz zmieniać no ale ja lubie sobię poprzeglądać jak w danym pancerzu wyglądałem (najlepszy nordmarczyka :) )
-smok na którym można było latać
-fabuła (mi się osobiście podobała wątek tych szkieletów i xardasa)
-fajny prosty i intuicyjny crafting
-dużo rodzajów broni białej podobało mi się to że faktycznie w obrażeniach jednoręczna miała o wiele mniejsze obrażenia od dwuręki w late
-główny bohater (ma cel i do niego stale dąży nie poddaje się i nie narzeka na swój los no może czasami tylko narzekał że nikt mu nie pomaga no ale to też sprawia że nie jest on też do granic możliwości nasycony fałszywą perfekcją )

ocena końcowa 8/10. Myślę że mod zasługuję na tyle mimo niedociągnięć ma też dużo ważnych plusów z których naważniejsze to dobrze napisany bohater, ładne światy i dobra fabuła
 

Kasiaa291

Kasiaa291

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej!
Nigdzie się nie natknęłam na info kto uczy mistrza jubilerstwa w khorinis, jeżeli ktoś pamięta to byłabym wdzięczna za podpowiedź 🫣
 

Leoxiq1993

Leoxiq1993

Użytkownicy
Mistrz
posty175
Propsy75
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Mistrz
Dzień dobry ukończyłem moda udało się na hardzie 140 poziomie 650 siły, 700 many i 2300 zdrowia.
minusy moda
-znikającę postacie (Amir,Sejan,Tarrok i Rengaru było więcej ale nie pamiętam)
-zbugowane postacie (Ten mag wody w obozie Saida z nieznanego mi powodu atakował wszystkich npc do około)
-Deszcz ognia który w late nic nie robił (górnicza dolina i Irdorath) natomiast lodowa fala zbyt op
-w late nie było na co wydawać pn miałem ze 100 nie wydanych pod koniec gry
-walka z tarczą
-ogniste golemy (nie wiem nie rozumiem czemu potrafiły mi triple hita sprzedać w cenie jednego)
-questy których nie dało się ukończyć (quest z portalem na tamorze zbugowana interakcja z portalem,informacje o roshu i księga w wieży xardasa)
-paczki z bronią nie wyświetlały się w ekwipunku
-moby niby są różne rodzaje mobów ale większośc to tylko zmienia kolor np: jaszczuroludzie na biało i jaszczury na czarno i nic myślałem że dużo będzie nowych rodzajów mobów z nowymi animacjami a tu nie
-łuki i kusze nauczyłem się dla jaj w ostatnich rozdziałach strzelać z nich ale one nic nie robią dosłownie no ja strzelałem z kuszy to powinienem coś zadawać no ale nie na demonicznych bełtach po 5 obrażeń.
-za dużo golda pamiętam że pod koniec gry miałem gdzieś ze 120 tyś golda a stale wykupywałem od npc wszystkie potki na mane a w grze nie zrobiłem nawet jedenej potki na mane
-useless potki na hp bezużyteczne od początkowych rozdziałów już mamy dostęp do zwojów leczenia które nic nas praktycznie nie kosztują a leczą sporo
-ogniste golemy były jedynymi cieżkimi przeciwnikami (no może dlatego że triple hita potrafiły sprzedać )
-nagrody za questy poboczne w górniczej dolinie były useless z tego powodu że złota każdy miał dużo na tym etapie rozgrywki

plusy
-dużo ładnych światów do zwiedzania
-dużo pancerzy no w sumie to też może być minus bo co chwilę trzeba było pancerz zmieniać no ale ja lubie sobię poprzeglądać jak w danym pancerzu wyglądałem (najlepszy nordmarczyka :) )
-smok na którym można było latać
-fabuła (mi się osobiście podobała wątek tych szkieletów i xardasa)
-fajny prosty i intuicyjny crafting
-dużo rodzajów broni białej podobało mi się to że faktycznie w obrażeniach jednoręczna miała o wiele mniejsze obrażenia od dwuręki w late
-główny bohater (ma cel i do niego stale dąży nie poddaje się i nie narzeka na swój los no może czasami tylko narzekał że nikt mu nie pomaga no ale to też sprawia że nie jest on też do granic możliwości nasycony fałszywą perfekcją )

ocena końcowa 8/10. Myślę że mod zasługuję na tyle mimo niedociągnięć ma też dużo ważnych plusów z których naważniejsze to dobrze napisany bohater, ładne światy i dobra fabuła

To w nie opłaca się gry przechodzić pod łuki lub kusze?
 
Pozdrawiam mame i tate

Cassiaa

Cassiaa

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej!
Nigdzie się nie natknęłam na info kto uczy mistrza jubilerstwa w khorinis, jeżeli ktoś pamięta to byłabym wdzięczna za podpowiedź 🫣

Okej, ten problem po drodze rozwiązał mi się sam.
Ale mam inny problem, mam nadzieję, że jeszcze ktoś tutaj jest aktywny i jest w stanie pomóc. Otóż jestem w 4 rozdziale, wróciłam z Tamory i kiedy chcę płynąć na Varant nic się nie dzieje. Z Baldwinem mam jedynie opcję dialogową że chcę opuścić Varant i kradzież kieszonkową. Oczywiście mogę po prostu tam popłynąć, bo już to testowałam i jest taka opcja ale boję się, że w ten sposób popsuje sobie grę. Czy ktoś ma jakieś rozwiązanie tego problemu/ewentualnie może poratować jakimś zapisem z początku Varantu? Trochę szkoda tylu przegranych godzin żeby na tym etapie zakończyć grę.
Z góry dzięki za pomoc :)
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry